forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - PUSTINJSKE ŠKORPIJE 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 06/06/2019 : 18:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by cerichus

Pet je epizoda Škorpija, prve dvije išle su u ovoj prvoj knjizi ČK. Kako će ih dalje objavljivati? Koliko će ustvari ČK izbaciti knjiga?


Odeš na prvi post na ovoj strani i ispod slike pročitaš šta piše VELIKIM SLOVIMA. Nije tako teško.


Čemu sarkazam? Tebi se nije desilo da u moru teksta u žurbi nešto previdiš? Sad se zadovoljno potapši po ramenu jer si izdominirao tamo nekog forumaša. Kakvi tebe kompleksi peru. Svejedno bih volio da znam da li će oni pirati ići u jednoj knjizi.


Bukvalno prva rečenica - Ne propustite da nabavite PRVI od TRI toma. Mrzelo te da pročitaš, a ovamo se na mene ljutiš
A po broju strana je za očekivati da 3 i 4 budu u tomu 2, a ta 5 epizoda posebno u trojci (koja je poprilično slabija od ostalih, barem meni).

Edited by - Red Marquis on 06/06/2019 18:57:06
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 06/06/2019 : 19:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by cerichus

Pet je epizoda Škorpija, prve dvije išle su u ovoj prvoj knjizi ČK. Kako će ih dalje objavljivati? Koliko će ustvari ČK izbaciti knjiga?


Odeš na prvi post na ovoj strani i ispod slike pročitaš šta piše VELIKIM SLOVIMA. Nije tako teško.


Čemu sarkazam? Tebi se nije desilo da u moru teksta u žurbi nešto previdiš? Sad se zadovoljno potapši po ramenu jer si izdominirao tamo nekog forumaša. Kakvi tebe kompleksi peru. Svejedno bih volio da znam da li će oni pirati ići u jednoj knjizi.


Bukvalno prva rečenica - Ne propustite da nabavite PRVI od TRI toma. Mrzelo te da pročitaš, a ovamo se na mene ljutiš
A po broju strana je za očekivati da 3 i 4 budu u tomu 2, a ta 5 epizoda posebno u trojci (koja je poprilično slabija od ostalih, barem meni).


Hvala na odgovoru. Izvinjavam se na neprimjerenoj reakciji. Mada, moraš priznati da ni tvoja nije bila najadekvatnija.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 06/06/2019 : 19:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Bio je zicer, teško za odoleti. Svejedno, izvini.
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



628 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 17/08/2019 : 00:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
"Kolibica na brdašcu, hitam svom sunašcu..."
Luciana Dolliver e Trio Lescano - Piccolo chalet
Pesma koju poručnik Stela stalno peva. Poslužila je i kao naslov epizode.
https://www.youtube.com/watch?v=nvF-gIALNWk&list=FLEVyXOEck1asjl5hFq34xVQ&index=11&t=0s

Edit:
Bio sam ubeđen da su Trio Lescano italijanska kopija The Andrews Sisters, međutim one su počele da snimaju godinu dana ranije.


Na početku iste epizode Koinski čita novine u kojima su Terry And The Pirates.


Edited by - JAH WOBBLE on 17/08/2019 08:56:39
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000