forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sretno punoljetstvo stripovi.com !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2019 : 15:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Nego kad smo mi već kod 18 godina... Markose, forum je dosta star (doduše u web se kužim ko Mara u krivi k*), jesi ga razmišljao unaprijediti/ažurirati/štogod ?



samo ovo ne, nek ostane kako jeste


Dok vrti/radi/vozi ne diraj nista!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/11/2019 : 15:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
sto se mene tice, taj neko moze da pokupi sve moje podatke i postove sa ovog foruma
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 17:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ne znam kakva korist nekome da pokupi podatke s ovog foruma, na meni se sigurno neće obogatiti pa neka slobodno izvoli.
Ista stvar je i s mojim mailom, tamo će uglavnom pronaći hrpu youtube linkova na muzičke albume spremljenih u skice, nema nikakvih državnih tajni ili vrijednih informacija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 04/11/2019 : 18:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, na to si mislio Ne znam kome bi bilo intresantno ovdje provaljivati, iako smo imali ove godine slučaj kad forum nije radio nekoliko sati (neki error javljalo), pa je Markos to sredio. Netko je nešto pokušao, ali nije uspio. Ne razumijem se u to, niti znam koja im je svrha to raditi.



Poanta je prikupljanje podataka. Računaj da veliki broj korisnika koristi uvijek iste lozinke, što znači ako želiš nečiju lozinku za nekakav bitan račun koji je dobro zaštićen nećeš tu provaljivati nego tamo gdje taj isti korisnik ima račun ali nije toliko zaštićeno.

Npr. provališ nečiji račun na nekom forumu, a zatim pronađeš tog korisnika u bazi po mailu i vidiš gdje sve ima račune. Recimo da ima račun na Playstation networku, iskušaš "sreću" i pokušaš se tamo prijaviti s ukradenim podacima, ako prođe možeš lijepo prodati njegov račun pun igrica na crnom tržištu. I PS je davnije imao provalu i ukradeno im je hrpu podataka. Ovo je banalan primjer.

Zadnje što sam pročitao je da je ukradeno 7.5 mil. podataka korisničkih računa Adobe platforme, istina bez lozinke.

S druge strane fb je koristio usluge vanjske firme za nekakve analize koji su imali pristup računima i lijepo su te podatke snimili na jedno od svojih računala u txt formatu.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 04/11/2019 : 18:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
eh da, zaboravio najbitnije, SR stripovi.com, pamet u glavu sad kad si punoljetan. :)
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 04/11/2019 : 20:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

sto se mene tice, taj neko moze da pokupi sve moje podatke i postove sa ovog foruma



Tako je, i neka slobodno uzme par aukcija.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/11/2019 : 20:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajde napokon netko ko kuži koliko smo izloženi na internetu. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/11/2019 : 20:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by sawitch

Iz mog ugla zlatno doba foruma je bilo tamo negde 2009-e ili 2010-e.



A meni 2005-2009. Tad je bilo nekako najaktivnije. Kico, Prozirna senka, Aco, Heyoka, Flamboyant soul, DJ, Dekara, mcn, Dado, Gaston, Djole, Renky...




Najbolja je 2020.: supermark, solar, king warrior, diskach, manhunter, tonka, deers, deecay, poli, tinton, mladjo, dodsferd, tex2, stinky, lwood, markos, tex, anto, rizbo, bushido, djole, kit, delboj, izivko, euro, paro, ivanl, sellane, stark, Valter, sawitch, kruger, peyo, kasper, sumohrvat, zeljko, shanet, nagor, supermark



Sebe na prvo mjesto ha? A mene na 12?

Dobro ,dobro...


:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/11/2019 : 20:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jedanaesto. Deseto ako njega ne racunas.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/11/2019 : 20:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by kasper

sto se mene tice, taj neko moze da pokupi sve moje podatke i postove sa ovog foruma



Tako je, i neka slobodno uzme par aukcija.



zar aukcije nisu na deugom serveru, nemaju one veze sa ovim forumom... osim passworda
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 04/11/2019 : 21:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Tutta

Charlite isto nema...


Kako nema, u zadnjih 40-ak dana popunila cijelu stranicu svojim aktivnostima. http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=4789

Hvala Dodo, baš pogleda, kuhinja, yoga...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/11/2019 : 21:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čudi me kako je nisi skužio iako si često na tom podforumu, valjda previše gledaš onaj topic s vrućom piletinom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12352 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/11/2019 : 22:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@stripofil - hvala na ovom upisu, nisam bio ni svjestan toga :) Sad mi je u biti jasnije na što je @DiSkAcH "ciljao" :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 05/11/2019 : 07:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Živio najbolji sajt na svijetu! Jedna od konstanti u mom životu. Pisala ja intenzivnije ili ne, stalno se muvam ovuda. Vijesti, diskusije o stripu, informacije o izdanjima, zanimljivi pojedinci... Želim mu sretnu i zanimljivu budućnost. A i svima koji ovdje daju svoje vrijeme i energiju.
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 24/11/2019 : 14:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Čestitke i od mene!

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 01/12/2019 : 10:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Velike čestitke i od mene.
Da nema ovog portala moje bi kolekcije nestale u tami, vlazi, prašini i hladnoći mog tavana.
Drago mi je da postoji i čuva stripove na životu.
Mene je vratio u djetinjstvo i donio puno veselja.
Još 7 brojeva i popunio sam i drugu kolekciju Vjesnikovih Fordova. Sad imam jednu u ZG i jednu u Njemačkoj. Onda krećemo po Borgise za koje, kao nekada veliki Fordovac, nisam niti znao dok nisam prije par godna počeo pratiti portal.
Ništa, ajmo malo na aukcije. Možda netko prodaje komplet Borgisa ili AF 10 ili 11 ...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000