forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 22. CRŠ - Zagreb Comic Con
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

jaki
Advanced Member



Croatia
25755 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/05/2019 : 14:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CRŠ

quote:
Originally posted by maddjuro

zna li se na sto ce ličiti litografije , ako ce oh biti



zna se!
prekrasne su! krajem tjedna ćemo sve staviti na forum, pa da imate vremena odabrati one koje ćete ponijeti kući!


Super što ste stavili.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 12/05/2019 : 15:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kifi

Svaka čast Millazu, ali kao gost je koma. Jučer sam bio na crš razmišljao dali da kupim serigrafiju po 80 do 150 kuna za broj da mi on nešto nacrta. Idem prvo na kat da vidim kako čovjek radi. Koma, crta preko one stvari kao da ga je netko na silu dovukao i stavio željeznu kuglu oko noge i rekao crtaj. Možda sam u krivu, ali imao sam dojam da se njemu tamo uopće ne da biti. Kupio sam Učitelja mačevanja i Preživjeli od Lea. Mnogo pametnije utrošen novac.



Ne znam, meni je Millazo bio fantastican.
Nacrtao mi je sto sam trazio i kad vec nikog nije bilo u redu
za crtez pitao je moju zenu i njenu kolegicu da li zele
da im nesto nacrta. Moja je ostala paf! Tim vise sto
nema pojma tko je doticni gospodin!
Ostavio mi je dojam jako ugodnog i profesionalnog
covjeka. A crtez je ipak u rangu s njegovim godinama ali,
svakako korektan.
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
573 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 12/05/2019 : 17:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Bio na tribini Niko Henrichona i Valentina Sechera. Kao i uvijek posjećenost je bila velika; bilo nas je max 8 slušalaca u toj prostoriji, više je ljudi prolazilo prema pišaoni :)

No zato su ova dvojica bili fantastični. Ne znam je li to bilo namjeno ili se desila neka zabuna ali nije bilo moderatora. Znam da su ova dvojica prvih 15 sekundi bili vrlo zbunjeni i nisu znali što da rade. Pitali su nas što oni sada trebaju, da im kao mi postavljamo pitanja i onda su odlučili postavljati pitanja jedan drugom. I to je bio pun pogodak, moderator bi vjerojatno samo samo usporio konverzaciju. A ova dvojica su se zezali, bili vrlo šarmantni i duhoviti i svašta smo saznali o načinu njihovog rada na Metabarunima i općenito. Tako da preporučam njihovo pozivanje i na druge strip festivale u okolici. Nekada te tribine znaju biti suhoparne i dosadne a ovo je bilo stvarno super. S obzirom koliko nas je bilo kao u nečijoj dnevnoj sobi a gosti raspoloženi i puni dobre zahebancije! Tako da plus za taj dio...

Ostatak klasičan, izložba Tarzanonovih tabli i Alan Forda ok...
A što se tiče općenitog dojma vidio sam puno roditelja s malom djecom tako da se ne moramo brinuti za buduće naraštaje stripfila! :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2019 : 18:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kifi

Svaka čast Millazu, ali kao gost je koma. Jučer sam bio na crš razmišljao dali da kupim serigrafiju po 80 do 150 kuna za broj da mi on nešto nacrta. Idem prvo na kat da vidim kako čovjek radi. Koma, crta preko one stvari kao da ga je netko na silu dovukao i stavio željeznu kuglu oko noge i rekao crtaj. Možda sam u krivu, ali imao sam dojam da se njemu tamo uopće ne da biti. Kupio sam Učitelja mačevanja i Preživjeli od Lea. Mnogo pametnije utrošen novac.


ovo što ti pričaš čuo sam već x puta od raznih ljudi koji su imali bilo kakav dodir sa njim.I mislim da je to čak opštepoznato,pa se malo čudim da nisi već bio spreman na tako nešto.

Hebi ga,vazda je važilo da nema znaka jednakosti između nečijeg kvaliteta u radu i karakternih kvaliteta.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/05/2019 18:35:04
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/05/2019 : 21:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by kifi

Svaka čast Millazu, ali kao gost je koma. Jučer sam bio na crš razmišljao dali da kupim serigrafiju po 80 do 150 kuna za broj da mi on nešto nacrta. Idem prvo na kat da vidim kako čovjek radi. Koma, crta preko one stvari kao da ga je netko na silu dovukao i stavio željeznu kuglu oko noge i rekao crtaj. Možda sam u krivu, ali imao sam dojam da se njemu tamo uopće ne da biti. Kupio sam Učitelja mačevanja i Preživjeli od Lea. Mnogo pametnije utrošen novac.


ovo što ti pričaš čuo sam već x puta od raznih ljudi koji su imali bilo kakav dodir sa njim.I mislim da je to čak opštepoznato,pa se malo čudim da nisi već bio spreman na tako nešto.

Hebi ga,vazda je važilo da nema znaka jednakosti između nečijeg kvaliteta u radu i karakternih kvaliteta.



Svašta. Umjesto da crta dvojici-trojici čudaka koji su kampirali ispred Paviljona radi dobivanja brojeva za crtanje, Milazzo je praktički svakome tko je to želio za uspomenu nacrtao jednu sirovu profilnu skicu Kena s posvetom. Za festivalsku uspomenu dovoljno i svakako pravednije i ljepše no što su ona dvojica-trojica čudaka maštala.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/05/2019 : 21:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote


Ma ko kaze da Milazzo nije kralj
Hvala mom bratu Edi
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2019 : 21:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ne tupi žistise,takav crtež sam ti i ja mogao naškrabati.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/05/2019 21:58:42
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2019 : 22:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER



Svašta. Umjesto da crta dvojici-trojici čudaka koji su kampirali ispred Paviljona radi dobivanja brojeva za crtanje, Milazzo je praktički svakome tko je to želio za uspomenu nacrtao jednu sirovu profilnu skicu Kena s posvetom. Za festivalsku uspomenu dovoljno i svakako pravednije i ljepše no što su ona dvojica-trojica čudaka maštala.


quote:
Originally posted by Dr. Zistis




ne tupi ni ti valtere;kaže se da slika govori više od hiljadu reči,a ovaj posveta žistisu sve govori.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2019 : 23:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ivo je jedan od 'najacih' crtaca, ali nazalost na festivalima opsluzuje stotine losih crteza fanovima. I tako stalno, to nije uopce pitanje godina. Jednostavno covjek tako radi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 13/05/2019 : 00:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ljudi čuvajte te crteže, ko zna možda za 300 godina netko od prodaje iste, kupi vikendicu na Marsu .

Edited by - RAKOSI4 on 13/05/2019 00:05:44
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/05/2019 : 08:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo ja sam npr bio zadnji u prvoj turi za Henrichona (veliki sam fan Metabaruna i cijelog Jodoversa) i ostalo nam je valjda manje od 5min.
Čovjek me pitao hoću li sada brzi i jednostavan crtež ili da dođem kasnije po kvalitetniji, reko daj sad jer ću poslije vj proć ća(i išli smo ranije nazad).
Nacrtao mi je Simaka, ja sam zadovoljan (cca 5min je crtao):



I sad čitam o tom njihovom predavanju i žao mi je što nisam bio (nisam dobro ni proučio program)

BTW, apropos Milazza, jbg crteži takvi kakvi su, nešto slično sam dobio jedne godine od Ribića...


Neo još jedna primjedba koju je vj Jaki već primjetio ako kupuje Bouncera od CRŠ-a. Prvi broj ima mat debeli papir unutra, dok ova druga dva koje sam kupio sada imaju tanji sjajni papir i čak se i natpisi na hrbatu razlikuju, čemu promjena u odnosu na fantastično napravljenu prvu knjigu?
Nije loše (zapravo je odlično izdanje) i iskreno nemam niš protiv sjajnog papira, ali ovo izgleda skoro kao da su radila dva različita izdavača.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/05/2019 10:11:53
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 13/05/2019 : 09:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Kako sam bio zdravstveno spriječen da dođem, zanima me mogu li se plakati i majice još negdje kupiti?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/05/2019 : 10:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ne tupi žistise,takav crtež sam ti i ja mogao naškrabati.



To su prepoznatljive Milazzove linije. Ako ti to smeta, a ti ajde na topik o najnovijem Texu, zajedno s družinom priprostih sliniti nad Cvillinim fotorealističnim naslovnicama.
Linija je doduše malo, ali da je drugačije, pitanje je tko bi dobio crtež, a ovako su ga dobili i oni bez broja.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/05/2019 : 13:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by kifi

Svaka čast Millazu, ali kao gost je koma. Jučer sam bio na crš razmišljao dali da kupim serigrafiju po 80 do 150 kuna za broj da mi on nešto nacrta. Idem prvo na kat da vidim kako čovjek radi. Koma, crta preko one stvari kao da ga je netko na silu dovukao i stavio željeznu kuglu oko noge i rekao crtaj. Možda sam u krivu, ali imao sam dojam da se njemu tamo uopće ne da biti. Kupio sam Učitelja mačevanja i Preživjeli od Lea. Mnogo pametnije utrošen novac.



Ne znam, meni je Millazo bio fantastican.
Nacrtao mi je sto sam trazio i kad vec nikog nije bilo u redu
za crtez pitao je moju zenu i njenu kolegicu da li zele
da im nesto nacrta. Moja je ostala paf! Tim vise sto
nema pojma tko je doticni gospodin!
Ostavio mi je dojam jako ugodnog i profesionalnog
covjeka. A crtez je ipak u rangu s njegovim godinama ali,
svakako korektan.


I ja sam bio ugodno iznenađen Milazzov, upravo zbog raznih kritika proteklih godina. Covjek ispao veliki Gospodin, pristupacan i dobro raspolozen, svakome je stisnuo ruku i na pocetku i na kraju, svakoga pitao kako se zove, a nesto malo smo i popricali, koliko mu je njegova "englestina" dozvoljavala. Sa Kenom je sigurno 100% zakljucio kaze, malo sam kopkao ima li sanse za barem neku novu-staru kratku pricu ili ako se nađe izdavac koji bi osigurao ritam i dovoljan broj novih epizoda. No, kako smo i prije znali, potvrdio je siguran kraj, barem sa njegove strane. Rekao je da moguce da mlađi autori krenu, samo ne znam da li je mislio na neke vrste reboot ili...
Kako god, ja sam mu se zahvalio za sve sretne trenutke i na mladosti koju sam prezivio sa Kenom. To ostaje zauvijek.

A i moj Ken na crtezu je slicno ispao kao ovaj gore, jedino mislim da moj nosi sesir. Kako god, meni taj crtez nesto znaci, posto ih drugacije bas i ne jurim, no ovaj put se poklopilo, dobio i broj i vrijeme sam imao. Masala!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/05/2019 : 16:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by anto

ne tupi žistise,takav crtež sam ti i ja mogao naškrabati.



To su prepoznatljive Milazzove linije. Ako ti to smeta, a ti ajde na topik o najnovijem Texu, zajedno s družinom priprostih sliniti nad Cvillinim fotorealističnim naslovnicama.
Linija je doduše malo, ali da je drugačije, pitanje je tko bi dobio crtež, a ovako su ga dobili i oni bez broja.



Anto je poznati ljubomorko
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/05/2019 : 16:54:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by VALTER



Svašta. Umjesto da crta dvojici-trojici čudaka koji su kampirali ispred Paviljona radi dobivanja brojeva za crtanje, Milazzo je praktički svakome tko je to želio za uspomenu nacrtao jednu sirovu profilnu skicu Kena s posvetom. Za festivalsku uspomenu dovoljno i svakako pravednije i ljepše no što su ona dvojica-trojica čudaka maštala.


quote:
Originally posted by Dr. Zistis




ne tupi ni ti valtere;kaže se da slika govori više od hiljadu reči,a ovaj posveta žistisu sve govori.


Ma dvojka si
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/05/2019 : 17:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ah, sada se sjetih, tip ispred mene je zamolio i za taj crtez za kolegu i napise Dr. Žistis na papir Milazzu. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/05/2019 : 17:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by anto

ne tupi žistise,takav crtež sam ti i ja mogao naškrabati.



To su prepoznatljive Milazzove linije. Ako ti to smeta, a ti ajde na topik o najnovijem Texu, zajedno s družinom priprostih sliniti nad Cvillinim fotorealističnim naslovnicama.
Linija je doduše malo, ali da je drugačije, pitanje je tko bi dobio crtež, a ovako su ga dobili i oni bez broja.


prepoznatljive Milacove linije?Pretpostavljam da se šališ?
Ako ne,idi na topik Teksovog zadnjeg maksija,pa se sa telerom oduševljavaj kakav je Diso genijalac.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/05/2019 : 17:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nego ljudi,jel video ko novog Izbacivača i Usagija #14?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 13/05/2019 : 17:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Kako sam bio zdravstveno spriječen da dođem, zanima me mogu li se plakati i majice još negdje kupiti?



Zna ih biti na CRŠ-ovom štandu na Interliberu.
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 13/05/2019 : 17:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Inače, meni je na CRŠ-u ove godine bilo super. Nisam puno očekivao, pa valjda i zato. Bilo je dobro vidjeti neke ljude. Posebice legendarnog Superhika. Drago mi je da je izašao Stipin album "Sestre i braća na dva kotača" i da se dobro prodavao. Kad bi se ostvarilo sve ono što je ekipa nabrojala na predstavljanju "Parlighta Starlova", mogli bi dobiti još jedano tri albuma, što novih epizoda, što spin-off, što nečeg između. A di je još ono van toga što je najavljeno uz posebna iznenađenja za Interliber.

Edited by - Manabo on 13/05/2019 17:37:29
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/05/2019 : 18:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ah, sada se sjetih, tip ispred mene je zamolio i za taj crtez za kolegu i napise Dr. Žistis na papir Milazzu. :)





To te ja pitam
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/05/2019 : 18:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ah, sada se sjetih, tip ispred mene je zamolio i za taj crtez za kolegu i napise Dr. Žistis na papir Milazzu. :)





A tek da si me vidio kako sam Milazza ganjao s mobitelom da nazove tog istog Dr.Žistisa na viber 😂😂😂😂
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/05/2019 : 18:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Njemu je pravo ime Doktor Žistis, kad je tražio takvu posvetu?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/05/2019 : 19:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
lijepo je bilo
petak i subotu se družilo da kasnih ura
izbor gostiju je kao i uvijek odličan
a prostor 'džamije' cijelu manifestaciju diže na viši nivo
ove godine i u novom ruhu okoliša, pa kome se sviđa, a kome ne

milazzo je pristupačan i korektan, a njegovi crteži za publiku su takvi oduvijek
zbog toga on može u sat vremena napraviti 50 posveta, dok drugi (koji crtaju dugo i pažljivo) nacrtaju samo nekima
a talijanski vladimir kočiš zec nam ipak nije zapjevao :)))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000