forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Vaš najdraži strip/slika kolekcije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

igor-frik
Starting Member



Croatia
65 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/01/2020 : 17:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send igor-frik a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav!
ne znam dali postoji već slična tema ali eto..
ovdje možete napisati koji je vaš najdraži strip koji ste pročitali ili određena epizoda tog stripa,i nešto što vam je posebno drago,
možete nabrojati i više komada ako ih imate.
također možete stavit i sliku vaše kolekcije čisto da vidimo kako ste uredili vaš omiljen kutak

Meni je Blacksad strip jako drag i poseban jer je on razlig zbog kojeg sam ozbiljnije počeo čitat i sasvim sam slučajno naletio na njega jednom prilikom u knjižnici i obožavam ga,nakon njega sam počeo čitat i kupovat svašta i totalno se navukao na stripove tako da mi je on svakako no.1
A drugi stip je Spawn,sječam se da sam kao klinac čekao 12h u noći da gledam taj film,ok film i nije nešto ali tada sam baš zavolio tog lika,da bi nakon par godina izašla igra na PS1 koji smo igrali dan i noč kod mene doma,da bi onog trenutka kada sam došao na ovaj forum vidio sa postoje dva izdana stripa na našem jeziku i odmah ih kupio, bilo je to prije 9 godina..
Ima naravno stripova koji su bolji od ova dva ali ovi su mi daleko najdraži.
Moja kolekcija nije velika ali obožavam svaki strip u njoj!!

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 14/01/2020 : 21:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Već ima tema za slike kolekcije...

Moj najdraži strip u kolekciji je Ibikus, jedan od prvih (ako ne i prvi) neboneli strip koji sam kupio nakon što sam se vratio stripovima. Takođe i jedan od najboljih stripova koje sam pročitao.



Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/01/2020 : 14:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo ja ću o pojedinim slikama stripa:

1) Naslovnica Smrtonosne potrage

2) Ona scena u Divovima kad Zagor pobijedi Hellingena na brdu Naatani i onda sunce izlazi, a tekst je nešto tipa:"A na vrhu je stajao ZAGOR, DUH SA SEKIROM.

3) Iz istog stripa - kad govori Hellingenu "...nisi htio prihvatiti da si..."i onda ga počne mlatiti i govoriti: "MRTAV! MRTAV! MRTAV!"

4) Ovo dalje nije po redu nego kako mi pada na pamet:Scena iz DD džeka trbosjeka kada Dylan ulazi u sobu onog baruna, a njegova glava (probodena mačem) je na mjestu glave tigra na zidu, a glava tigra je na barunovom vratu. Jbno.

I tak dalje...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000