forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2019
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/11/2019 : 12:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pogledao sam sad...pa to je blizu Zagrebačkog velesajma.....vjerovatno je neki putokaz do Velesajma?
Koliko daleko je, ako parkiram npr na Aerodromu do tog Velesajma? Da li se može stiči pješice, onako lagana šetnjica?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/11/2019 : 14:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pa zato jer mi nije cilj samo Interliber, nego i Zlatara Križek, pa još neke trgovine u Zagrebu, pa mi se ne da skroz voziti automobilom. Meni je cilj, da dođem automobilom u Zagreb a onda ga negdje ostavim i idem pješke ili taxijem do tih različitih odredišta,....samo je problem jer to nije Ljubljana, gdje možeš sve pješice obilaziti,....mrzim velike gradove i gužvu!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/11/2019 : 14:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Mozes parkirat kod INA zgrade s istocne strane velesajma. Od tamo ti ni centar nije daleko. Pjeske Si za pol sata na gl. Kolodvoru
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/11/2019 : 15:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Pretpostavljam da ćeš kupit više stripova na interliberu nego zlata u zlatarni pa onda radije parkiraj bliže interliberu zbog nošenja.





hvala svima na odgovorima, več ču se nekako snači!

Zagreb, yeah baby!!!! Kladionice, kockarnice, stripovi, trgovine i trgovinice, restovrančiči, barovi,....nadam se da bude lijepo vrijeme, sunčano, mogao bi se lijepo provesti.

Jel ide netko iz Slovenije?

mogli bi zajedno....vjerovatno najbolje prvi dan, dok nisu sve rasprodali, pogotovo ako bude Libellus imao neke popuste, stripove sa "oštečenjima", novog Pilota, Magičnog,......imam utisak da budu izdali i Mister No redovnu biblioteku, ako se to dogodi, onda če se i taj rasprodati veoma brzo, jer če ga pokupovati i ljudi koji inače ne sakupljaju biblioteku, pa če ionako mala naklada biti još manja,...ako budem imao priliku kupit ču dva primjerka, jer imam utisak da če taj broj, koji se bude proavao na interliberu za par godina postiči višu cijenu nego obično, jer če neki ostati bez svog primjerka......
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/11/2019 : 15:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Onaj tko je rezervirao sigurno neće ostati bez svog primjerka Mister Noja.
Nisam znao da švercaš sa zlatom, kupuješ jeftino u Zagrebu i prodaješ skupo u Sloveniji, nisu ti ravni ni indijanci, ni kauboji, ni traperi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/11/2019 : 17:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo za €ura i ostale koji još nisu bili, zaokružene su hale gdje je sajam i besplatni parking:


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/11/2019 : 17:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Eto, ako dolazite helikopterom da znate
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/11/2019 : 21:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da li ima netko voljan tko ide na Interliber da mi pogleda knjige u izdanju Algoritma od Tolkina i dva nova kinga koja bi trebala izaći u izdanju Lumena?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/11/2019 : 21:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da li ima netko voljan tko ide na Interliber da mi pogleda knjige u izdanju Algoritma od Tolkina i dva nova kinga koja bi trebala izaći u izdanju Lumena?



Možda ja ako budem imao vremena tražiti te knjige. Gdje im je štand?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/11/2019 : 21:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonka24

Da li ima netko voljan tko ide na Interliber da mi pogleda knjige u izdanju Algoritma od Tolkina i dva nova kinga koja bi trebala izaći u izdanju Lumena?



Možda ja ako budem imao vremena tražiti te knjige. Gdje im je štand?


Ne znam stvarno, nikada nisam bio.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/11/2019 : 21:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Tonka24

Da li ima netko voljan tko ide na Interliber da mi pogleda knjige u izdanju Algoritma od Tolkina i dva nova kinga koja bi trebala izaći u izdanju Lumena?



Možda ja ako budem imao vremena tražiti te knjige. Gdje im je štand?


Ne znam stvarno, nikada nisam bio.



Pokušat ću potražiti. Mislim to je poznata izdavačka kuća pa ne bi trebalo biti problema. E sad, gužva gomila ljudi, to je malo veći problem.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/11/2019 : 22:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ako budeš hvala ti puno...

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/11/2019 : 07:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Evo i majice za mene.




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/11/2019 : 08:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Evo i majice za mene.





odlična,najbolja od ove 4

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/11/2019 : 08:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Diskach... I za ovih 200 m ti treba 10 minuta 😂😂😂
Ali ovo je stvarno najbolja opcija za Eura jer može busom do centra u par minuta direktno i bez presjedanja. A Inina zgrada je uočljiv simbol pa se ne možeš izgubiti kad se vraćaš. A i svi
Autobusi sa kolodvora idu tuda.



Napisao sam manje od 10min.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12168 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/11/2019 : 12:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Onaj tko je rezervirao sigurno neće ostati bez svog primjerka Mister Noja.
Nisam znao da švercaš sa zlatom, kupuješ jeftino u Zagrebu i prodaješ skupo u Sloveniji, nisu ti ravni ni indijanci, ni kauboji, ni traperi.



haha, nije jeftino u Zagrebu!
Kod ove Zlatare Križek sviđa mi se nakit MORČIČI, pogotovo naušnice.

Koliko sam razumio Morčiči su tradicionalni Hrvatski nakit iz vremena Venecije i nosili su ih mornari.

Ne znam kako je to danas?

Da li muškarci još uvijek nose morčiče ili je to više za žene?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/11/2019 : 19:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Zadnja majica:



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/11/2019 : 19:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Batman i Hellboy su moji odabiri, a bude taman 1000 za te dvi. ^^

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/11/2019 : 19:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Batman i Hellboy su moji odabiri, a bude taman 1000 za te dvi. ^^



Meni su te dvije plus Punisher.
E sada samo da li će ih biti, tj brojeva...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/11/2019 : 20:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Marko, di su Hellboy 5 i 6?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/11/2019 : 21:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Marko, di su Hellboy 5 i 6?



Zar nisu već u prodaji?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/11/2019 : 21:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by vice

Batman i Hellboy su moji odabiri, a bude taman 1000 za te dvi. ^^



Meni su te dvije plus Punisher.
E sada samo da li će ih biti, tj brojeva...


Zašto ne bi bilo, nema valjda toliko puno žena koje kupuju stripove?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 02/11/2019 : 22:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Amos

Marko, di su Hellboy 5 i 6?



Zar nisu već u prodaji?


Fala na infu.
Moja falinga.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 02/11/2019 : 22:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Eto, ako dolazite helikopterom da znate



''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/11/2019 : 08:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by vice

Batman i Hellboy su moji odabiri, a bude taman 1000 za te dvi. ^^



Meni su te dvije plus Punisher.
E sada samo da li će ih biti, tj brojeva...


Zašto ne bi bilo, nema valjda toliko puno žena koje kupuju stripove?





Pa evo i Spermark je rekao da je M najbrže planuo, bit će da ipak ima tako puno žena!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000