forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Šta se dešava sa Darkwoodom, očito nije dobro?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 09/08/2019 : 20:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message
Mislim da bi mojim tinejdžerka ma ghost in the shell bio zanimljiv, pa molim da me se uputi, je li to u najavi kompletan strip?
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/08/2019 : 08:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
Ovo je definitvno izdanje koje ce da ih pokrene. Sjajan naslov, odlican izbor. Verujem u tiraz od 3.000 komada i minimum tri izdanja. Idemo dalje, u ocekivanju novih bombi.

sangue navajo
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
192 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 10/08/2019 : 12:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message
Ajde, ajde...
Ne moraš biti toliko kiseo samo zato što jadnici nisu još sasvim propali. :P
Bolje da trkneš do radnjice i ostaviš im 1290 dinara (promo cena) za ovo znamenito delo japanske strip kulture (mada ni blizu značajno i kvalitetno kao prvi animirani film koji je inspirisalo). :)
Ili, još bolje, kažeš "E, neću po promo ceni, kupujem full!" i tako još više podržiš izdavača i sve ostale divne stvari koje spremaju za sledećih par meseci. :D

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/08/2019 : 13:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Slažem se s Combatrockom. Ova pokretanja novih izdanja dok su druga stala je samo izbjegavanje propadanja. Na žalost.

loading...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/08/2019 : 14:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
ovo nije nikakvo pokretanje novih izdanja;ovo je uan šot,koji se isčekuje već godinu dana i jače.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 10/08/2019 : 14:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by Kerempir

Mislim da bi mojim tinejdžerka ma ghost in the shell bio zanimljiv, pa molim da me se uputi, je li to u najavi kompletan strip?


ima toga dosta, muzao je Shirow ideju koliko je mogao. ovo što Darkwood objavljuje je prva, daleko najbolja i potpuno zaokružena priča. po meni, sljedeće knjige su bile potpuno nepotrebne. nadam se da DW neće s njima gubiti vrijeme.

https://kodanshacomics.com/series/ghost-in-the-shell/


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/08/2019 : 14:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by anto

ovo nije nikakvo pokretanje novih izdanja;ovo je uan šot,koji se isčekuje već godinu dana i jače.



Sjajno! Budi nadu da ćemo i mi dočekati nastavak JDJP. Iščekujemo ga malo manje od godinu dana.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 10/08/2019 14:20:05
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 10/08/2019 : 14:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
da...cekamo odavno najavljeni broj 26 jdjp, jos raniji almanah julia 3, jdjp specijal 2...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/08/2019 : 20:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Kerempir

Mislim da bi mojim tinejdžerka ma ghost in the shell bio zanimljiv, pa molim da me se uputi, je li to u najavi kompletan strip?


ima toga dosta, muzao je Shirow ideju koliko je mogao. ovo što Darkwood objavljuje je prva, daleko najbolja i potpuno zaokružena priča. po meni, sljedeće knjige su bile potpuno nepotrebne. nadam se da DW neće s njima gubiti vrijeme.

https://kodanshacomics.com/series/ghost-in-the-shell/





Hvala ti na vrlo korisnoj informaciji!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/08/2019 : 23:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
quote:
Originally posted by Lex

Ajde, ajde...
Ne moraš biti toliko kiseo samo zato što jadnici nisu još sasvim propali. :P
Bolje da trkneš do radnjice i ostaviš im 1290 dinara (promo cena) za ovo znamenito delo japanske strip kulture (mada ni blizu značajno i kvalitetno kao prvi animirani film koji je inspirisalo). :)
Ili, još bolje, kažeš "E, neću po promo ceni, kupujem full!" i tako još više podržiš izdavača i sve ostale divne stvari koje spremaju za sledećih par meseci. :D



To je najmanji problem. Kupicu po full ceni u Afordu kad im posalju. To je nekad znalo da potraje mesec dana. Politika kuce. Avaj!

I pazljivo sa tim jadnici srce im je kod dupeta kad to kazes. Prevod: jako su emotivni i tesko podnose takve izraze i reci.

Rekoh vec: imaju pravo da svojom izdavackom kucom upravljaju kako zele a isto i ja sa svojim novcem. Ako pokrenu Perle i Juliju kupujem bez puno dileme. Ali otom potom.

sangue navajo
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
192 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 11/08/2019 : 09:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message
Ja bih voleo da oni svojom izdavačkom kućom upravljaju tako da izdaju izdanja koja su im isplativa, a da među tim izdanjima ima dovoljan broj onoga što ja volim da čitam. I to važi za svakog izdavača na tzv. ovim prostorima. :)

Verujem da je GitS dovoljno značajan i popularan da se isplati izdati ga, mada je jasno da se neće prodati u 3 x 3000 primeraka. :D Verujem da neki serijali koje sam ja gotivio nisu isplativi i jebiga, biće mi žao što ne izlaze dalje, ali će mi biti drago što izlazi nešto drugo. Bitno je da je DW (a i ostali na njihovom primeru) izvukao neke pouke pa da bude manje (ili nula) grešaka u budućem periodu. A da li su pouke izvukli, to ćemo videti već do kraja godine.

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 11/08/2019 : 11:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
quote:
Originally posted by anto

ovo nije nikakvo pokretanje novih izdanja;ovo je uan šot,koji se isčekuje već godinu dana i jače.



Da bar i ovo objave, a što se iščekuje godinama:

https://www.bedetheque.com/BD-Celui-qui-est-ne-deux-fois-Red-road-INT2-Redroad-70573.html
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 11/08/2019 : 12:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message
quote:
Originally posted by Lex

Ja bih voleo da oni svojom izdavačkom kućom upravljaju tako da izdaju izdanja koja su im isplativa, a da među tim izdanjima ima dovoljan broj onoga što ja volim da čitam. I to važi za svakog izdavača na tzv. ovim prostorima. :)

Verujem da je GitS dovoljno značajan i popularan da se isplati izdati ga, mada je jasno da se neće prodati u 3 x 3000 primeraka. :D Verujem da neki serijali koje sam ja gotivio nisu isplativi i jebiga, biće mi žao što ne izlaze dalje, ali će mi biti drago što izlazi nešto drugo. Bitno je da je DW (a i ostali na njihovom primeru) izvukao neke pouke pa da bude manje (ili nula) grešaka u budućem periodu. A da li su pouke izvukli, to ćemo videti već do kraja godine.




Sve lepo i jasno sročeno. Ali dozvoli i malo jeda, kiselosti i zajebancije. Jos sam ja verujem i blag sta im misle drugari koji su krenuli sa KParketom, Skalpiranima itd.

Evo neka dovrse Ikigami i povlacim reci. Do tada posmatramo. Samo vas gledamo.

sangue navajo
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
192 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 11/08/2019 : 13:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message
Jasno je i to za jed, a zajebancija je skroz ok. :)

Da ne bude da ne razumem tu stranu, evo ti moj primer.
Ja gledam 2 Korta i jedne Skalpirane kod sebe na polici, onda odem do njih, gledam sledeća 2 Korta i Skalpirane #2 i teško mi je da se nateram da ih kupim...
Jer nisam siguran da mi posle neće zauvek faliti 10 Korta i 3 toma Skalpiranih. :D
Čak i ako do sajma izađu još 2 Korta i jedni Skalpirani, opet postoji ta neka bojazan da neće biti nastavaka.
A opet, ako ih ne kupim bar tada, sigurno povećavam šansu da ostatak zaista nikad ne izdaju...
Pritom meni rizik nije veliki - nekako ću skrpiti kolekciju Bookglobeom i Fibrom na primer (ili ću naručiti Skalpirane na engleskom sa neta), a svakako su stripovi koje gotivim.

A i nije da se sad tamo neko iza te izdavačke kuće nafatirao mojim parama i brčka se na Baliju...
Tada bih već bio ozbiljno kivan, što na sebe, što na njih. :)

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 11/08/2019 : 17:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Manny

[img]
ŠIRO MASAMUNE: DUH U OKLOPU

Jedan od najvećih naučno-fantastičnih klasika – The Ghost in the Shell – najzad na srpskom jeziku!

Futurističkom noar atmosferom bliska pripovestima Filipa K. Dika i Skotovom Blejdraneru, a svojim arhitektonskim vizijama ukorenjena u Mebijusovim stripovima, Duh u oklopu je priča o specijalnoj jedinici koja se u bliskoj budućnosti bori protiv sajber-kriminala. Autor Širo Masamune maštovito ukazuje na probleme koji se mogu vrlo brzo pojaviti pred nama, u svetu u kom je bio-inženjering sve izvesnija realnost. U svetu u kom ćemo se preispitivati ima li mašina duh i da li nam postaje jednaka po pravima, čak i ako nas u mnogo čemu prevaziđe.

Br. strana: 352
Boja: Crno-belo i kolor
Uvez: tvrdi
Format: 148 x 210

Cene:
Promotivna – 1.290 dinara (traje do 9.10.)
Puna – 1.590 dinara



Najvažnije cyberpunk djelce u stripu i jedna od najboljih manga ikad!
Imam Dark Horse izdanje, ali ovo se obavezno uzima.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/08/2019 : 10:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Ja imam Kondanshino SC izdanje an ENG, cijeli serijal.
Ova prva knjiga odlična, ali iskreno, anime je X puta bolji(kod Akire je npr obrnuto), druga je neka teška droga koja ni Mebiusu ne bi bila jasna, a treća je OK.

I uz to što mi se sviđa serijal, mislim da im je ovo financijski jako loš potez ako misle sada živnut, OK znam, ovo je najavljeno još davnih dana pa im je vj lakše izdat nešto što očito imaju već spremno, ali opet...
Ne znam, ne bi ni ja bio baš pametan što napravit.

Sretno sa GITSom! ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ziro
New Member



Kyrgyzstan
193 Posts

Member since 05/08/2019

Posted - 14/08/2019 : 19:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ziro a Private Message
Jel planira Darkvud da nastavi Kena?
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 14/08/2019 : 20:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
quote:
Originally posted by ziro

Jel planira Darkvud da nastavi Kena?




hejt, jal & rock 'n' roll

Edited by - solar on 16/08/2019 20:33:27
Go to Top of Page

ziro
New Member



Kyrgyzstan
193 Posts

Member since 05/08/2019

Posted - 14/08/2019 : 20:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ziro a Private Message
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by ziro

Jel planira Darkvud da nastavi Kena?






?
Nisi dobro postavio sliku druže.

Edited by - solar on 16/08/2019 20:33:51
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 14/08/2019 : 20:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
jesam, jesam :)

dakle, ne trljati....

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/08/2019 : 21:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Da, nesto stekcu slike u poslednje vreme. I meni ih ovih dana cesto ne prikaze iz prve, pa onda proverim link slike, idem pogledati kako se vidi na reply with quote (ono, mozdak misli da ce rebootati i refreshati time) i ponovno nazad... i odjednom se vide. Valjda i internetu sparno.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ziro
New Member



Kyrgyzstan
193 Posts

Member since 05/08/2019

Posted - 14/08/2019 : 21:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ziro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Da, nesto stekcu slike u poslednje vreme. I meni ih ovih dana cesto ne prikaze iz prve, pa onda proverim link slike, idem pogledati kako se vidi na reply with quote (ono, mozdak misli da ce rebootati i refreshati time) i ponovno nazad... i odjednom se vide. Valjda i internetu sparno.





Evo sad sam uradio to i vidim sliku odjednom. Hvala
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 16/08/2019 : 23:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message
Autor Aaron, Jason, 1973-
Milošević, Rajko, 1959-
Naslov Skalpirani. Knj. 3, Izjedanje / [scenario] Džejson Aron ; [crtež] R. M. Gera ; [prevod Milan Jovanović]
Jedinstveni naslov Scalped. Book 3. srpski jezik
Vrsta/sadržaj type of material strip
Jezik srpski
Izdavanje i proizvodnja Beograd : Darkwood, 2019 (Subotica : Rotografika)
Ostali autori Jovanović, Milan, 1981-
Fizički opis 254 str. : ilustr. ; 27 cm
Napomene Prevod dela: Scalped, Book 3
Kor. nasl.
Pravo ime autora R. M. Gere: Rajko Milošević
Tiraž 1.000.
ISBN ISBN 978-86-6163-524-3
UDK 741.5
COBISS.SR-ID 278613004
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 16/08/2019 : 23:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message
Ubaceno u kobis

javim kad vidim nesto novo
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/08/2019 : 01:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ima li netko ima informaciju, budući da vidim da su neki razgovarali sa ljudima iz DW iz prve ruke, idu li dalje JDJP, JUlija??
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000