forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/03/2020 : 09:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
vronski rulz!!


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/03/2020 : 11:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čista slučajnost, ništa drugo.



Da, ime "korona virus" je u biti opće ime za takav tip virusa koji na površini imaju "šiljke" koji onda izgledaju kao kruna (=corona). Nije to prvi koronavirus, niti zadnji.

Da je u ovom Asterixu spomenuto ime "COVID-19" onda bi to bilo zanimljivo.


Hoćeš reći da je vijest koju je vronski objavio nije točna?
Šokiran sam.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/03/2020 : 13:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ao5A322_460svav1.mp4
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/03/2020 : 22:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.open.online/2020/03/04/coronavirus-ultime-notizie-4-marzo/

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/03/2020 : 22:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/vijesti/clanak/koronavirus-radi-veliku-stetu-europskom-turizmu-stradat-ce-i-hrvatska/2161675.aspx

adio sezona

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/03/2020 : 22:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Sreća pa nemam apartman na moru. Otišlo bi 10 tisuća eura zarade.

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/03/2020 : 22:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koronavirus-radi-veliku-stetu-europskom-turizmu-stradat-ce-i-hrvatska/2161675.aspx

adio sezona


Kao turistički bojovnik s prve crte, mogu ti reć da isto ka i lani mediji pišu hrpu sranja.
Splitski apartmani koje vodin imaju otprilike 3 puta više rezervacija nego šta su imali lani u ovo vrime, a lani je sezona bila odlična.
Moja kuća na Pelješcu je lani prve rezervacije dobila krajen petoga miseca. Trenutno, evo na početku trećega miseca iman popunjeno 8 tjedana.
Osin ako stvarno u Evropi ne poumire par milijuna ljudi sezona će bit otprilike ista ka prethodne.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 04/03/2020 23:02:29
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/03/2020 : 00:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koronavirus-radi-veliku-stetu-europskom-turizmu-stradat-ce-i-hrvatska/2161675.aspx

adio sezona


Kao turistički bojovnik s prve crte, mogu ti reć da isto ka i lani mediji pišu hrpu sranja.
Splitski apartmani koje vodin imaju otprilike 3 puta više rezervacija nego šta su imali lani u ovo vrime, a lani je sezona bila odlična.
Moja kuća na Pelješcu je lani prve rezervacije dobila krajen petoga miseca. Trenutno, evo na početku trećega miseca iman popunjeno 8 tjedana.
Osin ako stvarno u Evropi ne poumire par milijuna ljudi sezona će bit otprilike ista ka prethodne.





pa rezervacije se mogu prekinuti.
Od sada imamo i u Sloveniji Korona virus, ljudi paničare po forumu, u zraku visi svijetsko prvenstvo u skijaškim letovima u Planici, ljudi storniraju svoje rezervacije gdje su trebali letjeti iz Italije,....svi več belježe pad prometa i zarade (automobilska industrija, turizam, sportski događaji se igraju pred praznim tribinama, zatvaraju se avtomobilistički saloni npr u Ženevi,....).Neče se panika tek tako smiriti, pogotovo jer zaraza od Korone Virusa ima sve više umjesto sve manje. Ljudi su napokon shvatili da je ovo ozbiljno i da se ne radi o nekakvom marketinškom triku. Nisu problem samo oni koji su zaraženi i koji umiru, nego i njihova rodbina, prijatelji,...koji su bili u dodiru sa njima, pa če onda iči u Karantenu za 14 dana iako na kraju ne budu bolesni, ta karantena če im naterati starh u kosti, jer nitko ne želi to proči dva puta, da ga testiraju, da bude u izolaciji itd.....Zatvaraju se škole, još malo pa če ponestati namirnica, isto kako je ponestalo onih maski, nema lijeka za tu koronu a uz to još smo prijestupne godine, koja važi za nesretnu,....ide cijela godina u qurac.
Neče taj virus nestati preko noči, čak su i novinari, koji su se najprije zajebavali shvatili da je vrag odnio šalu i sada polako mijenjaju ton, nema više sprdanja (barem u Sloveniji za ostale ne znam). Pošto slovenci vole iči u Hrvatsku na more, ja sam siguran da ove godine puno njih neče iči nigdje, vjerovatno ni Italijani i Austrijanci, ne znam kako je sa Nijemcima, možda oni ipak dođu, osim ako budu zatvorene granice, kako sada neki žele i zbog virusa i zbog migranata i svega što se nagomilalo.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/03/2020 : 01:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koronavirus-radi-veliku-stetu-europskom-turizmu-stradat-ce-i-hrvatska/2161675.aspx

adio sezona


Kao turistički bojovnik s prve crte, mogu ti reć da isto ka i lani mediji pišu hrpu sranja.
Splitski apartmani koje vodin imaju otprilike 3 puta više rezervacija nego šta su imali lani u ovo vrime, a lani je sezona bila odlična.
Moja kuća na Pelješcu je lani prve rezervacije dobila krajen petoga miseca. Trenutno, evo na početku trećega miseca iman popunjeno 8 tjedana.
Osin ako stvarno u Evropi ne poumire par milijuna ljudi sezona će bit otprilike ista ka prethodne.





pa rezervacije se mogu prekinuti.
Od sada imamo i u Sloveniji Korona virus, ljudi paničare po forumu, u zraku visi svijetsko prvenstvo u skijaškim letovima u Planici, ljudi storniraju svoje rezervacije gdje su trebali letjeti iz Italije,....svi več belježe pad prometa i zarade (automobilska industrija, turizam, sportski događaji se igraju pred praznim tribinama, zatvaraju se avtomobilistički saloni npr u Ženevi,....).Neče se panika tek tako smiriti, pogotovo jer zaraza od Korone Virusa ima sve više umjesto sve manje. Ljudi su napokon shvatili da je ovo ozbiljno i da se ne radi o nekakvom marketinškom triku. Nisu problem samo oni koji su zaraženi i koji umiru, nego i njihova rodbina, prijatelji,...koji su bili u dodiru sa njima, pa če onda iči u Karantenu za 14 dana iako na kraju ne budu bolesni, ta karantena če im naterati starh u kosti, jer nitko ne želi to proči dva puta, da ga testiraju, da bude u izolaciji itd.....Zatvaraju se škole, još malo pa če ponestati namirnica, isto kako je ponestalo onih maski, nema lijeka za tu koronu a uz to još smo prijestupne godine, koja važi za nesretnu,....ide cijela godina u qurac.
Neče taj virus nestati preko noči, čak su i novinari, koji su se najprije zajebavali shvatili da je vrag odnio šalu i sada polako mijenjaju ton, nema više sprdanja (barem u Sloveniji za ostale ne znam). Pošto slovenci vole iči u Hrvatsku na more, ja sam siguran da ove godine puno njih neče iči nigdje, vjerovatno ni Italijani i Austrijanci, ne znam kako je sa Nijemcima, možda oni ipak dođu, osim ako budu zatvorene granice, kako sada neki žele i zbog virusa i zbog migranata i svega što se nagomilalo.



Do početka petoga miseca se stvari vraćaju u normalu.
Istina, rezervacije se mogu prikinit, ali lova se ne vraća.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/03/2020 01:03:45
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 05/03/2020 : 07:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Meni Poljaci otkazali jednotjednu nastavu osoblja preko Erasmus programa radi korone.
Ne mogu vjerovati kakva glupost, trebam ići krajem petog mjeseca i sad otkažu, tko zna što može biti za 2-3 mjeseca.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 05/03/2020 : 07:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message
Iz pozicije globalnog zatopljenja, ova korona je najbolje sto se planeti moglo dogoditi
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/03/2020 : 08:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koronavirus-radi-veliku-stetu-europskom-turizmu-stradat-ce-i-hrvatska/2161675.aspx

adio sezona


Kao turistički bojovnik s prve crte, mogu ti reć da isto ka i lani mediji pišu hrpu sranja.
Splitski apartmani koje vodin imaju otprilike 3 puta više rezervacija nego šta su imali lani u ovo vrime, a lani je sezona bila odlična.
Moja kuća na Pelješcu je lani prve rezervacije dobila krajen petoga miseca. Trenutno, evo na početku trećega miseca iman popunjeno 8 tjedana.
Osin ako stvarno u Evropi ne poumire par milijuna ljudi sezona će bit otprilike ista ka prethodne.



jučer ujutro mi se lik žali da već vidi podbačaj. A nastavi li još misec dana ovako ostaće ti psihoza. Iako je rano za procjenit moga bi bit dobar podbačaj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/03/2020 : 09:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Sreća pa nemam apartman na moru. Otišlo bi 10 tisuća eura zarade.

hr živi od turizma,pa je se to itekako tiče

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/03/2020 : 09:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
corona + migranti + europsko prvenstvo (ako ga uopce bude) = jadna nam majka/hrpetina novih poreza i nameta nakon propale sezone.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Milac
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
90 Posts

Member since 27/06/2003

Posted - 05/03/2020 : 09:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Milac a Private Message
Meni je, sad u ponedjeljak 02.03., otkazan put u Varšavu gdje sam trebao ići 15.03. i ostati do kraja mjeseca.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/03/2020 : 09:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2162256 nakon slo,evo i beha

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/03/2020 : 10:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
blago meni nit išta izdajem nit gdje putujem
al lik koji mi donosi knjige na vrata živi u italiji
hahahaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/03/2020 : 10:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Malome prestavljen turnir u nogometu u Umagu (krajem ovog mjeseca) na sredinu aprila (travnja?). Ono, do tada ce biti sve u redu ako je vec corona problem??



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/03/2020 : 10:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/03/2020 : 11:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

corona + migranti + europsko prvenstvo (ako ga uopce bude) = jadna nam majka/hrpetina novih poreza i nameta nakon propale sezone.


Ne tresi se. Izvuć će nas hrvatska automobilska industrija i racionalizacija državnog aparata.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/03/2020 11:33:35
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/03/2020 : 11:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/koronavirus-radi-veliku-stetu-europskom-turizmu-stradat-ce-i-hrvatska/2161675.aspx

adio sezona


Kao turistički bojovnik s prve crte, mogu ti reć da isto ka i lani mediji pišu hrpu sranja.
Splitski apartmani koje vodin imaju otprilike 3 puta više rezervacija nego šta su imali lani u ovo vrime, a lani je sezona bila odlična.
Moja kuća na Pelješcu je lani prve rezervacije dobila krajen petoga miseca. Trenutno, evo na početku trećega miseca iman popunjeno 8 tjedana.
Osin ako stvarno u Evropi ne poumire par milijuna ljudi sezona će bit otprilike ista ka prethodne.



jučer ujutro mi se lik žali da već vidi podbačaj. A nastavi li još misec dana ovako ostaće ti psihoza. Iako je rano za procjenit moga bi bit dobar podbačaj.


Organizirani hotelski smještaj bi moga popušit dio gostiju, ali za dva miseca će se stvar smrit. Ako se virus stvarno otme kontroli imat ćemo puno veći problem od loše turističke sezone.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/03/2020 : 11:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
epidemiolozi danima govore kako je virus opasan kao sezonska gripa a u Italiji dnevno umire 30 ljudi
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/03/2020 : 11:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

corona + migranti + europsko prvenstvo (ako ga uopce bude) = jadna nam majka/hrpetina novih poreza i nameta nakon propale sezone.


Ne tresi se. Izvuć će nas hrvatska automobilska industrija i racionalizacija državnog aparata.

kralju.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2020 : 10:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2162582 11.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/03/2020 : 13:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
u Sloveniji 6, došao i u Srbiju i Vatikan
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000