forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Podcast Inkubator
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 13/05/2019 : 19:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pratim ga na you tubeu, imaš i Nikolu isto u podcastu, dečko s Goranom radi te stvari na yt-u.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/05/2019 : 12:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/05/2019 : 20:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Netočna informacija. Stipe Miočić je najbolji i najuspješniji hrvatski borac.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/05/2019 : 21:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nije tocno.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/05/2019 : 03:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2019 : 06:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nije tocno.


Apsolutno točno, to što je on tebi i većini na Balkanu pojam borca i u Japanu ne znači da je najbolji borac s najboljim rezultatima.
Kratko i argumentirano. Prije nego išta kažem napominjem da nemam ništa kontra Mirka, čovjek je bio dugo no1 sve do pojave Stipe Miočića.
Najveća imena koja je dobio Mirko: Wand. Silva u MMA-u i K1 Jerome Le Bannera, Mark Hunta i Remy Bonjaskya.
Osvojio PRIDE Open Weight i K1 u Zagrebu koji je osvojen doslovno na silu, što se vidjelo, neki idu toliko daleko da govore o namještaljci.
Kada smo kod toga, interesantno je kako je B. Hari ušao u polufinale ali je iznenada bio ozlijeđen, mislim da iole ozbiljnom poznavatelju borbi ne treba posebno objašnjavati tko je trebao biti u finalu, čak i ugledni ljudi su davali izjave o " čudnoj " ozlijedi Haria. I na kraju samo finale koje isto " miriši " jako čudno. Ismael Londt borac koji je doslovno sve gazio pred sobom,sve do finala, znači čovjek - zvijer, i onda u finalu se ispuše poput velikog balona, što klecala su mu koljena pred velikim Cro Copom?

Ovo osvajanje turnira da nije smiješno bilo bi tragično, znači ako ovo nije namještaljka onda ne znam što jeste, i naravno kako je ovo sport u kojem je jako teško namjestiti meč a da se to ne vidi, događale su se baš čudne stvari sve da Mirko osvoji. Znači sve jedna osoba koja se imalo razumije u borilački sport mi je rekla da su čak možda i organizatori sve skupa htjeli dati počast Mirku jer ne vid drugog objašnjenja, ja mislim da negdje u sebi i ti tako misliš, ali ne želim ulaziti u to, ako ne vidiš očitu lakrdiju to je nešto drugo.
Priznajem pod uspjehom i finale koje je izgubio od Minotaura.
I to bi bilo to od tog najboljeg Hrvatskog borca, osim ako stvarno ne misliš da su no name pojasevi protiv no name boraca u Japanu, mjerilo bilo čega.
Podvucimo crtu i idemo vidjeti poraze.
K1 , neću puno jer i nije neki relevantan primjer, tada je taj K1 bio nešto, danas je nigdje pa i u to vrijeme se počelo raspadati dolaskom PRIDEA.
PRIDE
Izgubio je finale protiv Minotaura i nakon toga mu je karijera praktički bila gotova.
Nakon toga ga je razmontirao doslovno Kevin Randleman i gubi protiv Fedora za što je po Mirkovim riječima kriva nesanica i vremenska razlika, meni sasvim dovoljna izjava; nakon toga je u više navrata doslovno popljuvao najvećeg MMA borca ikada, još jednom, meni i više nego dovoljno.
Iza svega toga ga je sredio i Mark Hunt.
Možemo podvući crtu i pogledati kako je najveći Hrvatski borac prošao u uvjerljivo najvećoj MMA organizaciji ikada, UFC-u.


Gabriel Gonzaga ga je brutalno nokautirao nogom u glavu i od tada sve jednu borbu najveći borac Hrvatske na svako i najmanje cimanje protivnika u panici i strahu uz žmirenje očiju podiže ruku ka glavi.
Kasnije ga je dobio Kongo i JDS.
Nakon toga slijede porazi od Mira, Schaub i Nelsona.
Da završim do borbe u Bellatoru, ne znam da li postoji netko tko smatra relevantnim za ozbiljne kontekste pobjede nad sljedećim borcima:
-Anthony Perosh
-Pat Barry
-Shinichi Suzukawa
-Satoshi Ishii
-Gabriel Gonzaga ( on naziva uzvrat pobjedu nad doslovno raspalim borcem ali kako je on sam raspadnut, hajde ok )
-Hyun Man Myung
-Muhammed Lawal
-Baruto Kaito
-Amir Aliakbari
-Tsuyoshi Kohsaka
-Roque Martinez
-Roy Nelson ( vidi pod G. Gonzaga )
I za one koji prate cijelu Mirkovu karijeru, sasvim očekivani moždani udar nakon što se sljedeću borbu trebao boriti protiv Konga koja je za njega sigurno jako tvrda kost ili Fedora kojega je konstantno pljuvao i u slučaju poraza on je takav čovjek da ne bi mogao mirno spavati nakon toga, zato je bolja opcija " moždani udar " nakon kojeg naravno ima i dalje treninge, sparinge i seminare.
The End
Više vrijedi jedna obrana Roberta Soldića u KSW-u nego pojas najvećeg Hrvatskog borca RIZIN i IGF skupa sa svim pobjedama nad no name borcima.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Stipe Miočić
Najveća imena koje je dobio Stipe: Mark Hunt, Andrej Arlovski, Werdum, Overeem, JDS, Ngannoua
Jedina tri poraza koje čovjek ima JDS, DC i Struve, niti jednom nokautiran za razliku od najvećeg hrvatskog borca.


Četiri pojasa UFC prvaka i tri uzastopna obranjena, najbolji teškaš u povijesti UFC-a, organizacije koja je davnih dana premašila PRIDE, i to prvak među imenima koji si sigurno do sada najjači roster koji je ikada bio u bilo kojoj teškaškoj konkurenciji.


Ali nije dovoljno jer najbolji je ipak osvajač namještenog K1 i prestižnih RIZINA i IGF-a.
Daj molim te ne bud smiješan, Stipe je prvim naslovom jako bio blizu Mirku, nije ga prestigao ali je bio blizu, već drugim ga je prestigao, dalje neću ni pisati.
Ponavljam, to što vas pere nostalgija nije nikakav argument i da zaboravio sam, najbolji Hrvatski borac u povijesti nikada nije bio niti blizu pojasa najbolje MMA organizacije ikada, ali zato je osvajao RIZIN i IGF i to ga čini najboljim borcem hrvatske.
Ali nema tu baš pomoći, to je kod tebe kao i kod mnogih jednostavno nostalgija kao kod Zagora i zs/lms. Za vas će Mirko biti najbolji sve da Stipe uskoro vrati pojas i obrani ga još četiri puta. Meni su ipak bitniji rezultati i borci koje je dobio jer je to jedino relevantno a to je debelo već sada na strani Stipe.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2019 : 06:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ali možeš me i dotući. Stipe Miočić je rođeni Amerikanac i bori se pod njihovom zastavom. Opet je Mirko najveći, ali polako Soldić bi ga mogao prestići. Jooj neeee, pa da Mirko ne smatra borcima sve ispod teške kategorije pa se to ne računa. Ništa idem kontaktirati Soldića da digne kilažu...hmmm, sumnjam da bi i to pomoglo osim ako ne osvoji 15 pojaseva zaredom.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2019 : 06:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kao borac jako dobar i nezaboravan, kao čovjek, hajde bit ću blag u najmanju ruku vrlo upitan. U dva navrata sam se na vlastite oči uvjerio, jednom u dvorani kada su došli dečki iz Slovačke pa ih je otkantao mrtav hladan a drugi puta kada je jednom bio u Zadru vani s onim Stipom Drvišem, neću ništa reći samo mogu reći kraljevi Balkanskog mentaliteta, mislim da je dovoljno. Ovo sam samo spomenuo ne radi argumenta, jer to nema veze s vezom već radi ovih koji govore ljudina a u životu nisu ništa o njemu vidjeli niti čuli van borbi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2019 : 06:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
I opet ništa nisam naučio, po tko zna koji puta govorim o ljudima vrlo upitnih ljudskih kvaliteta kojima je u život novac no1, koji pored žene muvaju konobarice od jedva dvadeset godina i to u svom kafiću, bez obzira na to što on ima preko 40 koji hladno češe m**a govoreći kako nema vremena opaliti dvije slike i potpisati tri potpisa dečkima koji su zbog njega putovali 11+ sati itd. itd. Tonka crni Tonka. Ali hajde sport je pa možeš nekako izolirati njegov privatan život, ali teško je kada više puta javno pokaže, bar da je pametan pa nekako sakrije ili upakira.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 25/05/2019 06:40:24
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2019 : 06:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Evo ti još materijala da ne bi ispalo da ja lupam gluposti:

Malo o njegovoj osobnosti:

https://www.novine.hr/sport/mirko-filipovic-covjek-koji-je-svima-pokazao-kakvi-smo-mi-novinari-beskicmenjaci
+ zaprati ga na facbooku, ne treba biti psiholog da vidiš kakva je osoba u pitanju po tome što piše. Osoba od 40+ godina i takvog ga ponašanje prati cijelu karijeru, znači ne radi se o fazi.

Malo o njemu kao borcu:
https://telesport.telegram.hr/analize/koliko-je-cro-cop-zapravo-dobar-borac/



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/05/2019 : 06:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Na stranu što ga ti voliš i što je meni daleko ispod onoga što je za tebe i većinu, gledaj realno i argumentirano.
Evo jedan komentar čovjeka što misli o Mirku i to je kada sagledaš argumentaciju i rezultate najrealniji komentar.


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/05/2019 : 00:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Najveća imena koja je dobio Mirko: Wand. Silva u MMA-u i K1 Jerome Le Bannera, Mark Hunta i Remy Bonjaskya.

Bravo majstore, odlično se ti kužiš u MMA i K-1 Vidi se da si se sa njegovom karijerom upoznavao ovaj vikend googlajući dok si pisao svoj post.

Što se tiče MMA-ja:

- Josh Barnett - bivši UFC prvak teške kategorije, Mirko ga je ne jednom već 3 puta (slovima: tri!) pobijedio. Ali to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Kevin Randleman - bivši UFC prvak teške kategorije, Mirko ga pobijedio za 41 sekundu! Ali ni to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Mark Coleman - bivši UFC prvak teške kategorije i ujedno prvi UFC prvak teške kategorije ikad i osvajač PRIDE-ovog GP-a 2000. godine. Ali ni to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Heath Herring - u vrijeme održavanja borbe 3. rangirani teškaš na svijetu, prije toga se borio sa Minotaurom za prvi pojas u PRIDE-u. Ali ni to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Sakuraba - japanska legenda, poznati kao još Gracie Hunter, grapler koji je skinuo 4 člana obitelji Gracie na "njihovom terenu", borba koja je tada bila od iznimne važnosti prilikom Mirkove tranzicije iz K-1 u MMA koja je održana na tokijskom stadionu pred 90 tisuća ljudi u main eventu! Ali ni to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Alex Emelianenko - Fedorov brat, isto jedan od mladih tada, nadolazećih zvijezda, neporažen u tom trenutku do meča sa Mirkom. Također i Igor Vovchanchyn koji je imao niz pobjeda od 96' do 2000. godine bez poraza, iznimno opasan borac. Fujitu isto treba spomenuti, pogotovo taj debi u MMA koji je bio od iznimne važnosti. Jedan Le Banner se nije htio usudit prihvatit meč, iako je tvrdio da su MMA borci trećerazredni borci koji se samo "valjaju" po tlu. Kad ga je Fujita izazvao da mu čovjek to dokaže u ringu, nije prihvatio. Mirko je prvi prihvatio takav izazov od K-1 boraca tada. Ali ni oni nisu kod tebe vrijedni spomena.

- King Mo - imao je 9-0 skor u teškoj kategoriji pred meč sa Mirkom, i to na short-notice jer je Wand zayebao organizaciju. Ali ni to kod tebe nije vrijedno spomena.

Što se tiče K-1:

- Peter Aerts - dal treba o njemu stvarno nešto reći? Apsolutna legenda K-1, trostruki osvajač K-1 titule. Uz Hoosta i Schilta najbolji K-1 borac ikada. Mirko ga je pobijedio, zamisli. Ali ni to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Mike Bernardo - kako si njega zaboravio? Ili i to kod tebe nije vrijedno spomena.

- Musashi i Greco - nisu vrijedni spomena, ha?

- Bonjasky u ZG borba - borba koju je Mirko trebao pobijediti na bodove. Remyu je to trebala bit oproštajna borba i tako su mu suci poklonili tu pobjedu. A Mirko je uzeo 2 runde od 3.

- Bob Sapp - koji tebi sigurno nije važan, ali je tad u to doba bio legitiman, dvaput je pobijedio legendarnog Hoosta i onda išao na Mirka.

--------------------------------------------------------------------

I ostali protivnici. Svaka borba je imala neku svoju priču. Svaka je bila važna. Za svaku je odrađen krvavi trening kamp. I to u vrijeme kad je malo tko znao što je uopće MMA. Jedna od najtežih je svakako bila i ona protiv Kanehare, kad se samo za 20-tak dana vratio u borbu nakon teškog nokauta od Randlemana. Želio se što prije vratit u akciju. Kao u životu, u karijeri je imao uspona i padova, ali nije odustajao, uvijek bi se vratio jači.

Tako tim tvojim površnim analizama možemo obradit i Wanderlei Silvu karijeru, Fedora i drugih velikana i isto svesti takvim načinom razmišljanje na šačicu vrijednih imena koje su pobijedili. Treba ipak se malo educirati, poznavati povijest K-1 i MMA, jedno vrijeme njihovu konfrontaciju gdje su se organizirale priredbe K-1 borci protiv PRIDE-a boraca, da bi se shvatile neke stvari. A ne ovako površno googlajući po wikipediji.

Treba isto malo odvojiti MMA koji je bio u začetku, borci koji su bili pioniri MMA-ja od ovog modernog MMA-ja. Isto kao da ideš radit listu naj nogometaša, neku top 10 listu svih vremena, nekima ili mnogima jedan Maradona ne bi bio u top 5. Tako i ovo. Ali velim, treba se malo educirat i poznavat povijest ovog sporta.

quote:
Originally posted by Tonka24

K1 u Zagrebu koji je osvojen doslovno na silu, što se vidjelo, neki idu toliko daleko da govore o namještaljci.

Tako je, Zovko je pozvao Spielberga i ekipu iz Hollywooda da to sve izrežira Više o tome u nastavku:

quote:
Originally posted by Tonka24

Kada smo kod toga, interesantno je kako je B. Hari ušao u polufinale ali je iznenada bio ozlijeđen, mislim da iole ozbiljnom poznavatelju borbi ne treba posebno objašnjavati tko je trebao biti u finalu, čak i ugledni ljudi su davali izjave o " čudnoj " ozlijedi Haria.

Ugledni ljudi Interesantno, veliš? Borio se sa Zabitom, imali su pravi "rat" i tebi je interesantno da je poslije toga bio ozljeđen Mora da je ekipa iz Hollywooda to sve dobro izrežirala Vjerojatno mu je zato noga izgledala tako u svlačionici nakon prve borbe dok je čekao polufinale Pa trebali su čovjeka pustit da se bori, ma što su oni mislili, ići nariktavat tu "čudnu" ozljedu

Klik na: https://fightsite.hr/rubrike/k1-boks/ekskluzivno-pogledajte-gadnu-ozljedu-stopala-badr-harija-foto/





quote:
Originally posted by Tonka24

I na kraju samo finale koje isto " miriši " jako čudno. Ismael Londt borac koji je doslovno sve gazio pred sobom,sve do finala, znači čovjek - zvijer, i onda u finalu se ispuše poput velikog balona, što klecala su mu koljena pred velikim Cro Copom?

Ekipa iz Hollywooda nije pak tu stala, nego je izrežirala i finale

Ovaj high-kick su isto izrežirali hahaha



quote:
Originally posted by Tonka24

I za one koji prate cijelu Mirkovu karijeru, sasvim očekivani moždani udar..

Baš ružna i jadna izjava Znači, svi borci će kad-tad dobit po tebi moždani? Osoba koja nije u borilačkom sportu ne može dobit moždani? Pogledaj si malo podcast od sinoć, nešto možda i naučiš



quote:
Originally posted by Tonka24

Fedora kojega je konstantno pljuvao..

I dalje izmišljotine by Tonka, ali o ovom smo već tupili jednom..

quote:
Originally posted by Tonka24

zato je bolja opcija " moždani udar " nakon kojeg naravno ima i dalje treninge, sparinge i seminare.

Mora da je negdje lijep osjećaj smijati se tuđoj nesreći i da je čovjek mogao umrijeti? Svaka čast

quote:
Originally posted by Tonka24

Stipe Miočić
Najveća imena koje je dobio Stipe: Mark Hunt, Andrej Arlovski, Werdum, Overeem, JDS, Ngannoua
Jedina tri poraza koje čovjek ima JDS, DC i Struve, niti jednom nokautiran za razliku od najvećeg hrvatskog borca.

Niti jednom nokautiran

Mora da je ovo protiv Struvea bio neki zahvat gušenjem, to je valjda po novom



I poluteškaš DC ga je valjda završio onda zahvatom ili što je već ovo bilo?




quote:
Originally posted by Tonka24

Četiri pojasa UFC prvaka i tri uzastopna obranjena

Wtf? Što ovo znači 4 pojasa UFC prvaka? Prvi put to čujem.

quote:
Originally posted by Tonka24

Ali možeš me i dotući. Stipe Miočić je rođeni Amerikanac i bori se pod njihovom zastavom. Opet je Mirko najveći, ali polako Soldić bi ga mogao prestići. Jooj neeee, pa da Mirko ne smatra borcima sve ispod teške kategorije pa se to ne računa. Ništa idem kontaktirati Soldića da digne kilažu...hmmm, sumnjam da bi i to pomoglo osim ako ne osvoji 15 pojaseva zaredom.


Čak ako i misliš na njega kao Amerikanca hrvatskih korijena, koji je rođen u Americi i odrastao tamo, i koji ne zna riječi hrvatskog - opet ima Amerikanac hrvatskog podrijetla, bivši UFC prvak sa 4 obrane naslova, više od Miocica ali morat ćeš ga sam izguglat, potrudi se

Jel nije Soldić Bosanac?

quote:
Roberto Soldić (Vitez, 25. siječnja 1995.) je hrvatski majstor borilačkih vještina podrijetlom iz Viteza u BiH.


Jer po tvojoj logici:

Stipe Miocic - Amerikanac hrvatskih korijena = HRVAT
Roberto Soldić - Hrvat bosanskih korijena = BOSANAC

Ili se to računa samo kad osvojiš UFC naslov, kad postaneš poznat pa je naš?

quote:
Originally posted by Tonka24

Na stranu što ga ti voliš i što je meni daleko ispod onoga što je za tebe i većinu, gledaj realno i argumentirano.



-
-

Da malo rezimiramo - ja Miocica isto obožavam. Odličan borac i čovjek na mjestu (koliko sam vidio po intervjuima i svim mogućim video materijalima koji su do danas bili dostupni). I što ga više gledam, nekako mi je jako sličan Mirku, isto šaljivđija, stalno sa ekipom kao Mirko radi razno-razne prankove. Najžešće mi kad iz auta zove ženu, ova se javi, a on poklopi - i tako 5-6 puta zaredom A i da ga ne volim, ne bi prije par godina nabavio njegov potpisani poster i stavio na zid, vidio si ga i ti:





-
-

PS. i za sami kraj par riječi (zadnjih u ovoj temi). Tonka, ja i ti si očito ne pašemo. I kad razmislim, da uštedimo jedan drugom vrijeme, a i našim forumašima koji jadni moraju čitat sve ovo, najbolje da više uopće međusobno ne komuniciramo i ne ulazimo u neke rasprave Ti ćeš vjerojatno kad dođeš ovdje u temu, opet napisat 5-6 postova zaredom (možda i više) jer uvijek tako radiš kad ti neko proturječi i kad imaš taj stav ja-sam-uvijek-u-pravu i sve znaš. Osobno mi je previše tih gluposti koje sam imao pročitat u zadnje vrijeme, previše polu-informacija, izmišljenih podataka, ciljanog podyebavanja ("zaslađivanja") i pokušaja nekakvog provociranja. Ti me ne poznaš i ne znaš kakav sam, a možeš o meni mislit što god hoćeš, da sam zatucan ili da sam i zadnja seljačina na Balkanu. Neka sam.

Kao što rekoh, moj zadnji komentar u ovoj temi i moja zadnja rasprava sa tobom na bilo kojoj temi. Kad dođeš ovdje u temu, možeš napisati 5-6 postova, 60 postova ako želiš, ja više ovdje ne dolazim niti me ne zanima. Tako da što se tiče mene, ne moraš ništa pisati jer ja to neću vidjet, a ako misliš da moraš nešto napisat zbog sebe, napiši.

Tako da ja ti želim svako dobro i da uspiješ u životu ostvarit sve što si zamisliš. Uživaj!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/05/2019 : 02:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Već vidim gdje ovo ide ali ok, dobro si rekao bivši, u kojoj konkurenciji je bio UFC prvak. Moram čitati dalje. Ne znam da li sam spomenuo ali nisam htio u full u detalje pogotovo ne u K1 jer mi nije najveća strana, ali ne možeš mi na račun K1 izjavljivati da je tip najveći. Između redova sam nešto pročitao o tome kako je najbolje da ne komuniciramo. Slušaj me sada dobro, vidjeli smo se više puta, znači doživio sam te doslovno kao brata vjerujem i tako sam osjetio da si i ti mene... ili ne znaš normalno komunicirati preko interneta ili sam ja full pogriješio u vezi tebe. Ako je ovo drugo reci mi odmah da ti isplatim usluge i riješili smo, biti će mi izuzetno krivo i žao, ali život me pregazio da sebi dozvolim da se okrećem za bilo kime tko se želi udaljiti od mene, Bože moj nismo jedan za drugoga i zbogom ako je tako. Ali čini mi se da ti neke stvari gledaš da su 100 % vjerujući nekim likovima koji bi " kao " trebali znati i biti neki uzor, probudi se, danas u roku šest klikova saznaš milijardu stvari.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/05/2019 : 03:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vidim ovdje neke jako ružne stvari s tvoje strane i prije nego što odgovorim kako si ti meni, pokušati ću kao čovjek s čovjekom na PM.
Ako ne bude išlo, dobiješ ovdje, pa ti čitao ili ne tvoja privatna stvar, neka se vidi da nije baš sve kako ti kažeš.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 17:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Muka mi je ovo odgovarati ali jednostavno sam prisiljen budući da ne odgovaraš na poruke. Iako nemam vremena ( zaista nemam vremena, ne, nisam hipokrizan kao ti po pitanju toga ).

quote:
Bravo majstore, odlično se ti kužiš u MMA i K-1 Vidi se da si se sa njegovom karijerom upoznavao ovaj vikend googlajući dok si pisao svoj post.

Ne, ti se razumiješ u moj život i koliko sam ja pratio Mirka ili nisam, nema potrebe za licemjernim smajlićima, jer si se pokazao tko si i što si.



-
quote:
Josh Barnett

Dobro si napisao, bivši UFC prvak kada je UFC u svijetu MMA bio što? To veliku važnost očito ima za tebe kojemu je Mirko idol iako ne zna ništa o njemu kao čovjeku, i za nikoga drigoga

quote:
- Kevin Randleman


Drugi puta, UFC prvaka kada je UFC u svijetu MMA bio što? A nećeš spomenuti kako je tvoj idol Mirko glumio ležećeg policajca kada ga je isti taj lik brutalno nokautirao? Normalno, kao što nećeš ni odgovoriti na dokaze koje sam ti servirao kroz linkove, jer tebe to ne zanima ti si Bog znanja MMA, tako je Roki, neće tebi nitko govoriti da Mirko Cro Cop nije najbolji borac svijeta.
quote:
- Mark Coleman

Treći puta, bivši UFC prvaka kada je MMA bio što? Zanimljivo kako taj Mirko nije dobio niti jednog borca osim W. Silve koji je bio veliko ime u doba kada je PRIDE bio na vrhuncu, što nije dobio Silvu ili Fedora.


Ove ostale što si spomenuo, Japance i slične... to su samo za tebe relevantni borci, za tebe i možda pokojeg pojedinca koji svršava na Mirka Cro Copa, velikani s koliko pojaseva PRIDEA ili UFC-a, kada su te organizacije bile relevantne? Fedorovog brata si spomenuo samo zato što mu je brat, klasika kod tebe da se ne ponavljam, svršavanje na MCC.







quote:
Što se tiče K-1:

Rekao sam ti već da nisam relevantan za K1 osim namještaljke u Zagrebu, i briga me koga je on dobio tamo, kad se spominje Alistar O. nitko ne gleda njegove rezultate u K1 već u MMA. Postaješ naporan s time. Jedino vrijedno spomena je Bob S. kada ga je dobio i tu se urušila Sappova karijera.





--------------------------------------------------------------------

quote:
Svaka borba je imala neku svoju priču. Svaka je bila važna. Za svaku je odrađen krvavi trening kamp.

Nitko nije odrađivao krvave kampove i treninge osim velikog Mirka, daj ne bud smiješan.
quote:
I to u vrijeme kad je malo tko znao što je uopće MMA

Ovdje se slažemo, zato kada je MMA počeo biti poznat Mirko je počeo gubiti nemilice, toliko o tome koliko je zapravo velik borac.
quote:
Kao u životu, u karijeri je imao uspona i padova

Nisi mi se hvalio da si se upoznao s Mirkom i da ti je pričao o svojem životu, dečko kako ti nije jasno da sve pred kamerama i novinarima je med i mlijeko?!

quote:
Tako tim tvojim površnim analizama

Moje površne analize su puno relevantnije od tvojih detaljnih, zato što ti uopće nisi relevantan komentirati, 100 % si subjektivan.
quote:
Treba ipak se malo educirati, poznavati povijest K-1 i MMA, jedno vrijeme njihovu konfrontaciju gdje su se organizirale priredbe K-1 borci protiv PRIDE-a boraca, da bi se shvatile neke stvari. A ne ovako površno googlajući po wikipediji.

Treba malo i pratiti razvitak UFC-a koji je 80 % današnjeg MMA, a ne živjeti u prošlosti i dviti se svojem favoritu koji živi a račun prošlosti.


quote:
Tako je, Zovko je pozvao Spielberga i ekipu iz Hollywooda da to sve izrežira

Dobar ti je ovdje smajlić ali szper je za ovo tvoju izjavu, znači ogromna većina tvrdi, plus ono što se vidjelo na turniru, da je čista namještaljka, taj turnir Mirku nije trebao jer je pao u očima mnogih, naravno u tvojima i šaćice drugih nije, ipak je za vas Mirko Bog, ponos i dika rvatina.










quote:
Baš ružna i jadna izjava Znači, svi borci će kad-tad dobit po tebi moždani? Osoba koja nije u borilačkom sportu ne može dobit moždani? Pogledaj si malo podcast od sinoć, nešto možda i naučiš

Već viđeno kod tebe da mi stavljaš riječi u usta i potpuno kriv tumačiš, ali imao sam posla s takvim ljudima u životu i tu nema pomoći, vi vidite kako želite i to je tako, od takvih treba bježati zato što nikada ne završi dobro, ali o tome malo kasnije. Dečko, jadan si jalan s takvim ponašanjem!



quote:
Originally posted by Tonka24

Fedora kojega je konstantno pljuvao..

quote:
I dalje izmišljotine by Tonka, ali o ovom smo već tupili jednom..

Kažeš izmišljene, evo ti pa gledaj, ima toga more ali ne da mi se trošiti vrijeme ionako si toliko pun sebe da ćeš samo svoje tupiti.



quote:
Mora da je negdje lijep osjećaj smijati se tuđoj nesreći i da je čovjek mogao umrijeti? Svaka čast

Ovo ne trebam ja komentirati, neke ljudi sami procjene kakav si čovjek, kakva si osoba, mene bi bilo sram.


quote:
Niti jednom nokautiran

Mora da je ovo protiv Struvea bio neki zahvat gušenjem, to je valjda po novom



I poluteškaš DC ga je valjda završio onda zahvatom ili što je već ovo bilo?



Smiješno za umrijeti od smijeha, ali to je tvoja kultura i ponašanje, ne samo to nego samoproglašeni Bog znanja MMA nema ne zna razliku između TKO i Nokauta. Mislio sam na to da je tvoj idol ležao na podu u nesvijesti više puta, reci mi kada se to dogodilo Stipi?


quote:
Wtf? Što ovo znači 4 pojasa UFC prvaka? Prvi put to čujem.



E, a, nedljet wtf?!!



quote:
Jer po tvojoj logici:

Stipe Miocic - Amerikanac hrvatskih korijena = HRVAT
Roberto Soldić - Hrvat bosanskih korijena = BOSANAC

Po meni je on isto što i Stipe samo druga država, ovdje je razlika jer je jezik praktički isti i susjedne države, ako je Bosna Hrvastka, daj me prosvijetli.

quote:
Ili se to računa samo kad osvojiš UFC naslov, kad postaneš poznat pa je naš?

Očito si me zamijenio za nekog svoga rvata.




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:
PS. i za sami kraj par riječi (zadnjih u ovoj temi). Tonka, ja i ti si očito ne pašemo. I kad razmislim, da uštedimo jedan drugom vrijeme, a i našim forumašima koji jadni moraju čitat sve ovo, najbolje da više uopće međusobno ne komuniciramo i ne ulazimo u neke rasprave Ti ćeš vjerojatno kad dođeš ovdje u temu, opet napisat 5-6 postova zaredom (možda i više) jer uvijek tako radiš kad ti neko proturječi i kad imaš taj stav ja-sam-uvijek-u-pravu i sve znaš. Osobno mi je previše tih gluposti koje sam imao pročitat u zadnje vrijeme, previše polu-informacija, izmišljenih podataka, ciljanog podyebavanja ("zaslađivanja") i pokušaja nekakvog provociranja.

Kao i obično, nije te briga za argumente, nije te briga za činjenice, nije te briga za ništa nego ono što ti misliš da je, a misliš barem 70 % krivo, pa tako i ovo... ne nabijam ja postove jer mi je to gušt, nego ne znam quitati tako da raščlanim; i lijepo da si pokazao što misliš o meni da sam ja uvijek u pravu, pa dečko pogledaj svoje postove i onda nekome govori, prvo izvadi brvno iz oka svojega pa ćeš bolje vidjeti trn u oku mojem. Meni je osobno dosta tvojeg podsmjehivanja i pravljenja budalom a argumenti su ti tipa " statistički podaci u šumariji " smiješno i žalosno.

quote:
Ti me ne poznaš i ne znaš kakav sam, a možeš o meni mislit što god hoćeš, da sam zatucan ili da sam i zadnja seljačina na Balkanu. Neka sam.


Dobro si napisao ne znam te niti sam te ikada poznavao.
To što ti misliš da ja misli da si ti zatucana seljačina s Balkana to je isključivo tvoj problem i ničiji više.
Nakon što si me ugostio, platio ručak, nosio moje knjige, bolje reći teglio i sve dalje što i sam znaš da si napravio za mene... ti mene od zadnjeg susreta sustavno ismijavaš na forumu ili totalno krivo protumačiš svaku moju rečenicu i onda je toliko izopačiš da to ne može pojesti pas s maslom, dečko pitam te koga ti praviš budalom, pogledaj sebe malo...
Da ne ispadne da govorim gluposti, pogledaj samo topic fitness, tu je sve počelo, znači na moje višegodišnje znanje i savjete na tom području, tebe nije briga ti stalno neke svoje spike valjaš iz novina iz doba devedesetih godina, uopće te nije briga, kada sam ti skrenuo pozornost na biceps, dobronamjerno počeo si se ismijavati, naravno zakamuflirano " Tonka, gdje su ti prsa "... stvarno mi se ne da ovdje dokazivati koliko moraš papati mlijeka da bi dostigao nešto što sam ja u tom svijetu... nije mi to cilj i nemam volje ni potrebe za time, ali kada vidim ljude takvog razmišljanja kao ti, odmah mi sve zakuha. Da se vratim, moj savjet si protumačio kao ruganje tvojem bicepsu i odmah gledao moju slabu točku da se zakačiš i kao protuudar, pa dečko, kakav si ti to čovjek? Kad smo kod prsa, sigurno sam imao puno bolja prsa od tebe, kad baš hoćeš, ali to uspoređivanje, to je dno dna, kaca ljudskosti.
Još dvije stvari, na forumu.hr si se umiješao u raspravu između mene i Spocka, zagurao si nos gdje mu nije mjesto, mene si iznapadao i prikazao me kao nekim tko uništava forum, kao totalnim negativcem... što se dogodilo nakon toga? Spock se meni javno ispričao i ja njemu... ma da si se javio ili javno napisao Tonka, brate izvini pogriješio sam, nego ništa, praviš se blesav i kao Ero s onog svijeta... potpuno isto kao što ignoriraš moje argumente o Mirku kakav je čovjek, jer tebe to ne zanima, a ne zanima te zato što si prikriveni egotriper.
Na sve to, tada kada je izbilo shranje na forumu hr. sam te povlačio za rukav i pisao na PM, ni kriv ni dužan jer mi je bilo žao da se raziđemo, nakon ovoga ja opet radim istu stvar ali ti ignoriraš.
Mene bi bilo u najmanju ruku sramota, i zapravo vidim da sve što si radio za mene si radio ne radi mene nego iz tebi nekih poznatih razloga.
Imao sam u svojem životu identičnu osobu ( hvala Bogu da sam ga se riješio ), znači isto, tip pomaže, hoće pomoći, super osoba... a kada zagrebeš malo ne da ti se usmrde nokti nego ti se usmrde ruke... to je sorta ljudi koja je zapravo u korijenu dobra i netko ih je išutira kroz život i od tada donose odluke u svojim glavama za koje oni misle da su savršene, nema veze što to nije ispravno, pravedno, ljudski... on misli da je to savršeno i to je tako.
Reem, za kraj, malo se zapitaj zašto gubiš ljude oko sebe i zašto ljudi odlaze od tebe i zašto ti se događaju neke stvari u životu.
Nadam se da budem iskopao negdje tvoj račun i pošaljem ti novac za usluge jer ne želim ljudima kao što si ti ostati ništa dužan.
I ovo je moja zadnja poruka upućena tebi u ovom životu, za mene si prepun hipokrizija da s tobom imam čak i virtualnu komunikaciju.
Nisi se pokazao kao čovjek prema meni i priča tu završava, bez ikakvih indignacija.
Ne želim ti u životu da ostvariš sve što zamisliš jer zamišljaš često totalno krive stvari, ali želim ti svako dobro i svu sreću ovoga svijeta.
Zbogom!



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/10/2019 : 21:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=LhHhC0ExSGk

Upravo u podcastu buduća prva žena Republike Hrvatske.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/10/2019 : 21:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vibrator pored nje pahahahahah ovo je sve...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/10/2019 : 22:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
https://www.facebook.com/podcastinkubator/videos/752037905249438/UzpfSTEwMDAxMzE3ODI2MDM4Mzo3NTE1NjA0MDUyOTMyMjg/?id=100013178260383

Gasi internet motaj kablove

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/03/2020 : 02:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 11/03/2020 : 00:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote



https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 08/04/2020 : 16:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
Iz nekog razloga voditelj je delovao jako, jako uznemirenim i nervoznim, probao je to i na silu rasplinuti, no...

Kako bilo, dovoljno interesantan intervju sa Jur[a]jem.


Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/04/2020 : 00:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote


Trenutno ide uživo Q&A.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 23/04/2020 : 22:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote



https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 15/10/2020 : 22:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote



https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 10/11/2020 : 23:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Bare u elementu, naravno.




https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000