forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA 2020
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 102

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 16:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

ko šta je i klinton imala
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.



Drugim riječima navijaš za Trumpa

Trumpara će ga pojesti ako mu ovaj smušenjak izađe na megdan...


Ma da, zato će deklarirani socijalist koji je hvalio Castra i Sovjetski savez, želi zabraniti fracking i nuklearke i dati zatvorenicima da glasaju pobijediti u Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji.
Nije Biden veliki favorit protiv Trumpa (nitko nije), ali ima nemjerljivo veće šanse od Bernieja.




Upravo suprotno, kao što je Bernie bio bolji kandidat od Hillary, tako je i Biden bolji kandidat od Bernieja.
Razliku između Hillary i Bidena ne vide samo radikalni ideolozi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/03/2020 : 16:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

A dobro, jel uopste vazno koji pajac ce tamo stajati, ko da ima on (ili ona) konce u rukama.

Ako Tel Aviv dopusti...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 16:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Za ovu drugu recenicu se slazem
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by adriano

ko šta je i klinton imala
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Pa crnci su poprilično konzervativno glasačko tijelo, Bernie je prelijevo za njih.
A Biden je ipak bio lojalni potpredsjednik Obami, afričko američka populacija ne zaboravlja takve stvari.

Ja navijam za Bidena iako je u utrci bilo još kvalitetnih kandidata do ovih ispadanja.
Jedino tko je još utrci, a da bih ga podržao je Bill Weld s republikanske strane, ali on nema šanse.



Drugim riječima navijaš za Trumpa

Trumpara će ga pojesti ako mu ovaj smušenjak izađe na megdan...


Ma da, zato će deklarirani socijalist koji je hvalio Castra i Sovjetski savez, želi zabraniti fracking i nuklearke i dati zatvorenicima da glasaju pobijediti u Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji.
Nije Biden veliki favorit protiv Trumpa (nitko nije), ali ima nemjerljivo veće šanse od Bernieja.




Upravo suprotno, kao što je Bernie bio bolji kandidat od Hillary, tako je i Biden bolji kandidat od Bernieja.
Razliku između Hillary i Bidena ne vide samo radikalni ideolozi.

Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 16:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Dobar pokušaj zamjene teza.
Ti si na moje da navijam za Bidena, rekao da navijam za Trumpa.
Jedini logički zaključak koji netko tko prati izbore može izvući je da misliš da je od dvojice mogućih protukandidata, Bernie u boljoj poziciji.



A ne, ne, kao što znamo, utvrđena je Sandersova neizborivost nasuprot Bidenu, oko kojeg pak postoji suglasje da on može biti izabran, tako da se vraćamo na Bidena, odnosno kakve su mu šanse nasuprot Trumpa.

Ovakve:




Dakle, nije netočno reći da je Biden smušen, da i sami Ameri misle da će ga Trump pojesti, a i da postoji ekipa koja će ga Trumpu servirati kuhanog i pečenog.

Stoga, navijanje, koliko god taj koncept bio iluzoran, ali kad ti eto već navijaš za nešto, navijanje za Bidena jest navijanje za Trumpa.



https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 17:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Logika je super. Ako su i Biden, i Sanders neizborivi (super riječ), onda je navijanje za bilo koga, navijanje za Trumpa? Ne slažem se, ali ok.
Kakve veze ima to tuesday, thursday? Ja ni dan danas ne znam što je lipanj, a što je srpanj ni što je June, a što July.


I nemoj misliti da ti ovo neću kvotati u studenom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 17:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Polufinale Hrvatskog nogometnog kupa. Igraju Osijek i Hajduk, u finalu čeka Dinamo.
Enddžastisforol navija za Osijek, ali u biti navija za Dinamo jer će ih pojesti u finalu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 17:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Logika je super. Ako su i Biden, i Sanders neizborivi (super riječ), onda je navijanje za bilo koga, navijanje za Trumpa? Ne slažem se, ali ok.
Kakve veze ima to tuesday, thursday? Ja ni dan danas ne znam što je lipanj, a što je srpanj ni što je June, a što July.


I nemoj misliti da ti ovo neću kvotati u studenom.





Ne, Sanders je neizboriv odnosno unelectable kao što si i sam naveo:

"Ma da, zato će deklarirani socijalist koji je hvalio Castra i Sovjetski savez, želi zabraniti fracking i nuklearke i dati zatvorenicima da glasaju pobijediti u Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji."

Isti zaključak se provlači unutar Demokratske stranke i njima sklonim medija, dakle preostaje Biden, koje pak može biti izabran, u teoriji, za razliku od Sandersa koji niti u teoriji ne može biti izabran, no u praksi s Bidenom imamo primjer gore.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 17:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Polufinale Hrvatskog nogometnog kupa. Igraju Osijek i Hajduk, u finalu čeka Dinamo.
Enddžastisforol navija za Osijek, ali u biti navija za Dinamo jer će ih pojesti u finalu.




Navijo, ne navijo isto se piše, sam koncept je besmislen...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 18:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ja mislim da si ti malo zbunjen.
Kakve veze imaju demokrati i njima bliski mediji.
Ja ti kažem da je Biden izboriviji od Sandersa, iako nijednom šanse nisu baš nula što ti očito misliš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 18:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ja mislim da si ti malo zbunjen.
Kakve veze imaju demokrati i njima bliski mediji.
Ja ti kažem da je Biden izboriviji od Sandersa, iako nijednom šanse nisu baš nula što ti očito misliš.



Uopće ne proturječim tvom suglasju s establišmentom demokratske stranke i njima sklonih medija o Sandersu. On nema ili ima puno manje šanse, zato ga izvorno nisam niti spomenuo.

Tema je Biden.

Sudeći po svemu viđenom, Bidena će Trump pojesti pogotovo nakon što mu ga ekipa skuha, nije da nema materijala, čime se opet vraćamo na to da je navijanje za Bidena zapravo navijanje za Trumpa.

Izuzev ovoga ništa drugo nisam tvrdio.

Jedino pitanje jest, kako će Biden pokušati pobjediti Trumpa, dakle način, što mu daje tu šansu u koju se pouzdaš? I ne mislim da je ta šansa ravna nuli, ali tko ima veće šanse za "landslide"?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/03/2020 : 19:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Sleepy Creepy Joe The Sniffing Biden.


Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/03/2020 : 19:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Sleepy Creepy Joe The Sniffing Biden.







Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/03/2020 : 19:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Starkelja koji se ne ustručava pred kamerama pipati žene i djevojčice. Moreš misliti kakav je kad nema kamera

Have mercy
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 19:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
@tintone

Kao što rekoh

Al' barem nije prljavi komunjara

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 19:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Vau, noubadi kerz.
Nitko pri zdravoj pameti ne misli da je Joe Biden perverznjak. Tip ima problema s razumijevanjem osobnog prostora i to bi možda nekome i bio problem da s druge strane ne stoji lik koji je više puta na sudu optuživan za seksualno uznemiravanje.
To je Bidenu stvarno najmanji problem.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 19:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Ja mislim da si ti malo zbunjen.
Kakve veze imaju demokrati i njima bliski mediji.
Ja ti kažem da je Biden izboriviji od Sandersa, iako nijednom šanse nisu baš nula što ti očito misliš.



Uopće ne proturječim tvom suglasju s establišmentom demokratske stranke i njima sklonih medija o Sandersu. On nema ili ima puno manje šanse, zato ga izvorno nisam niti spomenuo.

Tema je Biden.

Sudeći po svemu viđenom, Bidena će Trump pojesti pogotovo nakon što mu ga ekipa skuha, nije da nema materijala, čime se opet vraćamo na to da je navijanje za Bidena zapravo navijanje za Trumpa.

Izuzev ovoga ništa drugo nisam tvrdio.

Jedino pitanje jest, kako će Biden pokušati pobjediti Trumpa, dakle način, što mu daje tu šansu u koju se pouzdaš? I ne mislim da je ta šansa ravna nuli, ali tko ima veće šanse za "landslide"?


Sumnjam da će biti landslide, čak ni protiv Sandersa. Demografija po tom pitanju ne radi za GOP.
A zašto dajem šansu Bidenu?
Biden je čovjek s kojim se prosječni Amerikanac može puno lakše poistovjetiti nego s Hillary ili Trumpom.
Ima jako dirljivu životnu priču (gotovo nevjerojatnu zapravo), što ljude pali, ali im daje i osjećaj bliskosti.
Uncle Joe je brend i 2016. bi pomeo i Hillary, i Bernieja, i Trumpa. Danas je vidno oslabljen, ali ne do te razine da nema šanse.
Što je još važno, Biden je osoba iz kojega mogu stati i Demokrati, i nezavisni, i umjereni Republikanci, a možda čak i Libertarijanci. Ako ništa drugo, bar ih neće mobilizirati protiv sebe kao Bernie. Mislim da će čak i Bernie Brosi glasati 99% za njega ako pošteno osvoji nominaciju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 19:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Vau, noubadi kerz.
Nitko pri zdravoj pameti ne misli da je Joe Biden perverznjak. Tip ima problema s razumijevanjem osobnog prostora i to bi možda nekome i bio problem da s druge strane ne stoji lik koji je više puta na sudu optuživan za seksualno uznemiravanje.
To je Bidenu stvarno najmanji problem.



Tako je!

Zato će ga izivkovi pandani u SAD-u brže-bolje izabrati ispred grab-them-by-the-pussy Trumpa, jer, kao što vidimo iz gornjeg primjera, izviko je prvo to naveo za Trumpa, pa se tek onda osvrnuo na Bidena


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 19:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Ja mislim da si ti malo zbunjen.
Kakve veze imaju demokrati i njima bliski mediji.
Ja ti kažem da je Biden izboriviji od Sandersa, iako nijednom šanse nisu baš nula što ti očito misliš.



Uopće ne proturječim tvom suglasju s establišmentom demokratske stranke i njima sklonih medija o Sandersu. On nema ili ima puno manje šanse, zato ga izvorno nisam niti spomenuo.

Tema je Biden.

Sudeći po svemu viđenom, Bidena će Trump pojesti pogotovo nakon što mu ga ekipa skuha, nije da nema materijala, čime se opet vraćamo na to da je navijanje za Bidena zapravo navijanje za Trumpa.

Izuzev ovoga ništa drugo nisam tvrdio.

Jedino pitanje jest, kako će Biden pokušati pobjediti Trumpa, dakle način, što mu daje tu šansu u koju se pouzdaš? I ne mislim da je ta šansa ravna nuli, ali tko ima veće šanse za "landslide"?


Sumnjam da će biti landslide, čak ni protiv Sandersa. Demografija po tom pitanju ne radi za GOP.
A zašto dajem šansu Bidenu?
Biden je čovjek s kojim se prosječni Amerikanac može puno lakše poistovjetiti nego s Hillary ili Trumpom.
Ima jako dirljivu životnu priču (gotovo nevjerojatnu zapravo), što ljude pali, ali im daje i osjećaj bliskosti.
Uncle Joe je brend i 2016. bi pomeo i Hillary, i Bernieja, i Trumpa. Danas je vidno oslabljen, ali ne do te razine da nema šanse.
Što je još važno, Biden je osoba iz kojega mogu stati i Demokrati, i nezavisni, i umjereni Republikanci, a možda čak i Libertarijanci. Ako ništa drugo, bar ih neće mobilizirati protiv sebe kao Bernie. Mislim da će čak i Bernie Brosi glasati 99% za njega ako pošteno osvoji nominaciju.



Eto, to je poštena analiza, a ne odma štastizasandersa. Živi bili pa vidjeli, ako pobjedi, plaćaš pivo

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 19:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ako pobijedi, plaćam i dva.

P.S. izivkovi pandani su odavno odlučili za koga glasati. Bojno polje je negdje drugdje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 19:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ako pobijedi, plaćam i dva.

P.S. izivkovi pandani su odavno odlučili za koga glasati. Bojno polje je negdje drugdje.



Kako je drugdje? Nisi li reko da je tuten:

"...Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji."

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 03/03/2020 20:02:18
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/03/2020 : 19:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Jadna Hillary, skoro joj neugodno


Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 20:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Ako pobijedi, plaćam i dva.

P.S. izivkovi pandani su odavno odlučili za koga glasati. Bojno polje je negdje drugdje.



Kako je drugdje? Nisi li reko da je tuten:

"...Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji."



Pa jesam.
Ima u tim državama ljudi koji nisu izivkovi pandani.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/03/2020 : 20:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by tinton

Ako pobijedi, plaćam i dva.

P.S. izivkovi pandani su odavno odlučili za koga glasati. Bojno polje je negdje drugdje.



Kako je drugdje? Nisi li reko da je tuten:

"...Floridi, Virginiji, Sjevernoj Karolini, Nevadi, Coloradu, Arizoni, New Hampshireu i Pennsylavniji."



Pa jesam.
Ima u tim državama ljudi koji nisu izivkovi pandani.



I oni će prevagnuti u elktorskim glasovima nasuprot ostalih birača?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/03/2020 : 21:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Vidjet ćemo.
Mislim da hoće u dobrom dijelu.
U svim tim državama je Obama pobjeđivao, osim u Arizoni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/03/2020 : 21:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
Sta ako Biden dobije. Oce li vratit Obama care ili ponistit koncesije za one naftovode kroz rezervate
Go to Top of Page
Page: of 102 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000