forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nika!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/02/2019 : 20:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by izivko

Teller pretjeruje, kao i obično, kad je u pitanju Fibra.
Da je Markos odlučio izbacit Kitu Tellera ili Karabinu Slima, lizao bi mu guzicu.



Eto ideje za podetiketu Teller!, u koju bi prirodno ulazili i Miki i Blek u boji i luksuzno izdanje Čika u boji.

. Ova ti je odlična

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 12/02/2019 : 22:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by izivko

Teller pretjeruje, kao i obično, kad je u pitanju Fibra.
Da je Markos odlučio izbacit Kitu Tellera ili Karabinu Slima, lizao bi mu guzicu.



Eto ideje za podetiketu Teller!, u koju bi prirodno ulazili i Miki i Blek u boji i luksuzno izdanje Čika u boji.



U podetiketu Teler neka i dalje ulazi Miki, Blek......
VALTERU uz malo vazelina moglo bi i tebi šta ulaziti, samo se opusti





Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/02/2019 : 09:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by izivko

Teller pretjeruje, kao i obično, kad je u pitanju Fibra.
Da je Markos odlučio izbacit Kitu Tellera ili Karabinu Slima, lizao bi mu guzicu.



Eto ideje za podetiketu Teller!, u koju bi prirodno ulazili i Miki i Blek u boji i luksuzno izdanje Čika u boji.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2019 : 12:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jbt. Izivko, dobra ti je ona king size/mega/de luxe gajba...u stvari svaka bi onakva trebala biti.
Sto se stripova za djecu tice, ili albuma, ili slikovnica ili knjiga, svejedno... citace samo oni klinci ciji roditelji citaju. To vam je nazalost tako, ne kazem da ne postoje iznimke, ali one samo potvrduju pravilo.
Naucimo bar mi svoju djecu da citaju i vole stivo, odmalena.
A ovoj Markosovoj ideji, bezrezervna podrska, kao
Uostalom, i za sve sto je za strip uradio, dosad.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/02/2019 : 15:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by izivko

Teller pretjeruje, kao i obično, kad je u pitanju Fibra.
Da je Markos odlučio izbacit Kitu Tellera ili Karabinu Slima, lizao bi mu guzicu.



Eto ideje za podetiketu Teller!, u koju bi prirodno ulazili i Miki i Blek u boji i luksuzno izdanje Čika u boji.



U podetiketu Teler neka i dalje ulazi Miki, Blek......
VALTERU uz malo vazelina moglo bi i tebi šta ulaziti, samo se opusti










Pa to je zabava i razonoda vas ljubitelja mišićavih, dugokosih trapera razgolićenih torza! Iako ne osuđujem takve sklonosti ("Neka cvate tisuću cvjetova!") smatram da nije primjereno da o svojim iskustvima javno progovarate baš ovdje, na temi posvećenoj dječjim stripovima.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/02/2019 : 15:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by izivko

Teller pretjeruje, kao i obično, kad je u pitanju Fibra.
Da je Markos odlučio izbacit Kitu Tellera ili Karabinu Slima, lizao bi mu guzicu.



Eto ideje za podetiketu Teller!, u koju bi prirodno ulazili i Miki i Blek u boji i luksuzno izdanje Čika u boji.



VALTERU uz malo vazelina moglo bi i tebi šta ulaziti, samo se opusti



Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 16/02/2019 : 13:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Upravo pročitao Čovjeka planinu. Predivna priča.
Ovaj potez sa djecijom podetiketom će biti izvrstan potez, uključujući i poslovni. Naime, čini mi se da će vecina roditelja ova izdanja promatrati kao slikovnice a ne kao stripove te se tako dobiva jedno ogromno tržište koje se uopce ne naslanja na klasičnu stripovsku publiku.
Mislim da se svi mladi roditelji slažu da je ponuda slikovnica/knjiga i slično očajna a cijene da su astronomske. Moja mala je još premala za izdanje poput Čovjek planina ali bez problema mogu zamisliti bake i dide koji se uopce ne kuže u stripove da joj kupe tako nešto kao slikovnicu kad bude imala 8-9 god. Jedino je važno da u distribuciji po knjižarama ta izdanja budu plasirana medju dječijim knjigama a ne stripovima, npr u Menartu u Avenue Mallu da budu na ulazu desno gdje je djeciji odjel a ne na Fibrinom zidu. U svakom slučaju, vjerujem da je ovo dobra poslovna procjena Markosa i ujedno želim puno sreće i uspjeha.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/02/2019 : 16:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Naučio sam ne vjerovati u poslovne procjene nego u srce i instinkt. Ali ipak, pomozi si pa će ti i bog pomoći, zato sam i odvojio Niku kao zasebnu etiketu (što se npr. Darku nije svidjelo, jer "razvodnjavam" brand), da bi to bilo jasno odvojeno od Fibre (a opet, dovoljno povezano) kako bi to išlo na dječji odjel. U svakom slučaju, bio poslovno dobar potez ili ne, nije presudno, ja ću svoj primarni cilj svakako ispuniti. Ali hvala na lijepim riječima i podršci.

Trouble will find me
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 16/02/2019 : 21:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Da,da, sve razumijem, prvo strast i Fibrini standardi pa onda posao ali kad radiš iskreno i sa strašću to se u pravilu uspješno reflektira i na poslovnom planu.
Ma nema razloga da ne bude uspješno. Mislim sudim po sebi i ženi, stalno kupujemo te neke slikovnice za malu, od 30-60 kn pa i vise i bas si često mislim koji je to škart i slaba ponuda i opet joj kupimo. I čitam danas Covjeka planinu i sine mi da je to rješenje.
Kad smo u ZG skoro uvijek kupim neku Fibru u Avenue Mallu i obavezno odemo na djeciji odjel tamo gledat šta ima. Sad je samo pitanje to dobro upakirati, da bude vizualno primamljivo i na dobroj, vidljivoj lokaciji u takvim knjižarama i to će ići.
Nije to razvodnjavanje branda. To je nešto kao Vertigo od DC, obraća se svojoj ciljanoj publici, u ovom slučaju puno široj nego sto je standardna Fibrina i to je ok, sa vremenom će stvoriti svoj brand.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/02/2019 : 22:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma ne vidim nijedan razlog da ta podetiketa ne profuncionira. Pogotovo sa ovom nikakvom ponudom stiva takve vrste za djecu. I preskupog, pride. Ja cu mojim sinovima to kupovati. A i za sebe malo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 17/02/2019 : 08:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Fibra će uvijek biti Fibra zvala se ona Nika, Orka ili Kolorka.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/02/2019 : 08:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Naučio sam ne vjerovati u poslovne procjene nego u srce i instinkt. Ali ipak, pomozi si pa će ti i bog pomoći, zato sam i odvojio Niku kao zasebnu etiketu (što se npr. Darku nije svidjelo, jer "razvodnjavam" brand), da bi to bilo jasno odvojeno od Fibre (a opet, dovoljno povezano) kako bi to išlo na dječji odjel. U svakom slučaju, bio poslovno dobar potez ili ne, nije presudno, ja ću svoj primarni cilj svakako ispuniti. Ali hvala na lijepim riječima i podršci.



Pa zar ti Markos instinkt ne govori da bi ČELIČNA PANDŽA bila mudra poslovna odluka , pa strip je vrhunski

Edited by - RAKOSI4 on 17/02/2019 08:58:52
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2019 : 09:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Evo kad si dao prijedlog, ne mogu izdrzati, pa cu I ja ; Dan Dare I Judge Dread, Kad bi ih neko objavio kako treba...ono, sve, lijepo...puste sanje, jel da?
Ne u djecji kutak ,naravno...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 17/02/2019 11:26:42
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 17/02/2019 : 11:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prvi protiv da se Čelična stavi u Niku!!!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/02/2019 : 11:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pa ko kaže da mora obavezno u NIKU , e moj kifi i tebi triba malo vazelina
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 21:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Markos - ne znam jesi pisao kad bi ova edicija startala, jel imaš u planu u kojem mjesecu će krenuti I hoćeš nam isto najaviti tamo u izdavačkom izlogu kao i ostale stripove?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/03/2019 : 21:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Markos - ne znam jesi pisao kad bi ova edicija startala, jel imaš u planu u kojem mjesecu će krenuti I hoćeš nam isto najaviti tamo u izdavačkom izlogu kao i ostale stripove?



Ako se ne varam, Nika kreće s Hildom 1. svibnja:

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/hilda-1-hilda-i-trol/556/

Izlazi 5 albuma Hilde, i sve se najavljuje u istoj kategoriji ("Najave") kao i ostala Fibrina izdanja. :)

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 31/03/2019 21:09:01
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 21:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti Vice

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 01/04/2019 : 07:33:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
ima da svi ovo kupujemo, tako da Markos namlati dobru lovu (lova se mlati na dječjim stvarim, vidi lego kocke naprimje) pa da može plati prava za nekog poštenog japanca napokon
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/04/2019 : 09:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bosko

ima da svi ovo kupujemo, tako da Markos namlati dobru lovu (lova se mlati na dječjim stvarim, vidi lego kocke naprimje) pa da može plati prava za nekog poštenog japanca napokon



To!

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/05/2019 : 13:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je pomaknut datum za 7.5.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 02/05/2019 : 09:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Da li će doći Fibra sa Nikom na CRŠ ili dolaziš samo sa juniorkom na pivu i sok?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/05/2019 : 09:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Fibra će doći na CRŠ s bibliotekom Nika, ako tiskara opet ne zezne, ne bi trebala. Moja Nika ima u subotu rođendan, kao i mama joj, pa će ga one provesti na nekom veselijem mjestu:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 02/05/2019 : 10:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Ideja je dobra, jer knjižare najčešće izdanja pozicioniraju po izdavačima ne vodeći računa o naslovu.
Tako su moje knjižice za decu & omladinu bez izuzetka završile u odeljenjima za stripove, gde su potpuno nevidljiva i zatrpana našim glomaznim stripčinama umesto na policama gde su drugi naslovi istih pisaca (!)...

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 02/05/2019 : 16:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Čitao netko Hildu da baci kakav komentar?
Da li se usporediti sa Bone npr.?

Ovo u najavama je sve dosad objavljeno osim najnovije knjige? Svih 5 će biti spremno za Crš?

Dvojim uzeti za početak samo jednu za ispipavanje terena ili odmah sve ;)
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000