forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VČ ZS 13 Nasilje u Darkvudu - najbolja naslovna
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/06/2019 : 17:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Pokazalo se da 22 forumaša mrze Zagora, ništa drugo, nećemo se lagati.
Baš bi me zanimao komentar uvijek vedrog i pozitivnog forumaša tellera na ove naslovnice, preciznije lakrdiju koja vodi.


Ovo je tocno tellera, sto se tice. Bas sam nekidan razmjsljao da ga se javno pozove natrag na forum, ali covjek je stamen i dosljedan, i uostalom zasto bi trpio uvjek ista sranja istih provokatora...
No svejedno koristim priliku da ga pozovem; vrati se telleru!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2019 : 18:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ma tih 22 su ljubomorni jer je Zagi kod nas glavni baja.
Volili ga ili mrzili, zna se ko je na Balkanu tata.


misliš 23 (raste broj "hejtera", garant su Bušido i Paka glasali 6 puta )

... a tata je i u Turskoj, pitam se kako bi tamo prošla ova "Zografova blasfemija"?

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/06/2019 : 18:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Pokazalo se da 22 forumaša mrze Zagora, ništa drugo, nećemo se lagati.
Baš bi me zanimao komentar uvijek vedrog i pozitivnog forumaša tellera na ove naslovnice, preciznije lakrdiju koja vodi.

nema ni onih pseudo filozofa koji su ka neki veliki fanovi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 30/06/2019 : 18:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Hajde još samo ovo: verab, ti bi volio da nekim čudom zograf crta svaku Bonelli naslovnicu, da npr. crta svaku naslovnicu Zagora ZS sa žutom trakom ili ti je ovo dosta od njega - da su ga se sjetili i da je pobijedio u ovom izboru?

Usput, ja nisam veliki fan Zagora. Nema baš ni jakog serijala koji mrzim ali ako nešto baš mrzim pa vuče nešto zlobno da bih glasao za najgoru opciju. Recimo, to mi sliči kao da ponudiš navijaču Reala da izabere jednog od 13 ponuđenih kandidata za klupu Barcelone, i obrnuto.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 30/06/2019 18:22:38
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/06/2019 : 18:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dwayne i verab, momci samo opusteno. Ljudi se malo zezaju, dali sebi oduska, sve je to ok ponekad. ;)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/06/2019 : 18:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ukusi jesu različiti,al onu naslovnicu ne mogu svatit drukčije nego ka sprdačinu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/06/2019 : 18:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zato smo ga prekrstili u Zlograf.
Grujic, Zlograf, ko je sljedeci?
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2019 : 18:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Hajde još samo ovo: verab, ti bi volio da nekim čudom zograf crta svaku Bonelli naslovnicu, da npr. crta svaku naslovnicu Zagora ZS sa žutom trakom ili ti je ovo dosta od njega - da su ga se sjetili i da je pobijedio u ovom izboru?



ja bih volio da Zograf crta kompletnu nadolazeću balkansku sagu, a Verni sve naslovnice.

gle, veseli me da je angažiran na ovom projektu, a "poll pobjeda" je potpuno nebitna. ne kužim ljude koji se zbog toga žeste.


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/06/2019 : 18:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Gajićeva mi je najbolja, iako su mi stvarno dobre i Talajina, Ticina i Jovanovićeva.
Što se Zografa tiče, sumnjam da se čovjek sprdao. VČ ga je pitao da napravi alternativnu naslovnicu Zagora i on ju je nacrtao u svojem stilu. Da je išao u nekom drugom smjeru, to ne bi bilo to.
To ne znači da bi ja volio da on u budućnosti crta Zagora. Zograf se treba držati undergrounda, ali ovakav eksperiment je super baš zato što je Zagor prikazan iz novih perspektiva.
Ne znam hoću li kupiti cijeli paket (kako financije budu dopuštale), ali svaka čast Veselom četvrtku na ovom projektu. Trebalo je hrabrosti za upustiti se u to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/06/2019 : 18:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Gajićeva mi je najbolja, iako su mi stvarno dobre i Talajina, Ticina i Jovanovićeva.
Što se Zografa tiče, sumnjam da se čovjek sprdao. VČ ga je pitao da napravi alternativnu naslovnicu Zagora i on ju je nacrtao u svojem stilu. Da je išao u nekom drugom smjeru, to ne bi bilo to.
To ne znači da bi ja volio da on u budućnosti crta Zagora. Zograf se treba držati undergrounda, ali ovakav eksperiment je super baš zato što je Zagor prikazan iz novih perspektiva.

Ne znam hoću li kupiti cijeli paket (kako financije budu dopuštale), ali svaka čast Veselom četvrtku na ovom projektu. Trebalo je hrabrosti za upustiti se u to.


ovo je očigledno;ali "Ferijevim svedocima",logika nije jača strana.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1908 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 30/06/2019 : 19:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Za Zografa glasaju oni sto mrze Zagora.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/06/2019 : 19:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mislis Zagoraf...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12354 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/06/2019 : 19:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Misli Zlograf :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2019 : 20:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Meni je zastrašujuća činjenica da ima ljudi koji su kupili svih 13.
Ok i sam imam Zagora iste priče u izdanju ludensa, knjige ludensa, libellusa ali isti strip s 13 različitih naslova stavljen u ukrasni karton?! Ne znam bez teksta sam.
Ovo mi je bila prva reakcija:



A onda kad sam malo razmislio, uslijedila je ova:


If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/06/2019 : 20:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Misli Zlograf :)


Zagoraf junak i legenda!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/06/2019 : 20:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam sabo B rezervirao i to mi dosta
:D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2019 : 20:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Za Zografa glasaju oni sto mrze Zagora.


Za Mikicu glasaju oni što mrze Paju Patka i Šilju.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 30/06/2019 : 21:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Gajićeva mi je najbolja, iako su mi stvarno dobre i Talajina, Ticina i Jovanovićeva.
Što se Zografa tiče, sumnjam da se čovjek sprdao. VČ ga je pitao da napravi alternativnu naslovnicu Zagora i on ju je nacrtao u svojem stilu. Da je išao u nekom drugom smjeru, to ne bi bilo to.
To ne znači da bi ja volio da on u budućnosti crta Zagora. Zograf se treba držati undergrounda, ali ovakav eksperiment je super baš zato što je Zagor prikazan iz novih perspektiva.

Ne znam hoću li kupiti cijeli paket (kako financije budu dopuštale), ali svaka čast Veselom četvrtku na ovom projektu. Trebalo je hrabrosti za upustiti se u to.

Evo još jednom, za najveće debose

Go kneel and weep
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/06/2019 : 21:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Meni je zastrašujuća činjenica da ima ljudi koji su kupili svih 13.
Ok i sam imam Zagora iste priče u izdanju ludensa, knjige ludensa, libellusa ali isti strip s 13 različitih naslova stavljen u ukrasni karton?! Ne znam bez teksta sam.
Ovo mi je bila prva reakcija:



A onda kad sam malo razmislio, uslijedila je ova:





nema mista čuđenju tonka. zajebali su se jedino ovi iz vč da nisu udrili duplu cijenu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 30/06/2019 : 21:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Zograf je sa naslovnom odlično uhvatio ritam i atmosferu stripa. Jadnik izgleda malo poremečen, ko da se udario štapom po glavi. A između nogu jedna prazna rupa. Bravo, Zograf.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 30/06/2019 21:31:28
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 30/06/2019 : 21:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Nije ovo projekt, već The Project. Iza veličanstvenog poduhvata stoje naši balkanski sinovi blagoslovljeni vatrenom hrabrošću berberskog lava , i mudrošću čistom poput djevičine krvi. Boj te se vi, koji ne spoznaste istinu proroka Zografa. Vi ste mulj u rijeci nove strip scene.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/06/2019 : 21:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ovo je projekt da zaboravimo mm
ali

mm nikad nece biti zaboravljen

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12354 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/06/2019 : 21:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne priznajem poll bez Valterovog učešća. Valtere, vrati se!

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/06/2019 : 21:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Meni je zastrašujuća činjenica da ima ljudi koji su kupili svih 13.
Ok i sam imam Zagora iste priče u izdanju ludensa, knjige ludensa, libellusa ali isti strip s 13 različitih naslova stavljen u ukrasni karton?


Da je barem ukrasni karton pa hajde... ovo više djeluje kao da je napravljen za Pringles.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/06/2019 : 22:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Meni je zastrašujuća činjenica da ima ljudi koji su kupili svih 13.
Ok i sam imam Zagora iste priče u izdanju ludensa, knjige ludensa, libellusa ali isti strip s 13 različitih naslova stavljen u ukrasni karton?! Ne znam bez teksta sam.

A onda kad sam malo razmislio, uslijedila je ova:





Opusti se tonka. Ne trebaš biti toliko zen nirvana hare krišna na svakom topicu. Počinješ ličiti na onog lika iz American Beauty, koji snima plastične vrećice. :)
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000