forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 19:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-jos-sedam-slucajeva-virusa-u-hrvatskoj-ukupno-46/2165263.aspx
Dal je moguće da nije bilo lokalne transmisije virusa ni ovde di su do pred par dana bile i trajektne linije s Italijom? Da ne pričamo o ekipi šta je došla otamo prije karantene. Nešto ne virujen u te bajke.

To ja govorin cilo vrime... al mene uvjeravaju kako je tako i kako nasi to drze sve pod kontrolom. Mos mislit.



Što širite paniku vas dvojica stalno i pljujete po ljudima koji noć-dan rade odgovoran posao dok vi lagano trolate po forumima ? Sreća da Vas i tako ljudi ne doživljavaju preozbiljno.

Ako Vam nije dobro ovdje lijepo se spakirate pa put Italije, Španjolske, Francuske i ovih država gdje krizne službe bolje kontroliraju situaciju samo prestanite više s tim vašim "ovo ništa ne valja, ja bi to ovako" jer to nikom ne pomaže osim vašem egu.

Imam svoje misljenje i iznosim ga. Neobavezno i uz dozu zajebancije. Ti si glupan nevidjeni, odi lijeci svoje frustracije na nekom drugom i pakiraj sebe i svoja govna za gdje god hoces...



48 sati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 19:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/uzivo-jos-sedam-slucajeva-virusa-u-hrvatskoj-ukupno-46/2165263.aspx
Dal je moguće da nije bilo lokalne transmisije virusa ni ovde di su do pred par dana bile i trajektne linije s Italijom? Da ne pričamo o ekipi šta je došla otamo prije karantene. Nešto ne virujen u te bajke.

To ja govorin cilo vrime... al mene uvjeravaju kako je tako i kako nasi to drze sve pod kontrolom. Mos mislit.



Što širite paniku vas dvojica stalno i pljujete po ljudima koji noć-dan rade odgovoran posao dok vi lagano trolate po forumima ? Sreća da Vas i tako ljudi ne doživljavaju preozbiljno.

Ako Vam nije dobro ovdje lijepo se spakirate pa put Italije, Španjolske, Francuske i ovih država gdje krizne službe bolje kontroliraju situaciju samo prestanite više s tim vašim "ovo ništa ne valja, ja bi to ovako" jer to nikom ne pomaže osim vašem egu.

Imam svoje misljenje i iznosim ga. Neobavezno i uz dozu zajebancije. Ti si glupan nevidjeni, odi lijeci svoje frustracije na nekom drugom i pakiraj sebe i svoja govna za gdje god hoces...



Stavi govnjara na ignore i miran si.
Ja sve takve likove s posebnim potrebama samo šiknem na ignor.
Izdvajan za zdravstvo i to prilično iz svake plače,među ostalim i za ličenje takvih, pa da ih još ličin i po forumima? Ne,hvala.




Isto.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 15/03/2020 : 19:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
Ako ništa drugo ovo nam je prilika da se riješimo penzionera.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 19:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Šanse da će Iranci, Rusi i Kinezi za bilo što okriviti Amerikance (i obrnuto), su otprilike kao da će hrvatskim desničarima krnjo biti Milorad Pupovac.

No, Kinezi bi možda sa pravom trebali biti zabrinuti. Kako se pomalo nazire, aftermath ove pandemije će biti povratak politici jake nacionalne proizvodnje, što glavnom svjetskom izvozniku bitno mijenja stvari.



Politika. 48 sati u ovoj situaciji.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/03/2020 : 19:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Mladjo, prestrogo za Vukozeca. ;)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 19:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by 1Euro

Jesi li ti Slovenac ili Hrvat?

Imaš napisano da dolaziš iz CROATIA, a non stop kačiš neke linkove iz Slovenije i pričaš kako je u Sloveniji itd....znači, gdje živiš u Sloveniji ili Hrvatskoj?

I da, znamo tko je donio virus u Sloveniju, jer su ovi svi bili u Italiji i od tamo donjeli virus.
ZA one koji žive uz granicu sa Italijom, oni su se mogli zaraziti od Italijana, dok Metlika, Šmarje pri Jelšah i slično, oni su daleko od granice sa Italijom i nijedan Italijan nije došao kod njih u njihov grad, nego su virus donjeli ovi koji su se vratili iz Italije a to se u ovakvim malim gradovima kao što su Metlika i Šmarje pri Jelšah zna, jer svatko zna svakoga. Možda se ne zna za Ljubljanu npr, ali za ove male gradove se zna. Ne ide svatko iz Metlike ili Šmarja pri Jelšah na skijanje u Italiju,....niti su to turistički gradovi krcati turistima iz Italije.
Ne da mi se više raspravljati oko toga. ja sam samo rekao šta se piše po forumima u Sloveniji, koga se optuživa itd,...
Što se tiče "velikog vođe" Janeza Ivana Janoša Janše, njemu korona nije prioritet, več je počeo sa tužbama (njegova omiljena djela) gdje tuži bivšeg premiera Marjana ŠArca nešto u vezi sa vređanjem ili tako nešto, onda je dodjelio policijsko spremstvo svim svojim ministrima, da ih ima "na oku" i pod kontrolom i tako si zagarantirao vlast, da mu ministri, koji su ujedno i predsjednici stranaka ne okrenu leđa i da zbog njih ne izgubi mandat. Znači on sada troši vrijeme na učvršivanje vlasti, nego na Korona virus. Druga faza če biti obračunavanje sa političkim protivnicima, onima koji su ga bacili u Zatvor, treče če biti kako napuniti vlastite đepove, četvrta če biti panelna ograda sa Hrvatskom, pa migranti i slično ...a neka 10 briga če biti taj Korona Virus, koji je ionako več izmakao kontroli pa tko preživi preživi, ono ubermensch filozofija.



Tvoji lijevi na vlasti nisu ništa uradili za tri nedelje kad se več znalo, da je Corona u Italiji. A mi susjedi Italijana, granica otvorena i tisuči su išli svaki dan preko grane u oba smjera.

Sad nešto sereš oko Janše koji je dva dana (!) na vlasti. Ajde šuti da se ne brukaš. Može i neko povjerovati tvojim djetinjastim glupostima.

Daj napiši nešto o pet milijarda Eura koje su tvoji lijevi pokrali iz banaka, siguran sam, da nisi nigde napisao o tome ni riječ. Kad več pišeš o strašnom Janši ljudima koji ne znaju šta je kod nas.

Stvarno ste komunjare jadni i djetinjasti i non stop lažete.



Politika.48 sati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 19:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ajmo dosta više sa ovim sranjima. Koliko ste zastranili da i na topicu o zarazi pričate o politici i vređate se.

Poslednje upozorenje. Inače vas stavljam u karantin.



xaxaxa idem po redu i dajem kazne pa tek sad vidim tvoj post :D
Još si mislim kak ću napisati da su u karanteni :D

Uglavnom, smekšao si

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 19:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by 1Euro

Jesi li ti Slovenac ili Hrvat?

Imaš napisano da dolaziš iz CROATIA, a non stop kačiš neke linkove iz Slovenije i pričaš kako je u Sloveniji itd....znači, gdje živiš u Sloveniji ili Hrvatskoj?

I da, znamo tko je donio virus u Sloveniju, jer su ovi svi bili u Italiji i od tamo donjeli virus.
ZA one koji žive uz granicu sa Italijom, oni su se mogli zaraziti od Italijana, dok Metlika, Šmarje pri Jelšah i slično, oni su daleko od granice sa Italijom i nijedan Italijan nije došao kod njih u njihov grad, nego su virus donjeli ovi koji su se vratili iz Italije a to se u ovakvim malim gradovima kao što su Metlika i Šmarje pri Jelšah zna, jer svatko zna svakoga. Možda se ne zna za Ljubljanu npr, ali za ove male gradove se zna. Ne ide svatko iz Metlike ili Šmarja pri Jelšah na skijanje u Italiju,....niti su to turistički gradovi krcati turistima iz Italije.
Ne da mi se više raspravljati oko toga. ja sam samo rekao šta se piše po forumima u Sloveniji, koga se optuživa itd,...
Što se tiče "velikog vođe" Janeza Ivana Janoša Janše, njemu korona nije prioritet, več je počeo sa tužbama (njegova omiljena djela) gdje tuži bivšeg premiera Marjana ŠArca nešto u vezi sa vređanjem ili tako nešto, onda je dodjelio policijsko spremstvo svim svojim ministrima, da ih ima "na oku" i pod kontrolom i tako si zagarantirao vlast, da mu ministri, koji su ujedno i predsjednici stranaka ne okrenu leđa i da zbog njih ne izgubi mandat. Znači on sada troši vrijeme na učvršivanje vlasti, nego na Korona virus. Druga faza če biti obračunavanje sa političkim protivnicima, onima koji su ga bacili u Zatvor, treče če biti kako napuniti vlastite đepove, četvrta če biti panelna ograda sa Hrvatskom, pa migranti i slično ...a neka 10 briga če biti taj Korona Virus, koji je ionako več izmakao kontroli pa tko preživi preživi, ono ubermensch filozofija.



Tvoji lijevi na vlasti nisu ništa uradili za tri nedelje kad se več znalo, da je Corona u Italiji. A mi susjedi Italijana, granica otvorena i tisuči su išli svaki dan preko grane u oba smjera.

Sad nešto sereš oko Janše koji je dva dana (!) na vlasti. Ajde šuti da se ne brukaš. Može i neko povjerovati tvojim djetinjastim glupostima.

Daj napiši nešto o pet milijarda Eura koje su tvoji lijevi pokrali iz banaka, siguran sam, da nisi nigde napisao o tome ni riječ. Kad več pišeš o strašnom Janši ljudima koji ne znaju šta je kod nas.

Stvarno ste komunjare jadni i djetinjasti i non stop lažete.





Pa ovaj Janez Ivan janoš Janša vas vuče za nos več 30+ godina i laže vam, želi Sloveniju pretvoriti u neku Militariziranu državu, gdje če on biti veliki vođa po uzoru Kim Džong Una.
Janša i sva njegova ekipa (Mahnič, Logar, Tonin,...) pa to su likovi iz nekog lošeg vica.
Ma brzo če proči te dvije godine do novih izbora, ali imam utisak da nečemo trebati tako dugo čekati.



Politika.48 sati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/03/2020 : 20:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by manhunter

Ajmo dosta više sa ovim sranjima. Koliko ste zastranili da i na topicu o zarazi pričate o politici i vređate se.

Poslednje upozorenje. Inače vas stavljam u karantin.



xaxaxa idem po redu i dajem kazne pa tek sad vidim tvoj post :D
Još si mislim kak ću napisati da su u karanteni :D

Uglavnom, smekšao si



Smekšao? Ja sam malopre video da su nastavili, pa sam mislio svima redovne kazne da podelim, kad ti nekih pišljivih 48h.
Pfff, pa nisi u izbornoj kampanji, udri po njima kako treba.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/03/2020 : 20:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message


Ovi naši jajari poduplali parking u okolici KBC, bravo, pravi biznismeni.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 15/03/2020 20:25:56
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/03/2020 : 20:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Cijela Europa u karanteni, javni prijevoz zatvoren, ali tvornica Renaulta u Novom mestu traži od svojih radnika da dođu na posao i pješice ako ne mogu drugačije.

Zdravlje je bitno ali proizvoditi plastične jeftine aute je bitnije.

https://www.nadlani.si/novice/celo-slovenijo-se-prosi-da-ostane-doma-novomeski-revoz-pa-pridite-na-delo-z-lastnim-prevozom-ali-pes/
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 15/03/2020 : 20:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
To su samo janezi isljučili javni prijevoz, jerbo tamo sve pješice možeš obići.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/03/2020 : 21:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ovo za cjeli javni prijevoz me malo iznenadilo. Ali ima smisla, to svakako. Sada radnik moze reci da je to visa sila i nitko ga ne moze prisiliti da dođe na rad, jedino ako poduzece posalje svoje automobile/kombije/autobuse po radnike.

Druga stvar su vrtici i javno varstvo u skolama za djecu doktora i svih onih koji moraju raditi, koji ne smiju uzeti godisnji sada ili otputovati (ionako trenutno skoro nemoguce putovati). Prvo je bilo dogovoreno da ce biti otvoren vrtic i skola najblize univerzitetnom klinickom centru u Lj. i infekcijskoj kliniki, no nova vlada je sada sve zabranila. Da si trebaju naci neki drugi primjer varstva. Zabranjeno je i udruzivanje i cuvanje djece doma (za one koji to obicno rade sa papirima), pa se sada naprosuje one u vrticima i zaposlene u UKC ako bi cuvali djecu kao volonteri.



A Trump vec htio otkupiti njemacki lijek koji se razvija, da bude samo za SAD i da ga ne bi koristio nitko drugi.
https://twitter.com/brianklaas/status/1239217522093764608



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/03/2020 21:05:45
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2020 : 21:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by manhunter

Ajmo dosta više sa ovim sranjima. Koliko ste zastranili da i na topicu o zarazi pričate o politici i vređate se.

Poslednje upozorenje. Inače vas stavljam u karantin.



xaxaxa idem po redu i dajem kazne pa tek sad vidim tvoj post :D
Još si mislim kak ću napisati da su u karanteni :D

Uglavnom, smekšao si



Smekšao? Ja sam malopre video da su nastavili, pa sam mislio svima redovne kazne da podelim, kad ti nekih pišljivih 48h.
Pfff, pa nisi u izbornoj kampanji, udri po njima kako treba.



Da, prenježan sam :D
Ali ajde, vrijeme je kad treba širiti ljubav i toleranciju, pa onda neka budu u ćorci samo dva dana :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/03/2020 : 21:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

na avionu
https://twitter.com/r_u_vid/status/1238996749978460160





neko iz RS napise: "A state of emergency has been declared on the territory of Serbia. Stocks of goods have for 12 months.A letter was sent to China requesting assistance and help. Army and police on the streets from tomorrow."



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/03/2020 21:22:54
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/03/2020 : 21:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Di ste ljudi?
Evo, ja se malo samoizolirala u jednoj od rijetkih zupanija bez Korone. Ne, ne bolujem od nje ali sam par puta presla relaciju Rijeka-Lika i jednostavno se blago prehladila, kihala i smrcala i bi mi jako nelagodno da takva budem pred ljudima,, da u nekoj ustanovi ne izazovem paniku ako kihnem jer sam uocila da nigdje ne mozes vise cuti ni kasalj ni smrcanje.. nije vrijeme za to, ma kako bezazleno bilo. I tako prolazi tjedan moje samoizolacije,zivota na zdravom zraku, pijem sljivovicu i jedem licku hranu. Gledam vijesti, ubiju me u pojam i ne vraca mi se u Rijeku.
Dođe mi da kazem - prodat cu sve i odoh na Velebit cuvat ovce.
Puse, puse, puse i uzdravlje uz casu sljivovice iz najzdravije zupanije.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 15/03/2020 : 21:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Ovo za cjeli javni prijevoz me malo iznenadilo. Ali ima smisla, to svakako. Sada radnik moze reci da je to visa sila i nitko ga ne moze prisiliti da dođe na rad, jedino ako poduzece posalje svoje automobile/kombije/autobuse po radnike.

Druga stvar su vrtici i javno varstvo u skolama za djecu doktora i svih onih koji moraju raditi, koji ne smiju uzeti godisnji sada ili otputovati (ionako trenutno skoro nemoguce putovati). Prvo je bilo dogovoreno da ce biti otvoren vrtic i skola najblize univerzitetnom klinickom centru u Lj. i infekcijskoj kliniki, no nova vlada je sada sve zabranila. Da si trebaju naci neki drugi primjer varstva. Zabranjeno je i udruzivanje i cuvanje djece doma (za one koji to obicno rade sa papirima), pa se sada naprosuje one u vrticima i zaposlene u UKC ako bi cuvali djecu kao volonteri.



A Trump vec htio otkupiti njemacki lijek koji se razvija, da bude samo za SAD i da ga ne bi koristio nitko drugi.
https://twitter.com/brianklaas/status/1239217522093764608





U Italiji je javni prijevoz reduciran, ali ipak funkcionira. Mora i med. sestra bez automobila nekako na posao. Inače ove mjere karantene samo zabranjuju izlazak "bez razloga", a možeš ići u kupovinu namirnica, voditi peseka u šetnju, čak i rekreativno trčati
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/03/2020 : 21:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Za autobuse se jos dan, dva prije govorilo samo to da ce ljudi ulaziti na srednja vrata a ne kod sofera, da se zastiti sofere, znaci tada je bio drugaciji plan. Sada od preko noci imamo drugu vladu pa su mozda i zbog toga neke mjere drugacije nego su bilo prvotno zamisljene. A sa druge strane se ionako situacija konstantno promjenjuje, a ljudi i dalje se druze vise nego bi bilo pametno.

Bit ce posljedice za gospodarstvo, to sigurno, pogotovo ako ce sve skupa duze trajati.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/03/2020 : 23:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message

Ja sam mislio da su išli nešto zaraditi van kad ono oni opet preživljavaju, sigurno su popušili još jednu u nizu priča kako je vani bolje zato sve koje znam da su otisli brzo su se vratili razocarani svi od reda kvazi konobari sa kvocjentom inteligencije sobne temperature i pogledom kroz ruzicaste naocale.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/splicanka-iz-dublina-zatvara-se-sve-hrvati-ostaju-bez-posla-i-ne-mogu-placati-podstanarstvo/2165442.aspx

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 16/03/2020 : 00:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD


Ja sam mislio da su išli nešto zaraditi van kad ono oni opet preživljavaju, sigurno su popušili još jednu u nizu priča kako je vani bolje zato sve koje znam da su otisli brzo su se vratili razocarani svi od reda kvazi konobari sa kvocjentom inteligencije sobne temperature i pogledom kroz ruzicaste naocale.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/splicanka-iz-dublina-zatvara-se-sve-hrvati-ostaju-bez-posla-i-ne-mogu-placati-podstanarstvo/2165442.aspx



Fejk članak, uopće nije vrijedno komentiranja.
Iskreno još uvijek ne mogu vjerovati da se ovakve stvari rade, da sve staje zbog ovakvog virusa i relativno lagane bolesti. Posljedice će biti daleko snažnije i gore i uzrokovat će puno više patnje ekonomski kolaps nego desetak tisuća ljudi koji će umrijeti u svijetu, od kojih bi bar 50% i ovako umrli u skorom vremenu a i toliko ljudi umire u svijetu svakog dana samo od gladi i prometnih nesreća pa nema volje da se to riješi (druge bolesti neću ni spominjati). Teško je ne povjerovati u teorije zavjere jer ovo ikome tko razmišlja s imalo racija ne može biti smisleno.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 16/03/2020 : 00:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
Evo par zanimljivih brojki:

2,668,200
Communicable disease deaths this year
99,881
Seasonal flu deaths this year
Quick facts:
Every year an estimated 290,000 to 650,000 people die in the world due to complications from seasonal influenza (flu) viruses.
This figure corresponds to 795 to 1,781 deaths per day due to the seasonal flu.
Sources and info:

Seasonal flu death estimate increases worldwide - CDC
Up to 650 000 people die of respiratory diseases linked to seasonal flu each year - World Health Organization (WHO)
1,562,284
Deaths of children under 5 this year
8,735,270
Abortions this year
63,529
Deaths of mothers during birth this year
41,638,013
HIV/AIDS infected people
345,518
Deaths caused by HIV/AIDS this year
1,688,045
Deaths caused by cancer this year
201,606
Deaths caused by malaria this year
440,217,194
Cigarettes smoked today
1,027,478
Deaths caused by smoking this year
514,063
Deaths caused by alcohol this year
220,405
Suicides this year
$ 82,224,133,501
Money spent on illegal drugs this year
277,451
Road traffic accident fatalities this year
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/03/2020 : 02:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Excellent news for COVIDー19 coronavirus

Cuba has medicines for thousands of possible cases of COVID-19 via On Cuba News
https://oncubanews.com/en/cuba/cuba-has-medicines-for-thousands-of-possible-cases-of-covid-19/


http://blog.yalebooks.com/2020/03/12/cubas-contribution-to-combating-covid-19/





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/03/2020 : 07:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Ovo za cjeli javni prijevoz me malo iznenadilo. Ali ima smisla, to svakako. Sada radnik moze reci da je to visa sila i nitko ga ne moze prisiliti da dođe na rad, jedino ako poduzece posalje svoje automobile/kombije/autobuse po radnike.

Druga stvar su vrtici i javno varstvo u skolama za djecu doktora i svih onih koji moraju raditi, koji ne smiju uzeti godisnji sada ili otputovati (ionako trenutno skoro nemoguce putovati). Prvo je bilo dogovoreno da ce biti otvoren vrtic i skola najblize univerzitetnom klinickom centru u Lj. i infekcijskoj kliniki, no nova vlada je sada sve zabranila. Da si trebaju naci neki drugi primjer varstva. Zabranjeno je i udruzivanje i cuvanje djece doma (za one koji to obicno rade sa papirima), pa se sada naprosuje one u vrticima i zaposlene u UKC ako bi cuvali djecu kao volonteri.



A Trump vec htio otkupiti njemacki lijek koji se razvija, da bude samo za SAD i da ga ne bi koristio nitko drugi.
https://twitter.com/brianklaas/status/1239217522093764608







Krivo, opet kapitalizam, da ga američani mogu ekskluzivno prodavat.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/03/2020 : 08:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Čudno kako od svih europskih država baš Crna Gora još nema zaraženih. Postoji teorija da je korona pokupila radne navike tamošnjeg stanovništva i odmah zalegla u hladovinu da se odmori.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/03/2020 : 08:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by DODSFERD


Ja sam mislio da su išli nešto zaraditi van kad ono oni opet preživljavaju, sigurno su popušili još jednu u nizu priča kako je vani bolje zato sve koje znam da su otisli brzo su se vratili razocarani svi od reda kvazi konobari sa kvocjentom inteligencije sobne temperature i pogledom kroz ruzicaste naocale.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/splicanka-iz-dublina-zatvara-se-sve-hrvati-ostaju-bez-posla-i-ne-mogu-placati-podstanarstvo/2165442.aspx



Fejk članak, uopće nije vrijedno komentiranja.
Iskreno još uvijek ne mogu vjerovati da se ovakve stvari rade, da sve staje zbog ovakvog virusa i relativno lagane bolesti. Posljedice će biti daleko snažnije i gore i uzrokovat će puno više patnje ekonomski kolaps nego desetak tisuća ljudi koji će umrijeti u svijetu, od kojih bi bar 50% i ovako umrli u skorom vremenu a i toliko ljudi umire u svijetu svakog dana samo od gladi i prometnih nesreća pa nema volje da se to riješi (druge bolesti neću ni spominjati). Teško je ne povjerovati u teorije zavjere jer ovo ikome tko razmišlja s imalo racija ne može biti smisleno.

Potpis na n-tu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000