forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Beogradski sajam 2019. 20 – 27. listopad/oktobar
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/10/2019 : 22:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Mislim da su Besna kobila i Komiko mogli naci lepsi komsiluk


S jedne strane Psihopolis a s druge.....
Nema dalje!




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 14/10/2019 : 11:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

Pozdrav društvo!
Golkondina ekipa planira dolazak na Interliber 15.-16., pa možemo nešto stripova svakakvih vrsta dostaviti do Zagreba, ako Vam šta treba sa BG Sajma javljajte...
Za detaljisanje i dogovaranje, slobodno nam pišite na PP...


Hoće li se vaši stripovi moći dobiti po sajamskim cijenama na Interliberu. Pitam jer su do sada na Interliberu cijene srpskih izdanja bili dosta skuplje nego u Srbiji.



Pozdrav, u principu, ne znam da li će se moći na nekom štandu naći Golcondina izdanja, još nismo ništa dogovorili ni sa kim. Ono što možemo to je da donesemo neki broj primeraka, pa da uzmete kod nas, naravno po Sajamskoj ceni, koliko to bude, svakako neće biti skuplje...
Inače, plan je i da do IL izađe i prvi trobroj Priča...:)

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 : 12:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Sad rekoše na sjednici u školi da je ministarstvo čak zabranilo da učenici idu organizovano na sajam knjiga u Beograd, nego traže da se inače u septembru više pažnje posveti organizaciji na odlazak na sajam knjiga u Banjaluci!? To je apsurdno, tamo ima samo nekoliko štandova, ništa posebno zanimljivo. A ni za radnike nije bolje, ono skoro da možeš biti kažnjen ako odeš, kao može samo vikendom, ali izgleda da škole to ni ne smiju da organizuju. A evo svakako posljednjih godina ni ne organizuju. Nevjerovatno.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 : 12:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

Pozdrav društvo!
Golkondina ekipa planira dolazak na Interliber 15.-16., pa možemo nešto stripova svakakvih vrsta dostaviti do Zagreba, ako Vam šta treba sa BG Sajma javljajte...
Za detaljisanje i dogovaranje, slobodno nam pišite na PP...


Hoće li se vaši stripovi moći dobiti po sajamskim cijenama na Interliberu. Pitam jer su do sada na Interliberu cijene srpskih izdanja bili dosta skuplje nego u Srbiji.



Pozdrav, u principu, ne znam da li će se moći na nekom štandu naći Golcondina izdanja, još nismo ništa dogovorili ni sa kim. Ono što možemo to je da donesemo neki broj primeraka, pa da uzmete kod nas, naravno po Sajamskoj ceni, koliko to bude, svakako neće biti skuplje...
Inače, plan je i da do IL izađe i prvi trobroj Priča...:)



Toooo
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 : 12:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Sad rekoše na sjednici u školi da je ministarstvo čak zabranilo da učenici idu organizovano na sajam knjiga u Beograd, nego traže da se inače u septembru više pažnje posveti organizaciji na odlazak na sajam knjiga u Banjaluci!? To je apsurdno, tamo ima samo nekoliko štandova, ništa posebno zanimljivo. A ni za radnike nije bolje, ono skoro da možeš biti kažnjen ako odeš, kao može samo vikendom, ali izgleda da škole to ni ne smiju da organizuju. A evo svakako posljednjih godina ni ne organizuju. Nevjerovatno.



Lokal patrioti
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 : 13:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by delboj

Sad rekoše na sjednici u školi da je ministarstvo čak zabranilo da učenici idu organizovano na sajam knjiga u Beograd, nego traže da se inače u septembru više pažnje posveti organizaciji na odlazak na sajam knjiga u Banjaluci!? To je apsurdno, tamo ima samo nekoliko štandova, ništa posebno zanimljivo. A ni za radnike nije bolje, ono skoro da možeš biti kažnjen ako odeš, kao može samo vikendom, ali izgleda da škole to ni ne smiju da organizuju. A evo svakako posljednjih godina ni ne organizuju. Nevjerovatno.



Lokal patrioti


Više priliči neka riječ koja se s tim rimuje.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 : 14:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by delboj

Sad rekoše na sjednici u školi da je ministarstvo čak zabranilo da učenici idu organizovano na sajam knjiga u Beograd, nego traže da se inače u septembru više pažnje posveti organizaciji na odlazak na sajam knjiga u Banjaluci!? To je apsurdno, tamo ima samo nekoliko štandova, ništa posebno zanimljivo. A ni za radnike nije bolje, ono skoro da možeš biti kažnjen ako odeš, kao može samo vikendom, ali izgleda da škole to ni ne smiju da organizuju. A evo svakako posljednjih godina ni ne organizuju. Nevjerovatno.


Pa iskreno, ja osobno ovakve stvari podržavam i potpuno su mi logične. Podržavaš sajam svoje države i zašto bi financirao odlazak na sajam u drugu državu. Mnogima u BiH ili Republici Srpskoj je bliži sajam u Zagrebu pa ne postavljaš pitanje što tamo ne organizirate izlet. Kažeš da je sajam u Beogradu veći od onog u Banja Luci. Dobro, ima logike.... Ali onaj u Frankfurtu je veći od onog u Beogradu pa možda najbolje da se tamo organizira ako je veličina bitna 😊


Pa zato što na tom sajmu u Banjaluci nema šta da se vidi. Išao sam prije nekoliko godina tako organizovano, obiđeš sve za pola sata i ne nađeš skoro ništa. A nije mnogo bliže od Beograda. Zagreb nam je mnogo dalje, ne znam da li neka škola koja je bliže Zagrebu ide tamo. Nemam ništa protiv toga i ako ide. Frankfurt nije dio ove priče. Godinama se išlo na sajam u Beograd i to je bilo normalno, tek je posljednjih godina to počelo da zamire, iako se ljudi bune.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 : 15:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

I dalje mislim da je u redu ako ministarstvo neke države od novca svojih građana financira odlaske na događanja unutar svoje zemlje. Bez obzira o kojoj državi se ovdje radi. Isto mišljenje bi imao i da je u pitanju Hrvatska, Srbija ili Paragvaj.


Ma nisu oni nikad imali ništa s finansiranjem odlaska u Beograd. Škole su to plaćale od svojih sredstava ili je to neko drugi iz opštine finansirao.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/10/2019 : 15:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Kome treba baš detaljan popis svih izlagača, evo prijatelj (i sam izlagač) upavo poslao.

https://sajamknjiga.rs/raspored-izlagaca-po-halama/

PS.
Jedan od najbitnijih štandova:
Strip knjižara “Alan Ford” = hala 4, pozicija 4023 (označeno strelicom).


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 14/10/2019 15:34:02
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/10/2019 : 18:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

Pozdrav društvo!
Golkondina ekipa planira dolazak na Interliber 15.-16., pa možemo nešto stripova svakakvih vrsta dostaviti do Zagreba, ako Vam šta treba sa BG Sajma javljajte...
Za detaljisanje i dogovaranje, slobodno nam pišite na PP...


Hoće li se vaši stripovi moći dobiti po sajamskim cijenama na Interliberu. Pitam jer su do sada na Interliberu cijene srpskih izdanja bili dosta skuplje nego u Srbiji.



Pozdrav, u principu, ne znam da li će se moći na nekom štandu naći Golcondina izdanja, još nismo ništa dogovorili ni sa kim. Ono što možemo to je da donesemo neki broj primeraka, pa da uzmete kod nas, naravno po Sajamskoj ceni, koliko to bude, svakako neće biti skuplje...
Inače, plan je i da do IL izađe i prvi trobroj Priča...:)


To sam i mislio. Da se u dogovoru sa vama naruči par stripova pa se nađemo u Zagrebu, podružimo, popričamo, zapijemo i obavimo trgovinu i razmjenu 😊😊😊


To, to. Ja se odmah predbilježujem za Julijin trobroj.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/10/2019 : 18:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

Pozdrav društvo!
Golkondina ekipa planira dolazak na Interliber 15.-16., pa možemo nešto stripova svakakvih vrsta dostaviti do Zagreba, ako Vam šta treba sa BG Sajma javljajte...
Za detaljisanje i dogovaranje, slobodno nam pišite na PP...


Hoće li se vaši stripovi moći dobiti po sajamskim cijenama na Interliberu. Pitam jer su do sada na Interliberu cijene srpskih izdanja bili dosta skuplje nego u Srbiji.



Pozdrav, u principu, ne znam da li će se moći na nekom štandu naći Golcondina izdanja, još nismo ništa dogovorili ni sa kim. Ono što možemo to je da donesemo neki broj primeraka, pa da uzmete kod nas, naravno po Sajamskoj ceni, koliko to bude, svakako neće biti skuplje...
Inače, plan je i da do IL izađe i prvi trobroj Priča...:)


To sam i mislio. Da se u dogovoru sa vama naruči par stripova pa se nađemo u Zagrebu, podružimo, popričamo, zapijemo i obavimo trgovinu i razmjenu 😊😊😊


To, to. Ja se odmah predbilježujem za Julijin trobroj.





Bome i ja. Pošaljem još i pm. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 : 20:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by sumohrvat

I dalje mislim da je u redu ako ministarstvo neke države od novca svojih građana financira odlaske na događanja unutar svoje zemlje. Bez obzira o kojoj državi se ovdje radi. Isto mišljenje bi imao i da je u pitanju Hrvatska, Srbija ili Paragvaj.


Ma nisu oni nikad imali ništa s finansiranjem odlaska u Beograd. Škole su to plaćale od svojih sredstava ili je to neko drugi iz opštine finansirao.


A odakle školama sredstva nego iz ministarstva. Bio sam na sajmu u Beogradu i apsolutno se slažem da je najbolji sajam knjige u regiji, bez obzira na čudne štandove u Komikovom susjedstvu😂😂😂
Ali i dalje mislim kako je u redu da učenici jedne države idu organizirano na događanja u toj državi.


Srednje škole valjda imaju određena novčana sredstva od upisnine koju đaci plaćaju, ili kako se to već zove. I imaju nešto od lokalne zajednice, svake godine opština da nešto novca za određene troškove, npr. ogrev i gorivo za odlazak na takmičenja. Ne znam baš detalje. Inače, škole nemaju svoje račune, sve to ide preko trezora.

Mogu oni da pričaju šta hoće, Banjaluka je previše daleko da bi nekog zainteresovala i više nego skormna ponuda na sajmu knjiga da prevali toliki put.
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 14/10/2019 : 21:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Mislim da su Besna kobila i Komiko mogli naci lepsi komsiluk


Opa, i drugi kum je kraj Veselog četvrtka.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 : 22:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Ta upisnina je 50 KM po učeniku. Sasvim je to dovoljno za finansiranje nekoliko putovanja godišnje. Sarajevo jeste blizu, ali nisam nikad čuo da neko spominje odlazak na sajam tamo. Odlazak na sajam u Beograd je uvijek bio tradicija i svi su zgroženi takvim odlukama.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/10/2019 : 22:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Jel bih se mogao nekoj dobroj duši iz zagreba tko ide na sajam ugrepsti za narudžbu nekih stripova?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 : 23:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Kada je sajam u Sarajevu?
Nisam dosad niti čuo za njega, a volio bih i njega posjetiti.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 14/10/2019 : 23:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by delboj

Ta upisnina je 50 KM po učeniku. Sasvim je to dovoljno za finansiranje nekoliko putovanja godišnje. Sarajevo jeste blizu, ali nisam nikad čuo da neko spominje odlazak na sajam tamo. Odlazak na sajam u Beograd je uvijek bio tradicija i svi su zgroženi takvim odlukama.


Sa 50 km možeš financirati nekoliko putovanja godišnje??????
Možeš, ali jedino ako idete pješice 😂😂😂😂 Nisi čuo da netko spominje odlazak na sajam u Sarajevo, ali ne znači da taj sajam ne valja i da nije dobra opcija jer je i bliže i jeftinije za odlazak. Meni je više za zgražanje što bi netko išao u puno udaljeniji Beograd na sajam nego na sajam knjiga u glavni grad države u kojoj živi(iako i na tom sajmu ima više nego dovoljno srpskih izdavača) , ali tu već ulazimo u politiku koja je zabranjena na ovom forumu pa bolje da se zaustavimo jer mi se ne leti sa foruma... Opet 😂😂😂😂
Na sreću sam bio na sajmu knjige i u Zagrebu i u Sarajevu i u Beogradu i na sva tri sajma sam se proveo odlično, nakupovao pune torbe stripova i podružio se sa predivnim ljudima.
Živ mi bio...



Ti onda mora da si Bosanac ako ne razumes
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 14/10/2019 : 23:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by velka031

Kada je sajam u Sarajevu?
Nisam dosad niti čuo za njega, a volio bih i njega posjetiti.


https://www.trt.net.tr/hrvatski/region-2/2019/04/18/sarajevski-sajam-knjiga-okupilo-se-vise-od-100-izdavaca-veliki-odziv-posjetitelja-1185943



Hvala, ubačeno u plan za 2020.
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 15/10/2019 : 00:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Golconda

Pozdrav društvo!
Golkondina ekipa planira dolazak na Interliber 15.-16., pa možemo nešto stripova svakakvih vrsta dostaviti do Zagreba, ako Vam šta treba sa BG Sajma javljajte...
Za detaljisanje i dogovaranje, slobodno nam pišite na PP...


Hoće li se vaši stripovi moći dobiti po sajamskim cijenama na Interliberu. Pitam jer su do sada na Interliberu cijene srpskih izdanja bili dosta skuplje nego u Srbiji.



Pozdrav, u principu, ne znam da li će se moći na nekom štandu naći Golcondina izdanja, još nismo ništa dogovorili ni sa kim. Ono što možemo to je da donesemo neki broj primeraka, pa da uzmete kod nas, naravno po Sajamskoj ceni, koliko to bude, svakako neće biti skuplje...
Inače, plan je i da do IL izađe i prvi trobroj Priča...:)


To sam i mislio. Da se u dogovoru sa vama naruči par stripova pa se nađemo u Zagrebu, podružimo, popričamo, zapijemo i obavimo trgovinu i razmjenu 😊😊😊


Ovo definitivno zvuči kao savršen plan...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/10/2019 : 09:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Kada je sajam u Sarajevu?
Nisam dosad niti čuo za njega, a volio bih i njega posjetiti.


Kako nisi!!!???


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/10/2019 : 10:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Nisi čuo da netko spominje odlazak na sajam u Sarajevo, ali ne znači da taj sajam ne valja i da nije dobra opcija jer je i bliže i jeftinije za odlazak. Meni je više za zgražanje što bi netko išao u puno udaljeniji Beograd na sajam nego na sajam knjiga u glavni grad države u kojoj živi(iako i na tom sajmu ima više nego dovoljno srpskih izdavača) , ali tu već ulazimo u politiku koja je zabranjena na ovom forumu pa bolje da se zaustavimo jer mi se ne leti sa foruma... Opet 😂😂😂😂
Na sreću sam bio na sajmu knjige i u Zagrebu i u Sarajevu i u Beogradu i na sva tri sajma sam se proveo odlično, nakupovao pune torbe stripova i podružio se sa predivnim ljudima.
Živ mi bio...



Razumijem Delboja u potpunosti, pogotovo ako ga zanimaju i stripovi. Bio sam prije nekoliko godina na sajmu u Sarajevu i od štandova sa stripovima su bili samo Agarthi i Red Box. Ako je omjer s izdavačima knjiga sličan (a pretpostavljam da je sajam u Beogradu puno veći), zašto bi htio ići na manji sajam?

Ne mora sve uvijek biti politika.

Uostalom, ako je državi u interesu boljitak građana, ili će uložiti da napravi svoj sajam konkurentnim, ili će poslati ljude na kvalitetniji sajam. Pametne države stipendiraju i školovanje svojih ljudi vani ako je program školovanja kvalitetniji.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/10/2019 : 10:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by velka031

Kada je sajam u Sarajevu?
Nisam dosad niti čuo za njega, a volio bih i njega posjetiti.


Kako nisi!!!???





E onda razumijem ovog debelog iz Rijeke
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/10/2019 : 10:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by sumohrvat

Nisi čuo da netko spominje odlazak na sajam u Sarajevo, ali ne znači da taj sajam ne valja i da nije dobra opcija jer je i bliže i jeftinije za odlazak. Meni je više za zgražanje što bi netko išao u puno udaljeniji Beograd na sajam nego na sajam knjiga u glavni grad države u kojoj živi(iako i na tom sajmu ima više nego dovoljno srpskih izdavača) , ali tu već ulazimo u politiku koja je zabranjena na ovom forumu pa bolje da se zaustavimo jer mi se ne leti sa foruma... Opet 😂😂😂😂
Na sreću sam bio na sajmu knjige i u Zagrebu i u Sarajevu i u Beogradu i na sva tri sajma sam se proveo odlično, nakupovao pune torbe stripova i podružio se sa predivnim ljudima.
Živ mi bio...



Razumijem Delboja u potpunosti, pogotovo ako ga zanimaju i stripovi. Bio sam prije nekoliko godina na sajmu u Sarajevu i od štandova sa stripovima su bili samo Agarthi i Red Box. Ako je omjer s izdavačima knjiga sličan (a pretpostavljam da je sajam u Beogradu puno veći), zašto bi htio ići na manji sajam?

Ne mora sve uvijek biti politika.

Uostalom, ako je državi u interesu boljitak građana, ili će uložiti da napravi svoj sajam konkurentnim, ili će poslati ljude na kvalitetniji sajam. Pametne države stipendiraju i školovanje svojih ljudi vani ako je program školovanja kvalitetniji.



E nema dalje lepo si sve objasnio. Sarajevo je prelep grad ali kada je u putanju Sajam knjige nema mesta dilemi.
Da ne spominjem ribe i provod i sve sto ide uz knjige
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2019 : 12:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sumohrvat, ajd dosta je ove zajebancije.
Ako tebi nije jasno zašto se đaci i maloletnici iz Republike Srpske ne šalju organizovano u autobusima u Federaciju BiH i obratno (!), onda samo mogu da pomislim da si maliciozan, ništa drugo.
Odgovor je: BALKAN.


Zato diskusija na tu temu prestaje ODMAH sad.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 15/10/2019 12:32:17
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/10/2019 : 12:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Tako da je stvar ukusa kome je bolji odlazak u Bg ili Sa, ali definitivno nitko ne bi trebao biti zgrožen što se podupire odlazak na sajam u svojoj državi umjesto na sajam u drugu državu. A ako ćemo govoriti o slanju srednjškolaca na sajmove u druge države zbog boljitka onda boljeg sajma knjiga od onog u Frankfurtu nema 😊😊😊



Ali tamo je većina knjiga na stranim jezicima :)

Sad ozbiljno, bez ikakve politike. Razumijem Delbojevu frustraciju jer s jedne strane imaš beogradski sajam sa 980 izlagača lani, a s druge strane u Sarajevu, citiram stranicu sajma: "nešto više od 100 izlagača". Nema tu usporedbe, nekome tko voli knjige (i stripove) neusporedivo je zanimljiviji sajam u Beogradu. I čovjek je frustriran jer je propustio priliku otići tamo organizirano, što je dosad bila praksa, a ti ga peglaš oko politike. I ja bih na njegovom mjestu bio nezadovoljan.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000