forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 CRŠ predstavlja: TARZAN, Russ Manning, svezak prvi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 04/05/2019 : 16:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Sawitchu, imaš i jeftiniju varijantu -
Uzmeš Stripoteke # 653,655,656,658,660,662,664,722,723 i 726 i imaš ovaj album. Jest da prijevod zna biti loš i sličice prekrojene, ali ti je bar džep pun



Nabrojao si 10 Stripoteka. Kod nas u Hr Stripoteka košta 18 kuna.

Mislim da (nisam provjerio) ovaj popis ne obuhvaća tjedne table, pa onda razmislite kada kažete da je ovo skupo, uz pretpostavku da će se moći nabavljati po 200 kuna, ako ne možda na CRŠ onda vrlo skoro.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 04/05/2019 : 17:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by IGMAN2

Sawitchu, imaš i jeftiniju varijantu -
Uzmeš Stripoteke # 653,655,656,658,660,662,664,722,723 i 726 i imaš ovaj album. Jest da prijevod zna biti loš i sličice prekrojene, ali ti je bar džep pun



Nabrojao si 10 Stripoteka. Kod nas u Hr Stripoteka košta 18 kuna.

Mislim da (nisam provjerio) ovaj popis ne obuhvaća tjedne table, pa onda razmislite kada kažete da je ovo skupo, uz pretpostavku da će se moći nabavljati po 200 kuna, ako ne možda na CRŠ onda vrlo skoro.



Naravno da ova moja 'informacija' nije bila jako ozbiljna.
Zadnje tri Stripoteke su tjedne table i, koliko sam vidio, uspoređujući s originalnim, kriminalno su loše prevedene.
O prekrajanju stripa na format Stripoteke i nebi.
Manning je zaslužio bolje izdanje od Stripoteke, stoga, iako sam skupio sve što je izašlo od Manninga u Stripoteci, ovo izdanje nikako ne propuštam
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 04/05/2019 : 17:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by vice

Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.


što će te doći još skuplje jer su neki već rasprodani:)




Sva 4 su i dalje dostupna na Amazonu, koliko vidim. U konačnici, ja nisan ni rič reka o cijeni. Jednostavno preferiram originalna izdanja.


da vjerojatno i mange na japanskom :) sorry šalim se - a oov s cijenom je išlo sve druge....donedavno je 1 knjiga bila nedostupna valjda su reprintali



Brale, čim naučim japanski, prebacujem se na tankobone i kanzenbane. :)

Btw, unatoč nepoznavanju japanskog, iman doma dosta japanskih originala (stvari koje jako volim a prevedene su od strane scanlation grupa i nemaju svoj službeni prijevod), ka i digitalnih magazina, kupljenih s ebookjapana (ovo je pak u svrhu "čitanja" novoizašlih chaptera u raw obliku, jer su prijevodi nepostojeći).

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 04/05/2019 17:09:14
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2019 : 17:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Skoro 300 stranica, od toga 100 u boji, za 250 kuna. To je pristojna cijena za ovu vrhunsku knjigu. Ali mozda su je trebali dijeliti besplatno, kao one kataloge iz Konzuma/Tommya/Lidla da bi ljudi bili zadovoljni...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 04/05/2019 : 18:05:57  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Sawitchu, imaš i jeftiniju varijantu -
Uzmeš Stripoteke # 653,655,656,658,660,662,664,722,723 i 726 i imaš ovaj album. Jest da prijevod zna biti loš i sličice prekrojene, ali ti je bar džep pun


ima i onih oko 100-ke s manningom a ima i ara svašta ima
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/05/2019 : 18:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Najjace mi je kad kupci sami kazu da nije skupo i da moze jos vise..

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/05/2019 : 18:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A ne, jace je kad nekupci komentiraju sve i svasta...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/05/2019 : 19:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.


Gledao neki dan na bdepositoryju 43+-€ ja sam nesto par eura jeftinije kupio prije tri-cetiri godine.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/05/2019 : 19:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A za ovu cijenu se isplati kupiti, jeftinije je 70-tak kn.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 05/05/2019 : 18:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Lijepa vijest, ali eto, vec sam odavno kupio i procitao IDW-ova izdanja.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 05/05/2019 : 21:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Lijepa vijest, ali eto, vec sam odavno kupio i procitao IDW-ova izdanja.


neki poseban razlog da si morao reči da nečeš kupiti? čisto onako me zanima...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/05/2019 : 21:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by fandango

Lijepa vijest, ali eto, vec sam odavno kupio i procitao IDW-ova izdanja.


neki poseban razlog da si morao reči da nečeš kupiti? čisto onako me zanima...



Neki poseban razlog zašto se netko (točnije "nekupac") mora pravdat na ovom topicu? Čisto onako me zanima...

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 06/05/2019 : 09:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by fandango

Lijepa vijest, ali eto, vec sam odavno kupio i procitao IDW-ova izdanja.


neki poseban razlog da si morao reči da nečeš kupiti? čisto onako me zanima...



Da. Jer bih kupio da vec nisam nabavio originalna izdanja. A vjerojatno nisam jedini. Ne kuzim zakaj se pjenis. Plus ovo sto ti je vice napisao.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/05/2019 : 09:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Najjace mi je kad kupci sami kazu da nije skupo i da moze jos vise..



Kupci i nekupci mogu pričati što hoće, no na kraju ono konkretno što imaju reći će se vidjeti na rezultatima prodaje, pa će izdavač na temelju tih rezultata moći procijeniti je li izdanje publici bilo skupo/jeftino/taman/zanimljivo/nezanimljivo...

Edited by - vukozec on 06/05/2019 09:31:35
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/05/2019 : 10:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by jaki

Najjace mi je kad kupci sami kazu da nije skupo i da moze jos vise..



Kupci i nekupci mogu pričati što hoće, no na kraju ono konkretno što imaju reći će se vidjeti na rezultatima prodaje, pa će izdavač na temelju tih rezultata moći procijeniti je li izdanje publici bilo skupo/jeftino/taman/zanimljivo/nezanimljivo...



Rezultati prodaje će pokazat koliko je ovo zanimljivo/nezanimljivo, ali neće pokazat koliko je ovo jeftino/skupo.
Imaš i empirijski dokaz kroz Markov Jerome Bloche serijal koji je sa cijenon od 25 Kn po albumu najjeftinije izdanje koje možeš kupit na području ex Yu, pa ga Marko opet ne može ni prodat ni darovat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 07/05/2019 : 13:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Crtani Romani Šou

🐒 IZLOŽBA "TARZAN – GOSPODAR DŽUNGLE", KNJIGA "TARZAN: KOMPLETNI NOVINSKI STRIPOVI 1: 1967-1969" RUSSA MANNINGA i FILMSKE PROJEKCIJE🌴

Crtani romani šou - Zagreb Comic Con, najveći strip-događaj u Hrvatskoj (a i šire) svake godine donosi jedinstvene izložbe i predstavlja mnoštvo novih izdanja. Ove godine, 90. obljetnicu stripa „Tarzan“, uz koji su odrasle generacije čitatelja, popratit će izložbom koja će se održati u Galeriji PM Doma HDLU-a (10. do 12. 5. 2019). Izložba će se sastojati od reprezentativnih djela iz književnog opusa i stripa: radova Russa Manninga, Hala Fostera, Julija Radilovića Julesa, Burnea Hogartha, originalnih stranica Igora Kordeja, fotografija, filmskih plakata, stripova, knjiga, printova…

Tarzan, lik romana Edgara Ricea Burroughsa, debitirao je u stripu 1929. – prvi ga je crtao Hal Foster ("Princ Valiant") – i otada sve do danas kontinuirano izlazi. Nakon Fostera, Tarzana je vrlo uspješno preuzeo Burne Hogarth, postavljajući standarde u koje se malo kasnijih crtača moglo uklopiti. Tek krajem 1960-ih i u prvoj polovici 1970-ih, Russ Manning, jednako maestralan vizualno i scenaristički, dovodi Tarzana do njegovog posljednjeg vrhunca.

Osim izložbe, Tarzanovu će obljetnicu života u stripu obilježiti i izlazak hrvatskog prijevoda prve knjige (od četiri) sabranih novinskih stripova veličanstvenog Russa Manninga u izdanju CRŠ-a. Struktura knjige zadana je američkim načinom objavljivanja stripova. Naime, novinski stripovi izlaze s po jednom crno-bijelom pasicom od ponedjeljka do subote, dok u nedjelju izlazi čitava stranica u boji. Uglavnom jedna priča ide tijekom tjedna, a druga nedjeljom, kako je to slučaj s Tarzanom. Ponekad jedan crtač radi tjedni strip, a drugi nedjeljni, koji je prestižniji. Manning je u početku radio i dnevni i nedjeljni strip, a kasnije je prešao samo na nedjeljni.

Knjiga "Kompletni novinski stripovi 1: 1967-1969" Russa Manninga, na gotovo 300 stranica prati i dnevne, crno-bijele, i nedjeljne, kolorirane, pustolovine Tarzana, koje se odvijaju u izgubljenoj zemlji Pal Ul Don, nastanjenoj dinosaurima i repatim ljudima, u podzemlju kanibala, u zaboravljenom gradu Oparu, u izgubljenoj dolini ljudi-mrava, u klancu oživljenih bogova starog Egipta... Iznimno kvalitetno izdanje, i opremom i sadržajem, kao trajni spomen na značajni jubilej, preveo je Tihomir Tonković. Promocija izdanja održat će se na Zagreb Comic Conu u subotu 11. svibnja u 12.30 u Galeriji Prsten HDLU-a, a promotivna cijena iznosit će 225,00 kn.

U sklopu filmskog dijela programa Zagreb Comic Cona, COMICS & KOKICE, u Galeriji Prsten i Klubu HDLU-a, prikazat će se pet filmova o Tarzanu, u idućim terminima:
- Tarzan the Ape Man (1932.),
režija: W.S. Van Dyke, glume: Johnny Weissmuller, Neil Hamilton, C. Aubrey Smith (petak 10. 5. u Klubu HDLU, 21:00)
- Tarzan and His Mate (1934.),
režija: Cedric Gibbons, James C. McKay, Jack Conway (Subota 11. 5. u Galeriji Prsten, 14:00 - 16:00)
- Tarzan's Secret Treasure (1941.),
režija: Richard Thorpe, glume: Johnny Weissmuller, Maureen O'Sullivan, Johnny Sheffield (subota 11. 5. u Galeriji Prsten, 18:00 - 20:00)
- Greystoke: The Legend of Tarzan, Lord of the Apes (1984.),
režija: Hugh Hudson, glume: Christopher Lambert, Andie MacDowell, Ralph Richardson (nedjelja 12. 5. Galerija Prsten, 12:00 - 14:00)
- The Legend of Tarzan (2016.),
režija: David Yates, uloge: Alexander Skarsgård, Rory J. Saper, Christian Stevens (subota 11. 5. u Klubu HDLU-a, 20:00)


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 07/05/2019 : 15:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Crtani Romani Šou

🐒 IZLOŽBA "TARZAN – GOSPODAR DŽUNGLE", KNJIGA "TARZAN: KOMPLETNI NOVINSKI STRIPOVI 1: 1967-1969" RUSSA MANNINGA i FILMSKE PROJEKCIJE🌴

Crtani romani šou - Zagreb Comic Con, najveći strip-događaj u Hrvatskoj (a i šire) svake godine donosi jedinstvene izložbe i predstavlja mnoštvo novih izdanja. Ove godine, 90. obljetnicu stripa „Tarzan“, uz koji su odrasle generacije čitatelja, popratit će izložbom koja će se održati u Galeriji PM Doma HDLU-a (10. do 12. 5. 2019). Izložba će se sastojati od reprezentativnih djela iz književnog opusa i stripa: radova Russa Manninga, Hala Fostera, Julija Radilovića Julesa, Burnea Hogartha, originalnih stranica Igora Kordeja, fotografija, filmskih plakata, stripova, knjiga, printova…

Tarzan, lik romana Edgara Ricea Burroughsa, debitirao je u stripu 1929. – prvi ga je crtao Hal Foster ("Princ Valiant") – i otada sve do danas kontinuirano izlazi. Nakon Fostera, Tarzana je vrlo uspješno preuzeo Burne Hogarth, postavljajući standarde u koje se malo kasnijih crtača moglo uklopiti. Tek krajem 1960-ih i u prvoj polovici 1970-ih, Russ Manning, jednako maestralan vizualno i scenaristički, dovodi Tarzana do njegovog posljednjeg vrhunca.

Osim izložbe, Tarzanovu će obljetnicu života u stripu obilježiti i izlazak hrvatskog prijevoda prve knjige (od četiri) sabranih novinskih stripova veličanstvenog Russa Manninga u izdanju CRŠ-a. Struktura knjige zadana je američkim načinom objavljivanja stripova. Naime, novinski stripovi izlaze s po jednom crno-bijelom pasicom od ponedjeljka do subote, dok u nedjelju izlazi čitava stranica u boji. Uglavnom jedna priča ide tijekom tjedna, a druga nedjeljom, kako je to slučaj s Tarzanom. Ponekad jedan crtač radi tjedni strip, a drugi nedjeljni, koji je prestižniji. Manning je u početku radio i dnevni i nedjeljni strip, a kasnije je prešao samo na nedjeljni.

Knjiga "Kompletni novinski stripovi 1: 1967-1969" Russa Manninga, na gotovo 300 stranica prati i dnevne, crno-bijele, i nedjeljne, kolorirane, pustolovine Tarzana, koje se odvijaju u izgubljenoj zemlji Pal Ul Don, nastanjenoj dinosaurima i repatim ljudima, u podzemlju kanibala, u zaboravljenom gradu Oparu, u izgubljenoj dolini ljudi-mrava, u klancu oživljenih bogova starog Egipta... Iznimno kvalitetno izdanje, i opremom i sadržajem, kao trajni spomen na značajni jubilej, preveo je Tihomir Tonković. Promocija izdanja održat će se na Zagreb Comic Conu u subotu 11. svibnja u 12.30 u Galeriji Prsten HDLU-a, a promotivna cijena iznosit će 225,00 kn.

U sklopu filmskog dijela programa Zagreb Comic Cona, COMICS & KOKICE, u Galeriji Prsten i Klubu HDLU-a, prikazat će se pet filmova o Tarzanu, u idućim terminima:
- Tarzan the Ape Man (1932.),
režija: W.S. Van Dyke, glume: Johnny Weissmuller, Neil Hamilton, C. Aubrey Smith (petak 10. 5. u Klubu HDLU, 21:00)
- Tarzan and His Mate (1934.),
režija: Cedric Gibbons, James C. McKay, Jack Conway (Subota 11. 5. u Galeriji Prsten, 14:00 - 16:00)
- Tarzan's Secret Treasure (1941.),
režija: Richard Thorpe, glume: Johnny Weissmuller, Maureen O'Sullivan, Johnny Sheffield (subota 11. 5. u Galeriji Prsten, 18:00 - 20:00)
- Greystoke: The Legend of Tarzan, Lord of the Apes (1984.),
režija: Hugh Hudson, glume: Christopher Lambert, Andie MacDowell, Ralph Richardson (nedjelja 12. 5. Galerija Prsten, 12:00 - 14:00)
- The Legend of Tarzan (2016.),
režija: David Yates, uloge: Alexander Skarsgård, Rory J. Saper, Christian Stevens (subota 11. 5. u Klubu HDLU-a, 20:00)



10%, opa!
vidi se da nije beg cicija.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/05/2019 : 16:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab


10%, opa!
vidi se da nije beg cicija.


ajd tih 10% prvih mesec dana prodaje u Srbiji i svi srećni.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/05/2019 : 16:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
U ovome stripu je sve skupa 6 albuma. Koliko košta 6 albuma Karusela ili Perli?
Ili nema veze koliko strip ima strana?



Pa ovaj nema 6 korica i 6 razlicitih uveza majku mu. Pa to kao kada bi poredio autobus sa 15 automobila.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/05/2019 : 17:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
U ovome stripu je sve skupa 6 albuma. Koliko košta 6 albuma Karusela ili Perli?
Ili nema veze koliko strip ima strana?



Pa ovaj nema 6 korica i 6 razlicitih uveza majku mu. Pa to kao kada bi poredio autobus sa 15 automobila.


Nije ti baš dobra usporedba.Autobus i automobil mi definitivno nisu isti. 5 albuma svaki za sebe ili integral od 5 epizoda su mi isti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 07/05/2019 : 19:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by fandango

Lijepa vijest, ali eto, vec sam odavno kupio i procitao IDW-ova izdanja.


neki poseban razlog da si morao reči da nečeš kupiti? čisto onako me zanima...



Neki poseban razlog zašto se netko (točnije "nekupac") mora pravdat na ovom topicu? Čisto onako me zanima...


ne to onako ja iz dokonosti - ponekad me zanima poriv ljudi da negativno komentiraju nešto što ih ne zanima :)
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 07/05/2019 : 21:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ako i buden nabavlja ovog Tarzana, bit će to u origigiju.



Imam i origigija
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/05/2019 : 12:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ko da sam znao
quote:
Originally posted by Cromwell

Napokon netko! Samo da ne bude onaj čudan kartonasti papir kao i u Bounceru.



quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by verab

deblji papir?


deblji.


Znači pretpostavljam onaj iritantni karton kao i kod Bouncera? Ovo ipak neće biti instantna kupovina za mene. A toliko to čekam!
Ili čekam da Jaki approva

Bok, kako si.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/05/2019 : 20:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Upravo mi je knjiga dostavljena i mogu reci da je odlicno uradeno izdanje. Bravo Slavene, bravo CRS i 'izbaci' sto prije i ostalo stivo.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 14/05/2019 : 01:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Upravo mi je knjiga dostavljena i mogu reci da je odlicno uradeno izdanje. Bravo Slavene, bravo CRS i 'izbaci' sto prije i ostalo stivo.



Nabaci koju sliku kad uhvatiš vremena ako ti nije "tlaka"

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000