forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 154

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 26/01/2022 : 22:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Džonija nema pa nema već pola godine.



Griješiš Petre Nema ga skoro 7 mjeseci

Zadnji put je od ovlašćenih lica rečeno da je do prevoditelja, pa sad valjda će uskoro prevest, ako treba i mi ćemo pomoć

Sva srića da sam na Tibetu uspješno položija tečaj strpljivosti
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 26/01/2022 : 22:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Puno izdanja ljudi guraju, podsjećaju me na Darkwood, ali s tim da vjerujem da su svjesni njihove greške. Možda se Džoni ne prodaje i ako budu 2 integrala godišnje to je ok, 6 brojeva, jedan svako dva mjeseca, kao što Ludensov Tex izlazi.

loading...
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 26/01/2022 : 23:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 5ypo

Golkondjani, kad ce neko novo izdanje?


ovo i mene živo zanima!


Stiže nešto ovih dana. Kripi 3 je stigao, čekamo kutiju.
Džoni 2 i Natan 4, ako ne dođu u petak, onda ponedelji...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 26/01/2022 : 23:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Golkondjani, da li planirate reprinte rasprodatih brojeva MV? Hvala unapred na odgovoru.


Ne da ne planiramo, nego do toga sigurno neće doći.
Obećali smo od samog početka da nema reprinta ničega, tako da...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 26/01/2022 : 23:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Puno izdanja ljudi guraju, podsjećaju me na Darkwood, ali s tim da vjerujem da su svjesni njihove greške. Možda se Džoni ne prodaje i ako budu 2 integrala godišnje to je ok, 6 brojeva, jedan svako dva mjeseca, kao što Ludensov Tex izlazi.


I mi se nadamo da ćemo na treću knjigu manje čekati. Dvojka se baš otegla, a nije sve ni do Vlade, i u štampariji je malo zapelo, kažu zbog praznika i corone... Inače, drago nam je kad nam ljudi kažu da podsećamo na Darkwood, urednički posmatrano, model njihovog pristupa izdanju je ono čemu ćemo pokloniti mnogo više pažnje u 2022.

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/01/2022 : 08:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Puno izdanja ljudi guraju, podsjećaju me na Darkwood, ali s tim da vjerujem da su svjesni njihove greške. Možda se Džoni ne prodaje i ako budu 2 integrala godišnje to je ok, 6 brojeva, jedan svako dva mjeseca, kao što Ludensov Tex izlazi.


I mi se nadamo da ćemo na treću knjigu manje čekati. Dvojka se baš otegla, a nije sve ni do Vlade, i u štampariji je malo zapelo, kažu zbog praznika i corone... Inače, drago nam je kad nam ljudi kažu da podsećamo na Darkwood, urednički posmatrano, model njihovog pristupa izdanju je ono čemu ćemo pokloniti mnogo više pažnje u 2022.



Sta bi ovo trebalo da znaci?

A ne znam sto su ljudi nestrpljivi pa pre nekoliko dana (ili je to sedmica?) je izasao Nik Rajder #2, malo pre toga Magicni Vetar #7, popunjena je rupa, sada se sve cita. Takodje i Durango #2.
Ja ne mogu da postignem sve da procitam, Badi Longavej je jos na cekanju.
Ja ne mogu da postignem sve ni da pokupujem a kamoli da procitam.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 27/01/2022 : 09:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Puno izdanja ljudi guraju, podsjećaju me na Darkwood, ali s tim da vjerujem da su svjesni njihove greške. Možda se Džoni ne prodaje i ako budu 2 integrala godišnje to je ok, 6 brojeva, jedan svako dva mjeseca, kao što Ludensov Tex izlazi.


I mi se nadamo da ćemo na treću knjigu manje čekati. Dvojka se baš otegla, a nije sve ni do Vlade, i u štampariji je malo zapelo, kažu zbog praznika i corone... Inače, drago nam je kad nam ljudi kažu da podsećamo na Darkwood, urednički posmatrano, model njihovog pristupa izdanju je ono čemu ćemo pokloniti mnogo više pažnje u 2022.



Sta bi ovo trebalo da znaci?

A ne znam sto su ljudi nestrpljivi pa pre nekoliko dana (ili je to sedmica?) je izasao Nik Rajder #2, malo pre toga Magicni Vetar #7, popunjena je rupa, sada se sve cita. Takodje i Durango #2.
Ja ne mogu da postignem sve da procitam, Badi Longavej je jos na cekanju.
Ja ne mogu da postignem sve ni da pokupujem a kamoli da procitam.



Upravo tako dragi kolega.
Nestrpljivost je postala jedna
od vecih ljudskih mana.
Meni cak i odgovara da se malo
stane na kocnicu, nakupilo se toga
a vremena sve manje. 😉
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 27/01/2022 : 09:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 5ypo

Golkondjani, kad ce neko novo izdanje?


ovo i mene živo zanima!


Stiže nešto ovih dana. Kripi 3 je stigao, čekamo kutiju.
Džoni 2 i Natan 4, ako ne dođu u petak, onda ponedelji...


Prva dva broja Creepy Pasta imam,
veselim se posljednjem.
Kako ce se moci nabaviti kutija?
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 27/01/2022 : 09:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam nestrpljiv, baš suprotno... Imam mali milijun nepročitanih izdanja, sve više i više jer sam nešto izgubio volju zadnjih tjedana, a Darkwood spominjem kao primjer gubljenja kontrole nad svojim projektima. Ne znam što to dira Golcondu, u najboljoj namjeri izneseno. Ali, dobro...

loading...
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 27/01/2022 : 10:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
mene zanima julija, na nju se dugo vec ceka
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/01/2022 : 10:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Super da se i creepy završio..uz Darwina, još jedan mini serijal koji golconda završi..e sad to sa kutijom,nije baš da mi je nešto bitna previše..više me zanima kako će to ići, da li je i "tiraž" kutija sličan kao i kod stripa, da li samo oni koji imaju cijeli komplet dobiju kutiju, da li je veća cijena sa kutijom...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 27/01/2022 : 11:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 27/01/2022 : 11:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Bila je kutija i s trecim Komesovim
omnibusom u izdanju Komika pa je ja kao
kupac sva tri broja opet nisam uspio
dobiti ili kupiti...
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 27/01/2022 : 12:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg




Ovde sve fino piše. Jedino nećemo moći da ispoštujemo ovaj deo sa posterom, jer nismo mogli da dobijemo to što smo hteli da stavimo na poster i onda nisam hteo da se peglam da stavljam bilo šta samo da bi se dobio poster...
Znači, kutija dolazi uz knjigu 3. Neće moći da se kupi samo knjiga 3 bez kutije ili samo kutija bez knjige 3. Koliko knjiga 3 toliko i kutija će biti. Ne bi trebalo da je previše komplikovano?

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 27/01/2022 : 12:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ja nisam nestrpljiv, baš suprotno... Imam mali milijun nepročitanih izdanja, sve više i više jer sam nešto izgubio volju zadnjih tjedana, a Darkwood spominjem kao primjer gubljenja kontrole nad svojim projektima. Ne znam što to dira Golcondu, u najboljoj namjeri izneseno. Ali, dobro...


Pa ne dira to Golkondu, ja nisam mislio na taj primer, kako ti kažeš, "gubljenja kontrole", ja sam mislio na primer kako bi trebalo da izgleda izdanje kome se i sa kakvim uredničkim pristupom u Darkvudu pristupa. Znači, uvodni tekst, još neka zanimljivost, a ne samo daj da prevedem strip i odštampam to što sam preveo. Tome i mi težimo i u narednom periodu ćemo posvetiti još više pažnje, takvom pristupu...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 27/01/2022 : 13:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

mene zanima julija, na nju se dugo vec ceka


I mene zanima Julija...
U štampi je novi trobroj, biće brzo...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 27/01/2022 : 13:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
GOLCONDA ima li ikakve šanse za izdanje Diznija , prvenstveno mislim na starija izdanja u stilu MIKIJEVOG ALMANAHA
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 27/01/2022 : 13:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

GOLCONDA ima li ikakve šanse za izdanje Diznija , prvenstveno mislim na starija izdanja u stilu MIKIJEVOG ALMANAHA


Nema.
I na moju veliku žalost, jer su, malo je reći, nerealni uslovi. Očigledno i za gigante, a kamoli za malu Golkondu...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4752 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 27/01/2022 : 13:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Šteta
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 27/01/2022 : 13:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šteta


+100

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/01/2022 : 13:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by 5ypo

Golkondjani, kad ce neko novo izdanje?


ovo i mene živo zanima!


Stiže nešto ovih dana. Kripi 3 je stigao, čekamo kutiju.
Džoni 2 i Natan 4, ako ne dođu u petak, onda ponedelji...


super!!!!!
Kripi preskačem (jedino koje nisam kupio),ali super za Džonija i novog Natana.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/01/2022 : 14:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

super!!!!!
Kripi preskačem (jedino koje nisam kupio),ali super za Džonija i novog Natana.


Hajde da izađe i taj Kripi, pa da probam to da pročitam. Prva dva sam kupio. Džoni i Natan me ne zanimaju.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 27/01/2022 : 15:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by jagodanbg




Ovde sve fino piše. Jedino nećemo moći da ispoštujemo ovaj deo sa posterom, jer nismo mogli da dobijemo to što smo hteli da stavimo na poster i onda nisam hteo da se peglam da stavljam bilo šta samo da bi se dobio poster...
Znači, kutija dolazi uz knjigu 3. Neće moći da se kupi samo knjiga 3 bez kutije ili samo kutija bez knjige 3. Koliko knjiga 3 toliko i kutija će biti. Ne bi trebalo da je previše komplikovano?


Bravo! Tako se to radi.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/01/2022 : 16:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Šta će vam tolike kutije?? Ako je tiraž prve dvije knjige 300 komada, a knjige 3 je 500 komada, nema svrhe raditi 500 kutija, još ako se uzme u obzir da dobar dio kupaca i nije previše lud za kutijom, 200 kutija je dovoljno..
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/01/2022 : 16:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ispada da stripofili jako vole kutijice...ja nemam još nijednu što se stripova tiče...da li ej samnom sve OK? :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 154 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000