forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel Cinematic Universe - Phase 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 06/02/2021 : 09:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
http://www.sogeekinawesome.com/wp-content/uploads/2016/05/1-5.jpg
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/02/2021 : 11:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Negdje je lik jos glumio nedavno,nisam siguran u nekom filmu ili seriji.."stranger thing" ili sta slicno.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2321 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 06/02/2021 : 11:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
American horror story
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 10/02/2021 : 20:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Doobra peta, sve su stvari napetije, sitcom je sad već u obrisima i dolazi do Marvelovštine - ali one dobre, koja puca na twistove i mind-bending teme. Kraj vrh, mada nisam pratio ranije filmove, samo kapiram da je Marvel Quicksilver recastovan sa Quicksilverom iz XMena. Prejako. Još par dana i šestica...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/02/2021 : 10:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Prve tri epizode jedva gledljive, loš sitcom iz 50_70tih. Sve se to moglo strpati u jednu epizodu, nepotrebno razvlačenje.
Onda stvari idu na bolje, hajde da vidimo šta će dalje biti.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/02/2021 : 10:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni su te sitcom šeme zapravo i najbolja stvar u WandaVision. Odlično napravljeno, baš su pogodili štih svih vremenskih perioda kojih su se dotakli. Šesta epizoda također vrlo dobra, baš me drži zainteresiranog i jedva čekam nastavke.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/02/2021 : 10:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni su te sitcom šeme zapravo i najbolja stvar u WandaVision. Odlično napravljeno, baš su pogodili štih svih vremenskih perioda kojih su se dotakli. Šesta epizoda također vrlo dobra, baš me drži zainteresiranog i jedva čekam nastavke.


Jesu pogodili #štih# vremena, ali to je sve što se tiče sitcoma.
Užasan humor, u stvari parodija sitcoma i to izuzetno loša. Da su se barem tu potrudili i u sitcom scene ubacili nekoliko zaista smiješnih stvari, ovako je to ispalo predugačko i dosadno. Ovaj mix kasnije je ok, barem se čovjek ne smori.

Edited by - King Warrior on 15/02/2021 10:53:53
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 16/02/2021 : 21:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Meni se sitcom isto jako svideo, takav humor bi možda bio i smešan 50tih i 60tih, no sada je naivan naravno. Fora mi je tu bila upravo u tim "sinister" momentima koji su samo odjednom iskakali i držali misteriju - scena za večerom u prvoj epizodi je genijalna baš zato što je sve pre toga bilo tako naivno i bajno. I šesta epizoda je odlična, ali bi bilo potpuno glupo i suludo kada bi ova serija bila čista Marvelovština (kakvu već imamo u 20 i kusur filmova). Sitcomi su u samom startu (i još uvek) daju svežinu, održavaju misteriju, i sasvim sigurno su me privukli, kako bi ovo što sad gledam imalo veću svrhu i poentu.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 28/02/2021 : 03:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
poslednja epizoda ko charmed
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 28/02/2021 : 13:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ni meni se nešto nije dopala.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 28/02/2021 : 14:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Iz jedne jako originalne ideje i sinister priče postala je klasična Marvelovština (što se dalo pretpostaviti od negde pete epizode). Šta znam nije mi bio nešto specijalno taj reverse-origin, aj nadamo se da će kraj biti originalan kao i sam početak serije...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/03/2021 : 10:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nisam nešto oduševljen osmom epizodom (mislio sam da je osma finale, ali očito sam nešto pomiješao s obzirom da će biti još jedna epizoda). Sve mi je ovo nekako šablonski izašlo, čak i pomalo dosadno. Imam osjećaj da sam bez problema mogao preskočiti ovu epizodu i ništa ne bi izgubio. Živo me sad zanima kako će sve to privesti kraju. Šteta što je serija izgubila onaj prvotni ton koji je imala.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 04/03/2021 : 13:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Mene je kod ove serije jedino i privlačilo to što ne liči na klasični Marvel. Sad izgleda bukvalno ko sve ostalo što štancaju i ovo ću da batalim.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 04/03/2021 : 13:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Pa kud sad bataliti pred poslednju epizodu?

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 05/03/2021 : 14:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Finale je bilo super, makar sam očekivao nešto više, ali dobro. Svidio mi se setup za Captain Marvel 2, a i cliffhanger na samom kraju.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/03/2021 : 16:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nakon bljedunjave osme epizode, deveta mi je skroz lijepo sjela. Nemam nekih prevelikih zamjerki, dobro je ovo zaokruženo i sad nam samo ostaje pričekati nove projekte iz Marvelove kuhinje. Moram priznati da mi se sviđa sistem ovih kratkih serija. Napisati ću malo duži osvrt čim uhvatim volje

Čisto za kraj, ovo mi je bio jedan od najdražih momenata u cijeloj seriji:


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 06/03/2021 : 11:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Ah, ja sam baš razočaran. Kako je dobro počelo tako se cringe završilo, sa sve jeftinim dijalozima (dijalog dva Visiona isključujem, to je dobro) i nizom klasične Marvelovštine. Meni se uglavnom kod WV svidelo to što je drugačije, imalo je taj siniser feel sve vreme i sve do otkrivanje Agate (spomenuta vrhunska scena gore) je bilo odlično. Onda sledi nagli pad i to postaje klasična superherojština, samo eto sa magijom. Ja ne pratim MCU pa ne znam puno o likovima, možda me je i to kočilo malo, ali devojci i meni se poslednje dve epizode nisu svidele, baš nam je bilo nekako over-the-top. Bem li ga, vredi pogledati seriju, i fanovi MCU će sigurno biti blaži od mene.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/03/2021 : 12:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Moglo je ovo bolje, s druge strane ne znam ni sam šta sam očekivao.
Moglo bi se reći da se serija kvalitetno uklapa u cijeli MCU.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 06/03/2021 : 13:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

Ah, ja sam baš razočaran. Kako je dobro počelo tako se cringe završilo, sa sve jeftinim dijalozima (dijalog dva Visiona isključujem, to je dobro) i nizom klasične Marvelovštine. Meni se uglavnom kod WV svidelo to što je drugačije, imalo je taj siniser feel sve vreme i sve do otkrivanje Agate (spomenuta vrhunska scena gore) je bilo odlično. Onda sledi nagli pad i to postaje klasična superherojština, samo eto sa magijom. Ja ne pratim MCU pa ne znam puno o likovima, možda me je i to kočilo malo, ali devojci i meni se poslednje dve epizode nisu svidele, baš nam je bilo nekako over-the-top. Bem li ga, vredi pogledati seriju, i fanovi MCU će sigurno biti blaži od mene.


+1
Definitivno ne gledam sledeću sezonu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/03/2021 : 13:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

Ah, ja sam baš razočaran. Kako je dobro počelo tako se cringe završilo, sa sve jeftinim dijalozima (dijalog dva Visiona isključujem, to je dobro) i nizom klasične Marvelovštine. Meni se uglavnom kod WV svidelo to što je drugačije, imalo je taj siniser feel sve vreme i sve do otkrivanje Agate (spomenuta vrhunska scena gore) je bilo odlično. Onda sledi nagli pad i to postaje klasična superherojština, samo eto sa magijom. Ja ne pratim MCU pa ne znam puno o likovima, možda me je i to kočilo malo, ali devojci i meni se poslednje dve epizode nisu svidele, baš nam je bilo nekako over-the-top. Bem li ga, vredi pogledati seriju, i fanovi MCU će sigurno biti blaži od mene.



A ono, klasičnu marvelovštinu i jeftine dijaloge si mogao i očekivati To je odlika svih njihovih filmova i serija. Bilo je za pretpostaviti da će prije ili kasnije doći do toga.

@Red Marquis:
Nema druge sezone, to je to koliko ja znam. Priča se nastavlja u novom Dr. Strange filmu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 06/03/2021 13:37:41
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/03/2021 : 18:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski trailer.
Blockbuster filmska kvaliteta.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 16/03/2021 : 20:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da dobro deluje.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/03/2021 : 20:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To su ionako sve opet uvodi u nesto drugo.
Kad osnovnih junaka nema ovi idu po staroj slavi.
Cekam Lokija,Eternalse,Dr.Strangea 2 i samo se nadam F4 da bude dr.Doom,Silver Surfer i Galactus.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/03/2021 : 10:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

To su ionako sve opet uvodi u nesto drugo.



...A i bolje upoznavanje sporednih likova. Ukratko to je pravi potez. Marvel sve radi kako treba do sada, napravili su dobar kontinuitet sa filmovima i serijama.
DC, s druge strane, ne znaju ni kud su došli ni pošli.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 26/03/2021 : 14:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Prvo su bili Billy i Tommy u Wandavision, sad je bio Eli Bradley u novoj epizodi TFATWS, a potvrđeno je da će se pojaviti Kate Bishop (Hawkeye), Cassie Lang (treći Antman film) i America Chavez (nastavak Dr. Strange)... uglavnom, jedva čekam kad ih sve okupe u Young Avengers! (bar se nadam)

My username was a mistake.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000