forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Marvel Cinematic Universe - Phase 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2022 : 12:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
isforsirani akcenat je deo price

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 28/04/2022 : 12:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
eto, to nisam znao, a ništa, dat ću joj još jednu šansu. Jel' izašlo svih 6 epizoda?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/04/2022 : 13:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ima valjda jos jedna sledece nedelje

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/04/2022 : 17:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Prva epizoda serijala Moon Knight bila je odlična. Radnja te jednostavno uhvati za grkljan i ne popušta.


A jebote, bit će mi izrazito žao ako Oscar Isaac ne osvoji neke nagrade za ovu ulogu. Doista to zaslužuje.


Da, odlican je, iskupio se za Apocalypse.
Inace MK mi je do sada najbolja marvelova serija.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 04/05/2022 : 22:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Odgledao pretpremijeru novog Dr Strangea i ispunilo je i nadišlo sva moja očekivanja

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/05/2022 : 00:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja Dr. Strangea.

Ima spoilera.

Manje više kao što sam i očekivao, šareno neduhovito, nezanimljivo. Radnja banalna, ubacivanje Iluminata nepotrebno, likovi šuplji, one "duše prokletih" izgledaju očajno loše, baš kao i zombi Strange. Ne znam, izgleda da sam se zasitio Marvelovih filmova.

S druge strane, bitchy Captain Carter je uf! može može!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/05/2022 : 10:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Evo i mojih par riječi o novom nastavku Doktora Čudnog

Iskreno, ne mogu reći da sam oduševljen i da su mi očekivanja ispunjena. Bilo je hypeano do besvijesti, u žanr se vratio Sam Raimi i trailer je stvarno dobro bio posložen. Iako je sve to trebalo uzeti s dozom rezerve, ipak prvi dio Strangea je bio vrlo kvalitetan i zabavan, a ovaj je pak pucanj u daljinu koji nije baš pogodio metu, ali nije bio ni previše promašen.

Najveći problem filma je što su temelj radnje efekti, a sama radnja je jako tanka i banalna, gotovo na razini neke dječje matineje. Potrudio se film razložiti Multiverse i neka njegova pravila nešto bolje negoli zadnji Spiderman, ali centralni zaplet i konflikt ne opravdava toliko multidimenzionalnosti. Što se tiče zapleta još, opet Marvel ubacuje i na silu gura diverzitet i u 5 minuta očekuje da povjerujemo da je jedna djevojka koja se pojavila niotkud dovoljno snažan lik i motiv da se zbog njega vodi takva "epska bitka". Šteta jer mislim da bi Raimi mogao režirati jedan uistinu zabavan, a opet dramatičan i epski superhero film.

No, nije sve tako crno, u suštini mi je dojam pozitivan (onako 60% da, 40% ne razina pozitivnog) jer opet Marvel ima visoki entertainment value. Efekti su većinom stvarno na razini, film je pravi gimmick, a i većina likova dobro funkcionira. Wanda, iako je i dalje opterećena drvenom glumom Elizabeth Olsen, mi je ovdje bila dojmljiva u svojo ulozi i zadaći. Završnih pola sata je jako dobro i iskupi neke lijenosti u stvaranju radnje i oslanjanju na vizualno. Sveukupno bolji je prvi dio definitivno, no, Strange je u ovoj post-Infinity fazi najkarizmatičniji i najgledljiviji Marvel lik meni osobno pa bih volio da nastave s njegovim čudnim i nerealnim avanturama. Preporuka svima da od ovog filma ne očekuju ono što internet najavljuje i da se nadaju zabavi, a ne smislu jer ovaj film je manje multiverse, ponešto je madness, ali je prije svega Strange.

SPOILERI
Krasinski kao Richards je bio apsolutno užasan u tih 5 minuta. Ako je to neka najava za novi F4 film onda imamo još jedan flop.
Pohvale za Patricka Stewarta, nostalgija je ovdje bila jaka.
Film je imao valjda najveću fandom kampanju i hrpu lažnih glasina. Od toga da će trajati preko 3 sata do silnih spekulacija tko će se pojaviti. Vrh liste su Tom Cruise kao Iron Man i Deadpool. Madness.
Charlize Theron bi mogla ukrasti show u sljedećim filmovima. Drago mi je bilo vidjeti ju.

I sell the fact that I can't be bought

Edited by - don_draper on 08/05/2022 10:46:47
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/05/2022 : 01:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Kad C.T. na kraju kaže 'ajmo! -
ne postavljaju se pitanja

Prestao sam davnih dana obraćati pažnju na priču u Marvelovim filmovima
(u smislu da je baš sve šablonski), tako da mi nije neki presudan faktor -
dovoljno drži vodu da radnja ide, a van toga .. kao da je bitno, ionako se sve pretumbava po potrebi.

Zabavio sam se vizualnim spektaklom (scena s notnim zapisima je briljantna!),
odličnom glazbom i brojnim referencama na Evil Dead,
razveselilo me pojavljivanje "novih" likova i nagovještaj stvari koje slijede -
sve u svemu, sjajna blokbaster zabava (pogotovo nakon osrednjeg Shang-Chija i loših Eternals),
i s nestrpljenjem očekujem Thora.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 10/05/2022 : 14:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nije stripovski topic, ali kad je već Marvel i kad je već Thor u pripremi.
Je li čitao netko Aaronov rad na Thoru (koji je baza nadolazećeg filma)? Valja li išta?

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/05/2022 : 15:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pročitaj i vidi.
Imaš na svemrežju kompletnu kolekciju Tora od JA.
Crteži su mi odlični ali priča/e tipična superherojština koja se vrti u krug.
Prolazno.Nije mi žao što sam čitao ali...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/05/2022 : 18:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sinoc gledao DrSitMoM😁 ima dosta horror elemenata, Wanda zombie walk, Strange karizmatican,ipak je Englez, ne usiljava se kao jenkiji. Poceo sam se dosadjivati nakon one cajanke u alternativnom NY. Chavez malo nejasna, malo je imala tajminga, nekako samo veli zasto je posebna, ima dvije mame i seta izmedju multisvijetova, pft, nix vise od toga. Nije vrhunska zabava, prvi dio bio bolji, ali imat cemo i treci dio kako najavljuju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 10/05/2022 : 22:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Marvelov Multiverzum Ludila

Nakon nedavno odgledanog SM No way Home očekivao sam da će me ovo razočarati i da je jednino Into the Spiderverse biti vrijedno spomena na tu temu. Pa sam se prevario. Ovaj Doktor Strange me baš oduševio za razliku od smora od NWH. Izgleda da su mi bolje priče bez tereta fan service. Naravno i dalje je to daleko od Spiderversa po kvaliteti. Humor je u pokušajima i loš. Vizualno neke scene podsjećaju na stare Raimijeve filmove…. ček, to mi se i svidjelo. Scena s SPOILER Iliminatima daje odgovor na davno postavljeno pitanje, još od Endgamea. Sve u svemu, htio sam odustati od Marvela sa sljedećim Thorom ali možda ostanem.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/05/2022 : 19:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Najbolji mi je bija početak borba s hobotnicom i borba između 2 strangea s notama.Ostalo je sve bilo glupasto i dosadno.
Ah.. i sam kraj mi je bija dobar😉

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 11/05/2022 20:24:01
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/05/2022 : 19:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U sudnici su bili istovremeno Khan, Picar i Pike. Star Trek u Marvelu.😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 18/05/2022 : 17:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote


Jao, jedva čekam She-Hulk. Sjećam se kako sam kupio njen strip, i toliko mi se svidjela da sam pokupovao sve ostale njene stripove koje sam mogao naći.

Makar mi CGI izgleda nezogdno....ali neka!

My username was a mistake.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 18/05/2022 : 18:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ima još nešto vremena, CGI je još u izradi;
s trailerima uvijek žure pa utrpaju u kakvom je već stanju u tom trenutku.

Inače ni meni ne izgleda loše,
tako da će se sigurno gledati.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 24/05/2022 : 22:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Christian Bale ladies & gents


Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/06/2022 : 21:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Gledao danas "Venom 2" i imam osjecaj da je bio maraton brbljanja izmedju Eddie Brocka i Venoma. Prispavalo mi se, ponegdje su efekti bili manjkavi kao da su ih napravili za nizebudzetniji film.
Ne znam kak Vi…

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 14/07/2022 : 19:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
I tako, završila nam Ms Marvel... moram reći da me malo razočarala, no ako ništa, barem na kraju imamo zanimljiv setup za The Marvels iduće godine...

My username was a mistake.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/07/2022 : 23:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
😁 klinac zaspao pet minuta prije kraja, ledenice svuda, rotirke, rekoh sutra cu ostatak. Ono, srednjoskolski super-heroji u rangu Peter Parkerove generacije. Valjda ce biti cross-overa.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 19/07/2022 : 10:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)


Za film se može reći da je bioskopski zabavan jer sadrži brdo akcije sa OK efektima gde imamo sad već klasičnu superherojsku postavku gde junaci ratuju protiv samih sebe jer su najveći zlikovci upravo oni sami. Raimi dobro odradio posao i ostavio svoj lični pečat, kombinovanje horor veštičarenja sa superherojstvom je umešno urađeno, zombi Strejndž mi je baš bio gotivan. Najdraži momenat u filmu mi je fight Strange vs. Strange kada ratuju sa muzičkim notama, davno nisam video nešto kreativnije od ovoga u superherojskim filmovima, šteta što taj fajt nije trajao duže

E sad, kada jedan film počne uvodnom scenom fajta sa jednookom hobotnicom koja kao da je pobegla iz Monsters, Inc. to nikada nije dobar znak za film koji je najavljivan kao prvi superherojski horor film. Film se direktno nadovezuje na WandaVision što ima dobru stvar u tome što se štedi na vremenu pa ne moraju da se objašnjavaju Wandini postupci, jer je kao negativac već koliko-toliko razrađena pa film nije gubio vreme na nju već se fokusirao na druge stvari. Mana ovome je što se od gledaoca traži da pogleda WandaVision pre gledanja filma, ali da li je Wandina karakterizacija dobro odrađena u toj seriji pa da vredi gledanja? Ne baš. Dok ceo taj glavni zaplet gde se iz vedra neba pojavila jedna tinejdž devojka koja ima unikatnu sposobnost u celom multiverzumu, i naravno da je ona toliko posebna jer ima dve mame bolje da ostane no comment..

Iluminati prejadni, ali prejadni doduše. Bukvalno sam se nasmejao na sav glas kada onaj heroj ostane bez usta pa implodira sam u sebe, wtf. Captain UK kaže "I can do this all day" i ubiju je 10sek posle te rečenice? wtf. Reeda Richardsa bolje da ni ne spominjem kakav je to transfer blama, zašto Hollywood kada god se dotakne F4 uništi stvari?

Ali po meni najveći fail ide na činjenicu da se jedan od likova zove AMERIKA i onda dobijemo genijalne rečenica tipa: "America is in trouble, she doesn't have long" ili "America, you just have to trust yourself". Gospode bože kakve su ovo preočigledne podsvesne poruke koje se plasiraju auditorijumu, zašto mešati politiku u superherojstvo? Totalni treš.

Gledljivo, ali brzo zaboravno. 5/10
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 20/07/2022 : 09:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Thor Love and Thunder

Koliko se Doctor Strange trudi preko svake mjere biti relevantan, toliko se Thor trudi biti irelevantan. Pogodite kome bolje ide.
Meni ovo je bilo neocekivano zabavno i najkvalitetniji vid trash superherojske zabave u dugo vremena. Taika i ovdje ubacuje tonu humora, sarenila i te neke prizemnosti i ispadne jako jako dobro. Hemsworth standardno se snalazi, Jane je solidno postavljena. Usprkos bojazni da ce biti previse klasicnih woke poruka, ovdje sve ispada nekako fino, ugladeno i nenametljivo. Bale kao Gorr je bio sjajan te svaki prizor s njime je zavrijedio paznju. Premda se film sprda sam sa sobom i s idejom superherojstine, cak ti neki klasicni elementi zanra, akcija i fightovi imaju tu neku zavodljivu kreativnost i bljestavilo.
Za ocekivati je da podijeli publiku i ostavi razocarane neke zeljne dublje price. Ovo je Thor na godisnjem odmoru koji je naprasno prekinut da bi shvatio sta se zbiva oko njega. Avantura, akcija, humor pa cak i romantika, u 1h50min svasta je nagurano, a nikad se ne osjeca kao previse.
Ocito da me film kupio.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/07/2022 : 10:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Thor je bija zabavan.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2022 : 18:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Superherojski stripovi su mi odavno dosadili(rijetko se nađe koji mogu progutati)ali baš mi je zabavno gledati filmove i serije(ima tu svašta ali ukupno je vrlo dobro).A mogu reći da sam gledajući ovaj video doživija flešbek u prošlost kad su me najave stripova oduševljavale...
Baš sam se naježija i da sam tamo vika bi i ja


Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 24/07/2022 18:07:36
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/07/2022 : 18:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Nocas nisam spavao maltene cele noci, pa sam tako svako malo hvatao telefon i listao sta ima, i onda u nekom trenutku krenula ova poplava MCU najava....
I ja u fazonu "ok, next. oh wow, next. uuu, next." i tako u krug najlaganije xD
A secam se vremena kada bih se mnogo lozio na sve ovo, pogotovu na F4, odnosno "Secret Wars" za koje sam kao razocaran sto idu ovako rano, ali ko zna, mozda je to samo pocetak (al u zbilji, it's not like I care that much anymore....)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000