forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji Dnevnikov junak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/03/2019 : 12:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbolji junak,Junak iz Sinja!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/03/2019 : 12:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Dakle ken je vodio cijelo jutro. Kako dan odmice zagor smanjuje razliku i vjerovatno ce ga prestici popodne. Izvlaci se zakljucak kako su parketari vrijedni i odgovorni ljudi koji ustaju rano ujutro da bi prehranili obitelj dok su zagorovci pijane vucibatine i djeca koji ustaju u podne i kradu bogu dane...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/03/2019 : 13:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Dakle ken je vodio cijelo jutro. Kako dan odmice zagor smanjuje razliku i vjerovatno ce ga prestici popodne. Izvlaci se zakljucak kako su parketari vrijedni i odgovorni ljudi koji ustaju rano ujutro da bi prehranili obitelj dok su zagorovci pijane vucibatine i djeca koji ustaju u podne i kradu bogu dane...



Kao vrijedni zagorovac moram te demantovati. Do otprilike devet sati je bilo 7:1 za Zagora, onda su parketari za sat vremena presli u vodstvo. Joj, kako vi parketari uvijek sami sebe sjebete, pa to je cudo.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/03/2019 : 13:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Poll nije potpun pa prema tome nije niti relevantan. Nema Nathan Nevera.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/03/2019 : 13:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je Zagor broj 1. Nathan bi bio debelo broj 2 ali ga nema.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 18/03/2019 : 13:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Martin Mystere

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/03/2019 : 13:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Martin Mystere bi bio broj 3 :)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/03/2019 : 14:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zna se...



















Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 18/03/2019 : 15:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
1. Marti Misterija
2. Mr No / Zagor (teško mi je odlučiti koji mi je draži, pa neka dijele drugo mjesto)
3. Ken Parker (tek nedavno sam ga počeo čitati, kao klincu mi je bio previše ozbiljan i depresivan.)
4. Dylan Dog
5. Tex
6. Komandant Mark
7. Veliki Blek

Ova dva mi nikada nisu bila zanimljiva, ni kao klincu, a ni danas.
Kit Teller
Kapetan Miki
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/03/2019 : 15:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Zagor
makar mi možda Mister No u nekim izvedbama postaje bolji, ali ipak nek bude Zagor tisuću mi skalpova

znači,
Zagor
Mister No
i sad 3, ha, možda još uvijek to ostane DD, opet one početne izvedbe, dok me većina onih Ruju, Barbato itd. ne zanima

Gil mi je iskočio kao neopisivo drag
Texa sam čitao u jednom periodu i bilo mi je to dobro. sada već godinama, više od desetljeća živim bez Texa (Život bez Texa - znate taj film).
Ken Parker mi je dobar, jednom ću ga ponoviti skroz da vidim i one kasnije epizode (koje mi se čine kao pad, malo nam se stropoštao kenjo)

MM se stropoštao svjetski. nekoć sam ludovao, sada ga neću ni pogledati.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/03/2019 : 16:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a da kažem još i ovo:

ništa ti ovo ne znači, moj lovre. to je čisto forumsko čavrljanje, kamilica za kišno popodne. da bi se dobilo što je bolje, najbolje, trebalo bi osmisliti kriterije i utvrditi njihovu validnost. ni tada se ne bi moglo zahtijevati apsolutno važenje (recimo, u slučaju da se neki "kritičar" suprotstavi i ponudi zanimljive kontraargumente, time je doveo u pitanje našu izvedbu), ali bi imali nešto mjerodavnije.

ovo je više kao neko igranje, pa oni koji su trenutno na forumu (i što je također važno za spomenuti: koji su "uvučeni" u zagor-ken prepucavanja, pa time i određeni izvana -odredila ih je ta "polemika", jer su ljudi podložni takvim ukopanim frontovima) će staviti ovo ili ono.

ken parker je samo trenutno "hit". zamislivo je da dylan dog konkurira, ostalo teško. čak ni tex ni mister no ne mogu smoći snage kako stvari sada stoje. svi ovi se mogu sparirati jedino sa zagorom, koji ostaje konstanta.

već ta okolnost je znakovita.

zatim sljedeće okolnosti: zagora se izdaje u nemam pojma koliko izdanja. nemam pojma koliko puta su ponovili jedne te iste epizode, klasike i zlatne klasike i super klasike i platinaste.
zagor ide i na kioske i za elitne postrojbe pomahnitalih kolekcionara.

to što će reći par forumaša je već rečeno na značajniji način na tržištu i na sceni. ta presuda ima veću težinu. moglo bi joj se parirati jedino onime što sam spomenuo na početku: ozbiljnom analizom koja bi obvezivala da ju se uzme u obzir.
forumske pollove se ne treba uzimati u obzir, tj. vrijede jednako koliko i neki topic u kojemu čovjeku toga trena padne nešto na pamet. to znači, vrijede koliko i igranje kaladonta.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/03/2019 : 16:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Koji car onaj ko je uz moj glas za tellera dodao i svoj...srce moje.teller te voli ko da bio.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 18/03/2019 : 16:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Možda bi bilo lijepo kada bi netko otvorio temu:"Najbolji Bonelli junaci, bez Zagora". Zagor je broj jedan, kako pokazuju mnogobrojne odrađene ankete. Ali kako bi izgledao Bonelli svijet bez Zagora? Kako bi stvari bile zanimljivije trebalo bi dati mogućnost rangiranja 5 junaka, a bodovanje bi moglo izgledati ovako:

1 mjesto -100 bodova
2 mjesto - 80 bodova
3 mjesto - 60 bodova
4 mjesto - 40 bodova
5 mjesto - 20 bodova

Bilo bi zanimljivo promotriti tu i takvu ljestvicu, bez zastupljenosti Zagora.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/03/2019 : 17:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tex Willer

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2019 : 17:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Poll nije potpun pa prema tome nije niti relevantan. Nema Nathan Nevera.


Pa kad ga nije bilo ni u Dnevniku.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/03/2019 : 17:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Mr No


Alo dalmosu i torcidasu ne kopiraj me :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/03/2019 : 17:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Zagor
makar mi možda Mister No u nekim izvedbama postaje bolji, ali ipak nek bude Zagor tisuću mi skalpova

znači,
Zagor
Mister No
i sad 3, ha, možda još uvijek to ostane DD, opet one početne izvedbe, dok me većina onih Ruju, Barbato itd. ne zanima

Gil mi je iskočio kao neopisivo drag
Texa sam čitao u jednom periodu i bilo mi je to dobro. sada već godinama, više od desetljeća živim bez Texa (Život bez Texa - znate taj film).
Ken Parker mi je dobar, jednom ću ga ponoviti skroz da vidim i one kasnije epizode (koje mi se čine kao pad, malo nam se stropoštao kenjo)

MM se stropoštao svjetski. nekoć sam ludovao, sada ga neću ni pogledati.


Iskreno razorao si. Mislio sam da ces ipak mno stavit prvoga.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 18/03/2019 : 18:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ipak sam sa zagorom više vremena proveo. mno možda dolazi, možda ću samo to proučavati, Nolittu na Mno-u. u svakom slučaju, praktički mi nema razlike, kad uzmem Mau Mau, to ti je ko kad kaže Mišo, to je vrh, nebesa, nema bolje.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 18/03/2019 : 19:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
quote:
Originally posted by Dalen
Poll nije potpun pa prema tome nije niti relevantan. Nema Nathan Nevera.
Pa kad ga nije bilo ni u Dnevniku.

A Dnevnikov, ne Bonellijev. Malo sam slabovidan danas. Dnevnikov sam pročitao kao Bonellijev . Jbg. ipak su to godine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/03/2019 : 21:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

a da kažem još i ovo:

ništa ti ovo ne znači, moj lovre. to je čisto forumsko čavrljanje, kamilica za kišno popodne. da bi se dobilo što je bolje, najbolje, trebalo bi osmisliti kriterije i utvrditi njihovu validnost. ni tada se ne bi moglo zahtijevati apsolutno važenje (recimo, u slučaju da se neki "kritičar" suprotstavi i ponudi zanimljive kontraargumente, time je doveo u pitanje našu izvedbu), ali bi imali nešto mjerodavnije.

ovo je više kao neko igranje, pa oni koji su trenutno na forumu (i što je također važno za spomenuti: koji su "uvučeni" u zagor-ken prepucavanja, pa time i određeni izvana -odredila ih je ta "polemika", jer su ljudi podložni takvim ukopanim frontovima) će staviti ovo ili ono.

ken parker je samo trenutno "hit". zamislivo je da dylan dog konkurira, ostalo teško. čak ni tex ni mister no ne mogu smoći snage kako stvari sada stoje. svi ovi se mogu sparirati jedino sa zagorom, koji ostaje konstanta.

već ta okolnost je znakovita.

zatim sljedeće okolnosti: zagora se izdaje u nemam pojma koliko izdanja. nemam pojma koliko puta su ponovili jedne te iste epizode, klasike i zlatne klasike i super klasike i platinaste.
zagor ide i na kioske i za elitne postrojbe pomahnitalih kolekcionara.

to što će reći par forumaša je već rečeno na značajniji način na tržištu i na sceni. ta presuda ima veću težinu. moglo bi joj se parirati jedino onime što sam spomenuo na početku: ozbiljnom analizom koja bi obvezivala da ju se uzme u obzir.
forumske pollove se ne treba uzimati u obzir, tj. vrijede jednako koliko i neki topic u kojemu čovjeku toga trena padne nešto na pamet. to znači, vrijede koliko i igranje kaladonta.



nije svrha da nešto znači osim da se zabavimo i dignemo forum iz učmarenosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/03/2019 : 21:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Tutta

Mr No


Alo dalmosu i torcidasu ne kopiraj me :)



Ti nisi Blekovac?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 19/03/2019 : 04:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ROJ RENK


Blek i Komandant Mark nisu Boneli.
Cak i nisu iz Milana nego iz Torina.


Komandant Mark jeste Boneli.
Autori su iz Torina, ali je strip izdavan u Milanu od strane Bonelija.
I nalazi se i dan-danas na listi junaka na Bonelijevom sajtu.
...I glasao sam za njega.

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 19/03/2019 : 07:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Zagor....a poslije dugoooo ništa....
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 09/05/2019 : 11:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Zagor, Mister No, Dylan Dog, Tex Willer i Traper Keri.

To je moja velika petorka.

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

djoxi
Starting Member



Serbia
98 Posts

Member since 08/05/2019

Posted - 09/05/2019 : 15:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send djoxi a Private Message  Reply with Quote
1. Zagor
2. Tex
3. Mister No
4. Dylan Dog

Jesen prode, ja se ne oženi
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000