forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 127,128,129,130,131,132,133
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/11/2019 : 08:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.



Daj nek tiskaju sve iz rupe,ili bar da popunimo do 100 u idućoj turi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/11/2019 : 10:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Rekao sam ja da će ovo biti jesen Kita Tellera na ovom sajtu!




+1

Edited by - RAKOSI4 on 16/11/2019 10:56:54
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/11/2019 : 10:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Za mene je nas Teller kao stari zapovjednik utvrde - pun iskustva i ima autoritet, i mi ostali rendzeri ga postujemo :) Sto ces, uvijek ce se na forumu naci i poneki Zubati Bill i pokoji njegov necak, ali ne treba se na njih osvrtati. Neka nama naseg Tellera i Malog Rendzera kao serijal, druzit cemo se mi jos dugo i dugo ;)



+1
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/11/2019 : 10:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Vratila ga pozitiva ovog topica......neka si se vratio - a tu je i nova tura VG....pa kakav bi ti rendžer bio da to nije dovoljan razlog za povratak



+1
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/11/2019 : 10:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.






Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/11/2019 : 11:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.



Hej, ipak si živ! Je li opet radiš za Van Gogh ili?

Hvala što si se javio i dodatno potaknuo nadu da će ta rupa biti popunjena!

Ne radim više u firmi Van Gogh (tamo sam radio kao računovođa), promjenio sam posao, ali sam ostao u super odnosima sa svima u Van Goghu. Rupa bi svakako trebala biti popunjena, jedino što će samo neki brojevi možda u HC jer nisu sve epizode baš najkvalitetnije.



Hello javljaj nam se i dalje i baš mi je drago da si osta u dobrim odnosima sa Vangogovcima
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2019 : 19:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by hello

Evo da se javim i ja. Kao što ste već upoznati sljedeća tura ide popunjavanje rupe i mislim da će biti tiskano 9 brojeva.





Nisam te ni 'ubra' druze isprve...ali evo ti i od mene jedan Wellcome back, pa makar i ovakvim jednostavnim javljanjem...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 19/11/2019 : 20:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Stigla nadopuna u SNK! Mislim 20 komada po broju, odnosno 19 nakon moje kupnje...

---

<b></b>
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/11/2019 : 23:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by El Morisco

Stigla nadopuna u SNK! Mislim 20 komada po broju, odnosno 19 nakon moje kupnje...



Brzi su!

Lwood je napisao da je naručio, pa je onda ostalo 18.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/11/2019 : 08:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Jučer ih pokupija s pošte i odma slistija letećeg Holandeza .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 21/11/2019 : 08:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Jučer ih pokupija s pošte i odma slistija letećeg Holandeza .



Odlično!
Kakav je dojam?
Meni je ta epizoda ostala u pamćenju kao prosječna, ali davno sam to čitao.

Je li ti se čini da su im korice malo tvrđe / kruće nego ranije?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/11/2019 : 09:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pa meni je ok,al sviđala mi se i prije. Inače KT je rijetki junak kojeg još uopće pratin.
A korice su i kruće i lošije. Odlipija mi se komad naslovnice broja 130.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 21/11/2019 : 11:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Da, i meni je to lošije što su kruće, iako mi se nije ništa odlijepilo.
To ti se i dogodilo zbog krutosti istih.

Kad mi se nešto tako odlijepi, to ja lako riješim s malo ljepila.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 21/11/2019 11:15:36
Go to Top of Page

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 22/11/2019 : 11:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sinoć Pitoma zvijer/Mali vrač (čarobnjak)...uh, kad se sjetim onih napomena u doba Dnevnika Fantastična priča i sada me prođe jeza niz moždinu..što reći, iako ima naivnosti, zbilja su radnje nekih MR "totalno drukčije od drugih".

---

<b></b>
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2019 : 18:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/12/2019 : 14:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Mali Rendžer best of 14:Pitoma zvijer(Canzio-Buffolente):
Treš stoljeća
Nevjerovatno što nam je podario Canzio u ovoj epizodi..Da je radnja glupa i nelogićna je uobičajeno ali ovoliko?Mislim da ovo premašuje najluđe stvari u Bonelliju
I zašto naslov Pitoma zvijer kad je talijanski naslov ljudska/e zvijer/i što odgovara i temi stripa dok ovaj naslov odgovara samo prvom dijelu prvog stripa.I par grešaka u prevodu:uhititi ih(nije problem uhititi nego krivi kontekst).Ured za indijska pitanja,jedanput je Kit Vjerni Nož a drugi put Časni Nož..

Mali Rendžer best of 15:Treći osvetnik(Canzio-Gamba):
Zaplet naivan i kad sam Kit zaključi ko je krivac onda opet čuđenje kod pojave dvojnika a to je riješenje koje sve objašnjava.Za Klaretu otkrivamo da je mala namiguša i da je za par čokolada i haljina spremna učiniti dosta toga s "ljepuškastim "ubojicom

Mali Rendžer best of 16:Blago Apaša(Canzio-Ardigo):
Ovdje je Canzio htio biti ozbiljan pa je zamislio kompliciran plan švercanja zlata iz indijanskog rezervata da bi se nabavilo oružje.Samo ako je za iznos male torbe zlata trebalo ovoliko krinke koliko je onda trebalo za dolazak tovara oružja koji je neusporedivo volumenom veći od male torbe?.Canzio na to ne misli i nada se da ni mi nećemo.Ovdje na kraju stripa primjećujem na pojedinim kaišima rad Ticcija,Bufolente i Tarquina?

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 23/12/2019 14:13:02
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/12/2019 : 19:48:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Upravo si potvrdio ono što ja stalno pišem o Canziovim nedjelima. Nažalost!
Ipak, ostaje mi da te priče pročitam uz nadu da nije baš tako crno i da je Jaki samo spomenuo negativne stvari.

Usput, Jaki mogao si zalijepiti svoje komentare ispod naslovnica da nam pripomognu kada mi dođemo do tih epizoda.
Ova tvoja tvrdnja o crtačima je bitna!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 23/12/2019 19:51:56
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000