forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdavaci iz Srbije ili Hrvatske?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/07/2019 : 12:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

hejters gona hejt



potejtos gona potejt

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/07/2019 : 13:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Moze lock na temu.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/07/2019 : 13:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


"Mi imamo iskustvo, a vi novac. Na kraju vama ostane iskustvo, a nama novac."
- Alan Ford







(Najpametniji post na čitavome topicu)

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/07/2019 : 13:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Crna Gora jest malena al je casna i postena.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/07/2019 : 13:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Moze lock na temu.



Ne može, ja još nisam glasao.😉

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/07/2019 : 14:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

A zašto jednostavno ne poslušaš savjet?
I ti i King.
Ja iman 4-5 ljudi na ignoreu, nije to sramota.
Interesantno, ni jedan Srbin među njima.


A neki srpski... izdavac?

Da nastavim igru.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/07/2019 : 15:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska, zbog pregršt kiosk izdanja, to je prevaga, iako od izdavača koji izdaju HC stripove najbolja mi je Čarobna knjiga, zbog cijene, a i naslova koji me uglavnom zanimaju.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/07/2019 : 16:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Hrvatska, zbog pregršt kiosk izdanja, to je prevaga, iako od izdavača koji izdaju HC stripove najbolja mi je Čarobna knjiga, zbog cijene, a i naslova koji me uglavnom zanimaju.


otkad se ti ložiš na lateks?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 30/07/2019 : 16:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ne dijelim tako izdavače jbg. Samo na dobre, bolje i Agarthi...
Fibra mi je svemirski brod recimo, a opet Darkwood po meni objavi kvalitetnije Lokot i ključ i Preachera. Fibrine Kolorke su vrh kao i Asteriks od Čarobne knjige. PP je završio nekoliko odličnih serijala kojih nema u hrvatskim izdanjima. Veseli gura Mister Noa u kiosk izdanju kakvog i želim. Corto Maltese od Bookgloba... Meni je super da i Hrvatska i Srbija imaju nekoliko kvalitetnih izdavača pa se nadopunjuju na moju veliku radost. Evo, sad može ključ:)
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/07/2019 : 18:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by velka031

Hrvatska, zbog pregršt kiosk izdanja, to je prevaga, iako od izdavača koji izdaju HC stripove najbolja mi je Čarobna knjiga, zbog cijene, a i naslova koji me uglavnom zanimaju.


otkad se ti ložiš na lateks?



"Uglavnom" znači Bonelli i slično
Niiikako lateks, nemam ama nijedan strip tog žanra.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 18:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

Bolest nije sve sto boli!


To ti mami svojoj reci. Rekao sam ti vec da se drzis dalje od mene.


Tude mame spominjes? Svoju nisi upoznao?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 18:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

Bolest nije sve sto boli!


To ti mami svojoj reci. Rekao sam ti vec da se drzis dalje od mene.


Mogu li se moderatori pozabaviti s ovim najnovijim niskim, vulgarnim prostaklukom doticnog svata, molim lijepo?
Mlado? Marko? Neno?



Da, mogli bi. Dosta vise tvojih provokacija, mali od palube.
Samo za info, rekao sam mu da to sto je rekao meni da kaze svojoj mami. Da ne bude zabune kao da sam mu opsovao majku, jer nisam.


Malom od konduta, ponaisti nacin. Da ne bude zabune, bez psovki, mali od konduta se interesirao za moju mamu, kao ja za njegovu mamu. Samo za info naravno, nema nikakvih psovki.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/07/2019 : 18:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Moderatori nisu reagirali na ivanlove vapaje, pa je ovaj poludio i na pasja kola izvrijeđao Kinga nazvavši ga...malim od konduta.
Eto, modovi, da ste na vrijeme reagirali, mogli ste spriječiti ovaj masakr.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 30/07/2019 21:14:01
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 19:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vrijedanje???
Ocito nisi pojeo dovoljno pure...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 30/07/2019 : 19:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Sva srića što hodamo nogama, da hodamo glavom, pojedinci bi se oklizivali, jer im je glava skliska
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/07/2019 : 19:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
iskreno se nadam da je king dovoljno pametan da se na ove slinave pizdarije ne obazire. šteta što se moj sugrađanin polako ali sigurno etablira u hrvatsku varijantu vronskog. izgleda da je ignore jedina opcija za čuvanje živaca (i spriječavanje "transfera blama").


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 30/07/2019 : 20:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

iskreno se nadam da je king dovoljno pametan da se na ove slinave pizdarije ne obazire. šteta što se moj sugrađanin polako ali sigurno etablira u hrvatsku varijantu vronskog. izgleda da je ignore jedina opcija za čuvanje živaca (i spriječavanje "transfera blama").





Puno će mu pomoć ovi tvoj pravni savjet
Rađe mu kupi koju NIVEA kremicu za glavu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 20:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by verab

iskreno se nadam da je king dovoljno pametan da se na ove slinave pizdarije ne obazire. šteta što se moj sugrađanin polako ali sigurno etablira u hrvatsku varijantu vronskog. izgleda da je ignore jedina opcija za čuvanje živaca (i spriječavanje "transfera blama").

Ne poznajem te, al' da vidim moze li se s tobom normalno pricati...
Sto bi ti molim te uradio?
Tip ti prvo spominje obitelj, zatim te svrstava u ustasluk, naposlijetku ti se dira u mater...
Dakle sto bi? A nisi reagirao prve pute jer smatras da nisi na tom primitivnom nivou. Ali dokle? Pa neces stalno ostajat duzan...



Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/07/2019 : 20:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

[quote]Originally posted by verab

iskreno se nadam da je king dovoljno pametan da se na ove slinave pizdarije ne obazire. šteta što se moj sugrađanin polako ali sigurno etablira u hrvatsku varijantu vronskog. izgleda da je ignore jedina opcija za čuvanje živaca (i spriječavanje "transfera blama").

Ne poznajem te, al' da vidim moze li se s tobom normalno pricati...
Sto bi ti molim te uradio?
Tip ti prvo spominje obitelj, zatim te svrstava u ustasluk, naposlijetku ti se dira u mater...
Dakle sto bi? A nisi reagirao prve pute jer smatras da nisi na tom primitivnom nivou. Ali dokle? Pa neces stalno ostajat duzan...






ništa. eventualno bacio na zajebanciju.
reci, ima li išta gluplje od prepucavanja po netu?
on meni - pa ja njemu- pa on meni - pa ja opet njemu- pa mater pa oca - pa oš mi to reći uživo - pa ja te ubijem ko zeca jednom rukom, pa ja opet njemu, on meni, ja, on, ja, on....

ne, nema ništa gluplje... i sad se upitaj zašto je toliko pametnih ljudi napustilo forum, ili jako malo postaju, a odgovor nije zasičenje, čak ni loše moderiranje.... (plus, uvijek pogledaj ko su likovi koji te podržavaju, tu su ti svi odgovori)

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/07/2019 : 21:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Vrijedanje???
Ocito nisi pojeo dovoljno pure...


Ponovno, tko u glavi ima što osim pure, shvatio bi sarkazam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 21:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dobro Verab. Vidim da mozemo razgovarat.
U pravu si za pizdarije po netu. Ja nemam ni jednu glupu drustvenu mrezu,to mi je bezveze, ovde san zbog romana sa kojima san cili zivot, skupljan ih masu godina i o njima zelin pricat, jer, skromnost na stranu, i znan dosta o toj materiji. Zato san na ovom siteu. Ali isto znan i pripoznat provokacije izmedu redaka bilo da su upucene meni, ili mojoj zemlji. I tad ne ostajem duzan. A i to opet nakon opetovanog ponavljanja. I za kraj, prika, nije tesko prigledat moj 'history' pas ubrat, da nista nikad nisan zapoceja, ali ponekad vratija, da. Iako zastupan stajaliste da se svakon rece sta mu ide, primuca san brdo stvari, jer su mi romani bitniji. Pa bi rade o njima.. dakle replicira san i ne cesto, koliko san triba. E sad ako si me razumija moremo pricat o romanima, a ako os i pivu popit doma...
Za podrske/podrsku, kome, ko i kako, nemoremo razgovarat. Neki tebi okej nisu meni i obratno, to razumis... to je normalno.
Stoj mi, nadam se dobro, i nemoj sudit naglo nikad ni o kome. Recimo da me upoznas, mozda bi bija cista suprotnost onome sta si malopri mislija.
Ako te volja ono za pivu san mislija ozbiljno, ja castim...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 30/07/2019 21:17:35
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/07/2019 : 21:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivanl

Vrijedanje???
Ocito nisi pojeo dovoljno pure...


Ponovno, tko u glavi ima što osim pure, shvatio bi sarkazam.


Muli , pure, kacamaka, pulente, zganaca, kukuruzne krupice jist...najbolje to udrobi sve, jos tribas pameti skupit ohoho... lonci,kazani su isprid tebe.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/07/2019 : 21:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Stoj mi, nadam se dobro, i nemoj sudit naglo nikad ni o kome. Recimo da me upoznas, mozda bi bija cista suprotnost onome sta si malopri mislija.



Primijeni ovo na Kinga i svi sretni. Vjeruj mi, King Warrior je ljudina.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/07/2019 : 22:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I ja sam stekao takav dojam za Kinga, ivanl je isto ok lik. Ne znam što vam je ovo trebalo.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 30/07/2019 : 22:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by ivanl

[quote]Originally posted by verab

iskreno se nadam da je king dovoljno pametan da se na ove slinave pizdarije ne obazire. šteta što se moj sugrađanin polako ali sigurno etablira u hrvatsku varijantu vronskog. izgleda da je ignore jedina opcija za čuvanje živaca (i spriječavanje "transfera blama").

Ne poznajem te, al' da vidim moze li se s tobom normalno pricati...
Sto bi ti molim te uradio?
Tip ti prvo spominje obitelj, zatim te svrstava u ustasluk, naposlijetku ti se dira u mater...
Dakle sto bi? A nisi reagirao prve pute jer smatras da nisi na tom primitivnom nivou. Ali dokle? Pa neces stalno ostajat duzan...






ništa. eventualno bacio na zajebanciju.
reci, ima li išta gluplje od prepucavanja po netu?
on meni - pa ja njemu- pa on meni - pa ja opet njemu- pa mater pa oca - pa oš mi to reći uživo - pa ja te ubijem ko zeca jednom rukom, pa ja opet njemu, on meni, ja, on, ja, on....

ne, nema ništa gluplje... i sad se upitaj zašto je toliko pametnih ljudi napustilo forum, ili jako malo postaju, a odgovor nije zasičenje, čak ni loše moderiranje.... (plus, uvijek pogledaj ko su likovi koji te podržavaju, tu su ti svi odgovori)


E ti si mi lik, i pravog lika braniš, poprilično si pametan

I znaš li šta mali mozgojedac radi u tvojoj glavi
Ništa, apsolutno ništa, gladuje i po svojoj prilici ubit će ga promaja
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000