forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Champions League
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 77

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/09/2019 : 23:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Važna pobjeda za Valenciju u teškoj situaciji u i oko kluba. Samo me živcira koliko penala bude skrivljeno zbog igranja rukom, ali sreća Barkley se htio kurčiti i osvojena 3 važna boda.
Liverpoolov sastav nisam gledao ali za vrijeme upada u prijenos se činilo da je jezgra momčadi tu. Neće oni namjerno ispadati ali sigurno će dati prioritet ligi.
Što se tiče ostalih mečeva Inter izgubio 2 važna boda, sumnjam da će Slavia ikome više uzeti.

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/09/2019 : 09:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
I meni drago da Valencia dobila, nego Barca me iznenadila, nekako mi je to jako loše izgledalo. Nije uopće ličilo na nikakvu utakmicu, kao da nitko nije imao volje igrat. Kao da se nije radilo o ligi prvaka. Neka se ne naljute na mene navijači Barce, ali imaju jako sreće što su uzeli taj bod i kako se zna reći, vrijedi taj bod ko kuća, na igru koju su pokazali. Čak je Messi u doslovno posljednoj sekundi imao šansu da uzmu sva 3 boda.

Prvi dan je pokazao neke nepredviđene rezultate, da nikome neće bit lako. Pa bi bilo fora da se možda taj trend nastavi i večeras, da Dinamo nadigra Atalantu i iznenadi ih, a i nas obraduje večeras je nekako još bolja večer, kao da ima tih više "derbija", jačih utakmica u programu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 18/09/2019 : 09:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao Barcu ali cini mi se da su oni vec dugo na finoj granici izmedu totalnog nogometa i totalnog raspada. Opet ce se Messija zvati da spasi stvari

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/09/2019 : 09:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ovo kako su jučer igrali, sad da ne budem bezobrazan, sretni će bit ako izbore grupu. Iako je i Inter im išao pod ruku pošto je doma kiksao sa Slavijom 1-1 i već prosuo bodove. Nešto ne štima ili Barci treba malo vremena da se razigraju, zapravo čudno je gledat Barcu bez Messija..(iako je kasnije ušao u igru, odmah i Rakitić iza njega).

Golman Barce je bio odličan, skinuo je čovjek i penal.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/09/2019 09:17:49
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 18/09/2019 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
jeste slabo igrala, ali opet je ostala neporazena na najtezem gostovanju...na kamp nou ce to vec biti druga prica i tamo ce uzeti svih 9 bodova, + 3 boda kod slavije i bod kod intera i sa 14 bodova sasvim dovoljno za prvo mjesto..dok ce ostali ipak negdje kiksati, ali mislim da ce bvb kao drugi zavrsiti..
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/09/2019 : 16:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Barca je katastrofa, niti igre, niti taktike, niti samopuzdanja - ničega. Trener je očajan i nitko mu više ne vjeruje.
Sreća da u španjolskoj ligi Real i Atletiko isto tako imaju svojih problema pa će borba biti izjednačena ali Liga prvaka za Barcu je nedostižna.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/09/2019 : 09:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Uefinia momčad 1. kola LP: Oršić i Leovac za pamćenje

Sastav koji je izabrala Uefa ni u najluđim snovima nije mogao ovako izgledati
Još je hrvatska sportska javnost pod dojmom, a priključio se i dobar dio Europe. Dinamova rapsodija na startu Lige prvaka nešto je o čemu će pričati generacije. Pobjeda protiv Atalante 4:0 i briljantna taktika Nenada Bjelice iznjedrila je i neke od junaka.Uefa je na svom službenom Twitter profilu obznanila idealnih 11 nakon 1. kola nogometne Lige prvaka.

Ter Stegen (Barcelona), Alvarez (Ajax), Tagliafico (Ajax), Leovac (Dinamo), Meunier (PSG), Bernat (PSG), Valbuena (Olympiakos), Gundogan (Manchester City), Oršić (Dinamo), Haland (Salzburg), Di Maria (PSG).

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2019 : 21:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Zlatan - možda sam pretjerao to za prolazak grupe, ma bit će oni sigurno prvi u grupi. Inter je jako loš, Slaviju bi trebali rutinski odradit i Borussiu doma dobit. Nadam se da će se brzo uigrat i doći u formu. A i da promijene trenera, ovo što je Solar još prije sezone pisao. Ne znam kako tebi Zlatane, ali meni onaj Griezmann baš ide na živce. Ne znam zašto..

quote:
Originally posted by tex2

Uefinia momčad 1. kola LP: Oršić i Leovac za pamćenje


Strašno

quote:
Originally posted by ReemCP

Prvi dan je pokazao neke nepredviđene rezultate, da nikome neće bit lako. Pa bi bilo fora da se možda taj trend nastavi i večeras, da Dinamo nadigra Atalantu i iznenadi ih, a i nas obraduje

Drago mi da su me poslušali

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/09/2019 21:27:02
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 20/09/2019 : 21:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Zlatan - možda sam pretjerao to za prolazak grupe, ma bit će oni sigurno prvi u grupi. Inter je jako loš, Slaviju bi trebali rutinski odradit i Borussiu doma dobit. Nadam se da će se brzo uigrat i doći u formu. A i da promijene trenera, ovo što je Solar još prije sezone pisao. Ne znam kako tebi Zlatane, ali meni onaj Griezmann baš ide na živce. Ne znam zašto..

quote:
Originally posted by tex2

Uefinia momčad 1. kola LP: Oršić i Leovac za pamćenje


Strašno

quote:
Originally posted by ReemCP

Prvi dan je pokazao neke nepredviđene rezultate, da nikome neće bit lako. Pa bi bilo fora da se možda taj trend nastavi i večeras, da Dinamo nadigra Atalantu i iznenadi ih, a i nas obraduje

Drago mi da su me poslušali

(Napomena: moji komentari možda mogu sadržavati spam/offtopic i ostale trash elemente, pa bi vas zamolio da me ne citirate niti odgovarate na moj post jer postoji jako velika mogućnost da ćete ići na hlađenje na nekoliko (ili vjerojatnije više) dana. Ako se odlučite na suprotno, činite to na vlastitu odgovornost! Hvala na razumijevanju!)


Pa nemoš bez spama ni u ovom postu, daj se sredi malo mora te ova moderacija trpiti, vagati kazne, što ti to treba
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2019 : 21:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo, pobrisao, iako si me ti citirao pa se vidi
Što se tiče teme, dobro je bilo ovo kolo, prvi dan jako nepredvidljivo.
Drugi dan dosta čistih pobjeda po 3-0, 4-0 - možda više očekivani rezultati nego iz prvog dana.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3766 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 01/10/2019 : 19:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
Sta se desava sa Real Madridom?! 😅

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/10/2019 : 19:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Isto što i s Milanom, Interom, Barcelonom, Chelasea, Unitedom...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/10/2019 : 19:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odličan Real, posjed lopte 69-31 i korneri 8-0.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/10/2019 : 20:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Isto što i s Milanom, Interom, Barcelonom, Chelasea, Unitedom...



Nemoj Intera u isti koš sa ovim baksuznim klubovima,dobro nam ide za sada,još sutra uvece da sprcimo barsu i to je to.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/10/2019 : 23:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Osramoti se Tottenham, tek toliko da se vidi kako je ono finale bilo slučajno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/10/2019 : 23:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Tonka24

Isto što i s Milanom, Interom, Barcelonom, Chelasea, Unitedom...



Nemoj Intera u isti koš sa ovim baksuznim klubovima,dobro nam ide za sada,još sutra uvece da sprcimo barsu i to je to.


Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/10/2019 : 11:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Osramoti se Tottenham, tek toliko da se vidi kako je ono finale bilo slučajno.



Nije bilo slučajno. Totenham je tada igrao dobro, ne baš vrhunski, ali igrali su dobro. Ne kupuju previše, a ove male promjene igračkog kadra su očito ipak dosta utjecale na njihovu igru, lošiju. Oni su sad dosta loši, ni u PL ne igraju sjajno.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/10/2019 : 11:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nije toliko do Tottenhama koliko je do Bayerna.
Bavarci izgleda ove godine baš ozbiljno misle i po mom mišljenju su kandidat broj jedan za LŠ.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 02/10/2019 : 11:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno jest i to da je Bayern stoj u odnosu na Totenham, no Totenham je igrači dosta pao. Ispuhali su se.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/10/2019 : 12:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Teško, dogodit će im se opet Liverpool ili netko sličan tko će ih eliminirati! Treba još Bayernu puno toga, uvijek im je išlo kad su pokupovali sve Nijemce na tržištu, danas nije tako, pa sumnjam u njihovo osvajanje CL tako skoro, ali sve je moguće!

quote:
Originally posted by King Warrior

Mislim da nije toliko do Tottenhama koliko je do Bayerna.
Bavarci izgleda ove godine baš ozbiljno misle i po mom mišljenju su kandidat broj jedan za LŠ.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/10/2019 : 21:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dobro igra Inter, samo da ih svi ti silni promasaji na kraju ne dodju glave. Barsa igra bez glave i repa, odbrana jedna velika rupa.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/10/2019 : 22:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Barca igra ko da su se svi skupa tek jučer skupili i sad igraju prvi put.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 02/10/2019 : 22:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ludnica u Liverpulu. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/10/2019 : 22:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Eto, rekao sam. Glupaci.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/10/2019 : 22:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Barca igra ko da su se svi skupa tek jučer skupili i sad igraju prvi put.



Gledao sam samo drugo poluvreme, igrali su odlično. Da nije Dembelea, mogli su i ranije da završe posao. Messi sa jednom nogom i Suarez van forme pokazuju kolika su klasa.

Conte nastavlja se svojom filozofijom antifudbala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 77 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000