forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 13/03/2020 : 13:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

U našoj Županiji (Herceg-Bosanska) škole zatvorene ali se djelatnici moraju javljati na posao.


Kod nas su škole zaključane, samo na ulaznim vratima stoji obavještenje ministarstva i to je sve.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/03/2020 : 13:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ma kakav Mjesec, puno jeftinije je imati kolibu u šumi.

https://www.24sata.hr/news/nasi-znanstvenici-koroni-se-moze-pobjeci-samo-na-mjesec-680595

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2020 : 13:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kod nas ekipa sa klincima može ići doma, i govorim kolegi da ode i on kaže oću kurac, mali će me izgnjavit, radije na posao.


Ja ga potpuno razumijem i sigurno bi radije isao na posao, da mogu.

Ali raskuzivat ce se sada sve prostorije, a kasnije (za nekoliko dana) cu valjda ici, barem na par sati (da se odmorim ).
I kod bolje polovine ili rad na domu ili cekanje doma (80% plate).

Da imam laptop na poslu, mozda bi i moglo ici ali ga sam nisam htio, plus su neki programi na mrezi na drugom kompu pa mi sam moj komp i da ga imam doma ne pomaze.


Vec vidim kako ce biti veselo pocetkom aprila/travnja kada ce se morati izracunati place (primamo je desetog), plus u petak 10. 4. 2020 banke ne rade zbog velikonocnog ponedjeljka (13. 4.). Bit ce malo vremena i sta kome obracunati.

Kod nas imamo 5 dana izrednog dopusta sljedeci tjedan (to moze proci sa nasom panoznom kolektivnom, kao elemntarna nesreca), za preostalih 5 ne znam kako. Plus dvojica su vec drugi dan doma, to sam predlzio ravnatelju da im da plus sate/koriscenje sati, jer to nije toliko za pokriti.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 13:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by ordell

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!



Joj ovo ti je bezveze, i ti svasta pises. Koliko si tocno upoznat sa tkm? Akupunktura, akupresura? Higienski standardi danasnje Kine su sasvim druga prica.



A dobro sad. Nisam mislio na akupunturu. Valda ti je jasno da i ovo sto sam napisao nije baš samo zajebancija. Kinezi jedu "neprovjerene" stvari.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/03/2020 : 13:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
https://kozjansko.info/2020/03/koronavirus-dosegel-sentjur/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 14:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Najjaci smo. Potiraju ljude iz skola, sa fakulteta i poslova... i svi pravac kafici u jos manje i zatvorenije prostore. :D

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/03/2020 : 14:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Jeo bi i ja skakavce,zmije da sam u Novom Meksiku sa Texom i Tiger Jackom na tragu desperadosa bez konja.
Ali kinezi ne obradjuju termicki dobro tu hranu,upitno porijeklo i drze ih sve zajedno blizu jednih drugih da se cejndzaju sa bacilima.
Jednom je nas forumski vozac pisao kako bi Indiju termicki blagoslovio zbog prljavstine,a sad ga nema da ista kaze protiv svoje klijentele.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 14:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Evo, lwoode... Istina, i prase može biti dio te priče.

https://youtu.be/V1HH1-ozS_A
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2020 : 14:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Vec se prica da ce cjela Ljubljana biti u karanteni. Sada je tiskovka ali moram jos nesto napraviti na poslu pa nemam vremena slusati...





Ionako sam imao plan ponovno pogledati Band of Brothers, a nagovarao sam i bolju polovinu, rekla je da, samo jos nije bilo vremena... sada ce ga biti.
A ima i da nastavim sa Breaking Bad (trenutno sam na 11. epizodi 2. sezone).

I mislim da je doslo vrijeme da pogledam Cernobil od HBO, ionako mi je jos na kompu (ona je vec gldala prije i dopalo joj se, ja sam prekocio iz inata kao zapadnu propaganu).


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 13/03/2020 14:11:40
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 13/03/2020 : 14:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by ordell

quote:
Originally posted by nagor

Nema tu teorije zavjere. Stvar je u tome da neki Kinezi misle da mogu bolje zadovoljiti svoju partnericu ako pojedu sirovo meso egzotičnog šišmiša umotano u zmijsku kožu. To nije zdravo. I to je to. Živjela tradicionalna kineska medicina!



Joj ovo ti je bezveze, i ti svasta pises. Koliko si tocno upoznat sa tkm? Akupunktura, akupresura? Higienski standardi danasnje Kine su sasvim druga prica.



A dobro sad. Nisam mislio na akupunturu. Valda ti je jasno da i ovo sto sam napisao nije baš samo zajebancija. Kinezi jedu "neprovjerene" stvari.



Ma znam. Dovoljno je vidjeti slike sa “wet markets” u Kini i sve je jasno. Uslovi su im katastrofalni, cudno da nema i vise bolesti. Ali sto se tice ktm, to je prilicno jaka stvar( pogotovo u kombinaciji sa zapadnom medicinom) samo ljudi opcenito misle da je to bezveze jer nemaju pojma o tome.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/03/2020 : 14:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Vec se prica da ce cjela Ljubljana biti u karanteni. Sada je tiskovka ali moram jos nesto napraviti na poslu pa nemam vremena slusati...





Ionako sam imao plan ponovno pogledati Band of Brothers, a nagovarao sam i bolju polovinu, rekla je da, samo jos nije bilo vremena... sada ce ga biti.
A ima i da nastavim sa Breaking Bad (trenutno sam na 11. epizodi 2. sezone).

I mislim da je doslo vrijeme da pogledam Cernobil od HBO, ionako mi je jos na kompu (ona je vec gldala prije i dopalo joj se, ja sam prekocio iz inata kao zapadnu propaganu).





Vrh, ostale ti 3 opasno dobre serije za pogledat.
Zanemari zapadnu propagandu i bacaj se na Chernobil, serija bolesno dobra (pun intended), a prije bi rekao da je BoB zapadna propaganda, ali ta serija mi je najbolji prikaz WW2.

Ti si profa u školi....ili sam ja neš pobrkao?
Pa koji vrag onda imaš radit na poslu ako klinci idu doma...ili radiš u školi, a nisi profa?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2020 : 14:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ne, tajnik sam u javnom vrticu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/03/2020 : 15:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
A vidi ovog lika, donedavno se provodio u Pattayi s ladyboyima i baš sada se sjetio da posjeti Italiju.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 13/03/2020 : 15:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
U Sloveniji do sada testiranih 4346 osoba, zaraženih 141 osoba, od toga 16 hospitaliziranih, 4 na intenzivnoj.

Danas u Ljubljani u velikom trgovačkom centru na Viču velika gužva, idealno za pokupiti virus. Zabranjeno okupljanje više od 100 osoba u zatvorenim prostorijama, a tu je bilo barem nekih 300 ljudi unutra. Ja sam se samo okrenuo i izašao.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 15:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ironično je što je u ovom trenutku glavna poruka/uputa djeci: "Ne izlazite van. Nemojte se družiti. Budite doma zatvoreni u sobi i za računalom. Budite u kontaktu preko društvenih mreža. Igrajte videoigre!"

Edited by - nagor on 13/03/2020 15:21:36
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 15:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
To sam danas klincima rekao. Gejmeri u zadnjoj klupi: "To profesore!" :D
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/03/2020 : 15:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ironično je što je u ovom trenutku glavna poruka/uputa djeci: "Ne izlazite van. Nemojte se družiti. Budite doma u zatvoreni u sobi i za računalom. Budite u kontaktu preko društvenih mreža. Igrajte videoigre!"


...citajte Zagora.
Sad ili nikad, Zagijev preporod. Jos samo da hoce internet ugasiti.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2020 : 15:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by corto33

Danas u Ljubljani u velikom trgovačkom centru na Viču velika gužva, idealno za pokupiti virus. Zabranjeno okupljanje više od 100 osoba u zatvorenim prostorijama, a tu je bilo barem nekih 300 ljudi unutra. Ja sam se samo okrenuo i izašao.


Ah!
A bas sam mislio poslije otici u Interspar na Vicu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/03/2020 : 15:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by nagor

Ironično je što je u ovom trenutku glavna poruka/uputa djeci: "Ne izlazite van. Nemojte se družiti. Budite doma u zatvoreni u sobi i za računalom. Budite u kontaktu preko društvenih mreža. Igrajte videoigre!"


...citajte Zagora.
Sad ili nikad, Zagijev preporod. Jos samo da hoce internet ugasiti.



Da, ova godina bi mogla biti zlatna za stripove!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/03/2020 : 15:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by corto33

Danas u Ljubljani u velikom trgovačkom centru na Viču velika gužva, idealno za pokupiti virus. Zabranjeno okupljanje više od 100 osoba u zatvorenim prostorijama, a tu je bilo barem nekih 300 ljudi unutra. Ja sam se samo okrenuo i izašao.


Ah!
A bas sam mislio poslije otici u Interspar na Vicu.





Pa zašto ne bi otišao, ne kaže se uzalud... https://postimg.cc/nMrSmbdT

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 13/03/2020 : 15:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
welcome to jackass!


https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2020 : 15:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/03/2020 : 15:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 13/03/2020 : 16:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message
Na Finance.si sam pročitao, da cijela Slovenija ima 168 respiratora.

Au, šalabajzeri jedni...

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/03/2020 : 16:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by nagor

Ironično je što je u ovom trenutku glavna poruka/uputa djeci: "Ne izlazite van. Nemojte se družiti. Budite doma u zatvoreni u sobi i za računalom. Budite u kontaktu preko društvenih mreža. Igrajte videoigre!"


...citajte Zagora.
Sad ili nikad, Zagijev preporod. Jos samo da hoce internet ugasiti.


Ako pocnu citati od "Zagor prica" morat ce ponavljati gradivo od prvog razreda,tj. od prvog broja.😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.67 seconds. Snitz Forums 2000