forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nika!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/02/2019 : 17:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Neki odrasli? Riječ je o finom humoru, namijenjenom prvenstveno odraslima, barem što se tiče opusa Renea Goscinnya.



Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno djeci u koji je upakiran fini humor koji se svidja odraslima.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/02/2019 : 18:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by VALTER

Neki odrasli? Riječ je o finom humoru, namijenjenom prvenstveno odraslima, barem što se tiče opusa Renea Goscinnya.



Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno djeci u koji je upakiran fini humor koji se svidja odraslima.


Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno odraslima u koji je upakiran fini prvoloptaški humor koji se svidja djeci.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/02/2019 : 20:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by VALTER

Neki odrasli? Riječ je o finom humoru, namijenjenom prvenstveno odraslima, barem što se tiče opusa Renea Goscinnya.



Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno djeci u koji je upakiran fini humor koji se svidja odraslima.


Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno odraslima u koji je upakiran fini prvoloptaški humor koji se svidja djeci.






Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2019 : 20:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord


Posto ti ocekujes da gnjavenje (jel postoji ova rijec uopce? ) daje rezultate jer inace ne bi gnjavio, onda ocito on, jer je za razliku od tebe uspio izgnjaviti nesto.


"gnjavnjenje"
eto,naučio si jedan novi izraz

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2019 : 20:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
e,jedva čekam da Nika malo odraste i da kaže Markosu "e,matori,pusti me više sa nekakvim Hildama,Višnjama i Trešnjama - ovaj Hubert i Marvin su zakon,daj to ubrzaj malo;a i ovaj Ralf izgleda predobro,volela bih i to videti odma' i sad!!!"

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/02/2019 : 21:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Fibri želim puno uspjeha u novoj ediciji. Roditelji će to djeci kupovati u to ne sumnjam nimalo.
Izgura li Fibra do broja 20, častim ručkom sebe i obitelj u najskupljem restoranu. Takvi smo mi Brčaci

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2019 : 21:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Brčaci?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/02/2019 : 21:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by VALTER

Neki odrasli? Riječ je o finom humoru, namijenjenom prvenstveno odraslima, barem što se tiče opusa Renea Goscinnya.



Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno djeci u koji je upakiran fini humor koji se svidja odraslima.


Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno odraslima u koji je upakiran fini prvoloptaški humor koji se svidja djeci.






Bit svega je da je Goscinny bio genijalac.

A takvi stvaraju djela za sve uzraste i za sva vremena.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 02/02/2019 : 09:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by VALTER

Neki odrasli? Riječ je o finom humoru, namijenjenom prvenstveno odraslima, barem što se tiče opusa Renea Goscinnya.



Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno djeci u koji je upakiran fini humor koji se svidja odraslima.


Rijec je o stripu namijenjenom prvenstveno odraslima u koji je upakiran fini prvoloptaški humor koji se svidja djeci.






Bit svega je da je Goscinny bio genijalac.

A takvi stvaraju djela za sve uzraste i za sva vremena.



Da bi rijec rekao. Evo i ja ga citam.

Ali, taj strip toliku popularnost duguje ponajprije djeci. Vecina konzumenata su djeca. Ja sam ga citao kao dijete, i koliko god sad razumio neke stvari koje tada nisam, ipak je moj dozivljaj bio veci tada. Radi se o stripu koji cu vrlo rado dati svojoj djeci da citaju.

Isto kao i npr. Pixarove crtice.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/02/2019 : 13:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zato i jest namjenjen djeci od 7 do 77!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2019 : 13:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

e,jedva čekam da Nika malo odraste i da kaže Markosu "e,matori,pusti me više sa nekakvim Hildama,Višnjama i Trešnjama - ovaj Hubert i Marvin su zakon,daj to ubrzaj malo;a i ovaj Ralf izgleda predobro,volela bih i to videti odma' i sad!!!"



ili daj tata objavi tog Hexa konačno!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/02/2019 : 14:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa gledaj,brzo će Nika porasti i odrasti,mnogo brže nego što to njen tata misli :)
a onda će joj zaista stripovi koje sada voli postati manje zanimljivi,a tražiće neke druge;nisam se skroz zezao sa onim što sam napisao.

E sad,da li će zavoleti više francuze,amere,japanjerose...trilere,s/f,sof... videćemo.

nisu fibrini stripovi zagor - on kad se zavoli,do groba se čita.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/02/2019 : 16:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mord


Posto ti ocekujes da gnjavenje (jel postoji ova rijec uopce? ) daje rezultate jer inace ne bi gnjavio, onda ocito on, jer je za razliku od tebe uspio izgnjaviti nesto.


"gnjavnjenje"
eto,naučio si jedan novi izraz





gnjavaža?
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 02/02/2019 : 18:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mord


Posto ti ocekujes da gnjavenje (jel postoji ova rijec uopce? ) daje rezultate jer inace ne bi gnjavio, onda ocito on, jer je za razliku od tebe uspio izgnjaviti nesto.


"gnjavnjenje"
eto,naučio si jedan novi izraz






gnjavaža?



Ne bas. Gnjavaza je kad recimo moras otici oprati auto. Ovo je vise kad nekoga konstantno repetitivno davis s necim. Davljenje
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/02/2019 : 18:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da sam podjetinjio. Volim i Spiroua i Asterixa.

Edited by - Ernie Pike on 03/02/2019 18:43:58
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/02/2019 : 19:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nije baš točno kako klinci ne vole stripove. Prije bih rekao da roditelji, koji sami ništa ne čitaju, ne kupuju djeci stripove.
Moja kći ide u 3. razred. Kad se odlučivala na koji dječji časopis želi pretplatu, Durica je bila važan faktor u odabiru Smiba. Ona i cijelo njeno društvo vole Garfielda.
Stripagentove Sestre su joj sad najdraži strip i svako malo pita kad će novi broj. Lisica i Maslin Granko su odlično primljeni, nadam se da će tako biti i s Hildom.

Slažem se s Tellerom da fali Disney. Iako se tu na forumu najviše priča o LMSu i ZS, moji prijatelji i ja smo početkom i sredinom 70-tih naučili čitati na Mikijevom zabavniku i almanahu (i Tomu i Jerryu), a tek potom prešli na Bleka.
Često putujem i uvijek na aerodromima i stranim gradovima pogledam kioske. Rijetko se nađe kiosk bez Disneya i to uglavnom po vrlo prihvatljivim cijenama.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/02/2019 : 19:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Izgleda da sam podjetinjio. Volim i Spiroua i Asterixa.



+1

Ali kod mene je još i gora situacija .

Volim MM-a (Gottfredson, Murry), DD-a (Barks, Taliaferro), Gastona/Gašu, Lucky/Taličnog, Iznoguda, Peanutse, Garfielda itd.

I na kraju kao kap koja prelijeva čašu, ne volim depra stripove.

Edited by - Peyo on 03/02/2019 19:56:50
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/02/2019 : 20:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Ernie Pike

Izgleda da sam podjetinjio. Volim i Spiroua i Asterixa.



+1

Ali kod mene je još i gora situacija .

Volim MM-a (Gottfredson, Murry), DD-a (Barks, Taliaferro), Gastona/Gašu, Lucky/Taličnog, Iznoguda, Peanutse, Garfielda itd.

I na kraju kao kap koja prelijeva čašu, ne volim depra stripove.



Vas dvoje ste stare čiče, odnosno stare prdonje, a poznato je da ljudi kad ostare podjetinje

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/02/2019 : 20:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

moji prijatelji i ja smo početkom i sredinom 70-tih naučili čitati na Mikijevom zabavniku i almanahu


Početak osandesetih, kod mene ista stvar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/02/2019 : 21:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Vas dvoje ste stare čiče, odnosno stare prdonje ...



Ne šali se s tim, ponekad je to veliki problem:

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/02/2019 : 09:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Nije baš točno kako klinci ne vole stripove. Prije bih rekao da roditelji, koji sami ništa ne čitaju, ne kupuju djeci stripove.
Moja kći ide u 3. razred. Kad se odlučivala na koji dječji časopis želi pretplatu, Durica je bila važan faktor u odabiru Smiba. Ona i cijelo njeno društvo vole Garfielda.
Stripagentove Sestre su joj sad najdraži strip i svako malo pita kad će novi broj. Lisica i Maslin Granko su odlično primljeni, nadam se da će tako biti i s Hildom.

Slažem se s Tellerom da fali Disney. Iako se tu na forumu najviše priča o LMSu i ZS, moji prijatelji i ja smo početkom i sredinom 70-tih naučili čitati na Mikijevom zabavniku i almanahu (i Tomu i Jerryu), a tek potom prešli na Bleka.
Često putujem i uvijek na aerodromima i stranim gradovima pogledam kioske. Rijetko se nađe kiosk bez Disneya i to uglavnom po vrlo prihvatljivim cijenama.


Tocno. Ako roditelji ne citaju, tad ni djeca nece imati tu naviku. Djeca su nas preslik htjeli mi to ili ne htjeli. I po pitanju navika, prehrane, stajalista, glazbe itd...
Istina i za prve stripove. Isti su prvo bili i u mojim rukama, i tu se brusilo kako citanje, tako i ljubav prema devetoj umjetnosti.
Zanimljivo i ovo zadnje, isto i ja radim po aerodromima i trafikama u stranim gradovima. Ostao mi je gust i draga navika 'baciti oko' cega ima od stripova...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 05/02/2019 : 10:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Tocno. Ako roditelji ne citaju, tad ni djeca nece imati tu naviku. Djeca su nas preslik htjeli mi to ili ne htjeli. I po pitanju navika, prehrane, stajalista, glazbe itd...


Ne nužno. Polazim od sebe, moji su rijetko išta čitali (stari bi nekad pročitao neki strip koji sam ja kupio, mama isključivo vjerske časopise, molitvenike i slično), u glazbi nisu došli dalje od Zdravka Čolića, a aktivno ne slušaju glazbu već desetljećima, u većini stvari sam itekako drukčiji od njih. Pa opet bez stripova ja teško mogu zamisliti život. Glazba mi je jako bitna i tu slušam stvari koje oni ne samo da ne vole, nego im nije jasno kako itko to može slušati (tipa Sufjan Stevens, Bon Iver i slično).

Ja ne znam kako sam točno došao u doticaj sa stripovima, privukli su me u čitanci, to pamtim, ali znam da mi je tata kupio prvi strip (Tex SD Zakon oružja) jer sam ga sam zamolio da mi kupi, znači već me zanimalo. Nakon toga sam kupovao sam kad bih imao love.

Naravno, svojoj djeci pokušavam usaditi ljubav prema stripu, ali ni na što ih neću siliti jer to može izazvati kontraefekt. Od Fibre sam uzeo Velikog zlog lisca i čitao sam ga starijem, zanimljivo mu je, ali dok sam ne nauči čitati ne znam hoće li ga držati ili ne. Potrudit ću se ispratiti Niku koliko mognem.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/02/2019 : 10:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by ivanl

Tocno. Ako roditelji ne citaju, tad ni djeca nece imati tu naviku. Djeca su nas preslik htjeli mi to ili ne htjeli. I po pitanju navika, prehrane, stajalista, glazbe itd...


Ne nužno. Polazim od sebe, moji su rijetko išta čitali (stari bi nekad pročitao neki strip koji sam ja kupio, mama isključivo vjerske časopise, molitvenike i slično), u glazbi nisu došli dalje od Zdravka Čolića, a aktivno ne slušaju glazbu već desetljećima, u većini stvari sam itekako drukčiji od njih. Pa opet bez stripova ja teško mogu zamisliti život. Glazba mi je jako bitna i tu slušam stvari koje oni ne samo da ne vole, nego im nije jasno kako itko to može slušati (tipa Sufjan Stevens, Bon Iver i slično).

Ja ne znam kako sam točno došao u doticaj sa stripovima, privukli su me u čitanci, to pamtim, ali znam da mi je tata kupio prvi strip (Tex SD Zakon oružja) jer sam ga sam zamolio da mi kupi, znači već me zanimalo. Nakon toga sam kupovao sam kad bih imao love.

Naravno, svojoj djeci pokušavam usaditi ljubav prema stripu, ali ni na što ih neću siliti jer to može izazvati kontraefekt. Od Fibre sam uzeo Velikog zlog lisca i čitao sam ga starijem, zanimljivo mu je, ali dok sam ne nauči čitati ne znam hoće li ga držati ili ne. Potrudit ću se ispratiti Niku koliko mognem.


Stoji i moze biti, naravno. Ali velike su sanse da ce okolis uciniti svoje. Da se razumijemo, ni na sto ih ne prisiljavamo ni ja ni supruga, ali od kako su bili maleni, uvjek svira glazba u nasoj kuci, u autu pri razvozu na aktivnosti i putovanjima, ama bas uvjek. Tako da su u najranijoj fazi vec znali prepoznati 'barba' Watersa ili 'barba' Sprengsteena. Znali su vec odjeliti stil Judas Priesta od onog recimo, Pixiesa. I znali su sami od sebe stihove Azre, Haustora, Pusenja... takve stvari. Sto je rezultiralo da stariji danas svira gitaru i klavir, i ide usporedno s normalnom skolom i u glazbenu. Mladi se jos profilira, ali pokazuje takoder zavidno glazbeno znanje i memoriju u textovima i prepoznavanju bendova. A o stripovima da ne govorim. Kao mali su gustali ptepoznavati/traziti gdje je Ken,Zagor,Julija...a gdje Jeremiah,Torpedo,Torgal...radili su igru od toga,a gdje nema 'upiranja' vec zabave, rada se i neka navika. I uz to pride, obojica lijepo crtaju. Zanima ih vec pomalo i citanje knjiga za djecu, ala Druzba pere kvrzice, Vlak u snijegu, Emil i detektivi, takva stiva... Vidjet cemo jos gdje ce to sve otici, materijala im doma bogme ne fali...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 05/02/2019 10:46:18
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/02/2019 : 13:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kad se već spominje kako je tko počeo čitat, tj kako je došao do stripova.
Moji su doma čitali knjige tu i tamo, dok smo ih buraz i ja doslovno žvakali.
Starom je dolazio neki lik na posao i dilao jeftino knjige, pa bi nam on tu i tamo kupio nešto, od tuda imam i Alfin komplet Sherlock Holmesa kojeg sam pročitao valjda 20+ puta i smatram ga genijalnim serijalom.
A stripovi, sjećam se da smo imali podstanare koji su naglo utekli bez da su platili stanarinu par mjeseci. U stanu je ostalo masu Alan Fordova, plus poneki Marti Misterija i Dilan Dog koje je stari pokupio i onda meni davao po jedan komad mjesečno ili tako nešto i to ako sam imao dobre ocjene. Ugl tu sam se zaljubio i u stripove. Kasnije sam se učlanio u knjižnicu i tamo se upoznao sa Gašom, Taličnim, Atseriksom, Fleš Gordonom...Sjećam se i da je bilo i npr Inkala koji mi je tada bio totalno psihopatski i odbojan, a danas mi je u top X najboljih stripova :)

EDIT: Na kioscima sam mislim kupovao samo Lazarusa, Nathana i nekakvog Tom i Jerry-a (možda je to bilo čak i nešto kao mikijev zabavnik ili kako se već zvalo...). E i DD sam isto kupovao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 05/02/2019 13:05:03
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/02/2019 : 13:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by ivanl

Tocno. Ako roditelji ne citaju, tad ni djeca nece imati tu naviku. Djeca su nas preslik htjeli mi to ili ne htjeli. I po pitanju navika, prehrane, stajalista, glazbe itd...


Ne nužno. Polazim od sebe, moji su rijetko išta čitali (stari bi nekad pročitao neki strip koji sam ja kupio, mama isključivo vjerske časopise, molitvenike i slično), u glazbi nisu došli dalje od Zdravka Čolića, a aktivno ne slušaju glazbu već desetljećima, u većini stvari sam itekako drukčiji od njih. Pa opet bez stripova ja teško mogu zamisliti život. Glazba mi je jako bitna i tu slušam stvari koje oni ne samo da ne vole, nego im nije jasno kako itko to može slušati (tipa Sufjan Stevens, Bon Iver i slično).

Ja ne znam kako sam točno došao u doticaj sa stripovima, privukli su me u čitanci, to pamtim, ali znam da mi je tata kupio prvi strip (Tex SD Zakon oružja) jer sam ga sam zamolio da mi kupi, znači već me zanimalo. Nakon toga sam kupovao sam kad bih imao love.

Naravno, svojoj djeci pokušavam usaditi ljubav prema stripu, ali ni na što ih neću siliti jer to može izazvati kontraefekt. Od Fibre sam uzeo Velikog zlog lisca i čitao sam ga starijem, zanimljivo mu je, ali dok sam ne nauči čitati ne znam hoće li ga držati ili ne. Potrudit ću se ispratiti Niku koliko mognem.


Sufjan je genije!

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000