forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Član Sale from Hell
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/02/2023 : 17:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam isto išao provjeriti, meni je @djdjuro ostavio pozamašan tekst pozitivnog komentara tako da znam da je sve OK bilo A i moraš uvijek kad pakiraš, gledat da pakiraš na način kako bi ti sam volio/želio da to nešto dobiješ, ja isto ubacim u pretpostavku da će tu kutiju poštar bar jednom bacit u auto ili da će mu ispasti, treba uvijek osigurati od udaraca za svaki slučaj.

Što se tiče @djdjure, on mi je legenda
Bili smo surađivali prije nekih 2 godine (+/-), čuli smo se tada mobom u dva navrata, pričali po 40-ak minuta, a nikad se vidjeli ni ništa, meni je tih 40 minuta prošlo samo tako. Jako je zanimljiv lik, dobričina i ovim putem ga puno pozdravljam Baš ono materijal za pravog prijatelja i veliki znalac što se tiče stripova.

A glede člana Sale from Hell, još čekam da mi se javi da mu uplatim 100 kn + poštarinu za jednog Mister Noa, dužan sam mu već 2-3 godine, ali nikako da mi se javi A volio bih mu to uplatit da se riješim, ne volim nikome bit dužan. Nadam se da će pročitat ovdje i javit mi se da mu uplatim.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/02/2023 : 18:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sad baš gledan...
Meni si ostavija "Sve OK" komentare.
Šta nije valjalo sa stripovima?



Ma kad smo mi Jerko zadnji put trgovali, bilo je to davno. Tko će se sad sjetiti... Osim toga bila je primopredaja u pitanju, tako da se nije ni imalo što oštetiti. Po svoj prilici mi se nije dalo upisivati ništa komplicirano ili je cache/autofill od browsera ponudio taj "Sve OK" kao prvi mogući upis pa je ispalo tako... Mislim da u to vrijeme nisam još niti donio odluku da će kratki komentari biti izraz nezadovoljstva .


Ma zezan se.
To je od zadnji put samo, mislin da smo i 3-4 puta prije toga nešto trgovali.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/02/2023 : 12:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Inače, stripofili su čudne biljke, pa je valjda normalno čekati godinama.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 20/02/2023 : 15:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ja sam isto išao provjeriti, meni je @djdjuro ostavio pozamašan tekst pozitivnog komentara tako da znam da je sve OK bilo A i moraš uvijek kad pakiraš, gledat da pakiraš na način kako bi ti sam volio/želio da to nešto dobiješ, ja isto ubacim u pretpostavku da će tu kutiju poštar bar jednom bacit u auto ili da će mu ispasti, treba uvijek osigurati od udaraca za svaki slučaj.

Što se tiče @djdjure, on mi je legenda
Bili smo surađivali prije nekih 2 godine (+/-), čuli smo se tada mobom u dva navrata, pričali po 40-ak minuta, a nikad se vidjeli ni ništa, meni je tih 40 minuta prošlo samo tako. Jako je zanimljiv lik, dobričina i ovim putem ga puno pozdravljam Baš ono materijal za pravog prijatelja i veliki znalac što se tiče stripova.

A glede člana Sale from Hell, još čekam da mi se javi da mu uplatim 100 kn + poštarinu za jednog Mister Noa, dužan sam mu već 2-3 godine, ali nikako da mi se javi A volio bih mu to uplatit da se riješim, ne volim nikome bit dužan. Nadam se da će pročitat ovdje i javit mi se da mu uplatim.



Veliki pozdrav i tebi legendo Hvala ti! A to da sam veliki znalac, nažalost baš i nisam. Možda ću i biti jednog dana u mirovini, kad ću nadam se imati vremena pročitati sve ove stripove koje želim pročitati
Go to Top of Page

Caglio
New Member

120 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 15/05/2023 : 12:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, dakle gospodin Saša je pošteno kupio i plati stripove od mene, ali već preko tjedan dana ni ne odgovara na email, kako i na koju adresu da mu šaljem.
Znači zbilja bi htio poslati ovo što prije, pa molim gospodina ako ovo vidi da mi se javi ( ne želim randomly slat na adresu ) posto čovjek možda nije kući ( pa zato ne odgovara na mailove ) ili mu je adresa nova il' tko zna što.
U svakom slučaju, javi se šefe ( :
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 15/05/2023 : 14:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ne sudjelujem u aukcijama, ali ovaj lik je apsolutni kralj. Skoro da mi zaigra oko srca kad vidim novi post u ovoj temi.

loading...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/05/2023 : 14:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Meni nije jasno da ljudi sa njim još uvek sarađuju, a ovde se nakupilo šest stranica topica...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/05/2023 : 13:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
To je zato jer se ljudi boje (ili im je neugodno) ostaviti negativne komentare.
Ja sam svoj dio odradio i mislim da bi svi koji su imali loše iskustvo s dotičnim trebali jednako postupiti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2023 : 18:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
blokiraš ga i ne vidiš da postoji
jebo levata

ja za 2 marke ak 1 euro iste minute saljem mail i dogovoaram

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Caglio
New Member

120 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 16/05/2023 : 22:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
Javio se covjek, sve rijeseno
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2023 : 23:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
jebo to ba takav nacin
eeej javio se

treba autobus djece da mu pljesce sto dise
eeeej dise covjek

disanje = sudjelovanje na aukcijama

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Caglio
New Member

120 Posts

Member since 03/03/2021

Posted - 17/05/2023 : 12:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Caglio a Private Message  Reply with Quote
Ma iskreno, čovjek je sve pošteno platio, meni je veći problem što ja nisam svoj dio odradio. Uglavnom sad smo riješili sve, no hard feelings

Edited by - Caglio on 17/05/2023 15:58:04
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/05/2023 : 10:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim kakav je problem javiti se, odgovoriti na mail, poruku...?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 01/06/2023 : 22:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
Meni plaćeno al nema glasa niti adrese kuda da šaljem

Edited by - renda on 01/06/2023 22:47:03
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/06/2023 : 11:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Isto tako, i tako već godinama...

quote:
Originally posted by renda

Meni plaćeno al nema glasa niti adrese kuda da šaljem


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 02/06/2023 : 14:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Isto tako, i tako već godinama...

quote:
Originally posted by renda

Meni plaćeno al nema glasa niti adrese kuda da šaljem





Ako je ovde riječ o osvojenom stripu (stripovima) preko aukcija, kako nema adrese? Na kraju svake osvojene/prodane aukcije se ispiše adresa onog drugog sudionika u njoj...Ako dođe do promijene adrese, onda je po mome svako dužan, da to sam ispravi. Ili griješim...?

Pa čak i telefonski broj kod nekih.

Edited by - giant on 02/06/2023 14:52:54
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

148 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 07/11/2023 : 17:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
... još jedan u nizu,
aamo mi nije jasno kako je ipak samo jedna jedina negativna
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 08/11/2023 : 09:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
banirajte lika ba i zdravo
jebote ja prođe sekunda od završetka šaljem mejlove ovo ono


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

jerki44
Starting Member



Croatia
89 Posts

Member since 26/08/2017

Posted - 09/11/2023 : 15:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jerki44 a Private Message  Reply with Quote
vidio strip po dobroj cijeni..vidio da prodaje dotični..samo se nasmijao i čekao kad će se netko novi upisati ovdje :D :D
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 09/11/2023 : 17:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Eh upravo to...ima takih kod mas na olx.ba

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/11/2023 : 18:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
O Sasi mogu reci sve najbolje.Prvi put s njim u kontaktu,uzeo dvi knjige neki dan,platio,on uredno poslao i to je to.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/11/2023 : 23:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
očito je ko felericna teledirigovana raketa
nikad ne znaš kad i gdje će zakazati

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

kimba
Junior Member

409 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 18/11/2023 : 12:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Takoder, nikakav problem.
Sve brzo i jednostavno.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

jerki44
Starting Member



Croatia
89 Posts

Member since 26/08/2017

Posted - 22/11/2023 : 09:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jerki44 a Private Message  Reply with Quote
super za vas. ali...sigurno nije bezveze post posvećen njemu sa šest stranica "zadovoljnih" korisnika :D
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000