forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / JULIJA prva knjiga (epizode 46-48)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/10/2019 : 17:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
pa je li bolje da ide kao trobroj ili da i dalje cekamo broj 26 od darkwooda??
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/10/2019 : 18:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto super ovo 3-u-1, jer time je automatski i tempo izlaženja pojačan. Neka recimo objave 4 takva stripa u istoj godini, i eto nama godišnje 12 epzioda JDJP

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/10/2019 : 18:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by ivanl

Da ponovim pitanje; hoce li se nastaviti i Julijina mladost?


pitao sam ja to prije 10-15 dana...i za almanah/mladost, i za kolor specijale...odgovor je bio da zasad samo redovna serija...


Thx. Steta. No, ako im bude krenula dobro prodaja trobroja, mozda ima mjesta i nadi za specijalce/almanahe...


u odnosu na skoro 200 neobjavljenih epizoda iz redovne serije, 5 specijala i 8 almanaha (94 stranice po stripu, pa u dvije knjige sve stane) su najmanji problem...lako se to izda, ako redovna serija bude isla solidno...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/10/2019 : 19:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Da Julija dobro krene u prodaji to im od srca želim... Velika mi je želja da taj krasni serijal ide što brže kraju...No i ti almanasi i specijalci su bitni, a kad već pričamo o tome i to je bitno u kakvom formatu će biti, (ako budu). Naime tu mi ne bi bilo drago trpati sve u trobroje, recimo... Puno bi mi to drže bilo vidjeti kao zasebnu cjelinu, pogotovo za sc izdanje.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 22/10/2019 : 19:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Meni je isto super ovo 3-u-1, jer time je automatski i tempo izlaženja pojačan. Neka recimo objave 4 takva stripa u istoj godini, i eto nama godišnje 12 epzioda JDJP


Šalim se ja malo...naravno, ovo je jedini i pravi razlog zašto 3u1...
Ali dobro je da svi imamo svoje mišljenje, ne bi ni bilo normalno da nam se svima isto dopada...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 22/10/2019 : 20:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Da Julija dobro krene u prodaji to im od srca želim... Velika mi je želja da taj krasni serijal ide što brže kraju...No i ti almanasi i specijalci su bitni, a kad već pričamo o tome i to je bitno u kakvom formatu će biti, (ako budu). Naime tu mi ne bi bilo drago trpati sve u trobroje, recimo... Puno bi mi to drže bilo vidjeti kao zasebnu cjelinu, pogotovo za sc izdanje.


Možda 2u1, čisto da ispoštujemo formu...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/10/2019 : 20:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by ivanl

Da Julija dobro krene u prodaji to im od srca želim... Velika mi je želja da taj krasni serijal ide što brže kraju...No i ti almanasi i specijalci su bitni, a kad već pričamo o tome i to je bitno u kakvom formatu će biti, (ako budu). Naime tu mi ne bi bilo drago trpati sve u trobroje, recimo... Puno bi mi to drže bilo vidjeti kao zasebnu cjelinu, pogotovo za sc izdanje.


Možda 2u1, čisto da ispoštujemo formu...


Ma znas, sta cu vam reci; kako god, samo da ide cijeli serijal. Ja zahvalan...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/10/2019 : 00:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Igrom vremenske slučajnosti imao sam čast da dobijem prvi primjerak nove Julije.
Hvala šefe što se nismo sreli 10ak minuta kasnije.





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1351 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 23/10/2019 : 11:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Može li koja slika unutrašnjosti?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/10/2019 : 11:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Super izdanje.
Pravi kiosk strip:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 23/10/2019 : 11:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
nije besmisleno i sigurno si u teškoj manjini - urednik ti je sve lepo objasnio,i meni ova odluka sa 3u1 pije vodu i jedino tako ima smisla raditi ako želimo da čitamo ovaj serijal u budućnosti.

Glede ovoga o sviđanju,pa prvo ti je markos tako postavio priču sa izdavaštvom,i vidi gde je sad.



+111111

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/10/2019 : 11:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Na kraju bi najbolje bilo da izdaju svaki broj u tri naslovnice

loading...
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/10/2019 : 11:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Lijepo za nastavak ovog stripa....ali previše je to stranica za SC. Po fotografijama čini mi se poprilično iskrivljen već i prije čitanja.

Dakle kao što je netko napisao više izgleda kao kiosk izdanje nego kolekcionarsko. Ali dobro bitno da ide....
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/10/2019 : 12:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Lijepo za nastavak ovog stripa....ali previše je to stranica za SC. Po fotografijama čini mi se poprilično iskrivljen već i prije čitanja.

Dakle kao što je netko napisao više izgleda kao kiosk izdanje nego kolekcionarsko. Ali dobro bitno da ide....


Nazalost i ja primjecujem tu zakrivljenost. No jako mi je drago da Julija ide dalje i uzimat cu je s zadovoljstvom bez obzira na 'tehnikalije'.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/10/2019 : 12:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by logo111

Lijepo za nastavak ovog stripa....ali previše je to stranica za SC. Po fotografijama čini mi se poprilično iskrivljen već i prije čitanja.

Dakle kao što je netko napisao više izgleda kao kiosk izdanje nego kolekcionarsko. Ali dobro bitno da ide....


Nazalost i ja primjecujem tu zakrivljenost. No jako mi je drago da Julija ide dalje i uzimat cu je s zadovoljstvom bez obzira na 'tehnikalije'.



Bez obzira na te tehnikalije kupit će se, em je dobar strip, em treba podrška izdavaću..... a iskreno nisam probao trobroj KP-a stavit da stoji ovako - nisam siguran da se i on ne bi malo nakrivio

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 23/10/2019 : 13:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Ma ima da Juliju izdaju 10u1, ko one mekoukoričene američke compendiume, recimo imam Bonea takvog kod kuće, preko 1300 str.
Dosta je nakrivljen.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/10/2019 : 14:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Izdanje je super.
Svaki kiosk strip(deblji.maxi npr.)će se nakriviti kad ga ostaviš da stoji okomito sam za sebe.
A nije problem ga malo staviti pod prešu da ga ispeglamo.
Oni koji pojam kolekcionarski poistovjećuju sa tvrdim koricama,debelim papirom i slično su u zabludi.
Oznaka "kolekcionarski" je samo marketinški trik izdavača:)Jer koji strip danas nije kolekcionarski?
Rijetko ko kupi strip samo za pročitati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/10/2019 : 14:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Imam ja SC mangi koje imaju i po 600 strana, procitao sam ih i u dobrom su stanju.
A imam i SC knjiga sa dosta stranica pa su isto u Ok stanju.
Očekivat da će izgledat kao da nije čitano je nerealno.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 23/10/2019 : 15:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Imam ja SC mangi koje imaju i po 600 strana, procitao sam ih i u dobrom su stanju.
A imam i SC knjiga sa dosta stranica pa su isto u Ok stanju.
Očekivat da će izgledat kao da nije čitano je nerealno.





ha, ništa.... jedan za čitanje, jedan za policu

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 23/10/2019 : 15:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
jesu ostale dvije naslovnice u boji unutar stripa??
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/10/2019 : 15:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

jesu ostale dvije naslovnice u boji unutar stripa??

Jesu, odgovorili su na to pitanje u onoj "službenoj temi" na 1.stranici.

quote:
Originally posted by Golconda

Izdanja će biti mekih korica, naravno, obavezno sa sve tri kolor naslovne strane unutra, pošto neće uvek na koricama biti naslovna od one prve epizode...:)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

dragan4e
New Member



Serbia
183 Posts

Member since 09/09/2009

Posted - 23/10/2019 : 16:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dragan4e a Private Message  Reply with Quote
Evo opisa nove Julije preuzetog sa Darkvudovog foruma. Žao mi je zbog loše reklame, ali dole navedeno stoji (napominjem da sam željno iščekivano izdanje svejedno kupio):

Salu na stranu, ne zezam se. Izdanje ko pirat, svega mi. Bacio pogled na brzinu i zapanjujuce je da nekom padne na pamet da stampa strip sa onolikim marginama. Kolko je tesko nauciti prelom, majku mu. Naslovnice unutra ko jeftina digitalna stampa na istom papiru ko ostatak stripa, plus i one imaju beline okolo od margina. Stvarno nisam gledao prevod posle toga, nije mi bilo do toga da bečim oči na ona sitna slova.
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 23/10/2019 : 16:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Pa ne vjerujem da su štampali strip sa manjim marginama u odnosu na original?! Zašto bi pobogu to bilo ko radio?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/10/2019 : 16:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo par mangi zasada jednom pročitanih, Kodanshina izdanja su skupa i užasne kvalitet (najtanji i najjadniji papir), dok je npr Dark Horse-ov Planetes odličan, debeli masni papir i prošiveno, praktički kao HC:







Svi su 400+ strana, Ichi-F je najdeblji, cca 570.

Eh sada samo ovisi kakva je kvaliteta ove Julije.

Namjerno malo veće slike da se bolje vidi.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/10/2019 16:57:59
Go to Top of Page

dragan4e
New Member



Serbia
183 Posts

Member since 09/09/2009

Posted - 23/10/2019 : 17:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dragan4e a Private Message  Reply with Quote






Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000