forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 10:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Baš ova situacija pokazuje razliku između discipliniranih naroda istočne Azije i šminkersko- vjerske ekipe zapadne Europe i zapadne Azije. A bojin se da bi pravi kolaps tek moga nastat kad uvati naše krajeve.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/03/2020 : 10:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
Pojavila se i neka priča da je u Vuhanu u nekoj laboratoriji bilo 400 virusa, ali je neko jesenas ukrao 2 i lansirao 1!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/03/2020 : 10:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Baš ova situacija pokazuje razliku između discipliniranih naroda istočne Azije i šminkersko- vjerske ekipe zapadne Europe i zapadne Azije. A bojin se da bi pravi kolaps tek moga nastat kad uvati naše krajeve.



Podsjeti me, odakle je ono virus originalno krenuo (a i ostali slični u zadnje vrijeme)?

Kinezi su možda sposobniji sprovesti karantenu i slične represije, no isto tako su njihove higijenske i društvene navike, te uvjeti života pogodniji za proizvodnju novih vrsta virusa.

Evropljani nešto mogu naučiti od njih, ali i oni bome mogu od Evropljana.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 10:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Edited by - nagor on 13/03/2020 10:50:30
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 11:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

Baš ova situacija pokazuje razliku između discipliniranih naroda istočne Azije i šminkersko- vjerske ekipe zapadne Europe i zapadne Azije. A bojin se da bi pravi kolaps tek moga nastat kad uvati naše krajeve.



Podsjeti me, odakle je ono virus originalno krenuo (a i ostali slični u zadnje vrijeme)?

Kinezi su možda sposobniji sprovesti karantenu i slične represije, no isto tako su njihove higijenske i društvene navike, te uvjeti života pogodniji za proizvodnju novih vrsta virusa.

Evropljani nešto mogu naučiti od njih, ali i oni bome mogu od Evropljana.

jeste,ali zaboravija si Japan i j.Koreju . Oni su ga obuzdali a čak nemaju partiju na vlasti. Evropljani su se sprdali s virusom do nedavno ka i Iranci i Ameri.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 11:10:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Misliš da je zdravo jest svinje,krave i patke?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/03/2020 : 11:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Misliš da je zdravo jest svinje,krave i patke?


I piti antibiotike kod virusnih bolesti?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 11:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Misliš da je zdravo jest svinje,krave i patke?





Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 11:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Misliš da je zdravo jest svinje,krave i patke?







ne,nego te čudi šta neko jede šišmiše?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 11:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2164780&index_tid=332 glupani se konačno sitili

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 11:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Misliš da je zdravo jest svinje,krave i patke?





ne,nego te čudi šta neko jede šišmiše?



Divlje, sirove, ubijene na licu mjesta na krvavoj tržnici ilegalnih egzotičnih životinja. Tebi je to isto ko čevapćić?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 11:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!

Misliš da je zdravo jest svinje,krave i patke?





ne,nego te čudi šta neko jede šišmiše?



Divlje, sirove, ubijene na licu mjesta na krvavoj tržnici ilegalnih egzotičnih životinja. Tebi je to isto ko čevapćić?

nije isto,al ne vidim čemu to licemjerje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 11:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Nije to licemjere.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/03/2020 : 11:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Divlje ili pitome, nema razlike.
Ja sam mesozder, uzivam u mesu i mogao bih samo od njega da zivim, valjda mi je to genetski, ali kada pogledam filmove poput "Dominion"(2018), muka mi dodje.

Edited by - King Warrior on 13/03/2020 11:59:48
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/03/2020 : 12:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Otvorićemo jednom topic o tome,nema smisla da ovog uništimo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/03/2020 : 12:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Jebate, u Lidlu apokalipsa, čini mi se da sam vidio i Mad Max-a glavom bradom.
Nema skoro niš ukiseljenog u tegli, konzerviranog i smrznutog povrća.
A ljudi ko na utakmici.
Izgleda da će prehrambena industrija uz zdravstevenu debelo profitirat od ovoga. :)

EDIT:

Ajmo Rijeka:

https://net.hr/danas/hrvatska/rijecani-uznemireni-ljudi-u-zastitnim-odijelima-unijeli-osobu-izoliranu-tubom-u-vozilo-hitne-znamo-sto-se-dogodilo/

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/03/2020 12:53:03
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 12:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
"Ma to je ko malo jača gripa. Čemu takva panika..."

https://pbs.twimg.com/media/ESZoLtNWoAAKEtw?format=jpg&name=large


Smrtnost korone je jedno 50 puta veća od obične gripe.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/03/2020 : 13:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Korona Virus 1km zračne linije od moje kuče. U jednoj firmi gdje se bave registracijom vozila i Tehničkim Pregledima vozila, zaražen zaposlenik. Firma se zove Avto Krka. Čovjek je inače iz grada koji se Zove Šmarje pri Jelšah i zarazio se od sina, koji je virus donio iz škole gdje je radila zaražena Učiteljica.
I pazite sad ovo:

-ova učiteljica je bila u Italiji i kada se vratila u Sloveniju, loše se je osječala i išla kod Doktora, gdje mu uopšte nije kazala, da je bila u Italiji, nije se ni testirala ni ništa. I ona je išla kod doktora jer se loše osječala. Doktor nije ni sumnjao za Koronu i vjerovatno smatrao da se radi o nečemu drugome i pustio je kuči.
ALI je naslednja pacientica koja je ušla u Ambulantu, pitala tog doktora:"da li vam je ova pacijentica kazala da je bila u Italiji?" i naravno onda se sve promjenilo, ubrzo su je išli potražiti, testirati, naravno pozitivn ana korona virus, zatvorili školu itd,...ali šteta je več učinjena, ovaj dječak je kuči donio virus i zarazio svog tatu, koji je vjerovatno zarazio i svoje kolege sa posla ili stranke itd.....

Pun mi je kurac ljudi, koji su bili u Italiji pa se ne idu testirati. 100 puta je bilo javno rečeno po tv-ju ako ste bili na nekom putovanju, pogotovo u Italiji, idi se testirati i to SADA, DANAS! A ne čekati,....a naravno ne idu se testirati i idu na posao, druže se,...onda kada se loše osječaju več je PREKASNO! jer su do tada več zarazili ljude oko sebe, koji danas imaju virus a ni ne znaju, jer nisu bili oni u Italiji npr....teško čemo pobjediti taj virus....svi od političara, novinara,....smo zakasnili barem 1 tjedan i taj tjedan če se pokazati kobnim. Nema se više šta čekati sa donošenjem odluka, pa gledati na gospodarski pad i turizam i plakati za propuštenim sportskim događajima tipa Planica, Vitranc, Hokej,....treba se samoizolovati na barem 3 tjedana i nadati se najboljem. Sve dok ljudi šeču unaokolo i slično, neče biti ok, jer njima se jebe, boli ih kurac itd....Jučer je bila jedna emisija TARČA gdje je priznati infektolog Dr. Trampuž rekao kako če sljedečih 7 dana biti važnih, jer je rekao da smo mi sada u drugoj fazi, gdje če broj zaraze narasti na oko 8000 zaraženih. Onda bi trebao slijediti pad ili imunost na one koje če preživjeti. Ako se ne pridžavamo pravilimy samoizolacije taj broj če biti veči od 8000 a to se neče više moči kontrolirati na broj doktora koje imamo, na broj respiratora (imamo jih 168 tek...) na broj postelja u bolnicama, itd....sve ostalo sada NIJE VAŽNO. Samoizolacija i tačka! A panika je več zahvatila ljude i svi deru u trgovine gdje če se samo još više ljudi zaraziti.... neka poslednji slovenac ugasi svijetlo!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/03/2020 : 13:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
U našoj Županiji (Herceg-Bosanska) škole zatvorene ali se djelatnici moraju javljati na posao.


Have mercy
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 13:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Evro, tisuće Slovenaca su bili u Italiji. Nije moguće jednostavno sve testirati. Što se tiće ovih zaraženih slovenskih učiteljica , u nekom komentaru je pisalo da su neki klinci bili u Italiji i nisu ništa u školi rekli i da je moguće da su oni zarazili učiteljicu.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 13/03/2020 : 13:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!



Joj ovo ti je bezveze, i ti svasta pises. Koliko si tocno upoznat sa tkm? Akupunktura, akupresura? Higienski standardi danasnje Kine su sasvim druga prica.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/03/2020 : 13:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Od jucer guzve u Lidlu,Aldiju,Cori,nema brasna jucer bilo jos u jednoj trgovini,kupio paket,ljudi me gledali kao nekog pekara,smijesno sto je sav grah rasprodan, danas sat i pol u redu zbog 30 jaja,dva tjedna skole zatvorene od ponedeljka, prvi put zaboravio kljuceve od kuce(ovo je vise za " sto mi se danas dogodilo"😁).
Kakav je datum i koji dan, dobro je jos. Pu,pu,pu!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2020 : 13:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Eto, danas zavrsam na poslu sa radom na cca 14 dana. Ako bude nesto iznimno vazno doci cu ali drukcije smo za 2 tjedna zatvoreni.

Vec ce se naci neka dugacka serija za pogledati, sve one filmove koji me cekaju mjesecima i godinama a da o stripovima ne pricam. Samo ne znam hocu cu izdrzati sa klincem sve ovo vrijeme.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/03/2020 : 13:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

"Ma to je ko malo jača gripa. Čemu takva panika..."

https://pbs.twimg.com/media/ESZoLtNWoAAKEtw?format=jpg&name=large


Smrtnost korone je jedno 50 puta veća od obične gripe.


U mjesec dana u Crnoj Gori 6 smrtnih slučajeva od obične gripe na ukupno 455 zaraženih, to je veći postotak smrtnosti nego što imaju mnoge europske države po pitanju korone. Ovaj zadnji slučaj je čak bio i cijepljen, ali to cjepivo mu baš nije pomoglo. https://m.cdm.me/drustvo/sesta-zrtva-gripa-u-crnoj-gori/
Vidi vraga, od 6 umrlih 2 ispod 35 godina starosti.
https://www.blic.rs/vesti/svet/prva-zrtva-gripa-u-crnoj-gori-preminuo-mladic-24-zbog-komplikacija/ezqm432
https://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/Cetvrta-zrtva-ovosezonskog-gripa-u-Crnoj-Gori/587336
Vjerojatno Crna Gora nije neko mjerilo jer je jako mala država, a sigurno ni zdravstveni sustav nije najbolji, ali se previše potencira korona što nepotrebno izazviva paniku kod ljudi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 13/03/2020 13:46:45
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/03/2020 : 13:45:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Eto, danas zavrsam na poslu sa radom na cca 14 dana. Ako bude nesto iznimno vazno doci cu ali drukcije smo za 2 tjedna zatvoreni.

Vec ce se naci neka dugacka serija za pogledati, sve one filmove koji me cekaju mjesecima i godinama a da o stripovima ne pricam. Samo ne znam hocu cu izdrzati sa klincem sve ovo vrijeme.






Kod nas ekipa sa klincima može ići doma, i govorim kolegi da ode i on kaže oću kurac, mali će me izgnjavit, radije na posao.

@Dods i ostali o godinama, ja kako volim te zabavne parkove, išao malo sitraživati, i većinom su na tim rolerccoasterima umirali i to do infarkta klinci od 14-16 godina. Dobro da, znam da starije ove pizdarije en zanimaju, ali onako slobodnom procjenom ima ljudi do 50-ak godina, starijih od toga baš i nisam vidio.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 13/03/2020 13:47:50
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000