forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 CRŠ predstavlja: TARZAN, Russ Manning, svezak prvi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/05/2019 : 21:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Citam ovu temu i razmisljam se uzeti ili ne.. Citam vase komentare kako ste odusevljeni ovime, a i zahvalio bi se kolegi Peyi sto nam je dao link na preview da mozemo vidjet kako to izgleda

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/05/2019 : 22:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Citam ovu temu i razmisljam se uzeti ili ne.. Citam vase komentare kako ste odusevljeni ovime, a i zahvalio bi se kolegi Peyi sto nam je dao link na preview da mozemo vidjet kako to izgleda



Nema na čemu frende.

Ovo je ponajbolji klasični Tarzan za čitanje i uživanje u dobrom crtežu. Vjerujem da će ti se svidjeti ako se odlučiš.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/05/2019 : 22:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tarzana sam samo gledao na filmu (i crtiće), nekako se najviše sjećam ovoga iz djetinstva: https://www.youtube.com/watch?v=aJicWK5XQS4



A isto je tako bila priča sa Asterixom pa sam na kraju oduševljen stripom Vidjet ću malo uživo to izdanje ako budem išao do SNK, pa ću vjerojatno onda odlučiti Bouncera sigurno uzimam od CRŠ.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/05/2019 : 08:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, kako god, 300 strana stripa za 34 EUR je preskupo. Zao mi je ali dok se ne pojavi neka rasprodaja ja cu od ovog odustati. :( Verujem ja da su tu prava bila skupa kao djavo ili da je nesto drugo uticalo na formiranje takve cene ali jbg.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/05/2019 : 10:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ljudi, kako god, 300 strana stripa za 34 EUR je preskupo. Zao mi je ali dok se ne pojavi neka rasprodaja ja cu od ovog odustati. :( Verujem ja da su tu prava bila skupa kao djavo ili da je nesto drugo uticalo na formiranje takve cene ali jbg.



Šta bi tek rekao za albume od 50 strana koji koštaju 12 eura?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/05/2019 : 10:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by sawitch

Ljudi, kako god, 300 strana stripa za 34 EUR je preskupo. Zao mi je ali dok se ne pojavi neka rasprodaja ja cu od ovog odustati. :( Verujem ja da su tu prava bila skupa kao djavo ili da je nesto drugo uticalo na formiranje takve cene ali jbg.



Šta bi tek rekao za albume od 50 strana koji koštaju 12 eura?


Ovaj Tarzan košta otprilike isto ka DW Perle i Karusel, ali eto, Perle i Karusel su jeftini, a Tarzan pretjerano skup.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/05/2019 : 14:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by sawitch

Ljudi, kako god, 300 strana stripa za 34 EUR je preskupo. Zao mi je ali dok se ne pojavi neka rasprodaja ja cu od ovog odustati. :( Verujem ja da su tu prava bila skupa kao djavo ili da je nesto drugo uticalo na formiranje takve cene ali jbg.



Šta bi tek rekao za albume od 50 strana koji koštaju 12 eura?


Sto se ima kazati? Albumska uobicajena hc forma na standardnih 48 stranica je oduvjek bila oko desetak eura. I vani i tu kod nas.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/05/2019 : 16:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

a što vani imaju u prosjeku veće plaće 3 puta to nema veze.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/05/2019 : 19:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

i od mene bravo za pokretanje Maningovog Tarzana,ali se najiskrenije nadam da će CRŠ barem sa njim krenuti stopama ostalih hrvatskih izdavača sa davanjem određenih popusta u srpskim striparnicama.
Ipak je 4000 dinara suma koju će teško neko odvojiti,pa makar i za ovakav strip.Ne želim da ulazim u komparaciju sa drugim sličnim izdanjima,niti bilo šta slično (ono gore sam se malo šalio sa Roj Renkom;ne kapiram kako nije skapirao na šta aludiram),svaka čast Slavenu što će nam podariti Maningov trk na gospodaru džungle,ali zaista je nama ovde u Srbiji sa platama koje imamo,teško da ispratimo ovako nešto.Pogotovu ako se uzimaju i razne druge stvari.

Inače,prijatelj je dobio na poklon italijansku varijantu ovog stripa,i izdanje je zaista boli glava - ne sumnjam da će CRŠ-ovo biti ipta lošije;čak se nadam i kvalitetnijoj varijanti.



Izdanje me ne zanima ali mislin da cijena i nije nešto naročito velika.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/05/2019 : 20:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nije tebi koji izdaješ nekoliko apartmana bogatim zapadnjacima i opslužuješ postarije zapadnjakinje pristojnog imovinskog stanja.
da ne spominjem što im pritom valjaš svakakvu gudru.
pa normalno da ti je 250 kunderosa sića.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/05/2019 : 21:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2019 : 00:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


a što vani imaju u prosjeku veće plaće 3 puta to nema veze.


Cuj, I ja se pitam, zasto ti nakladnici ne dijele albume besplatno, ili, ajd za deset kuna komad...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2416 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 04/05/2019 : 00:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Cuj, I ja se pitam, zasto ti nakladnici ne dijele albume besplatno, ili, ajd za deset kuna komad...

Bookglobe Interlibar, Čarobna šuma Sajam knjige, Darkwood akcije...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2019 : 11:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Svaki nakladnik daje ponekad/povremeno popust, po festivalima ili neki praznicni. To znamo. Ali ja uzimam odmah 'frisko', ako mi se to i takvo novo izdanje svida. Zelio bi ga sto prije procitati/prouciti. Tako postupam cijeli zivot sa albumima i knjigama. Cijene se znaju, i nema tu nekih velikih odstupanja ili filozifije.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/05/2019 : 11:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nije tebi koji izdaješ nekoliko apartmana bogatim zapadnjacima i opslužuješ postarije zapadnjakinje pristojnog imovinskog stanja.
da ne spominjem što im pritom valjaš svakakvu gudru.
pa normalno da ti je 250 kunderosa sića.



iju,kakvi stereotipi.
Ništa od svega toga moj anto.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/05/2019 : 12:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.


što će te doći još skuplje jer su neki već rasprodani:)
ne kužim cijelu tu priću o cijenama - kad je prastari zagor u pitanju onda su sulude sume eura prava sitnica a kad se izda masivni kvalitetni album onda se idemo cjenkati - i ja isto imam masu stvari koje bi želio i manju masu stvari koje imam - i jedno i drugo se nikad neće uravnotežiti jer nikad neću imati novce za sve što bih mogao poželiti - ali neke stvari uzmem jer mi pretegnu moje osobne sklonosti - Manningov Tarzan je nešto što ću uzeti mada ga imam i u originalu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/05/2019 : 13:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zar misliš da oni koji kupuju stare i skupe zagore kupuju strip albume?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/05/2019 : 13:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by vice

Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.


što će te doći još skuplje jer su neki već rasprodani:)




Sva 4 su i dalje dostupna na Amazonu, koliko vidim. U konačnici, ja nisan ni rič reka o cijeni. Jednostavno preferiram originalna izdanja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/05/2019 : 14:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by vice

Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.


što će te doći još skuplje jer su neki već rasprodani:)




Sva 4 su i dalje dostupna na Amazonu, koliko vidim. U konačnici, ja nisan ni rič reka o cijeni. Jednostavno preferiram originalna izdanja.


da vjerojatno i mange na japanskom :) sorry šalim se - a oov s cijenom je išlo sve druge....donedavno je 1 knjiga bila nedostupna valjda su reprintali
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/05/2019 : 14:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zar misliš da oni koji kupuju stare i skupe zagore kupuju strip albume?


možda ne ali ne sumnjam da komentiraju cijene :)
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 04/05/2019 : 14:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by C Celtic

Ne mogu da verujem, bio sam izgubio svaku nadu da će ovo ikada izaći kod nas. Fantastično, za ovo se mora odvojiti, ako treba i od piva (uh, nisam mislio da ću ovo ikada izgovoriti ). za CRŠ. Ostaju još Fantom i Flaš Gordon, braće Beri.

+ 1

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???

Edited by - Sekta on 04/05/2019 14:52:17
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/05/2019 : 15:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by sawitch

Ljudi, kako god, 300 strana stripa za 34 EUR je preskupo. Zao mi je ali dok se ne pojavi neka rasprodaja ja cu od ovog odustati. :( Verujem ja da su tu prava bila skupa kao djavo ili da je nesto drugo uticalo na formiranje takve cene ali jbg.



Šta bi tek rekao za albume od 50 strana koji koštaju 12 eura?


Ovaj Tarzan košta otprilike isto ka DW Perle i Karusel, ali eto, Perle i Karusel su jeftini, a Tarzan pretjerano skup.



Koji tacno je kostao 4000 dinara, de reci mi..
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/05/2019 : 15:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by sawitch

Ljudi, kako god, 300 strana stripa za 34 EUR je preskupo. Zao mi je ali dok se ne pojavi neka rasprodaja ja cu od ovog odustati. :( Verujem ja da su tu prava bila skupa kao djavo ili da je nesto drugo uticalo na formiranje takve cene ali jbg.



Šta bi tek rekao za albume od 50 strana koji koštaju 12 eura?


Ovaj Tarzan košta otprilike isto ka DW Perle i Karusel, ali eto, Perle i Karusel su jeftini, a Tarzan pretjerano skup.



Koji tacno je kostao 4000 dinara, de reci mi..


U ovome stripu je sve skupa 6 albuma. Koliko košta 6 albuma Karusela ili Perli?
Ili nema veze koliko strip ima strana?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 04/05/2019 : 16:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Sawitchu, imaš i jeftiniju varijantu -
Uzmeš Stripoteke # 653,655,656,658,660,662,664,722,723 i 726 i imaš ovaj album. Jest da prijevod zna biti loš i sličice prekrojene, ali ti je bar džep pun
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 04/05/2019 : 16:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
https://www.vecernji.hr/kultura/napokon-cemo-citati-kultni-strip-serijal-russa-manninga-na-hrvatskome-jeziku-1317088

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000