forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex kolor 5 - Dela Queen
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Strip-Agent
New Member

263 Posts

Member since 27/10/2016

Posted - 30/05/2019 : 21:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Strip-Agent a Private Message  Reply with Quote
Tex poteže brže od (paro)broda!



Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Fabio Civitelli

Broj originala 5.

07.06. u SnK i shop.strip-agent.hr

Od 08.06. na kioscima

murdo
Average Member



Christmas Island
919 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 30/05/2019 : 21:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
Ali ne poteže brže od strip agenta..
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/05/2019 : 21:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ovo je puno bolje izdanje, sasvim logično.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 30/05/2019 : 22:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Kugo i...

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/05/2019 : 22:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Opet razmak malo veći od dva mjeseca, sjajan tempo nakon što smo tricu čekali pola godine.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 30/05/2019 22:54:32
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 31/05/2019 : 06:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Ode nam cca 150 kn na Zagora i Texa idućih par dana, ali neka
Od svih najava najviše se veselim ovom broju.
Volim priče sa plovećim kockarnicama.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/05/2019 : 08:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Solidna pricica, dobar crtez, znaci moze da prođe.



P.S. Te naslov treba ispraviti jer nije Dela nego Delta.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 31/05/2019 09:52:26
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/05/2019 : 11:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duke Zill

Volim priče sa plovećim kockarnicama.


Podsjeca malo na onu iz Mavericka 94' godine. Imao sam 90-tih fliper na temu iz tog filma.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 31/05/2019 : 15:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Duke Zill

Volim priče sa plovećim kockarnicama.


Podsjeca malo na onu iz Mavericka 94' godine. Imao sam 90-tih fliper na temu iz tog filma.



To mi je fora Gibsonov film. Baš za opuštanje.
No mene je ovaj parobrod podsjetio na Zagorove "Oštricu u sjeni" i "Riječnog duha"

Edited by - Duke Zill on 31/05/2019 15:54:57
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 31/05/2019 : 16:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
U naslovu topica stoji Dela Queen.
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 04/06/2019 : 08:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

U naslovu topica stoji Dela Queen.

pa mora i kraljica radit, nema više ležanja

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/06/2019 : 19:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U SNK dosao.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/06/2019 : 17:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Na kioske izgleda sutra. Rekla Tisak teta.

Edited by - wolf on 10/06/2019 17:14:45
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/06/2019 : 17:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ima li ovog na kioscima?
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 14/06/2019 : 17:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ima li ovog na kioscima?



Ja sam ga danas vidio na kiosku.
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 14/06/2019 : 19:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Ima, hrpa,..
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/06/2019 : 20:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Ima li ovog na kioscima?


Ja sam ga kupio na kiosku još u srijedu.

Inače, meni do sada najbolja epizoda u ovoj ediciji.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/07/2019 : 22:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kupio ga sad

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/07/2019 : 14:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ne ljubim mnogo ove obojene Teksove,ali evo jednog jako dobrog.
U močvari Misisipija,pronađen je leš mladog meleza ,Žan-Pjera,pa njegova lepa sestra Alin angažuje kajuna Lukasa,da joj pronađe ubicu,kako bi osvetila smrt brata.Trag vodi na luksuzni parabrod-kockarnicu Delta Kvin.
Sa druge strane,četiri pauka su u Načezu,na tragu izvesnog Džimija Skara,koji s sumnjiči za ubistvo jednog rendžera u Sent Luisu.Pronalaze ga i ubijaju u okršaju,ali kako iza svega stoji istraga pljački banaka,naši junaci odlaze za sledećim tragom koji ih vodi na Delta Kvin.

Bozeli dobar,Čiviteli takođe (iako je definitivno bolji crno beli),sve u svemu jako dobar Teksiša i za sada najbolji kolorac.

4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/07/2019 : 14:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
vidio na trafiki, prolistao, nije me privukao i nisam ga kupio
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/07/2019 : 14:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Kupio ga sad



https://www.youtube.com/watch?v=4-jsqZQ4OOY
Go to Top of Page

stojsins
New Member

Serbia
101 Posts

Member since 15/02/2018

Posted - 14/07/2019 : 17:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send stojsins a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ne ljubim mnogo ove obojene Teksove,ali evo jednog jako dobrog.
U močvari Misisipija,pronađen je leš mladog meleza ,Žan-Pjera,pa njegova lepa sestra Alin angažuje kajuna Lukasa,da joj pronađe ubicu,kako bi osvetila smrt brata.Trag vodi na luksuzni parabrod-kockarnicu Delta Kvin.
Sa druge strane,četiri pauka su u Načezu,na tragu izvesnog Džimija Skara,koji s sumnjiči za ubistvo jednog rendžera u Sent Luisu.Pronalaze ga i ubijaju u okršaju,ali kako iza svega stoji istraga pljački banaka,naši junaci odlaze za sledećim tragom koji ih vodi na Delta Kvin.

Bozeli dobar,Čiviteli takođe (iako je definitivno bolji crno beli),sve u svemu jako dobar Teksiša i za sada najbolji kolorac.

4/5


Čekaj Anto, čekaj, polako... Sutra-prekosutra mi stiže paket iz Alana Forda, pa da ga sam pročitam prvo

Every minute of the future, is a memory of the past...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/07/2019 : 09:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
što da čekam?Pa ništa nisam spojlovao?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/07/2019 : 10:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ne ljubim mnogo ove obojene Teksove,ali evo jednog jako dobrog.
U močvari Misisipija,pronađen je leš mladog meleza ,Žan-Pjera,pa njegova lepa sestra Alin angažuje kajuna Lukasa,da joj pronađe ubicu,kako bi osvetila smrt brata.Trag vodi na luksuzni parabrod-kockarnicu Delta Kvin.
Sa druge strane,četiri pauka su u Načezu,na tragu izvesnog Džimija Skara,koji s sumnjiči za ubistvo jednog rendžera u Sent Luisu.Pronalaze ga i ubijaju u okršaju,ali kako iza svega stoji istraga pljački banaka,naši junaci odlaze za sledećim tragom koji ih vodi na Delta Kvin.

Bozeli dobar,Čiviteli takođe (iako je definitivno bolji crno beli),sve u svemu jako dobar Teksiša i za sada najbolji kolorac.

4/5


Zvuči dosadno kao i većina mnogih drugih Texova. Ti baš ne žališ na ocjenama kada je Tex u pitanju.
S druge strane Zagoru daješ više od tri samo ukoliko su Cassarovi crtali.

Anto, ozbiljno sad, ti si mi većinom dobra preporuka za neki strip, tvoje ocjene kalkuliram obrnuto i to je to. Ako ti kažeš petica, to je neki šrot. I obrnuto. Škoiran sam samo da nam se obojici dopada Thorgal.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 15/07/2019 : 12:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Dobra je priča, premda ništa posebno, još uvijek mi je drugi kolorac bolji. Tipično za Bosellija nalazimo složeniji scenarij, jedna priča ide iz močvara stazom osvete, druga prati naše junake stazom pravde. Zbivanja su u većoj mjeri rezervirana tijekom noći na luksuznom brodu, kocka i žene, tko živi, a tko umire? Ima određenih gluposti koje su rezultat nastojanja da strip bude kids friendly, npr. Tex i Carson stavljaju rubac preko donjeg dijela lica kako ih razbojnik ne bi prepoznao, umjesto da npr. stave vreću na njegovu glavu. Ima i jedna scena mučenja koja je previše blaga i neuvjerljiva. Civitelli osrednji.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/07/2019 : 13:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Dobra je priča, premda ništa posebno, još uvijek mi je drugi kolorac bolji. Tipično za Bosellija nalazimo složeniji scenarij, jedna priča ide iz močvara stazom osvete, druga prati naše junake stazom pravde. Zbivanja su u većoj mjeri rezervirana tijekom noći na luksuznom brodu, kocka i žene, tko živi, a tko umire? Ima određenih gluposti koje su rezultat nastojanja da strip bude kids friendly, npr. Tex i Carson stavljaju rubac preko donjeg dijela lica kako ih razbojnik ne bi prepoznao, umjesto da npr. stave vreću na njegovu glavu. Ima i jedna scena mučenja koja je previše blaga i neuvjerljiva. Civitelli osrednji.


bolji ti je Razbojnici iz magle??
moj komentar:Priča je Zagor level,a obojeni Kosu sasvim solidan.Mada,i nije toliko loše 2.5/5
Nego,sad se setih - i Put za Sereniti je jako dobar;ali to tek treb da objavi SA.
quote:
Originally posted by King Warrior


Zvuči dosadno kao i većina mnogih drugih Texova. Ti baš ne žališ na ocjenama kada je Tex u pitanju.
S druge strane Zagoru daješ više od tri samo ukoliko su Cassarovi crtali.

Anto, ozbiljno sad, ti si mi većinom dobra preporuka za neki strip, tvoje ocjene kalkuliram obrnuto i to je to. Ako ti kažeš petica, to je neki šrot. I obrnuto. Škoiran sam samo da nam se obojici dopada Thorgal.


kome je Tex dosadan,verovatno će mu biti velika većina serijala smor,jer je ipak sličan kalup kod skoro svih epizoda.I obrnuto.
Što se tiče ocena za Teksa,izgleda da pamtiš samo kada dajem dobre ocene (mada se uglavnom držim floskule "ne postoji loš Teks"),jr baš u ovoj ediciji sam davao i dvojke i kečeve.Kao što vidiš u odgovoru Deksteru,2.5 je za Razbojnike iz magle.

Što kažeš ovo za ocene,imam i ja par njih koji su mi kontra reper za preporuku;nije to uopšte loše,i drago mi je ako sam od pomoći.
Glede Torgala,nemoj biti šokiran - to je toliko dobar strip da prosto mora spajati i nespojivo

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 15/07/2019 13:10:56
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000