forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 13. NOVOSADSKI STRIP VIKEND, 13. i 14. 9. 2019.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 06/09/2019 : 07:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote




SKC Novi Sad sa ponosom predstavlja 13. novosadski strip vikend koji će se ove godine održati u KS Svilari, Đorđa Rajkovića 6b, Novi Sad.

Program:

PETAK 13. SEPTEMBAR 2019.
16h Berza stripa
18h 3D strip – Milivoj Kostić, izložba fotografija 3D stripa s prethodnih strip-vikenda
19h Predstavljanje autora Vladan Nikolić i Wostok i izdanje SKCNS „Crno sunce, bela brada i srce od zlata“
20h Svečano otvaranje festivala i izložba Rajko Milošević – Gera
21h Muzički program Strip bluz

SUBOTA 14. SEPTEMBAR 2019.
12h Berza stripa
15h Radionica pravljenja igračaka od hartije... strip-junaci, škole stripa
16h Predstavljanje kapitalne knjige Dva veka karikature Gorana Maravića
16.30h Predstavljanje grafičkog romana Srboljuba Nikića
17h Predstavljanje časopisa Stripolis Branka Đukića
17.30h 90. godina stripa u Sloveniji, Iztok Sitar i Tomaž Bobnar
18h Predstavljanje izdavača: Besna Kobila, Čarobna knjiga, Makondo, Darkwood, Komiko, Alan Ford, System comiks, Veseli četvrtak, i svi ostali izdavači učesnici festivala
18.30h Zoran Tucić–Tucko, predstavljanje autora
Autori crtaju za i potpisuju izdanja; Gera, Janja, Tucko, Marko, Vladan....
19h Stanje stvari, razgovor o stripu: Zoran Sretenović, Milan Jovanović, Dejan Mladenović
19.30h Zoran Pejić, Parabelum, Deveta dimenzija Banjaluka, predstavljanje izdavača i autora i izdanja
20h Vladan Nikolić i Wostok – Novo Izdanje SKCNS-a i izložba, potpisivanje izdanja i razgovor s Vladanom Nikolićem
20.30h Marko Stojanović – Vekovnici izložba i razgovor
21.30h Zoran Janjetov Janja, otvaranje izložbe i razgovor
22h Muzički Vremeplov

Ulaz je besplatan.

Dobro došli!

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 06/09/2019 : 09:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
dolazim
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 08/09/2019 : 13:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote




Ove godine Festival se održava na novoj lokaciji, u novom Kulturnom centru "Svilara" - na Podbari, u ulici Dorđa Rajkovića 6.

https://www.facebook.com/pg/svilara/photos/?ref=page_internal

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 08/09/2019 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Vratite strip vikend u Fabriku!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 09/09/2019 : 00:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

Vratite strip vikend u Fabriku!


Ne može dok se radovi u Kineskoj četvrti ne završe. I ja to priželjkujem, živim na stotinak metara odatle. Nadam se dogodine sve na svom mestu.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 09/09/2019 : 08:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Wосток? :Д

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 09/09/2019 : 09:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Manny

Vratite strip vikend u Fabriku!


Ne može dok se radovi u Kineskoj četvrti ne završe. I ja to priželjkujem, živim na stotinak metara odatle. Nadam se dogodine sve na svom mestu.



Nisam znao za radove. Dogodine u Fabrici!
No, nešto mi je sumnjivo, s obzirom da Vuk živi na stotinak metara od Svilare...
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 09/09/2019 : 10:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Manny

Vratite strip vikend u Fabriku!


Ne može dok se radovi u Kineskoj četvrti ne završe. I ja to priželjkujem, živim na stotinak metara odatle. Nadam se dogodine sve na svom mestu.



Nisam znao za radove. Dogodine u Fabrici!
No, nešto mi je sumnjivo, s obzirom da Vuk živi na stotinak metara od Svilare...




Hm, ne bih ja tu ništa menjao. Neka bude Svilara i dalje, jer - Podbara!

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/09/2019 : 01:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Prvo vece, tonska proba...
[url=https://postimages.org/][/url][url=https://postimages.org/]upload photos[/url]

A posle smo i Gera i ja rasturili Svilaru. Prvo Creedence tribute band, a posle toga Gerin blues power trio.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000