forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 7
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lenco
New Member



Croatia
298 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 28/05/2019 : 05:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
Napokon ću dati šansu ovom stripu, vukao me otkad je prvi broj fibra/sa stigao na kioske, ali nisam ništa znao o njemu pa nikako da počnem, ali evo napokon sam odlučio da moram

Zanima me mogu li početi čitati od 7. Broja ili je bolje da prvo nabavim prvih 6

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Edited by - Lenco on 28/05/2019 05:05:46
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1580 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 28/05/2019 : 05:32:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lenco

Zanima me mogu li početi čitati od 7. Broja ili je bolje da prvo nabavim prvih 6


Možeš od 7. ili još bolje od 6. broja. Nije nikakav problem, kasnije možeš da pročitaš prvih 5.

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11200 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/05/2019 : 09:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Od 4. broja (12. epizoda) krece Balada o Pat O'Shane. Ako vec ne kreces od jedinice, mozda je najbolje odatle da startujes.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/05/2019 : 12:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lenco

Napokon ću dati šansu ovom stripu, vukao me otkad je prvi broj fibra/sa stigao na kioske, ali nisam ništa znao o njemu pa nikako da počnem, ali evo napokon sam odlučio da moram

Zanima me mogu li početi čitati od 7. Broja ili je bolje da prvo nabavim prvih 6


Počni od 22. broja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
579 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 30/05/2019 : 14:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je ovo izadnje pun pogodak. Bio sam kupiti novi broj u Tisak mediu i žena mi kaže da su morali premjestiti stripove bliže blagajni jer ih kradu. Kaže da je jedan stariji gospodin baš ukrao ovaj broj Kena

Znam da ljudi svašta kradu ali da se stripovi još uvijek kradu to je stvarno iznenađenje za mene, mislio sam da je to davno svršeno vrijeme
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1324 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 30/05/2019 : 15:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lorda
Znam da ljudi svašta kradu ali da se stripovi još uvijek kradu to je stvarno iznenađenje za mene, mislio sam da je to davno svršeno vrijeme



PLUSKVAMPERFEKAT!
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 04/06/2019 : 15:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Danas sam kupio u Školskoj knjizi sedmicu, ali i osmicu, devetku i desetku. Priznajem da me to malo iznenadilo :). Ono, ugodno.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/06/2019 : 16:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lorda

Izgleda da je ovo izadnje pun pogodak. Bio sam kupiti novi broj u Tisak mediu i žena mi kaže da su morali premjestiti stripove bliže blagajni jer ih kradu. Kaže da je jedan stariji gospodin baš ukrao ovaj broj Kena

Znam da ljudi svašta kradu ali da se stripovi još uvijek kradu to je stvarno iznenađenje za mene, mislio sam da je to davno svršeno vrijeme



stariji gospodin? hm

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000