forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Nintendo Switch Lite
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2019 : 12:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Razmišljam da kupim ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=59yuBFRSZdg

Kao djete sam imao GAMEBOY i ovo mi izgleda slično samo bolje naravno!

Ono što mene zanima je, kako je sa kupovinom igrica? Recimo kod Gameboya si kupio igricu, koju si onda ustavio u gameboy i igrao. Ovdje nigdje ne vidim nikakvu zarezu, gdje se stavljaju igrice, pa me zanima kako onda instaliraš igricu, odnosno gdje držiš te igrice (jer su vjerovatno u tom Nintendu instalirane,...) Jer kod Gameboya, ti si mogao prodati igrice dalje, razmijeniti ih sa nekim itd,...a ovdje ne znam kako to ide, vjerovatno ne možeš prodavati igrice dalje, razmijenjivati ih itd,...ja više volim analogni svijet nego digitalni ali šta mogu kada je sve digitalno,...ja sam dinosaurus kod elektronike. Znači, kako to ide sa tim Nintendo Switch lite i igricama?

Edited by - 1Euro on 13/07/2019 12:30:04

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/07/2019 : 15:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ako kupiš igru u kutiji (u dućanu ili preko interneta), dobiješ je u fizičkom obliku i može se preprodati ili zamijeniti.

Ako kupiš preko njihovog online storea, onda dobiješ samo digitalnu i ne možeš preprodati, osim ako ne prodaš cjeli account, što je bezveze.

Nintendo koristi igre u kutijicama, slično kao i u doba Gameboya, dok Sony i Microsoft koriste BR diskove.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2019 : 16:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

Razmišljam da kupim ovo:



Isti si ko moj klinjo (-10g), ganja nas za ovo vec godinu dana. Sada ce si je navodno sam kupiti.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2019 : 18:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ako kupiš igru u kutiji (u dućanu ili preko interneta), dobiješ je u fizičkom obliku i može se preprodati ili zamijeniti.

Ako kupiš preko njihovog online storea, onda dobiješ samo digitalnu i ne možeš preprodati, osim ako ne prodaš cjeli account, što je bezveze.

Nintendo koristi igre u kutijicama, slično kao i u doba Gameboya, dok Sony i Microsoft koriste BR diskove.





opa, super!!!!
Znači ima ih još u kutijicama!!!

Hvala!!!!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2019 : 18:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by 1Euro

Razmišljam da kupim ovo:



Isti si ko moj klinjo (-10g), ganja nas za ovo vec godinu dana. Sada ce si je navodno sam kupiti.





uhvatila me nostalgija, pa sam najprije mislio kupiti Gameboy (ima ih još na Ebayu) a onda sam naletio na ovo, pa sam odmah zaboravio na Gameboy. Ovo če biti prava stvar!!!!
Recimo ako ideš na neko putovanje, čekaš na avion par sati, možeš se zabaviti. Nadam se da če biti i neke zanimljive igrice!

A koliko sam shvatio, ovo možeš igrati i multiplayer ili što?
To bi bila ludnica, možda neki boks, street fighter i slično da se igra jedan prema drugome. Ili neki fudball.....nadam se da če igrice biti ok, da neče daviti samo sa tim Super Marijem i Zeldom i slično....
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2019 : 18:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, dvojica mogu igrati.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 13/07/2019 : 19:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Mogu igrati dvojica na običnom Switchu, ali ova nadolazeća jeftinija varijanta je Switch Lite model, kod kojeg se joy- coni ne mogu odvojiti, tako da ne mogu igrati dvojica, također se ne može igrati na tv-u.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/07/2019 : 19:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ah... zato Lite. Ima smisla.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2019 : 19:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Mogu igrati dvojica na običnom Switchu, ali ova nadolazeća jeftinija varijanta je Switch Lite model, kod kojeg se joy- coni ne mogu odvojiti, tako da ne mogu igrati dvojica, također se ne može igrati na tv-u.



hm, ja sam mislio, da če biti nekako povezano (slično ko LAN) ili wifi ili tako nešto pa da ako dvojica ili više njih ima jednaku igricu, da onda svatko igra sa svojom igricom ali jedan prema drugome...

Recimo street fighter, ja odabirem Hondu, ti odabireš Kena i onda ja igram sa Hodnom na svojoj igrici a ti na svojoj ali obojica igramo jedan prema drugome.....sjedimo jedan prema drugome da se ove IR zrake(ili kako se to več zove) spoje pa se onda tučemo.

Tako nekako....ali ovo vjerovatno nije moguče.....
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 13/07/2019 : 19:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Pa da, malo je manji i namjenjen isključivo za handheld mode. Većina ljudi ionako Switch koristi pretežno u handheldu, tako da će ovo dobro doći za one koji još nemaju Switch, a još je i jeftinije 33%.

@euro možeš igrati preko interneta s drugim ljudima koji imaju svoju konzolu.

Edited by - Dexters on 13/07/2019 19:33:54
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/07/2019 : 11:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Pa da, malo je manji i namjenjen isključivo za handheld mode. Većina ljudi ionako Switch koristi pretežno u handheldu, tako da će ovo dobro doći za one koji još nemaju Switch, a još je i jeftinije 33%.

@euro možeš igrati preko interneta s drugim ljudima koji imaju svoju konzolu.



znači može, e pa super!!!!

Gdje če se prodavati ove konzole? Samo preko interneta (Nintendo shop) ili če to imati i prodavaonice koje inače prodavaju kompjutere i slično?
Nadam se, da če to biti u nekim shopovima u Sloveniji, pa da mogu kupiti odmah tamo kod njih a uz to da če imati i igrice a ne da kupujem putem interneta pa onda čekam, pa carina, pa poštarina,...
Poli, gdje češ ti to kupiti, odnosno tvoj sin?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000