forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA 2020
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 102

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/03/2020 : 02:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Što se tiče Demokrata, na konvenciji će biti shit-show, fivethirtyeight prognozira (još je rano ali svejedno) da nitko neće imati većinu a onda nastupaju superdelegati koji će sve rasturit.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/03/2020 : 02:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Kako neće biti dobar govornik kada mu je posao samo laprdati cijele dane?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/03/2020 : 02:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by solar

Što se tiče Demokrata, na konvenciji će biti shit-show, fivethirtyeight prognozira (još je rano ali svejedno) da nitko neće imati većinu a onda nastupaju superdelegati koji će sve rasturit.


I to si u pravu, ali stvarno je jako rano.
Ako Bernie bude imao relativnu većinu, a ne dobije nominaciju, Bernie Bros će zapaliti grad vjerojatno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/03/2020 : 09:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Stari prdonja dobio starog prdonju. Natjecanje demencije i ko ima veću prostatu

Sada će mediji gurati Bidena a izgurati Sandersa.
Sandersove pristalice na izborima ostaju kod kuće i Trump dobija glatko.
Svi se čude i Rusija je krivac.

Have mercy
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/03/2020 : 01:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
"What could possibly go wrong?"

https://www.vox.com/policy-and-politics/2020/3/1/21160201/biden-sanders-delegates-contested-convention

Edited by - solar on 02/03/2020 09:04:45
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/03/2020 : 09:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
a tko je favorit sutra? iznenadilo me da crnci glasaju za bidena, za kojeg sam negdje čitao da podržava agresiju na Irak, a uz to je, kažu i dio tog njihovog bankarsko naftno oružanog lobija.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/03/2020 : 17:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

a tko je favorit sutra? iznenadilo me da crnci glasaju za bidena, za kojeg sam negdje čitao da podržava agresiju na Irak, a uz to je, kažu i dio tog njihovog bankarsko naftno oružanog lobija.


U pola država Bernie, u pola Biden.
Jedino u Minnedoti Klobuchar.

Istina je da je Biden glasao za rat u Iraku, ali već dugo zastupa suprotno stajalište. Nr znam kskve to veze ima s crncima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/03/2020 : 20:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Opa, Klobuchar out, Pete još ranije out.
Počeli se konsolidirati.
Sutra će biti jaaako zanimljivo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/03/2020 : 22:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Izgleda da namjerno odustaju tako da na super-tuesday ne stvaraju gužvu Bidenu kod umjerenijih demokrata.
Vođe stranke pripremaju teren za konvenciju.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/03/2020 : 07:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Tulsi!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 11:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
logičnije mi je da glasaju za bernija koji je socijalist. za koga ti navijaš sinko
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by adriano

a tko je favorit sutra? iznenadilo me da crnci glasaju za bidena, za kojeg sam negdje čitao da podržava agresiju na Irak, a uz to je, kažu i dio tog njihovog bankarsko naftno oružanog lobija.


U pola država Bernie, u pola Biden.
Jedino u Minnedoti Klobuchar.

Istina je da je Biden glasao za rat u Iraku, ali već dugo zastupa suprotno stajalište. Nr znam kskve to veze ima s crncima.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 12:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 13:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Biden ili trump svejedno. jedino što je biden, bar ovako izvana, kulturniji i civiliziraniji, ali sve je to ista politika slobodnog tržišta bez ikakvih socijalnih prava.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 13:34:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 13:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.



Drugim riječima navijaš za Trumpa

Trumpara će ga pojesti ako mu ovaj smušenjak izađe na megdan...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/03/2020 : 14:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 14:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.



Drugim riječima navijaš za Trumpa

Trumpara će ga pojesti ako mu ovaj smušenjak izađe na megdan...


Ma da, zato će deklarirani socijalist koji je hvalio Castra i Sovjetski savez, želi zabraniti fracking i nuklearke i dati zatvorenicima da glasaju pobijediti u Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji.
Nije Biden veliki favorit protiv Trumpa (nitko nije), ali ima nemjerljivo veće šanse od Bernieja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/03/2020 : 14:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Tintone, ako me sjećanje dobro služi, nisi li ti imao Sandersov avatar 2016.?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 14:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
To je bilo 2016.
Svi griješe u mladosti.

Doduše, da je bio bolji od Hillary, jest.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/03/2020 : 14:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Znači, mladost ludost, tj...
https://www.youtube.com/watch?v=ya9APDy3Lfk


Ali istina, sjećam se onih predizbornih skupova gdje bi Hillary govorila ko robot, uvijek isti tonovi, uopće nije imala osjećaja za publiku.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 15:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
ko šta je i klinton imala
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.



Drugim riječima navijaš za Trumpa

Trumpara će ga pojesti ako mu ovaj smušenjak izađe na megdan...


Ma da, zato će deklarirani socijalist koji je hvalio Castra i Sovjetski savez, želi zabraniti fracking i nuklearke i dati zatvorenicima da glasaju pobijediti u Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji.
Nije Biden veliki favorit protiv Trumpa (nitko nije), ali ima nemjerljivo veće šanse od Bernieja.

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 15:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
tinton je predstavnik fridmanove škole. tržište će se pobrinuti za slabije članove društva.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 15:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.



Drugim riječima navijaš za Trumpa

Trumpara će ga pojesti ako mu ovaj smušenjak izađe na megdan...


Ma da, zato će deklarirani socijalist koji je hvalio Castra i Sovjetski savez, želi zabraniti fracking i nuklearke i dati zatvorenicima da glasaju pobijediti u Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji.
Nije Biden veliki favorit protiv Trumpa (nitko nije), ali ima nemjerljivo veće šanse od Bernieja.



Jesam li ja neđe spomenuo Sandersa? Možemo proširiti raspravu, ako već želiš, ili moraš (ha!), no ja sam o Bidenu guslao...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 03/03/2020 15:41:43
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 15:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Dobar pokušaj zamjene teza.
Ti si na moje da navijam za Bidena, rekao da navijam za Trumpa.
Jedini logički zaključak koji netko tko prati izbore može izvući je da misliš da je od dvojice mogućih protukandidata, Bernie u boljoj poziciji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 15:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
https://www.theguardian.com/commentisfree/2020/mar/02/black-america-south-carolina-biden
Go to Top of Page
Page: of 102 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000