forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sretno punoljetstvo stripovi.com !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/11/2019 : 16:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja bih, ali evo baš juče me provocira na Fejsu, pa me nešto mrzi..

Čemu otključavanje, kad će biti izbačen opet za dva dana?



I dva dana nešto znače na suncu , ako ništa drugo zbog D vitamina

Ali ko zna , možda se i popravija
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 03/11/2019 : 17:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@manhunter poručuje ti vronski: kad ti budeš gostovao kod Milomira Marića, e onda se javi!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/11/2019 : 17:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
правда за вронског

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/11/2019 : 17:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tamo negdje 2010. mi google izbacio nekakvu stranicu stripovi.com, a što sam točno tražio to ni vrag više ne zna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/11/2019 : 17:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Charlite isto nema...


Kako nema, u zadnjih 40-ak dana popunila cijelu stranicu svojim aktivnostima. http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=4789

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/11/2019 : 17:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@manhunter poručuje ti vronski: kad ti budeš gostovao kod Milomira Marića, e onda se javi!





Kada bih gostovao kod tako neke spodobe, ama baš nikome se posle toga ne bih javljao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/11/2019 : 17:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Tamo negdje 2010. mi google izbacio nekakvu stranicu stripovi.com, a što sam točno tražio to ni vrag više ne zna.



Jeftine striptizete? Kako stripovati? Strip u mojoj okolini?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/11/2019 : 17:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@manhunter poručuje ti vronski: kad ti budeš gostovao kod Milomira Marića, e onda se javi!


Ček, jel' stvarno bio na hepiju?
Kojim povodom su ga zvali?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/11/2019 : 18:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Hahahhaa, team-up s Mišom.

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=F2uC-YF2vDc

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 03/11/2019 18:04:41
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/11/2019 : 18:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Prestanite da kvarite ovako lep topic ovim shitom.

Otvorite u svaštari topic "Čime se forumaši bave kad nisu na forumu", pa terajte.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 03/11/2019 18:13:22
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/11/2019 : 18:30:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ok, sori, neću više.
Živio scom!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 03/11/2019 : 18:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Cestitke svima i od mene.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/11/2019 : 19:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Sritan rođendan!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6572 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 03/11/2019 : 23:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Čestitam! I neka traje, večno.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/11/2019 : 08:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Osamnaest godina?! Kako vrijeme leti. Ja sam prvi puta vidio ovaj forum i stranicu Stripovi.com početkom 2005, kada sam se i prvi puta spojio na net. Sjećam se da mi ju je pokazao naš forumaš Spiderman. Bio je to pogled u novi svijet, jer sam do tada u Trstu kupovao talijanske Bonellije kako bih vidio što izlazi i radio usporedne popise. Bilo je to vrijeme dial-upa i sporog interneta. Uskoro će mi biti 15 godina druženja sa ovim forumom, upoznao sam vas jako puno zahvaljujući raznim festivalima i druženjima. Iako rijetko komentiram i dalje sam tu svaki dan barem desetak minuta, da vidim ima li što novo.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 04/11/2019 : 10:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Čestitam! I neka nam traje još duuuuuuuuugo.

2001. krenuo sajt, ja dobio kčer. 2003. dobio sina i prvi put se prijavio ovdje.... - što ti je sudbina

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
573 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 04/11/2019 : 12:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
18 godina? Kako vrijeme leti. Bijah mlađahan momak kada se pridružih a sada ostala samo stara olupina! :)

Čestitke na punoljetnosti! Pa čestitamo opet na 25 pa 50 godina a nakon toga neka preuzmu mlađe generacije :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/11/2019 : 13:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nego kad smo mi već kod 18 godina... Markose, forum je dosta star (doduše u web se kužim ko Mara u krivi k*), jesi ga razmišljao unaprijediti/ažurirati/štogod ?

Znam da su neki gamerski forumi to radili i da je to Sizifov posao ako misliš zadržat staru bazu (postove i članove)...neki su to riješili tako da su krenuli ponovno od 0(svi postovi obrisani, svi članovi obrisani), a neki su sve prebacili (HCL.HR) pa je to potrajalo i imali su dosta problema dok sve nije proradilo.



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/11/2019 13:32:56
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/11/2019 : 13:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego kad smo mi već kod 18 godina... Markose, forum je dosta star (doduše u web se kužim ko Mara u krivi k*), jesi ga razmišljao unaprijediti/ažurirati/štogod ?



samo ovo ne, nek ostane kako jeste
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2019 : 14:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nadam se samo da se nece mijenjati, ovako kao sto je sad i dosad bilo, nista ne fali. Ima dosta osnovnih opcija koje su i vise nego dosta za komuniciranje na forumu. Jos nam samo treba da kad kliknemo da posaljemo post, da bude kao na forum.hr kad cekas nekih pol sata da ti objavi post na forumu.

Ovdje to ide dosta brzo, brzo se moze pisat i preko moba, zaista nema potrebe komplicirati :) Jedino ako ce Markos dodavati smajlice, to moze. Iako se i to da srediti i ovako preko odredjenih stranica i slika.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/11/2019 : 14:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nije sve u izgledu i smajlićima, ima jako puno i u sigurnosti.
Ali kao što sam već rekao, ne kužim se u WEB, znam samo ovako neke pi*darije. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/11/2019 : 14:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja ovaj forum volim bas zbog te jednostavnosti. Noviteti ubise. Ali mozda sam ja vec internet dinosaurus.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2019 : 14:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nije sve u izgledu i smajlićima, ima jako puno i u sigurnosti.


Kako misliš "sigurnosti", nisam shvatio taj dio

quote:
Originally posted by sawitch

Ja ovaj forum volim bas zbog te jednostavnosti. Noviteti ubise. Ali mozda sam ja vec internet dinosaurus.


Ja sam od ranije na nekim drugim forumima duže vremena, koji su više "modernizirani" i to već odavno, imaš i za lajkat svaki post, pa imaš onih kao "putujućih" reklama koja je tema aktivna i to.. pa kad sam došao ovdje, začudio sam se ovoj, možda "zastarjeloj verziji foruma, ali sam brzo skužio koliko upravo da jednostavnost ima svoje prednosti, te mi je ubrzo postao najdraži forum

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/11/2019 : 14:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nije sve u izgledu i smajlićima, ima jako puno i u sigurnosti.


Kako misliš "sigurnosti", nisam shvatio taj dio

quote:
Originally posted by sawitch

Ja ovaj forum volim bas zbog te jednostavnosti. Noviteti ubise. Ali mozda sam ja vec internet dinosaurus.


Ja sam od ranije na nekim drugim forumima duže vremena, koji su više "modernizirani" i to već odavno, imaš i za lajkat svaki post, pa imaš onih kao "putujućih" reklama koja je tema aktivna i to.. pa kad sam došao ovdje, začudio sam se ovoj, možda "zastarjeloj verziji foruma, ali sam brzo skužio koliko upravo da jednostavnost ima svoje prednosti, te mi je ubrzo postao najdraži forum



Sigurnost kao kad neko provali u bazu foruma i pokrade sve podatke.
kao što su hakirali Sony-ev PSN, Yahoo Mail...evo sada zadnje je priznao Nord VPN koji se bavi sigurnosti..

Postoje forumi na darknetu gdje se ti podatci prodaju....za par centi.
Fun Fact: kaže raja, najviše vrijedi ime nekog ko je bar 1 platio ransomware.

EDIT: Evo ovdje možeš provjerit svoj email, recimo moj Yahoo mail je naravno fasovao (ako je, reći će ti i na kojoj stranici/forumu/štogod):
https://haveibeenpwned.com/

EDIT 2: Mislim da na S.com imamo sreće jer smo nezanimljivi lopinama, ali veća sigurnost nebi bila loša.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/11/2019 14:50:33
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2019 : 14:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, na to si mislio Ne znam kome bi bilo intresantno ovdje provaljivati, iako smo imali ove godine slučaj kad forum nije radio nekoliko sati (neki error javljalo), pa je Markos to sredio. Netko je nešto pokušao, ali nije uspio. Ne razumijem se u to, niti znam koja im je svrha to raditi.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000