forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 162 - Athabasca Lake
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

LudensovPotrcko
Average Member

600 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 09/07/2019 : 20:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
Tex je uranio, najava kasnila, ravnoteža je očuvana.



Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Fernando Fusco

Broj originala 530.

Već u SnK i shop.strip-agent.hr
Već i na kioscima.

Edited by - LudensovPotrcko on 10/07/2019 21:58:34

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/07/2019 : 20:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/07/2019 : 21:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Eh taj Villa najstor u pravom smislu rijeci. Bas impresivna i detaljna copertina.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 09/07/2019 : 21:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 09/07/2019 : 22:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 09/07/2019 : 23:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...



+1
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/07/2019 : 23:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Jako dobra priča sa uvijek sjajnim Fuscom, preporuka.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2019 : 11:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?


Bojim se da će to tvoje pitanje ostat retoričko. Možda je ova naslovnica što je u prvom postu bila prva verzija, a onda je odjednom promijenjeno. Šteta. I sad bi ti trebao stavit na sajt ovu naslovnicu, dok je strip na kiosku sa dr. nazivom..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 10/07/2019 : 11:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?


Bojim se da će to tvoje pitanje ostat retoričko. Možda je ova naslovnica što je u prvom postu bila prva verzija, a onda je odjednom promijenjeno. Šteta. I sad bi ti trebao stavit na sajt ovu naslovnicu, dok je strip na kiosku sa dr. nazivom..


Već drugi put u posljednjih nekoliko dana LudensovPotrčko postavlja najave s jednim naslovom, a štampa se drugi.

Neću ja ovo staviti dok ne nađemo verziju sa naslovom koji je objavljen.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/07/2019 : 11:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Molim moderatore da spreče ovakvo iživljavanje sa izdavačima, podrivanje poslovne politike, objavljivanje lažnih naslovnica, slike više naslovnica, više naslovnica na jednoj strani, više autora različitih naslovnica, još više istih autora istih ili različitih naslovnica, kutije, kante, kontejnere i slično

sangue navajo
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/07/2019 : 12:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Već drugi put u posljednjih nekoliko dana LudensovPotrčko postavlja najave s jednim naslovom, a štampa se drugi.

Neću ja ovo staviti dok ne nađemo verziju sa naslovom koji je objavljen.


Koliko me sjecanje sluzi, ovo je i u proslosti bio cest slucaj sa Ludensovim najavama sljedeceg broja, i kasnijim pravim naslovom kada bi strip izasao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/07/2019 : 12:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Neću ja ovo staviti dok ne nađemo verziju sa naslovom koji je objavljen.


Valjda će vidjet i stavit pravu naslovnicu ovdje.
quote:
Originally posted by Poli

Koliko me sjecanje sluzi, ovo je i u proslosti bio cest slucaj sa Ludensovim najavama sljedeceg broja, i kasnijim pravim naslovom kada bi strip izasao.

Je, ima toga i u Zagoru, a najsvježiji slučaj u Mikiju: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50587&REPLY_ID=2253936

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

MarxH
New Member

Croatia
143 Posts

Member since 09/12/2011

Posted - 10/07/2019 : 19:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MarxH a Private Message  Reply with Quote
E, to volim! U Kanadi smo gdje je Tex rijetko loš, u igri su i Brandon i Grosjean, naša četvorka je u punom sastavu, te nema nekog faktora iznenađenja jer odmah doznajemo i tko su negativci.
I naravno Fusco!

Ocean tuge je beskrajan i dubok. Okreni se oko sebe i naci ceš obalu...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/07/2019 : 20:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Canada. Odlican ambijent u kome surovo okruzenje dodatno utice na nase junake.

Crvene uniforme kanadske murije i specijalci iz Texasa, pravi pandurski crossover.

sangue navajo
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/07/2019 : 21:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ova epizoda, Crveni Vukovi i Kiša su dosad najbolji Texovi u VČ eri, a koju eto Ludens jako dobro popunjava.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 11/07/2019 : 08:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Fusco je baš propao, propao u ovoj fazi.. svi likovi liče na žabe, udovi su ili ravni ili se savijaju pod pravim kutevima, proporcije nikakve. Nešto nakaradno! Ipak, crtež mu i dalje ima šarma i drago mi je s vremena na vrijeme pročitati njegovu epizodu. Da odmorim oči od ovih modernih, ulickanih crtača koji su sada u staffu. Također, nikad nije prešao pod Bossellijevu palicu - Bosellija cijenm ali zna biti previše politički korektan i onda se u kombinaciji sa ulickanim crtežom gubi određena surovost koju je Tex znao imati.
Nadam se da će ova epizoda biti na tragu starog Teksa - pravedna ali surova. Nadam se da će ovo konačno biti jedan pravi, dobar vestern kakav na kioscima nismo imali već desetljećima!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/07/2019 : 09:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
na ovoj epizodi sam prestao redovno da pratim texa, pogotovu nicijevog. tu i tamo do spajanja sa ll ima samo jedna dobra epizoda, smrt u magli.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 11/07/2019 : 14:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
nema odstupanja nema predaje

citamo sve od sjajnog do trash

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 11/07/2019 : 15:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

nema odstupanja nema predaje

citamo sve od sjajnog do trash



ne mogu, uspava mi se mozak, ne znam gde sam, sta radim, zasto citam i slicno. bolje mi je buljiti u plafon, a mozak cuvati za ono sti treba citati.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 11/07/2019 : 15:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
ako si mi rekao

sangue navajo
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 11/07/2019 : 18:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Nema sanse da bih vidio naslov na fenomenalnoj Villinoj naslovnici da ga niste spomenuli.
Jednostavno razara. Fuscov crtez rijetko sam mogao svariti, ovdje bas tesko.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/07/2019 : 19:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Je, ova naslovnica je baš lijepa :) brvnara u pozadini, na osami, daleko od ljudi i njihovih svakodnevnih briga i problema. Taman vatra naložena, dimi se kroz dimnjak, kava je već stavljena, a i na tavi se slanina lagano krcka. Ptičice cvrkutaju, lijep i miran život (dok se nešto ne zakuha) u divljini.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2019 : 20:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...



+1




-1
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 11/07/2019 : 23:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...



+1




-1



- - - 1

Edited by - RAKOSI4 on 12/07/2019 06:58:12
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/07/2019 : 11:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

nema odstupanja nema predaje

citamo sve od sjajnog do trash


+1

Sve u ovoj epizodi je već sto puta viđeno i Fusco je slabiji nego ikad, ali Tex je to i još na kioscima. Meni dovoljno.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000