forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Nexus romani
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

igor-frik
Starting Member



Croatia
65 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/07/2019 : 12:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send igor-frik a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam tek naletio na Nexus mada znam da vec dugo postoje pa reko da im dam sansu za sad imam tek 2 komada alien vs predator i cistaci..
Kakva su vasa misljenja o Nexusu i koje su van najbolje price..
Vidim prodaju se dosta jeftino pa me cisto zanima dali se to isplati citati

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 07/08/2019 : 08:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam da postoji Nexus, sad gledam stranice ZG naklade pa vidim da nisam procitao (kupio) zadnjih pet-sest komada. Citao sam ih davno, davno, u pocetku se radilo o trecoj i cetvrtoj knjizevnoj kategoriji i nije mi bilo bas vrijedno citanja, ali ako se dobro sjecam, Planet u opasnosti me pozitivno iznenadio.

Kasnije su u biblioteku poceli ubacivati bolje stvari, Michaela Swanwicka kad je gostovao u Zagrebu, price o Solomonu Kaneu kad je izasao film (pisac je autor Konana), pa SF-klasike tipa Jack Williamson, Bob Shaw, Poul Anderson i Nehrdjajuci stakor Harryja Harrisona, Ja sam legenda Richarda Mathesona, a i onaj pastiche Sherlocka Holmesa i Morlocka je bio simpatican.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000