forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel Cinematic Universe - Phase 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 11/12/2020 : 12:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Vrti mi se u glavi od svih ovih najava, ali na onaj dobar način :)
Jedva čekam 2021.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 11/12/2020 : 12:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ovde ima svašta nešto


IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 15/01/2021 : 11:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Odgledao WandaVision, ispunilo je sva moja očekivanja :)

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/01/2021 : 12:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Odgledao WandaVision, ispunilo je sva moja očekivanja :)



Jesi li čitao Vision od Toma Kinga?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/01/2021 : 13:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Gde si gledao? Nisam uspeo pronaći u "prodavnici".

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/01/2021 : 15:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa na torrentima ima za skiniti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/01/2021 : 16:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Našao

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 15/01/2021 : 20:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Lucy Liu

Odgledao WandaVision, ispunilo je sva moja očekivanja :)



Jesi li čitao Vision od Toma Kinga?


Jesam, a i House of M (koji je isto poslužio kao predložak za seriju), oba stripa su me oduševila

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 15/01/2021 : 22:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
WandaVision

Hmm, ne znam ni sam. Prve dve epizode su na foru klasičnih sitkoma, 50. i 60. godine prošlog veka. Potpuno su u duhu tog vremena. Al' opet mi nije ništa specijalno. Međutim, provlače se tu neke misterije, što ukazuje da ipak možemo očekivati nešto zanimljiviji sadržaj u budućnosti. Definitivno se nešto dešava ili u paralelnoj realnosti ili u Vandinoj glavi, ali još je rano da se kaže šta. Pratiću i dalje.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 20/01/2021 : 10:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Generalno ne pratim MCU toliko (gledao sam filmove koji su me zanimali, a serije Agent Carter i Agents of SHIELD sam preskočio), tako da i ne poznajem materiju u potpunosti. No ipak sam se odlučio da pogledam WandaVision i za sada je jako dobro počelo. Mnogi su se žalili kako se priča nije puno razvila i odmakla u prve dve epizode, što je istina, ali koliko je zapravo onda dobra scena za večerom u prvoj epizodi kada se neočekivano pojavi? Tu me je kupila serija i odmah sam pustio drugu epizodu koja je isto veoma dobra, možda par minuta duža no što bi trebala da bude. Super su ovi hintovi, sigurno će uskoro radnja više da sae razvije. Jedino što može da uništi seriju ovakvog tipa je loše osmišljen kraj, nadamo se da to nije situacija, fingers crossed. Pratim i dalje.

Edited by - koze123 on 20/01/2021 10:46:53
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/01/2021 : 14:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Sviđa mi se serija.
Nisam ni očekivao neku epiku i akciju.
Ovo je 'love letter' američkim sitcomima i zabavno je i simpatično.
Pretpostavljam da će svake dvije epizode predstavljati neko drugo vremensko razdoblje sitcoma, s tek malo misterije, dok će se tek u zadnjih par epizoda sve početi brže razvijati i otkrivati.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2021 : 10:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sam prve dvije epizode WandaVisiona i meni je ovo zanimljivo. Popriličan odmak od klasičnih Marvelovih shema, no vidit ćemo kako će se rasplesti. Za sada sam poprilično zainteresiran.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/01/2021 : 10:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I treća epizoda je jučer stigla.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 23/01/2021 : 10:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Treća epizoda uvodi dodatne misterije (šta to kriju komšije?), ali i potencijalne odgovore na neka pitanja (čini se da je sad jasnije ko (misli da) kontroliše situaciju i šta se zapravo dešava). Ova mi je epizoda zanimljivija od prethodne dve.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 26/01/2021 : 09:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Dobra je i treća epizoda, od prilično straightforward ideje (Vanda stoji iza svega), uvode se razne mogućnosti - videćemo da li su u pitanju samo distraktori ili tu ima nečega. Pratimo osamdesete za koji dan!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 29/01/2021 : 20:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Vredelo je čekati do četvrte epizode. Konačno se radnja izmešta iz okruženja sitkoma i imamo priliku videti šta se dešavalo iza scene tokom trajanja prve tri epizode. Ima i referenci na čuveni snap. Sad definitivno znamo ko je odgovoran za ono što se dešava u gradiću. Sjajno!

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/01/2021 : 21:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hm, znamo li stvarno tko je odgovoran? U početku sam mislio da je Wanda odgovorna, no kako stvari odmiču, sve mi se više čini da je to samo djelomično točno. Vidim da se po internetu spominju reference na organizaciju A.I.M., zbog heksagona i pčelarskog odijela i sve mi se više čini da bi i to moglo biti u pitanju te da Wanda nije jedina odgovorna. Vjerojatno će se sve objasniti u daljnjim epizodama, no čini mi se da stvari nisu tako jednostavne kako djeluju na prvi pogled.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 30/01/2021 : 22:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Wanda je definitivno odgovorna osoba za dešavanja i okruženje u kojem se likovi nalaze, ali siguran sam da njome manipuliše neko. Pitanje je zašto. U svakom slučaju, zanimljiva mi je serija, dopada mi se u kom pravcu ide.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 31/01/2021 : 02:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
meni je serija genijalna. cetvrta epizoda nepotrebna, al' ajde. jedina zamerka sto wanda nije uspavanku otpevala na srpskom
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/01/2021 : 11:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Četvrta epizoda je odlična.

Čak bih volio neku kraću miniseriju koja se bavi životima običnih ljudi i prilagodbi nakon Snapa i nakon Blipa, kao što smo kratko vidjeli u zadnjem Spider-Manu i na početku ove epizode.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 01/02/2021 : 00:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Hmm nije loša četvrta epizoda - za one koji su pomno pratili MCU ovo je sigurno i najbolja epizoda, jer se direktno nadovezuje na kontinuitet i daje dosta odgovora. Draže mi je bilo sitkom okruženje, ali mi se sviđa što stvari nisu toliko jednostavne kao na prvi pogled. Pošto sam davno gledao poslednje Avengerse, a Captain Marvel uopšte nisam, lik Monike mi je sasvim nepoznat, a ni Jimmy mi ne deluje poznato. Meni je zato ovo bilo malo konfuzno, ali videćemo kako će se dalje odvijati stvari.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 05/02/2021 : 14:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Upravo odgledao petu epizodu i aaaaajmeeeeeeeeeeeeeee

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 05/02/2021 : 17:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
I did not see that coming!
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 05/02/2021 : 20:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Au, moraju malo utisci da se slegnu.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/02/2021 : 00:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Gledao petu veceras..meni nish ekstra,sta si Wanda umislja je potez ocajnice,a cijelo vrijeme mislim da je nesto totalno drugo u igri s obzirom da sam vidio buduce najave mini serija.

Ove mini serije me podsjeca na one one-shotove/introe izmedju nekih velikih prica u Marvelovim stripovima.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000