forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 6
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2019 : 21:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

30 knjiga po tri priče=90,.. nije li Fibra izdala 60 priča? Može li mi neko objasniti gdje je još 30 ili sam ja nešto krivo shvatio? Hvala


Fibra je izdala 48 komada od 33 do 80 i reprint od 1 do 12. To je 60 fibrinih.
Libellus je izda od 1 do 32.

Šta se broja priča tiče, neznan na pamet koliko ih je sve skupa jer od odlaska iz Bonellija priče više nisu na 96 stranica nego ih ima svakavih. Od šesdesetak do skoro 300.
Triba vidit kako će nakon dvadesetog trobroja krojit epizode.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/03/2019 : 21:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by ReemCP

Iako ne skupljam ovo, ali mora se odat priznanje SA-u i Markosu
(Ako nas Strip-Agent čita, dajte nam ovako i Mister Noa otpočetka )



e kad bi imali srca pa izdali Mr.NOa u trobrojima... Sigurno bi se prodavao... al nish od toga


Samo treci broj Mnoa, Cangaçeiro bi bio kao trobroj!



Da, broj 3 je debeo, al jbg, ne mora bit cijela epizoda ( :
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/03/2019 : 07:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Svakako u samom vrhu losih epizoda.


quote:
Originally posted by supermark


meni osobno najgori KP


kao klincu,Zavera Komanča mi je bio ponajbolji Ken - surov,žestok,sjajno nacrtan.
Videćemo kako će mi danas leći.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/03/2019 : 08:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kako god da ti legne, to neće biti važno za moju presudu

gotovo sam uvjeren da se radi o najboljem Kenu, a supermark kao i obično nema pojma

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/03/2019 : 08:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by goghy

30 knjiga po tri priče=90,.. nije li Fibra izdala 60 priča? Može li mi neko objasniti gdje je još 30 ili sam ja nešto krivo shvatio? Hvala


Fibra je izdala 48 komada od 33 do 80 i reprint od 1 do 12. To je 60 fibrinih.
Libellus je izda od 1 do 32.

Šta se broja priča tiče, neznan na pamet koliko ih je sve skupa jer od odlaska iz Bonellija priče više nisu na 96 stranica nego ih ima svakavih. Od šesdesetak do skoro 300.
Triba vidit kako će nakon dvadesetog trobroja krojit epizode.


DW će imati 50 knjiga (oni idu 2-u-1), neki kažu da neće sve knjige bit iste debljine pa me i to zanima kako će na kraju biti..

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by ReemCP

Iako ne skupljam ovo, ali mora se odat priznanje SA-u i Markosu
(Ako nas Strip-Agent čita, dajte nam ovako i Mister Noa otpočetka )



e kad bi imali srca pa izdali Mr.NOa u trobrojima... Sigurno bi se prodavao... al nish od toga


Samo treci broj Mnoa, Cangaçeiro bi bio kao trobroj!



Da, broj 3 je debeo, al jbg, ne mora bit cijela epizoda ( :


Ili neka budu 2-u-1, kao što sad izlazi u Italiji Kao što je ovaj zadnji broj kod njih: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=32187&REPLY_ID=2230605

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/03/2019 : 09:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by goghy

30 knjiga po tri priče=90,.. nije li Fibra izdala 60 priča? Može li mi neko objasniti gdje je još 30 ili sam ja nešto krivo shvatio? Hvala


Fibra je izdala 48 komada od 33 do 80 i reprint od 1 do 12. To je 60 fibrinih.
Libellus je izda od 1 do 32.

Šta se broja priča tiče, neznan na pamet koliko ih je sve skupa jer od odlaska iz Bonellija priče više nisu na 96 stranica nego ih ima svakavih. Od šesdesetak do skoro 300.
Triba vidit kako će nakon dvadesetog trobroja krojit epizode.


DW će imati 50 knjiga (oni idu 2-u-1), neki kažu da neće sve knjige bit iste debljine pa me i to zanima kako će na kraju biti..





Već dvadeseti trobroj bi triba imat tridesetak stranica više, jer "Normin princ" ima 120 stranica. U DW će to bit broj 30. Nakon toga idu 2 epizode od 50-60 strana, pa jedna od 96, pa opet dvi kraće, pa jedna od 150, itd...
"Donaverova karavana" ima skoro 300 stranica, tako da ako je DW ne misli razbit u 2 knjige ta knjiga će bit 50% deblja od standardnih.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/03/2019 : 09:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

kako god da ti legne, to neće biti važno za moju presudu

gotovo sam uvjeren da se radi o najboljem Kenu, a supermark kao i obično nema pojma




Ja već znan šta ćeš napisat.
Napisat ćeš da je dobar ovaj Ken, vjerovatno najbolji. Isto tako ćeš napisat da je Ken u prosjeku bolji od Zagora al da su zagorovi vrhovi viši od kenovih. Spomenit ćeš i Nolittu.
Jedino šta tebi neće bit dovoljno napist u dvi rečenice nego ćeš se natipkat ka tajnica na trgovačkon sudu.

Na stranu zajebancija, baš me zanima kako će ti leć Butch.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/03/2019 : 10:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
budem rekao

pročitao sam sada usporedo Kena Uzavreli grad, Blueberryja Usamljeni Orao i Bella & Bronco Maske. sve tri mi je okej, ali mi je i dalje iznenađenje da jedan takav nepoznat ili malo poznat serijal kao Bella & Bronco stoji tako dobro. baš ova epizoda MASKE je odlična, još podizanje razine i među ova tri naslova najbolje ostvarenje. UZAVRELI GRAD je na momente sjajan Trevisan, ali sama priča nije meni baš nešto. ta saga sa Pat O'Shine je, barem za sada (prve dvije priče) pad u odnosu na sjevernu trilogiju. konkretno u ovoj priči iz žanra "velika pljačka" zapravo nema razrade te pljačke, što bi meni sada bilo zanimljivije nego dramske sekvence sa Pat i tobožnjom majkom. nije mi taj lik (Pat) zanimljiv u mjeri u kojoj je Berardi zapravo prebacio težište na nju. za sada, Uzavrel igrad je jedna od slabijih epizoda. čak nisam siguran nije li mi, još uvijek pomalo naivni treći Blueberry, USAMLJENI ORAO i bolji od Uzavrelog grada. lik lukavog Indijanca koji parira najboljem, najlukavijem i najsnalažljivijem na svijetu Blueberryju je dobro rješenje i taj mi je lik za razliku od Pat draži.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/03/2019 : 11:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Bluberi je sapunjara, najbolje sto mi bluberi moze ponuditi je dio o ludom svabi i njegovom zlatu (obavezno crno bijelo, tu mi se od boje riga). Čivauva pearl saga ima dobre momente, ali davi li ga davi... a da mi je bilo uci u strip i natriskati onu glupacetinu spasija bi se.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/03/2019 : 11:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
nekada sam čitao crno-bijele, stripoteke i tako svašta što sam skrpao. sada pak čitam one albume u boji od bookglobea, po redu. za sada je crtež onako, ništa posebno za mene. čak mi je možda bolje bilo crno-bijelo, nemam pojma, davno je bilo.

ali ne slažem se s tobom da bi, zato što je to pustolovni strip, bio bezveze. naprotiv, ja baš mislim da je to ono najsuštinskije stripa i da su baš to najbolja ostvarenja. još nisam vidio strip koji bi ostvario neku drugu razinu, nemam pojma, da bude nešto misaono ili što već. priče o običnim ljudima, "svagdanji-marco" tip stripa, nije to uopće neki napredak u odnosu na klasične pustolovne stripove. nije da sam puno to čitao, vidio sam par stvari, ali meni ne pašu takve stvari za strip. djeluje nekako neozbiljno, a baš se pokušava biti ozbiljan. ne da se nacrtati, čim je nacrtano, odmah je i tipizirano, pa i karikirano, a to upravo poništava ono što bi se htjelo. film može izraziti, jer snima lica, ljude, a i roman dobro opisuje. strip je pogodan baš za junake, za pustolovne stvari.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/03/2019 : 16:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ma ne mislim da je to bezveze, nego me danas manje zabavlja svo to izvlacenje zive glave u zadnji tren. Komanca mi je dva koplja ispred bluberija.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/03/2019 : 15:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Već dvadeseti trobroj bi triba imat tridesetak stranica više, jer "Normin princ" ima 120 stranica. U DW će to bit broj 30. Nakon toga idu 2 epizode od 50-60 strana, pa jedna od 96, pa opet dvi kraće, pa jedna od 150, itd...
"Donaverova karavana" ima skoro 300 stranica, tako da ako je DW ne misli razbit u 2 knjige ta knjiga će bit 50% deblja od standardnih.


Hvala ti, sad je puno jasnije

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/03/2019 : 20:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ma ne mislim da je to bezveze, nego me danas manje zabavlja svo to izvlacenje zive glave u zadnji tren. Komanca mi je dva koplja ispred bluberija.


He he...
Ja bi Comanche zato dobro nalupa.
Pearl radi šta mora, ova je razmaženo derište.
Jebo je progres.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/03/2019 : 23:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Ma ne mislim da je to bezveze, nego me danas manje zabavlja svo to izvlacenje zive glave u zadnji tren. Komanca mi je dva koplja ispred bluberija.


He he...
Ja bi Comanche zato dobro nalupa.
Pearl radi šta mora, ova je razmaženo derište.
Jebo je progres.


eh;i ja bi slađe od meda malo nalupao Komanču po guzi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 05/04/2019 : 19:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote


Pobjegla je malo 6-ica u odnosu na druge brojeve
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/04/2019 : 20:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kap koja preliva čašu, neki bi mogli odustati od kupovine.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/04/2019 : 20:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Grrr. Tiskara.

Trouble will find me
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/04/2019 : 21:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Sitnica.
Samo neka ide dalje.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/04/2019 : 21:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam još prošli tjedan poslao materijale za brojeve 7-10 u tiskaru...

Trouble will find me
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/04/2019 : 22:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mozda je samo dio primjeraka takav

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 17/04/2019 : 12:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Jbt, šta sve primijetite,...sad sam morao ići gledati i ja,..6-ica malo bježi,..al nema veze
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 17/04/2019 : 14:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
Netko se zezno kod obrezivanja. Skratio previse u nogama I ostavio viska u glavi. Moj primjerak je mislim ok.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 17/04/2019 : 14:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Dakle, uredno si obrezan.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/04/2019 : 16:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Jbt, šta sve primijetite,...sad sam morao ići gledati i ja,..6-ica malo bježi,..al nema veze


Staro pravilo;
Nije bitno imati svaki primjerak, vec svaki primjerak u savrsenom stanju.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/04/2019 : 16:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by goghy

Jbt, šta sve primijetite,...sad sam morao ići gledati i ja,..6-ica malo bježi,..al nema veze


Staro pravilo;
Nije bitno imati svaki primjerak, vec svaki primjerak u savrsenom stanju.



Istina
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000