forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mister No KLASIK (Ludens ili Strip Agent)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/09/2019 : 11:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Podržavate li?

Choices:

DA
NE


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Edited by - 1Euro on 04/09/2019 14:10:05

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/09/2019 : 11:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Cekamo kao zapete puske.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 11:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Itekako da iako sam dosta vec tih epizoda nabavio, ali velika bi to sreca bila da ide na kioske. Moze i kao oni "izmisljeni" maksiji sto smo imali ono jedno ljeto, kad su u onom jednom cak 4 redovne epizode utrpali

Zapravo, zalosno je pomalo da moramo svako malo/uvijek to spominjati i pitat se, pa zasto ovaj junak ne ide na kioske? Zasluzio je apsolutno svoje mjesto na kiosku. Moze i ona edicija 2-u-1 kako vec ide u Italiji.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/09/2019 11:57:45
Go to Top of Page

domegus
Starting Member



17 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 04/09/2019 : 12:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send domegus a Private Message  Reply with Quote
Definitivno! Bilo kakvo kiosk izdanje je dobrodošlo.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/09/2019 : 12:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Podrzavam. Ali kupovao ne bi. Sta ce mi kad vec imam komplete prica u LL, a kasnije epizode u SA i VC. Jedino da naprave preskok i objave jos neobjavljene.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 12:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
32 glasova za protiv 1Euro, jesi stavio opciju na "members only"? Ili to glasaju za "NE" ovi sto imaju LL komplet pa se boje da ce im kolekcija izgubit na vrijednosti ako krene ovako nesto na kioske?

Edit: ja bih uzeo radi podrske, iako nisam za duplanje.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/09/2019 12:16:04
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/09/2019 : 12:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ja nisam glasao ;)


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/09/2019 : 12:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Da, ali narod ne podržava tako da što bi se izdavač zajebavao s tim.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/09/2019 : 12:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne bih podržao kupovanjem
podržavam moralno :)
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 04/09/2019 : 13:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Za...........

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 13:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sad sam skužio da se može glasat i kao gost. Čudan mi taj omjer trenutni 43-74 u korist "NE". Ili postoji neki klub mrzitelja MN-a za kojeg nismo znali..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/09/2019 : 13:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Sad sam skužio da se može glasat i kao gost. Čudan mi taj omjer trenutni 43-74 u korist "NE". Ili postoji neki klub mrzitelja MN-a za kojeg nismo znali..





Shvaćam ljude šta kupuju Libelus , pojavljivanjem Mister Noa na kioscima cijena njihovih kolekcija neminovno pada

Ja ga čeka , i instikt mi govori da će biti uskoro na kioscima kad završi Miki i Ken Parker premda je Bernard reka da ga neće izdat.

Edited by - RAKOSI4 on 04/09/2019 13:52:45
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2019 : 13:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

32 glasova za protiv 1Euro, jesi stavio opciju na "members only"? Ili to glasaju za "NE" ovi sto imaju LL komplet pa se boje da ce im kolekcija izgubit na vrijednosti ako krene ovako nesto na kioske?

Edit: ja bih uzeo radi podrske, iako nisam za duplanje.


LL izdanja nemaju nikakve veze s kiosk izdanjima, zato se I zovu kolekcionarska izdanja...Pa stoga im I ne bi padala vrijednost I da izade svako roto izdanje Bonelli junaka koje oni objavljuju...kao sto ih uostalom vec I ima,(I to masa)...A sto se pilota tice, da se moglo bio bi na trafikama. Kazem za Hr, za Sr nemam pojma.
Inace neka svega, dostupno svakom...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2019 : 13:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by ReemCP

Sad sam skužio da se može glasat i kao gost. Čudan mi taj omjer trenutni 43-74 u korist "NE". Ili postoji neki klub mrzitelja MN-a za kojeg nismo znali..



Nije Remi čudan omjer , razmisli malo .....

Shvaćam ljude šta kupuju Libelus , pojavljivanjem Mister Noa na kioscima cijena njihovih kolekcija neminovno pada

Ja ga čeka , i instikt mi govori da će biti uskoro na kioscima kad završi Miki i Ken Parker premda je Bernard reka da ga neće izdat.


Vara te instikt nazalost, Bernard je decidiran oko stava sa pilotom, isto kao I sa Alan Fordom, (jos jednom nazalost)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/09/2019 : 13:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Rakosi - aha, tako sam nešto gore komentirao, ovaj dio gdje me Ivanl sad citirao a što se tiče Bernarda, tko zna, čovjek zna ugodno iznenadit (Dampyr, Tex Klasik, Ken Parker..) stripovima za koje bi isto prije par godina rekli "nema šanse"

@Ivanl - mislio sam to za "padanje vrijednosti", kao da neće možda moći nikome prodat (ako misle prodavat), kad bi bilo dostupno na kiosku. Kao da sad netko ide prodavat Ken Parker LL/Fibra, ne znam ko će uzet kad ima na kiosku SA izdanje, pogotovo sad krenula i remintenda gdje je extra jeftino.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/09/2019 13:38:50
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/09/2019 : 13:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

32 glasova za protiv 1Euro, jesi stavio opciju na "members only"? Ili to glasaju za "NE" ovi sto imaju LL komplet pa se boje da ce im kolekcija izgubit na vrijednosti ako krene ovako nesto na kioske?

Edit: ja bih uzeo radi podrske, iako nisam za duplanje.



nisam dao na members only, zbog toga jer me zanima mišljenje SVIH (ima dosta ljudi koji kupuju stripove, a nisu članovi foruma, pa me zanima i njihovo mišljenje).

Moram priznati, da ne razumijem zašto je toliko ljudi protiv kiosk izdanja!????

Ili je to neka fora, pa da mogu netko više puta glasati kao "gost" ili stvarno ljudi ne vole pilota?
Ili više vole davati 20+ eura umjesto 6?

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/09/2019 : 13:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
sad sam popravio na "members only" jer ovo mi je previše čudan rezultat.....htio sam o dpočetka dati na members only, ali sam onda dao na "everyone" zbog toga jer sam htio vidjeti i mišljenje ostalih, koji čitaju forum a nisu registrirani ali ako mrze Mister Noja- onda "ko ih jebe" pa neče više morati glasati ako nisu članovi foruma hehe!

Što se tiče vrijednost kolecije LL:

-vrijednost KOMPLETA neče pasti (tako da ti ne trebaš brinuti!) jer još uvijek se može nači netko tko ima dosta novca i želi LUKSUZNO IZDANJE, pa če ga i platiti kako treba, ALI če pasti vrijednost pojedinih stripova, što če biti loša vijest za preprodavače!

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/09/2019 : 14:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A mozda nisu PROTIV, samo ne bi to kupovali. Eto, dosta nas daje "moralnu podrsku", ali zbog nje nema suske. ;)


A kad ne das opciju "members only" odmah moze doci do muljave.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/09/2019 : 14:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A mozda nisu PROTIV, samo ne bi to kupovali. Eto, dosta nas daje "moralnu podrsku", ali zbog nje nema suske. ;)


A kad ne das opciju "members only" odmah moze doci do muljave.






da, sjetio sam se to sada....ako ne daš na members only, jedan čovjek može glasati bezbroj puta samo treba pobrisati zgodovinu ili piškotke pa može ponovno glasati i tako skroz.


Edited by - 1Euro on 04/09/2019 14:10:34
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/09/2019 : 14:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Rakosi - aha, tako sam nešto gore komentirao, ovaj dio gdje me Ivanl sad citirao a što se tiče Bernarda, tko zna, čovjek zna ugodno iznenadit (Dampyr, Tex Klasik, Ken Parker..) stripovima za koje bi isto prije par godina rekli "nema šanse"

@Ivanl - mislio sam to za "padanje vrijednosti", kao da neće možda moći nikome prodat (ako misle prodavat), kad bi bilo dostupno na kiosku. Kao da sad netko ide prodavat Ken Parker LL/Fibra, ne znam ko će uzet kad ima na kiosku SA izdanje, pogotovo sad krenula i remintenda gdje je extra jeftino.



Je vidija sam da si napisa.
Istina je da je i prije za neke junake govorija da ih neće izdat pa ih je izda .Viruj mi na kiosku je za 1 do 2 godine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/09/2019 : 14:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
tako je RAKOSI4, slažem se.

Ponovimo glasanje, ovaj put samo za članove foruma!

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/09/2019 : 14:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by ReemCP

Sad sam skužio da se može glasat i kao gost. Čudan mi taj omjer trenutni 43-74 u korist "NE". Ili postoji neki klub mrzitelja MN-a za kojeg nismo znali..



Nije Remi čudan omjer , razmisli malo .....

Shvaćam ljude šta kupuju Libelus , pojavljivanjem Mister Noa na kioscima cijena njihovih kolekcija neminovno pada

Ja ga čeka , i instikt mi govori da će biti uskoro na kioscima kad završi Miki i Ken Parker premda je Bernard reka da ga neće izdat.


Vara te instikt nazalost, Bernard je decidiran oko stava sa pilotom, isto kao I sa Alan Fordom, (jos jednom nazalost)



Evo da budem precizan , kad sam ga prije više puta pita za Teksa ,govorija mi je da ga neće izdat a evo izda ga je

Kad sam ga pita za Kit Telera , također je bija negativan odgovor a evo imamo ga na kiosku .

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/09/2019 : 14:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
daaaaaaa
i zagor


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2019 : 15:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Rakosi - aha, tako sam nešto gore komentirao, ovaj dio gdje me Ivanl sad citirao a što se tiče Bernarda, tko zna, čovjek zna ugodno iznenadit (Dampyr, Tex Klasik, Ken Parker..) stripovima za koje bi isto prije par godina rekli "nema šanse"

@Ivanl - mislio sam to za "padanje vrijednosti", kao da neće možda moći nikome prodat (ako misle prodavat), kad bi bilo dostupno na kiosku. Kao da sad netko ide prodavat Ken Parker LL/Fibra, ne znam ko će uzet kad ima na kiosku SA izdanje, pogotovo sad krenula i remintenda gdje je extra jeftino.


Gledaj, koncept kolekcionarske knjige bi trebao biti takav da je osoba zeli imati zbog; tvrdih korica, boljeg dizajna, boljeg otiska, boljeg papira, zato sto ide kronoloski, itd, itd. Ta i takva osoba ce je kupiti neovisno koliko je istih epizoda, istog junaka vec objavljeno, ili ce biti objavljeno...ta se knjiga kupuje jer je kolekcionarska. Zato i limitiranog tiraza. Ona se ne kupuje da bi se prodala dalje...i to je to. Sve ostalo ne razumijem. Preprodaju i htjenje lake zarade ne percepiram i ne dozivljavam. Na primjer, ako ja hocu kupiti moguceg buduceg Magicnog Vjetra Il ritorno, u izdanju LL-a, mene ne zanima koliko ce ga biti u roto varijanti. (Iako imam masu i hc i sc izdanja istih junaka), ne pitaju jesti i piti...ja svoje takve knjige nikada ne bi prodao i necu. Kuzis kako se gleda na takvo izdanje?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 04/09/2019 : 15:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Ja stripove kupujem da ih čitam. Prema tome Pilota ću kupovati jedino u kiosk izdanju i točka :)

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/09/2019 : 15:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by ReemCP

Sad sam skužio da se može glasat i kao gost. Čudan mi taj omjer trenutni 43-74 u korist "NE". Ili postoji neki klub mrzitelja MN-a za kojeg nismo znali..



Nije Remi čudan omjer , razmisli malo .....

Shvaćam ljude šta kupuju Libelus , pojavljivanjem Mister Noa na kioscima cijena njihovih kolekcija neminovno pada

Ja ga čeka , i instikt mi govori da će biti uskoro na kioscima kad završi Miki i Ken Parker premda je Bernard reka da ga neće izdat.


Vara te instikt nazalost, Bernard je decidiran oko stava sa pilotom, isto kao I sa Alan Fordom, (jos jednom nazalost)



Evo da budem precizan , kad sam ga prije više puta pita za Teksa ,govorija mi je da ga neće izdat a evo izda ga je

Kad sam ga pita za Kit Telera , također je bija negativan odgovor a evo imamo ga na kiosku .




Ne znam...Odlican sam s njim i 'odjebao me je' totalno za Alan Forda,(da se tako plasticno izrazim). Isto tako se izrazio i za pilota. Nesto slicno kao kad je prekinuo Nathana. Evo kad se vratim, bas cemo ponovo porazgovarat na tu temu, s njegovim dopustenjem, jer njega razglabanje na forumu ne zanima.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000