forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdavaci iz Srbije ili Hrvatske?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 29/07/2019 : 18:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A sta je sa Slovencima, Bosancima, Crnogorcima i Makedoncima, mi smo nista, a!?

Aha, ima postavka "Ostale zemlje ex YU", i cak i jedan glas (nije moj).



Stvarno bi neko mogao da poradi malo na promociji izdavača iz BiH i Crne Gore, ja znam samo za Agarthi, Devetu dimenziju i Publiku iz BiH, dok mi u ovom trenutku ne pada na pamet nijedan izdavač iz Crne Gore.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/07/2019 : 18:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Crna Gora jest malena al je casna i postena.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/07/2019 : 18:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

Bolest nije sve sto boli!


To ti mami svojoj reci. Rekao sam ti vec da se drzis dalje od mene.


Mogu li se moderatori pozabaviti s ovim najnovijim niskim, vulgarnim prostaklukom doticnog svata, molim lijepo?
Mlado? Marko? Neno?



Da, mogli bi. Dosta vise tvojih provokacija, mali od palube.
Samo za info, rekao sam mu da to sto je rekao meni da kaze svojoj mami. Da ne bude zabune kao da sam mu opsovao majku, jer nisam.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 29/07/2019 : 19:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi dobro kad bi neki ulaštili svoje ćelenke pa da sjajne i u mraku, kao svjetionik istine i ljubavi
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/07/2019 : 19:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bilo bi dobro kad bi neki ulaštili svoje ćelenke pa da sjajne i u mraku, kao svjetionik istine i ljubavi


Ćelenke, ljubav??? Jesi li ti neki peder?
Nisam zainteresovan, zao mi je. Ja volim zene.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/07/2019 : 19:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@King & ivanl

Klonite se jedan drugoga, uključite ignore opciju i riješena stvar.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/07/2019 : 19:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma rekao sam i prije da cu ga se kloniti, ali tip stalno pecka.
Aj pokusacu.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 29/07/2019 : 19:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bilo bi dobro kad bi neki ulaštili svoje ćelenke pa da sjajne i u mraku, kao svjetionik istine i ljubavi


Ćelenke, ljubav??? Jesi li ti neki peder?
Nisam zainteresovan, zao mi je. Ja volim zene.



E da ja imam toliku glavu kao što je nemam
, istetovira bi zagorovog orla
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2019 : 19:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Ko god u ovoj temi vidi nacionalno prepucavanje je u najmanju ruku priglup.



Ne znam baš, Jere. Netko neupućen u tvoje "orjunaštvo" bi lako mogao to pomisliti, tako da ne mogu baš pretjerano kriviti maelstorma, jer ti na temelju Fibre ladno napišeš da su hrvatski izdavači "ubjedljivo" bolji od srpskih. Fibra jest uvjerljivo najbolji izdavač na ovim prostorima, ali nije samo Fibra "hrvatski izdavači". Iskreno, da nemamo Fibru, bili bismo debelo iza srpskih izdavača. Ubjedljivo.





A neznan baš, upućen ili neupućen, meni je bolesno da nekome glava radi u tom smjeru. Nije valjda nacionalizam napisat da je Beli put prnija u rosu?
I onda na osnovu toga upisa lik napiše da ja i lwood svršavamo na propast srpskih izdavača?

On topic. Ovde se slabo spominju ali meni su SA i Bookglobe izdali ogromnu količinu stripova koji me interesiraju. Kompletan Blueberry, Comanche, Torpedo, Corto Maltese, Vanceovi integrali, Bernard Prince, Jeremiah, Blacksad, Tanguy, a otkad su završili XIII počea san virovat u više sile. Tako da nije baš da osin Fibre nemamo ništa.

Kopiran svoj upis sa druge teme:
U Hrvatskoj situacija uopće nije tako očajna.
Dapače, mislin da se nakon turbulentnijih godina, dok se eksperimentiralo i ispitivalo tržište, sada došlo u poprilično stabilnu fazu.
Hrvatski izdavači koji su bili najjači prije 10-15 godina najjači su i danas. Rade i dalje punon paron, zahvaljujući iskustvu koje su stekli, rade pametnije, i ne pokazuju znakove posustajanja.
Fibra je došla do toga nivoa da je Marko da otkaz da joj se može posvetit. Izlaze odlični stripovi svih mogućih žanrova, od kojih dobar dio možeš pročitat u knjižnici, a nisu ni posebno skupi.
Libellus je isto naša model za funkcioniranje, i piče točno ono šta njihova publika želi. Dugovječne serijale izdaju maksimalnon brzinon, i nude ljudima luksuzno izdanje koje traže. Prije 10-15 godina san jednon prilikon sa Dadon A razgovara o budućnosti njihovih izdanja, i čovik je reka "briga me padne li tiraž na 100, mi ćemo izgurat do kraja". 10-15 godina posli, i dalje su tu.
SA/Bookglobe/Ludens isto šibaju svoje bez nekih potresa. Ima stripova na kioscima, SA gura sa svojin serijalima, čak se i zombi Bookglobe probudija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/07/2019 : 20:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI




A neznan baš, upućen ili neupućen, meni je bolesno da nekome glava radi u tom smjeru. Nije valjda nacionalizam napisat da je Beli put prnija u rosu?
I onda na osnovu toga upisa lik napiše da ja i lwood svršavamo na propast srpskih izdavača?

On topic. Ovde se slabo spominju ali meni su SA i Bookglobe izdali ogromnu količinu stripova koji me interesiraju. Kompletan Blueberry, Comanche, Torpedo, Corto Maltese, Vanceovi integrali, Bernard Prince, Jeremiah, Blacksad, Tanguy, a otkad su završili XIII počea san virovat u više sile. Tako da nije baš da osin Fibre nemamo ništa.

Kopiran svoj upis sa druge teme:
U Hrvatskoj situacija uopće nije tako očajna.
Dapače, mislin da se nakon turbulentnijih godina, dok se eksperimentiralo i ispitivalo tržište, sada došlo u poprilično stabilnu fazu.
Hrvatski izdavači koji su bili najjači prije 10-15 godina najjači su i danas. Rade i dalje punon paron, zahvaljujući iskustvu koje su stekli, rade pametnije, i ne pokazuju znakove posustajanja.
Fibra je došla do toga nivoa da je Marko da otkaz da joj se može posvetit. Izlaze odlični stripovi svih mogućih žanrova, od kojih dobar dio možeš pročitat u knjižnici, a nisu ni posebno skupi.
Libellus je isto naša model za funkcioniranje, i piče točno ono šta njihova publika želi. Dugovječne serijale izdaju maksimalnon brzinon, i nude ljudima luksuzno izdanje koje traže. Prije 10-15 godina san jednon prilikon sa Dadon A razgovara o budućnosti njihovih izdanja, i čovik je reka "briga me padne li tiraž na 100, mi ćemo izgurat do kraja". 10-15 godina posli, i dalje su tu.
SA/Bookglobe/Ludens isto šibaju svoje bez nekih potresa. Ima stripova na kioscima, SA gura sa svojin serijalima, čak se i zombi Bookglobe probudija.


Naravno da je ovaj onda otišao u drugu krajnost. Ja sam samo reagirao na to da je malo prestrogo reći da su svi hrvatski izdavači jači od srpskih, a onda ne očekivati reakciju od druge strane, jer realno bookglobe i strip-agent imaju bogatiji katalog isključivo zbog toga što su u optjecaju već 20+ godina. naravno da su mi i oni osobno draži od Čarobne knjige, dijelom i zbog nostalgije, ali opet smo trebali i čekati ta zadnja dva integrala XIII jebenih 5-6 godina. O nedovršenim serijalima i katastrofalnim tiskom za 189 kn poput prvih 6 Astera da i ne pričam.

No, kao što rekoh, mene apsolutno zaboli nacionalnost izdavača i mišljenja sam da bi prosječnom konzumentu trebalo biti apsolutno svejedno tko objavljuje, dokle god posao radi kvalitetno. Topic je totalno krivo postavljen. Zašto je bitno čiji su izdavači bolji kad smo isto tržište?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2019 : 20:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI




A neznan baš, upućen ili neupućen, meni je bolesno da nekome glava radi u tom smjeru. Nije valjda nacionalizam napisat da je Beli put prnija u rosu?
I onda na osnovu toga upisa lik napiše da ja i lwood svršavamo na propast srpskih izdavača?

On topic. Ovde se slabo spominju ali meni su SA i Bookglobe izdali ogromnu količinu stripova koji me interesiraju. Kompletan Blueberry, Comanche, Torpedo, Corto Maltese, Vanceovi integrali, Bernard Prince, Jeremiah, Blacksad, Tanguy, a otkad su završili XIII počea san virovat u više sile. Tako da nije baš da osin Fibre nemamo ništa.

Kopiran svoj upis sa druge teme:
U Hrvatskoj situacija uopće nije tako očajna.
Dapače, mislin da se nakon turbulentnijih godina, dok se eksperimentiralo i ispitivalo tržište, sada došlo u poprilično stabilnu fazu.
Hrvatski izdavači koji su bili najjači prije 10-15 godina najjači su i danas. Rade i dalje punon paron, zahvaljujući iskustvu koje su stekli, rade pametnije, i ne pokazuju znakove posustajanja.
Fibra je došla do toga nivoa da je Marko da otkaz da joj se može posvetit. Izlaze odlični stripovi svih mogućih žanrova, od kojih dobar dio možeš pročitat u knjižnici, a nisu ni posebno skupi.
Libellus je isto naša model za funkcioniranje, i piče točno ono šta njihova publika želi. Dugovječne serijale izdaju maksimalnon brzinon, i nude ljudima luksuzno izdanje koje traže. Prije 10-15 godina san jednon prilikon sa Dadon A razgovara o budućnosti njihovih izdanja, i čovik je reka "briga me padne li tiraž na 100, mi ćemo izgurat do kraja". 10-15 godina posli, i dalje su tu.
SA/Bookglobe/Ludens isto šibaju svoje bez nekih potresa. Ima stripova na kioscima, SA gura sa svojin serijalima, čak se i zombi Bookglobe probudija.


Naravno da je ovaj onda otišao u drugu krajnost. Ja sam samo reagirao na to da je malo prestrogo reći da su svi hrvatski izdavači jači od srpskih, a onda ne očekivati reakciju od druge strane, jer realno bookglobe i strip-agent imaju bogatiji katalog isključivo zbog toga što su u optjecaju već 20+ godina. naravno da su mi i oni osobno draži od Čarobne knjige, dijelom i zbog nostalgije, ali opet smo trebali i čekati ta zadnja dva integrala XIII jebenih 5-6 godina. O nedovršenim serijalima i katastrofalnim tiskom za 189 kn poput prvih 6 Astera da i ne pričam.

No, kao što rekoh, mene apsolutno zaboli nacionalnost izdavača i mišljenja sam da bi prosječnom konzumentu trebalo biti apsolutno svejedno tko objavljuje, dokle god posao radi kvalitetno. Topic je totalno krivo postavljen. Zašto je bitno čiji su izdavači bolji kad smo isto tržište?


Ne slažen se. Upravo zbog te dugovječnosti dajen glas hrvatskon izdavačima, i ne vidin zašto bi se neko triba ljutit zbog toga. Da je Darkwood nastavija kako je počea, možda bi Srbi imali konja za utrku, ovako ipak ne. Srpsko izdavaštvo je još na metodi pokušaja i pogrešaka, hrvatsko poprilično stabilno i pouzdano.

Aj sad čisto za primjer.
Bi li se ja Hrvat triba naljutit i dignit na zadnje noge kad Srbin kaže da oni imaju bolje filmove?
Da su snimili samo trojstvo Maratonci/Špijun/Ko to tamo peva, nema šanse da ih ikad stignemo. Da ne pričamo o devedesetima i o tome da su Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta ili Underground teški SF za hrvatski film. Zamisli da ja nekoga proglasin četnikon jer misli da su Rane bolji film od Četveroreda?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/07/2019 : 21:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Aj sad čisto za primjer.
Bi li se ja Hrvat triba naljutit i dignit na zadnje noge kad Srbin kaže da oni imaju bolje filmove?
Da su snimili samo trojstvo Maratonci/Špijun/Ko to tamo peva, nema šanse da ih ikad stignemo. Da ne pričamo o devedesetima i o tome da su Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta ili Underground teški SF za hrvatski film. Zamisli da ja nekoga proglasin četnikon jer misli da su Rane bolji film od Četveroreda?

Nije dobar primjer. To da su srpski filmovi bolji od naših nije mišeljenje nego činjenica. Hrvatska filmografija je u apsolutnom qurcu

Go kneel and weep
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2019 : 21:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Aj sad čisto za primjer.
Bi li se ja Hrvat triba naljutit i dignit na zadnje noge kad Srbin kaže da oni imaju bolje filmove?
Da su snimili samo trojstvo Maratonci/Špijun/Ko to tamo peva, nema šanse da ih ikad stignemo. Da ne pričamo o devedesetima i o tome da su Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta ili Underground teški SF za hrvatski film. Zamisli da ja nekoga proglasin četnikon jer misli da su Rane bolji film od Četveroreda?

Nije dobar primjer. To da su srpski filmovi bolji od naših nije mišeljenje nego činjenica. Hrvatska filmografija je u apsolutnom qurcu


Isto ka šta nije mišljenje nego činjenica da su hrvatski izdavači bolji od srpskih

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/07/2019 : 21:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Aj sad čisto za primjer.
Bi li se ja Hrvat triba naljutit i dignit na zadnje noge kad Srbin kaže da oni imaju bolje filmove?
Da su snimili samo trojstvo Maratonci/Špijun/Ko to tamo peva, nema šanse da ih ikad stignemo. Da ne pričamo o devedesetima i o tome da su Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta ili Underground teški SF za hrvatski film. Zamisli da ja nekoga proglasin četnikon jer misli da su Rane bolji film od Četveroreda?

Nije dobar primjer. To da su srpski filmovi bolji od naših nije mišeljenje nego činjenica. Hrvatska filmografija je u apsolutnom qurcu


Isto ka šta nije mišljenje nego činjenica da su hrvatski izdavači bolji od srpskih

Ovaj nacionalistički forum prepun velikih hrvata se nije uvijek slagao s time

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45069

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 29/07/2019 : 21:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Aj sad čisto za primjer.
Bi li se ja Hrvat triba naljutit i dignit na zadnje noge kad Srbin kaže da oni imaju bolje filmove?
Da su snimili samo trojstvo Maratonci/Špijun/Ko to tamo peva, nema šanse da ih ikad stignemo. Da ne pričamo o devedesetima i o tome da su Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta ili Underground teški SF za hrvatski film. Zamisli da ja nekoga proglasin četnikon jer misli da su Rane bolji film od Četveroreda?

Nije dobar primjer. To da su srpski filmovi bolji od naših nije mišeljenje nego činjenica. Hrvatska filmografija je u apsolutnom qurcu


Isto ka šta nije mišljenje nego činjenica da su hrvatski izdavači bolji od srpskih

Ovaj nacionalistički forum prepun velikih hrvata se nije uvijek slagao s time

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45069


Kako ne?

Fibra+Libellus+Ludens= 50%
Darkwood+Čarobna+VČ= 42%
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/07/2019 : 22:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Aj sad čisto za primjer.
Bi li se ja Hrvat triba naljutit i dignit na zadnje noge kad Srbin kaže da oni imaju bolje filmove?
Da su snimili samo trojstvo Maratonci/Špijun/Ko to tamo peva, nema šanse da ih ikad stignemo. Da ne pričamo o devedesetima i o tome da su Lepa sela lepo gore, Rane, Bure baruta ili Underground teški SF za hrvatski film. Zamisli da ja nekoga proglasin četnikon jer misli da su Rane bolji film od Četveroreda?

Nije dobar primjer. To da su srpski filmovi bolji od naših nije mišeljenje nego činjenica. Hrvatska filmografija je u apsolutnom qurcu


Isto ka šta nije mišljenje nego činjenica da su hrvatski izdavači bolji od srpskih

Ovaj nacionalistički forum prepun velikih hrvata se nije uvijek slagao s time

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45069


Ovo ti je dobar primjer zašto je konstanta bitna i zašto triba proć neki duži period da bi davali ocjenu.
U ovo vrime san i ja bija oduševljen. Perle, Karusel, Perle integrali, Julija, Konan, čudo neviđeno. Ali sve je ovo vrlo brzo stalo.
VČ mi je zbog MN i MM debeljuca bija odličan, ali na žalost, i to je ispa već spomenuti prdac u rosu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 29/07/2019 : 23:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Hrvatski su izdavači bolji. 90% mojih izdanja su izdanja srpskih izdavača, ali moramo biti pošteni. Da je Dw nastavio planirano, I da VČ ima bar neki ritam većine kolekcionarskih izdanja, pa da I razgovaramo. Ovako, hvaliti Čarobnu knjigu prekomjerno nema smisla, o njoj možemo za koju godinu tek.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 01:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@King & ivanl

Klonite se jedan drugoga, uključite ignore opciju i riješena stvar.


Okej Marko ti ne reagiras. Pricekat cu jos Mladju ili Nenu, a ako ne bude reakcije, rijesit cu to sam.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 30/07/2019 : 01:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Mene zanima stvarno sta ljudi misle koji izdavaci su bolji. I zasto.


Stvarno te to zanima? Zašto pobogu? Hoću reći, nisi to do sada saznao, pa je potrebno glasanje?

Zar nisi za ovih koliko već godina uspeo da pročitaš koliko već postova o tome na koliko već raznih topika?
E, da, ti beše ne čitaš dugačke postove i nemaš vremena da tražiš teme koje te interesuju ako nisu na vrhu stranice...

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

zarmix
New Member



254 Posts

Member since 30/05/2012

Posted - 30/07/2019 : 03:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zarmix a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbolja Fibra (broj naslova, izbor, kontinuitet, oprema, pristup, cijena), vrlo blizu joj je bio Darkwood, a sada se spominje sve više Čarobna knjiga. Veći tiraži u Srbiji su razumljivi, jednostavno ima duplo više stanovnika. Od ostalih izdavača u Hrvatskoj, ako zanemarimo Bonelli izdavače, ostaje sića, mada ima zanimljivih izdanja 2x2, Stripforum, Bookglobe.
Nego, Komiko, Besna kobila, Makondo, pa još tu i tamo pokoje izdanje ostalih srpskih izdavača poput System Comicsa, Phoenix Pressa, Lavirinta, Lokomotive... pokazuju žilavost, znanje, razumijevanje i ljubav prema stripu. Odabir naslova vrlo zanimljiv, često iznenade i sjajna su nadopuna za nenadjebivu Fibru.
Ponekad nešto što me zanima, a ne objave "naši", ili se dugo nećkaju i premišljaju, naručim u originalu preko Amazona ili nađem na sajmu.
Ovo je naravno iz moje perspektive, čitatelja iz Hrvatske, kojemu u principu, ne smeta da li je izdanje iz Zagreba ili Beograda (osim što ne kupujem ćirilicu), ali ću ako su jednake kvalitete i cijene, izabrati uglavnom hrvatsko izdanje. Uz napomenu, da hrvatskih izdanja (čitaj Fibre) ima i u hrvatskim bibliotekama, pa se naravno ne mora kupiti sve što se poželi pročitati, no to je već druga tema.

Edited by - zarmix on 30/07/2019 04:11:48
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/07/2019 : 10:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A sta je sa Slovencima, Bosancima, Crnogorcima i Makedoncima, mi smo nista, a!?

Aha, ima postavka "Ostale zemlje ex YU", i cak i jedan glas (nije moj).




Vi ste svi iz Bosne i to zbog multikulturalnosti dolazi pod "razno" :D
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/07/2019 : 11:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by solar

@King & ivanl

Klonite se jedan drugoga, uključite ignore opciju i riješena stvar.


Okej Marko ti ne reagiras. Pricekat cu jos Mladju ili Nenu, a ako ne bude reakcije, rijesit cu to sam.





hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/07/2019 : 12:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote


Ali koliko je jadno ovo pozivanje moderatora imenom.
I to od čovjeka koji redovito krši najvažnije pravilo foruma.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/07/2019 : 12:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
hejters gona hejt

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/07/2019 : 12:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by solar

@King & ivanl

Klonite se jedan drugoga, uključite ignore opciju i riješena stvar.


Okej Marko ti ne reagiras. Pricekat cu jos Mladju ili Nenu, a ako ne bude reakcije, rijesit cu to sam.


A zašto jednostavno ne poslušaš savjet?
I ti i King.
Ja iman 4-5 ljudi na ignoreu, nije to sramota.
Interesantno, ni jedan Srbin među njima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000