forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Kolor 7 - "Wandering" Fitzyjeva pravda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2019 : 17:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nekidan se hvalis da sadis pome i kukumare. Ali sadis samo mrznju i to prikrivenu, koja ti nece prolaziti. Rijesio bi ja s tobom sve. Ali ne ovdje. Na forumu. Zao mi je sto se necemo nikad naci oci u oci.
Ali, samo naprijed. Reci sto imas, to jedino i mozes, na takav nacin, skrivecki. Za takve su europske stecevine desetljecima daleke, ako i ikad dostupne...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 30/05/2019 17:16:40
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14510 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 17:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Pa i nisam siguran. Pogledaj samo ZS 13, ako je fora i ako bude ovaj put onda dobro, a ako se budu ponavljali, e onda jbg. Mada imam osecaj da ce da plane, kao i MM i DD ZS sa zutom trakom. Sledeci OP je DD i Morgan Lost.


Slabo pratim VČ, nešto još uvijek imam OP od Zagora.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 17:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan se hvalis da sadis pome i kukumare. Ali sadis samo mrznju i to prikrivenu, koja ti nece prolaziti. Rijesio bi ja s tobom sve. Ali ne ovdje. Na forumu. Zao mi je sto se necemo nikad naci oci u oci.
Ali, samo naprijed. Reci sto imas, to jedino i mozes, na takav nacin, skrivecki. Za takve su europske stecevine desetljecima daleke, ako i ikad dostupne...




Kad govoriš o europskim stečevinama, misliš li na acquis communautaire ili na nešto treće?

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/05/2019 : 17:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan se hvalis da sadis pome i kukumare. Ali sadis samo mrznju i to prikrivenu, koja ti nece prolaziti. Rijesio bi ja s tobom sve. Ali ne ovdje. Na forumu. Zao mi je sto se necemo nikad naci oci u oci.
Ali, samo naprijed. Reci sto imas, to jedino i mozes, na takav nacin, skrivecki. Za takve su europske stecevine desetljecima daleke, ako i ikad dostupne...




Kad govoriš o europskim stečevinama, misliš li na acquis communautaire ili na nešto treće?




Libellus?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14510 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 17:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan se hvalis da sadis pome i kukumare. Ali sadis samo mrznju i to prikrivenu, koja ti nece prolaziti. Rijesio bi ja s tobom sve. Ali ne ovdje. Na forumu. Zao mi je sto se necemo nikad naci oci u oci.
Ali, samo naprijed. Reci sto imas, to jedino i mozes, na takav nacin, skrivecki. Za takve su europske stecevine desetljecima daleke, ako i ikad dostupne...




Kad govoriš o europskim stečevinama, misliš li na acquis communautaire ili na nešto treće?




Libellus?



If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 17:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ivanlo me podsjeća na malograđanina iz jednog Krležinog eseja iz 1920-ih, koji je oduševljen svojim navodnim europejstvom, potvrdu kojega nalazi u tome kada stranci govore kako je u nas bijela kava kao u Beču, dok u operi pijanist čita partituru skoro na prvu, i dok komplimentiraju ljepoti zagrebačkih gospođica... To je onda, kao i danas, kod jednog dijela naših ljudi simptom jednog kompleksa kojeg se valja osloboditi, želimo li naprijed.
Ivanlo je i dosta neuk, džaba mu što je s broda vidio svijeta, jer da je drugačije, ne bi europske stečevine (taj se izraz jedino i isključivo koristi u kontekstu prava EU) brkao s etiketom, lijepim ponašanjem. Niti bi mislio da uljuđeno ophođenje išta znači kada se ima na umu da su oni koji su osmislili Auschwitz bili besprijekorni u tome.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 17:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
https://radiogornjigrad.wordpress.com/tag/o-malogradanskoj-ljubavi-spram-hrvatstva-1926/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2019 : 17:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan se hvalis da sadis pome i kukumare. Ali sadis samo mrznju i to prikrivenu, koja ti nece prolaziti. Rijesio bi ja s tobom sve. Ali ne ovdje. Na forumu. Zao mi je sto se necemo nikad naci oci u oci.
Ali, samo naprijed. Reci sto imas, to jedino i mozes, na takav nacin, skrivecki. Za takve su europske stecevine desetljecima daleke, ako i ikad dostupne...



Ovo je vec drugi put da mi prijetis fizickim okrsajem.
Govoris meni i Curuniru kako se krijemo iza nikova i slicne gluposti. Iako si nekoliko godina na forumu, aktivirao si se tek u zadnjih godinu dana. Nisi informisan pa lupas kao Maksim po diviziji. Svi ovdje znaju ko sam, sta sam, kako izgledam i tako dalje. Jedan sam od najproduktivnijih clanova ovog foruma ikad. Curunir je jedan od najpoznatijih hrvatskih lektora strip scene.
Pa jebem mu misa, cudi me da ti neko te stvari do sada nije rekao. Uozbilji se malo, pozivati mene na fizicki obracun je ravno samoubistvu, nebitno ko si i sta si ti.
Zar ne mozes kao covjek pisati o stripovima i stati sa provokacijama? Strasno si iritantan lik, ali me nisi jos uvijek naljutio. Barem jos uvijek ne.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14510 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 17:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan se hvalis da sadis pome i kukumare. Ali sadis samo mrznju i to prikrivenu, koja ti nece prolaziti. Rijesio bi ja s tobom sve. Ali ne ovdje. Na forumu. Zao mi je sto se necemo nikad naci oci u oci.
Ali, samo naprijed. Reci sto imas, to jedino i mozes, na takav nacin, skrivecki. Za takve su europske stecevine desetljecima daleke, ako i ikad dostupne...



Ovo je vec drugi put da mi prijetis fizickim okrsajem.
Govoris meni i Curuniru kako se krijemo iza nikova i slicne gluposti. Iako si nekoliko godina na forumu, aktivirao si se tek u zadnjih godinu dana. Nisi informisan pa lupas kao Maksim po diviziji. Svi ovdje znaju ko sam, sta sam, kako izgledam i tako dalje. Jedan sam od najproduktivnijih clanova ovog foruma ikad. Curunir je jedan od najpoznatijih hrvatskih lektora strip scene.
Pa jebem mu misa, cudi me da ti neko te stvari do sada nije rekao. Uozbilji se malo, pozivati mene na fizicki obracun je ravno samoubistvu, nebitno ko si i sta si ti.
Zar ne mozes kao covjek pisati o stripovima i stati sa provokacijama? Strasno si iritantan lik, ali me nisi jos uvijek naljutio. Barem jos uvijek ne.


Toliko si opasan?
King pa bar si ti bio moderator, što ne možete stati s tim spamom?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

Edited by - Tonka24 on 30/05/2019 17:58:29
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/05/2019 : 17:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa pokusavam, ali tip je kao svrab.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2019 : 18:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Curunir je letio misec dana
Sljedeći post a nema veze s temom
Dva mjeseca ban

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/05/2019 : 19:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam ovo mislio uzeti u Školskoj knjizi od Veselog cetvrtka po 75 kn.... dobro da nisam. Od priče iskreno ne očekujem ništa. Pročitati jednom i odložiti na policu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2019 : 22:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl
Po kojem je pravilu,redu i postenju ova primitivna osoba jos na 'slobodi' nakon ovakvog vrijedanja?
Marko?
Mladjo?
Marko?
Neno?
Molio bi odgovor gospodo?


Kad vec vidite ovako nesto-moj broj moba je u profilu
Ne visim 24 sata na forumu
Naravno, ovo je za ban
Mladjo je vjerovatno zaboravio stavit ključ
I




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/05/2019 : 22:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jbte nema me 3 dana na forumu i odmah treći svjetski rat...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 23:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Mozete vi reci sto hocete, ali najava novog Ludensovog stripa meni nije najava dok Curunir ne popljuje naslov.
(Evo isao sam sad za svaki slucaj na Google provjeriti jeli treba "Ludensov" velikim slovom da izbjegnem gnjev lektorov!)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14510 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/05/2019 : 00:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/05/2019 : 11:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/05/2019 : 11:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tocno prema najavi

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 31/05/2019 : 11:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl
Po kojem je pravilu,redu i postenju ova primitivna osoba jos na 'slobodi' nakon ovakvog vrijedanja?
Marko?
Mladjo?
Marko?
Neno?
Molio bi odgovor gospodo?


Kad vec vidite ovako nesto-moj broj moba je u profilu
Ne visim 24 sata na forumu
Naravno, ovo je za ban
Mladjo je vjerovatno zaboravio stavit ključ
I







ccc
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/05/2019 : 12:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

ccc


CCCP



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/05/2019 : 19:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, ti namjerno trolaš kraj?

Ojbmtižvot

Čak i da samo trolaš bezveze odnosno da nije tako kako si rekao, opet ubijaš dio gušta kod čitanja stoga još jednom tako nešto napravi i slijedi kazna.

mladjo

Edited by - mladjo on 01/06/2019 17:47:24
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 01/06/2019 : 10:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Pa kad je to štampano kad je na zadnjoj stranici najava za Kena broj 5?
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 01/06/2019 : 12:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER




Kralju...😂😂😂😂

Edited by - mladjo on 01/06/2019 17:43:07
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/06/2019 : 12:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Čekamo solara da odreagira.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14510 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/06/2019 : 23:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by VALTER




Kralju...😂😂😂😂


Aj sada reci kako ga ne voljeti

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000