forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 305 - Pleme u opasnosti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/08/2019 : 20:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tko,Euro?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/08/2019 : 20:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Grabb

Ima li neko pleme da ih ovaj nasilnik i huligan, jedom rječju bully nije tukao?




teško da ima.....možda Pleme Nez perce na sjeverozapadu ali nisam sasvim siguran....Toliko o tome, da je "zaštitnik indijanaca" a tuče ih gdje god stigao.

U biti Zagor je Tiranin, Prevarant i Diktator:

-Diktator jer nije demokratski izabran, sam je sebe postavio na to mesto "zaštitnika indijanaca" i to sa prevarom (na skupu poglavica uvijek smisli neku prijevaru, pa da indijanci misle kako je on Manitujev odabranik a služi se jeftinijim trikovima

-Tiranin, jer tuče i ubija indijance koji mu se suprostavljaju i koji su dovoljno pametni da su skužili njegovu prljavu igru "manitujevog izaslanika". U biti Zagor ubije svakoga tko se ne slaže s njim!

-Prevarant, jer je prevarom došao na mesto "Zaštitnika indijanaca", jer vara indijance da je "manitujev izaslanik", vara da ima kao neke super moči, d amože letjeti npr, da je neranjiv itd,.....radi po svom nekom sudu, a nema školu za suca, advokata,.... nego sam provodi "zakon" kako njemu paše i kako mu se tko sviđa, bez naloga za uhičenje ili bilo šta.

Recimo Timber Bill, drvosječa, čovjek obarao drvječe, radio po cijele dane, dok mu Zagor nije sjebao posao....a Zagor nije vlasnik Darkwooda, njegov je toliko koliko je i od Timber Billa. Sumnjam da je Zagor kupio ono ostrvo u močvari, da se upisao u zemljišku knjigu,...jednostavo je okupirao ostrvo, sagradio kolibu i to je sad "njegovo",....tako radi i sa cijelim Darkwoodom!

Zato podržavam bilo kakvu pobunu indijanaca protiv Zagora, jer ne volim diktaturu, tiraniju i prijevare!



Ma trebali su indijanci pokrenuti neku arbitražu...



nije fora u arbitraži, nego bi ga trebali skroz ignorirati, pa neka viče tamo na drveču ko majmum.

U biti Zagor i Chico su obične skitnice i klošari....Chico nema nikada cijeli dolar u đepu da plati jelo ko normalna osoba, nego uvijek pribjegava nekakvim trikovima, koji mu se obiju u glavu, šta je i ispravno.
Zagor nije ništa bolji. Jesu ova dvojica ikada platili hranu i smještaj indijancima? Lutaju od sela do sela, prodavaju tu njihovu "zaštitu" (ko mafijaši!), jedu besplatno, spavaju u šatoru besplatno, onda Zagor prebije nekog indijanca koji ga je prokužio, pa ga Zagor smatra "usijanom glavom" i idu dalje u drugo selo itd,....

u osnovi Zagor ima sve odlike staljinista.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/08/2019 : 21:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

hahaha, samo da ga ne cuje samozvani neprikosnoveni zastitnik mita o duhu sa sekirom, poznat na ovom forumu po svom mirisu



eau de mouffette

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7610 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/08/2019 : 22:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
euro
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 14/08/2019 : 08:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Tko,Euro?



Ma i on se zeznuo
Spominje Probušene noseve, a nema pojma 'ko ih je bušio
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 14/08/2019 : 10:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by morski

hahaha, samo da ga ne cuje samozvani neprikosnoveni zastitnik mita o duhu sa sekirom, poznat na ovom forumu po svom mirisu



eau de mouffette



Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2019 : 21:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Odlične boje naslovnice, ona zs je dosta drugačija bila.
Veseli me svaki novi extra, da spojimo jednom.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16866 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/08/2019 : 00:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sve smo bliži tome... Sad idu neke jako dobre epizode...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/08/2019 : 15:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Tonka je opsjednut spajanjem edicija, dostizanjem - valjda i prestizanjem - Talijana - da je to čudo jedno.
Meni se sve čini da mu stalno nešto asimptotski fali

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/08/2019 : 18:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Tonka je opsjednut spajanjem edicija, dostizanjem - valjda i prestizanjem - Talijana - da je to čudo jedno.
Meni se sve čini da mu stalno nešto asimptotski fali



Ma nije nego " patim " od kronologije, volim kada je sve posloženo i ide redom.
Recimo, nema šanse da ću pogledati Saw 1. ako ne pogledam svih 8. i to kronološki kako su izlazili.
Zagor je najbolji strip, meni osobno, i ne čitam ga upravo zbog te kronologije, zato to stalno spominjem i iščekujem.
Zadnji koji sam pročitao je ovaj:https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-183-185-kraljevstvo-straha/1220/, to sam kronološki, ali prelaskom one rupe redovna/extra serija, sve više me ubijalo i tu sam pukao i rekao sam si da čekam spajanje.
Nisam izdržao nego sam nedavno krenu prvu priču SA sage, ponekad se vračaju pročitao i bila mi je toliko dobra da sam ponovo prekinuo čitanje i odlučio ipak sačekati spajanje.

Spajanje s Talijanima je dosta manje bitno od ovog spajanja ludensa, onda će mi duša biti na mjestu.
A ima opsjednutijih po tom pitanju od mene, evo Reem npr. on je čak i temu otvorio.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/08/2019 : 20:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Mogu misliti što sve trebaš pogledati da bi pogledao najnoviju Godzillu
Ili ne daj Bože da si ljubitelj Zvjezdanih staza.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/08/2019 : 12:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Stigao na kioske?
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/08/2019 : 15:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Nije. Izgleda da će sutra zajedno i redovni i ekstra.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 20/08/2019 : 15:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

Stigao na kioske?



U Bjelovar je stigao novi extra . Na kioscima je još i stari redovni, pa ako ga danas ne povuku, možda novi neće sutra doći.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/08/2019 : 15:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ovdje su povukli oba, a od novih nijedan nije došao (Solin).

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/08/2019 : 16:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
U zadru je na svim kioscima, sad tek bio
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000