forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor maxi 37 - Pripovijesti iz Drakwooda Vol. 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 22/01/2020 : 21:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
Najslabiji dosad od pripovijesti iz Darkwooda. Prve tri priče bezveze,al zato Xovjek sa zvijezdom priča dobra,al crtež fantastičan! Velluto napravio remek-djelo!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/01/2020 : 21:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
A meni je Covek sa zvezdom bio nista specijalno. Po sencenju Velluto me je podsetio pomalo na Pini Sengu. A prica je zato do bola predvidljiva od samog pocetka.
Go to Top of Page

Altairfan
Junior Member



446 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 23/01/2020 : 16:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
Kupio danas i malo sam prelistao da vidim crteže .
Voltolini i Velluto .
Ali ovaj crtač Romeo mi je kriminalan.
Kriste mili . Koji je taj ? Valjda neki novi .
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/01/2020 : 18:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kod mene bas suprotna situacija. Val Romeo mi je najbolji crtac u ovom novom Maxiju.
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 23/01/2020 : 18:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Meni su od kratkih priča dobre "Eden Falls", "Čovjek sa zvijezdom" te "Četvorica ubojica", ova posljednja mi je najbolja. Što se novih/gostujućih crtača tiče, sviđaju mi se Voltolini, Bertolini te suradnja Pozze i Corde. Veluto mi je osrednji, a Romeo malo ispod prosijeka.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/02/2020 : 16:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/02/2020 : 16:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Valjda je u pitanju kratkotrajna amnezija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/02/2020 : 09:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda su mu vrane ispile mozak, ili je naisao na doista uzasnu brlju pa pobio nekoliko milijuna mozdanih celija.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/04/2020 : 21:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Meni najlošije Pripovijesti.

Okvirna priča je ok, ne znam čemu ubacivanje Coopera ali izgleda da će to biti lajtmotiv i za kasnije. Voltolinija sam baš pohvalio na prijašnjima i tu me malo razočarao. Previše sterilan i previše Ferrijevski, što mu to treba. Završetak je meni podignuo priču.

Romeo, zanimljiva ctačica sa zanimljivim detaljima. Figure su joj dosta nedosljedne, mada je to generalna odlika svih crtača u ovim pripovijestima. Priča tako-tako.

Bertolini. On mi je zanimljiv crtač. Još sa nathana ali i dalje ima iste boljke. Nedosljedan sebi i svom crtežu. Po kadrovima možemo vidjeti koje mu se dalo crtati a koje ne. A koje je koristio za nove šrafure. Tu i tamo krivo nacrta pištolj i sjekiru Zagoru. Priča je zanimljiva ali ima čudnu izvedbu.

Torriceli. Nema me netko uvjeri da ova nije trebala biti u prethodnim pripovijestima! I opet probijanje klasične bonelli rešetke... recimo. Torriceli je i dalje zavidno dobar crtač. Toliko je dobar da nam pod novu rešetku podvaljuje klasičnu rešetku sa malo izmijenjenim rubovima kadrova Priča je blesava.... šund blesava i zato prolazi.

Velluto. Zanimljiv i korektan ali me se nije dojmio. Priča kao misteriozna a ono provališ je u prvom kadru. Da ne govorimo da i to kasnije Zagor objašnjava... jao.

Pozza/Corda tandem podsjeća na amalgam starih Zagorovih majstora, Bignottija, Pepea i Segne. Iznenađujuće korektan ali me se također nije dojmio. Priča zanimjiva.

Naslovnica OK ali zašto bubnjevi??

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/04/2020 : 22:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
znači šifra REMITENDA

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/04/2020 : 22:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
da. zapravo je ovo Kolor Tex (kratke priče) ili Dylanov Colorfest ali za siromašne. Čak bih rađe da su isto tako nepovezane a ne frankenštajnski spojene u cjelinu.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 29/04/2020 : 12:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
samo da se naslonim na dvije stvari kaj je spomenuo deers

prva, toricelli. po meni je to daleko najbolje što se moglo vidjeti u ovim, kako je ispravno rekao, kratkim pričama za sirotinju. fascinantne table, u rangu sa princom vilenjaka i putom ubojica, samo bez standardne rešetke.

drugo, kad je već koncept takav, kratke priče, znači zaboli me đon za priče...pa daj bure zakapari kvalitetne gostujuće crtače, a ne (uglavnom) prosjek ili škart. da se ne može jednog civitellija i njemu sličnih posudit za 32 stranice, to je vražja laž.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000