forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 22. CRŠ - Zagreb Comic Con
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/05/2019 : 19:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,jel video ko novog Izbacivača i Usagija #14?




Bouncer je bio i ja ga kupio, pa i napisao sam da me začudio di je prva knjiga sa puno debljim mat papirom, a ostale dvije sa tanjim sjajnim plus drugačiji natpis na hrbatu.

A Usagija je bilo, samo pošto me ne zanima ne znam točno kojeg.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/05/2019 : 19:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Njemu je pravo ime Doktor Žistis, kad je tražio takvu posvetu?


Pa, isto ko i meni Poli.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/05/2019 : 20:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Njemu je pravo ime Doktor Žistis, kad je tražio takvu posvetu?


Nije on ništa niti tražio. Ja se spontano dosjetio da mu užicam crtež kada sam vidio koliko Milazzo brzo crta jer znam koliki je fan Ken Parkera. A bilo mi je nekako originalnije da mu posvetu napiše pod forumskim nickom nego pod pravim imenom.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 13/05/2019 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

lijepo je bilo
petak i subotu se družilo da kasnih ura
izbor gostiju je kao i uvijek odličan
a prostor 'džamije' cijelu manifestaciju diže na viši nivo
ove godine i u novom ruhu okoliša, pa kome se sviđa, a kome ne

milazzo je pristupačan i korektan, a njegovi crteži za publiku su takvi oduvijek
zbog toga on može u sat vremena napraviti 50 posveta, dok drugi (koji crtaju dugo i pažljivo) nacrtaju samo nekima
a talijanski vladimir kočiš zec nam ipak nije zapjevao :)))



Da, do kasnih ura...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/05/2019 : 20:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,jel video ko novog Izbacivača i Usagija #14?



Izbacivac mi je upravo dostavljen na kucni prag skupa s Manningovim Tarzanom,(krasno izdanje), a Usagi jos nije izasao iz tiskare.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12355 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/05/2019 : 20:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Izbacivac mi je upravo dostavljen na kucni prag ..


Ohoho, imaš vlastitog "Izbacivača"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/05/2019 : 21:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
uvijek.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/05/2019 : 22:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,jel video ko novog Izbacivača i Usagija #14?



Izbacivac mi je upravo dostavljen na kucni prag skupa s Manningovim Tarzanom,(krasno izdanje), a Usagi jos nije izasao iz tiskare.


hvala za info.
jel to ista ona štamparija koja je zakasnila sa fibrama?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/05/2019 : 23:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,jel video ko novog Izbacivača i Usagija #14?



Izbacivac mi je upravo dostavljen na kucni prag skupa s Manningovim Tarzanom,(krasno izdanje), a Usagi jos nije izasao iz tiskare.


hvala za info.
jel to ista ona štamparija koja je zakasnila sa fibrama?


Bogme, nije mi takvo sto ni palo napamet. Ne znam... Osobno mi nije problem malo sacekati.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/05/2019 : 04:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

nego ljudi,jel video ko novog Izbacivača i Usagija #14?



Izbacivac mi je upravo dostavljen na kucni prag skupa s Manningovim Tarzanom,(krasno izdanje), a Usagi jos nije izasao iz tiskare.


hvala za info.
jel to ista ona štamparija koja je zakasnila sa fibrama?



Nije ista tiskara u pitanju.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/05/2019 : 14:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Prve dvije knjige Izbacivača koje je objavila Udruga CRŠ bile su numerisane kao knjige 4 i 5 Biblioteke Uragan. Šta to znači, koji je ovo sad broj? Zar ne bi to trebalo da su bile knjige 3 i 4, a da je ovo broj 2? Ili će prvi i drugi album ići pojedinačno?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2019 : 14:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Prve dvije knjige Izbacivača koje je objavila Udruga CRŠ bile su numerisane kao knjige 4 i 5 Biblioteke Uragan. Šta to znači, koji je ovo sad broj?


Ovo je knjiga br. 3.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/05/2019 : 15:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
A 1 i 2 će biti pojedinačni albumi? A šta je s brojevima 10 i 11?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2019 : 17:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
1 i 2 ce biti kao sto ih je Dagda sad vec davne 2006 objavila. Dosli su i do 3 i 4 2007 te je na tome i ostalo. Steta jer su im bili odlicni albumi.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 14/05/2019 : 20:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by VALTER

Njemu je pravo ime Doktor Žistis, kad je tražio takvu posvetu?


Nije on ništa niti tražio. Ja se spontano dosjetio da mu užicam crtež kada sam vidio koliko Milazzo brzo crta jer znam koliki je fan Ken Parkera. A bilo mi je nekako originalnije da mu posvetu napiše pod forumskim nickom nego pod pravim imenom.


I jeste fora
E nek si objasnio da ovaj "prosvetar" iz Cacka ukapira...on bi da mu Milazzo nacrta nivu epizodu Kena
Anto bilo je jace od mene
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/05/2019 : 20:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

1 i 2 ce biti kao sto ih je Dagda sad vec davne 2006 objavila. Dosli su i do 3 i 4 2007 te je na tome i ostalo. Steta jer su im bili odlicni albumi.


Pa ovaj novi album obuhvata 3, 4. i 5. originalni.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2019 : 20:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To sam i rekao. Sad ce nam CRS dati jedan i dva u albumu, kako je onomad uradila Dagda...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/05/2019 : 21:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ali to nema smisla, ako je ovo broj 3, onda će to biti broj 2. Šta će biti onda broj 1? I je li ostaju 10. i 11. album?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2019 : 21:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by VALTER

Njemu je pravo ime Doktor Žistis, kad je tražio takvu posvetu?


Nije on ništa niti tražio. Ja se spontano dosjetio da mu užicam crtež kada sam vidio koliko Milazzo brzo crta jer znam koliki je fan Ken Parkera. A bilo mi je nekako originalnije da mu posvetu napiše pod forumskim nickom nego pod pravim imenom.


I jeste fora
E nek si objasnio da ovaj "prosvetar" iz Cacka ukapira...on bi da mu Milazzo nacrta nivu epizodu Kena
Anto bilo je jace od mene


odvojio je celih dvadesetak sekundi na tvoj crtež - kakav baja

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2019 : 21:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ali to nema smisla, ako je ovo broj 3, onda će to biti broj 2. Šta će biti onda broj 1? I je li ostaju 10. i 11. album?


To je pitanje za ljude iz udruge CRŠ, ali možemo pretpostaviti da se Biblioteka Uragan vjerojatno neće sastojati isključivo od integrala Bouncera. Broj 1 možda bude nešto drugo.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2019 : 21:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by delboj

Ali to nema smisla, ako je ovo broj 3, onda će to biti broj 2. Šta će biti onda broj 1? I je li ostaju 10. i 11. album?


To je pitanje za ljude iz udruge CRŠ, ali možemo pretpostaviti da se Biblioteka Uragan vjerojatno neće sastojati isključivo od integrala Bouncera. Broj 1 možda bude nešto drugo.


možda bude Jonah Hex.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2019 : 21:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pravo da ti kazem, tek ne bi imalo smisla da sad objave knjigu 1 i knjigu 2, sa po 55 stranica, nakon ovih dvodjelnih/trodjelnih knjiga sa po 125 tj. 185 stranica.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/05/2019 : 21:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by delboj

Ali to nema smisla, ako je ovo broj 3, onda će to biti broj 2. Šta će biti onda broj 1? I je li ostaju 10. i 11. album?


To je pitanje za ljude iz udruge CRŠ, ali možemo pretpostaviti da se Biblioteka Uragan vjerojatno neće sastojati isključivo od integrala Bouncera. Broj 1 možda bude nešto drugo.


možda bude Jonah Hex.



Može

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 15/05/2019 : 20:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli





Ima li igdje upotrebljiva naslovna za sajt?

I ko je to objavio?
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/05/2019 : 17:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
Ima li igdje upotrebljiva naslovna za sajt?
I ko je to objavio?



Evo naslovnice. Za sve se obraditi Stipi Kalajžiću. Sam Stipe je objavio strip a naručiti možete direkt od njega na stipe.kalajzic at gmail.com



Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 16/05/2019 17:26:37
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000