forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/03/2020 : 22:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by drogsy

Kao u dobra stara vremena! Možda, ako se uspijem za vikend vratiti u Zagreb, doživim osjećaj Židova u getu.


Btw, svi vi dizači panike i drugi idioti možete se potapšati po leđima. uspejli ste!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/restorani-propadaju-krenuo-prvi-val-otkaza-bez-posla-ce-ostati-40-tisuca-ljudi/2166104.aspx


Oću tako ja i tebi svakog umrlog lijepiti i tvrditi da si odgovoran za to?


Jesus Christ, tintone, kaj su ti napravili u toj Nizozemskoj? Tom "logikom" možemo onda svima koji su ikad imalu običnu gripu pripisati odgovornost za smrt drugih od iste.
U hipotetskoj situaciji da sam ja zaražen s koronavirusom a da to ne znam, a ti si osoba sa respiratornim problemima i oslabljenim imunitetom i za tebe je zaraza sigurna smrt, hoću li ja biti odogovaran za istu ako se šećem po gradu, ili ćeš ti biti odgovoran što se u doba sezone gripe izlažeš istoj? Za koga ima više smisla da bude u izolaciji?


Eto, a po tebi je svatko tko nikada nije ušao u neki restoran prije nego je propao odgovoran za nezaposlenost bivših radnika.
Naravno, da se određene skupine trebaju više paziti, ali to ne znači da se ti trebaš ponašati kao da je sve normalno. Postoje ljudi koji nemaju izbor i moraju i dalje ići na posao ili ne mogu biti u izolaciji iz drugih razloga, njima bi bio od pomoći ako se ne bi prešetavao gradom eto tako.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2020 : 22:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by drogsy

Kao u dobra stara vremena! Možda, ako se uspijem za vikend vratiti u Zagreb, doživim osjećaj Židova u getu.


Btw, svi vi dizači panike i drugi idioti možete se potapšati po leđima. uspejli ste!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/restorani-propadaju-krenuo-prvi-val-otkaza-bez-posla-ce-ostati-40-tisuca-ljudi/2166104.aspx


Oću tako ja i tebi svakog umrlog lijepiti i tvrditi da si odgovoran za to?


Jesus Christ, tintone, kaj su ti napravili u toj Nizozemskoj? Tom "logikom" možemo onda svima koji su ikad imalu običnu gripu pripisati odgovornost za smrt drugih od iste.
U hipotetskoj situaciji da sam ja zaražen s koronavirusom a da to ne znam, a ti si osoba sa respiratornim problemima i oslabljenim imunitetom i za tebe je zaraza sigurna smrt, hoću li ja biti odogovaran za istu ako se šećem po gradu, ili ćeš ti biti odgovoran što se u doba sezone gripe izlažeš istoj? Za koga ima više smisla da bude u izolaciji?


Eto, a po tebi je svatko tko nikada nije ušao u neki restoran prije nego je propao odgovoran za nezaposlenost bivših radnika.
Naravno, da se određene skupine trebaju više paziti, ali to ne znači da se ti trebaš ponašati kao da je sve normalno. Postoje ljudi koji nemaju izbor i moraju i dalje ići na posao ili ne mogu biti u izolaciji iz drugih razloga, njima bi bio od pomoći ako se ne bi prešetavao gradom eto tako.



I baš zato ovo nema nikakvoga smisla. Ova "ni prnit ni stisnit" ili šta bi se u vas reklo " ni vrit ni mimo" rješenja su zakurac.
Ako mene pitaš, puno veća katastrofa će se dogodit ako se ova situacija oduži na pola godine od katastrofe koju će uzrokovat virus.
Mislin da ćeš imat više smrtnih slučajeva samo među ovršiteljima nego žrtava virusa.
Isto tako, ako smrt par tisuća ljudi znači nastavak normalnog života ostatku populacije, neman ništa protiv. Čak i ako san ja među tih par tisuća.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/03/2020 23:00:34
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 17/03/2020 : 23:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by drogsy

Kao u dobra stara vremena! Možda, ako se uspijem za vikend vratiti u Zagreb, doživim osjećaj Židova u getu.


Btw, svi vi dizači panike i drugi idioti možete se potapšati po leđima. uspejli ste!

https://www.index.hr/vijesti/clanak/restorani-propadaju-krenuo-prvi-val-otkaza-bez-posla-ce-ostati-40-tisuca-ljudi/2166104.aspx


Oću tako ja i tebi svakog umrlog lijepiti i tvrditi da si odgovoran za to?


Jesus Christ, tintone, kaj su ti napravili u toj Nizozemskoj? Tom "logikom" možemo onda svima koji su ikad imalu običnu gripu pripisati odgovornost za smrt drugih od iste.
U hipotetskoj situaciji da sam ja zaražen s koronavirusom a da to ne znam, a ti si osoba sa respiratornim problemima i oslabljenim imunitetom i za tebe je zaraza sigurna smrt, hoću li ja biti odogovaran za istu ako se šećem po gradu, ili ćeš ti biti odgovoran što se u doba sezone gripe izlažeš istoj? Za koga ima više smisla da bude u izolaciji?


Eto, a po tebi je svatko tko nikada nije ušao u neki restoran prije nego je propao odgovoran za nezaposlenost bivših radnika.
Naravno, da se određene skupine trebaju više paziti, ali to ne znači da se ti trebaš ponašati kao da je sve normalno. Postoje ljudi koji nemaju izbor i moraju i dalje ići na posao ili ne mogu biti u izolaciji iz drugih razloga, njima bi bio od pomoći ako se ne bi prešetavao gradom eto tako.



I baš zato ovo nema nikakvoga smisla. Ova "ni prnit ni stisnit" ili šta bi se u vas reklo " ni vrit ni mimo" rješenja su zakurac.
Ako mene pitaš, puno veća katastrofa će se dogodit ako se ova situacija oduži na pola godine od katastrofe koju će uzrokovat virus.
Mislin da ćeš imat više smrtnih slučajeva samo među ovršiteljima nego žrtava virusa.
Isto tako, ako smrt par tisuća ljudi znači nastavak normalnog života ostatku populacije, neman ništa protiv. Čak i ako san ja među tih par tisuća.



Pa kad živimo u sustavu koji takav - neće biti radikalnih rješenja.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/03/2020 : 23:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Misliš među ovršenima ili?
Ne ispravljam nego stvarno nisam shvatio.
Ja nisam za neka srednja rješenja, ali bolje išta nego ništa.
Postoje razlozi za vjerovati da što radikalniju politiku sada provodiš, to će virus (a time i kriza) kraće trajati.
Ja ne bih tek tako pustio par tisuća ljudi u smrt, ali to sam samo ja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/03/2020 : 23:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ima se, može se, dobro je došla ona zarada od Libellus zagora.


Iscrpila se već ta zaliha od prodaje (nažalost)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2020 : 23:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Misliš među ovršenima ili?
Ne ispravljam nego stvarno nisam shvatio.
Ja nisam za neka srednja rješenja, ali bolje išta nego ništa.
Postoje razlozi za vjerovati da što radikalniju politiku sada provodiš, to će virus (a time i kriza) kraće trajati.
Ja ne bih tek tako pustio par tisuća ljudi u smrt, ali to sam samo ja.


Ne, mislin na ovršitelje.
Bit će mrtvih kad krenu ovrhe.
Ali imat ćeš i ogroman broj mrtvih među ovršenima, samo ne od metka nego od srčanih i moždanih udara.
Pola godine blokade će razjebat puno uređenija društva i gospodarstva od našeg.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2020 : 23:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

"Pazite se ljudi...ja dobil čestitku od 8 000 kn...jučer sam odpelal gnoj v polje sam samcat v kabini traktora..vele da je neko dojavio...nemojte vjerovat...u mojoj okolini niko ne zna da ja imam rješenje o samoizolaciji...sljede vam signal od mobitela...UDBA.. je na djelu...ako idete nekud od doma..telefon ostavute doma...", napisao je muškarac na Facebooku.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/dobio-8000-kuna-kazne-jer-je-za-vrijeme-samoizolacije-vozio-gnoj-na-polje/2166193.aspx



Jebo vas bog i vas i koronu. Ak se bojite ostanite doma u samoizolaciji i necete se zarazit. Nakupovali ste wc papira i sad serite kolko hocete, ostavite normalan radni narod na miru.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/03/2020 : 23:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Misliš među ovršenima ili?
Ne ispravljam nego stvarno nisam shvatio.
Ja nisam za neka srednja rješenja, ali bolje išta nego ništa.
Postoje razlozi za vjerovati da što radikalniju politiku sada provodiš, to će virus (a time i kriza) kraće trajati.
Ja ne bih tek tako pustio par tisuća ljudi u smrt, ali to sam samo ja.


Ne, mislin na ovršitelje.
Bit će mrtvih kad krenu ovrhe.
Ali imat ćeš i ogroman broj mrtvih među ovršenima, samo ne od metka nego od srčanih i moždanih udara.
Pola godine blokade će razjebat puno uređenija društva i gospodarstva od našeg.


Ne znam sad što je već sve provedeno, ali jedna od prvih stvari koja se treba napraviti u ovakvoj krizi je obustaviti naplatu kamata na kredite i slično da se situacije koje opisuješ svedu na minimum. Blokada bi se mogla završiti brže od pola godine, ukoliko bi blokada bila potpuna.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2020 : 23:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by tinton

Misliš među ovršenima ili?
Ne ispravljam nego stvarno nisam shvatio.
Ja nisam za neka srednja rješenja, ali bolje išta nego ništa.
Postoje razlozi za vjerovati da što radikalniju politiku sada provodiš, to će virus (a time i kriza) kraće trajati.
Ja ne bih tek tako pustio par tisuća ljudi u smrt, ali to sam samo ja.


Ne, mislin na ovršitelje.
Bit će mrtvih kad krenu ovrhe.
Ali imat ćeš i ogroman broj mrtvih među ovršenima, samo ne od metka nego od srčanih i moždanih udara.
Pola godine blokade će razjebat puno uređenija društva i gospodarstva od našeg.


Ne znam sad što je već sve provedeno, ali jedna od prvih stvari koja se treba napraviti u ovakvoj krizi je obustaviti naplatu kamata na kredite i slično da se situacije koje opisuješ svedu na minimum. Blokada bi se mogla završiti brže od pola godine, ukoliko bi blokada bila potpuna.


Ma nebitno. To san samo navea ka primjer.
Poanta je da nan na ovaj način slijedi totalni kolaps bez obzira na virus.
Lagano će se fokus sa brojača mrtvih pribacivat na brojač nezaposlenih.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 17/03/2020 23:44:35
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2020 : 23:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Sve što trebate znati:

-It WILL get worse and will take at least months for us to get a grasp on--it is not a temporary inconvenience. We need to re-think life for the foreseeable time.



Hm... gore nego sada da, ali koliko gore? Pa u Kini i J. Koreji je sve skupa vec opalo i veoma malo je novih oboljelih, znaci nije Doomsday u pitanju.

Ovo da ide samo tako po zraku isto prvi put cujem, da mozes virus udahnuti. Koliko se sjecam su rekli da ga mozes pokupiti ako dotaknes nesto od oboljelog (kao sa obicnim virusima), recimo da je kihnuo u ruku i onda otvorio vrata a ti onda otvoris ta ista vrata i rukom ides do ociju, nosa ili ustiju. Ok, mogao bi on kihnuti pa da te kapljice izlete u tebe ako stoji veoma blizu, ali da ide virus samo tako sam od sebe naokolo po zraku... bas to su rekli da ne ide. Da je u pitanju kapljicasta zarada a ne aerosoli.

https://time.com/5786005/fistbumps-handshakes-covid-19/


A cuj, mozda su nas samo lagali.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/03/2020 : 23:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
i ja sam od оnih koji smatraju da je ova izolacija pederski potez - nikakvi karantini,izolacije i ostalo,nek se živi normalno,pa ko umre umre.
a ako se to slučajno desi mom tastu,koji boljuje od šećerne bolesti i slabog srca,ostaće mi trosoban stan i solidna količina deviza u banci,pa ću lakše podneti žalost.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/03/2020 23:55:48
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 18/03/2020 : 00:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
https://www.youtube.com/watch?v=S9Q8x403a-Q

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/03/2020 : 00:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by anto

i ja sam od оnih koji smatraju da je ova izolacija pederski potez - nikakvi karantini,izolacije i ostalo,nek se živi normalno,pa ko umre umre.
a ako se to slučajno desi mom tastu,koji boljuje od šećerne bolesti i slabog srca,ostaće mi trosoban stan i solidna količina deviza u banci,pa ću lakše podneti žalost.


Da čovjek zna koliko novca bacaš u bezvrijedan papir (Zekani, Tvrđe i ostala kompanija) već bi podigao sve sa banke i dao u dobrotvorne svrhe.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/03/2020 : 00:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
I sada ti idi živjeti u Švicarsku, kao da nema boljih država.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ako-se-koronavirus-nastavi-siriti-istom-stopom-svicarski-sustav-bi-se-mogao-urusiti/2166189.aspx

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/03/2020 : 00:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Čovijek odlično razmišlja
https://www.youtube.com/watch?v=adyr608GCFk


uf jebote,kakav je ovo kralj - ne sećam se kada sam zadnji put uživao u slušanju ovako nečeg!!

čovek pogađa u centar - odnosno,ovo su i moji životni stavovi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/03/2020 : 00:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Nisam ni sumnjao da će Branimir Kamber imati najdebilniji osvrt na ovu situaciju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/03/2020 : 00:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
eto,meni je najgenijalniji;a verovatno sam i ja debil u očima mnogih.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/03/2020 00:57:57
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/03/2020 : 01:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Verovatno. :)
Ali makar nemaš povijest debilnog ponašanja kao Kamber.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 18/03/2020 : 01:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Slažem se sa ovim komentarom iz

https://www.logicno.com/politika/koronavirus-biolosko-ratovanje-ili-prirodna-bolest.html

Dejan
#385102

Mi ne možemo sa sigurnošću znati da li je elita pustila virus namerno u opticaj ili je virus prirodno mutirao. Ja sam sklon da verujem u projekat puštanja ovog virusa u svet sa ciljem izazivanja opšte opasnosti i kontrole kao i ekonomskog sloma. Elita kreće u ostvarivanje svog plana. Virus je jačine srednjeg gripa te se može kontrolisati ali je nov i može da napravi veliki problem a uz medije koji šire paniku to je opšta opasnost. Inače kao biološko oružje postoje i vrlo smrtonosni oblici virusa koji se prenose putem vazduha i koji mogu da desetkuju stanovništvo ali to ovde nije cilj. Treba krenuti u čipiranje ljudi a ovo je odlična prilika da se to masovno sprovede u delo.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 18/03/2020 01:36:30
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/03/2020 : 01:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ali da malo istaknemo najinterensantnija zapažanja ovog bivšeg sudionika Big Brothera, ali prije svega humanitarca.
Ovaj bivši sudionik Big Brothera mrtav hladan uspoređuje smrtonosnu pandemiju s odlaskom Hrvata u Europsku Uniju.
Nadalje, ovaj bivši sudionik Big Brothera (ali prije svega humanitarac) napominje na početku da je corona samo ubačena tema da se ne bi pričalo o važnim stvarima (jer globalna pandemija to nije), pa onda nabraja te važne stvari među kojima su vrsta muzike koju mladi slušaju i broj spolova u Njemačkoj.
Najljepše je bilo kada se ovaj bivši sudionik Big Brothera (ali prije svega humanitarac) sjetio nabrajati prethodne epidemije virusa od kojih on, eto, nije obolio, pa shodno tome zaključuje da nisu ni postojali. Ali ne mogu svjetske elite više nadmudriti malog Braneta iz 4.c (inače bivšeg sudionika Big Brothera, ali prije svega humanitarca), 6 puta nije ništa bilo njemu (što znači da ništa nije ni bilo), pa neće nšta biti ni sedmi put.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/03/2020 : 06:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Antoane ti razmišljaš engleski, ako nisi vidio, njihova taktika je pustit da ih se što više zarazi...dakle, survival of the fittest.
Adolf bi bio ponosan na njih; jedino mi nije jasno kako nisu mislili na svoju brižnu kraljicu koja im je valjda veći prioritet u životu nego amerima njihova zastava.

Mene osobno nije strah ovog sranja, ali zašto se zarazit nekim govnom koje bi kasnije kad ostarim (čitaj ako) mogao na neki način osjetit.
Evo imam neku usranu šmrcavicu i svako jutro se budim sa zabetoniranim nosom (baš me prži u sinusima), ali nisam uopće imao temp i neke druge simptome tako da to ne pripisujem koroni.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/03/2020 : 08:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by tinton



Eto, a po tebi je svatko tko nikada nije ušao u neki restoran prije nego je propao odgovoran za nezaposlenost bivših radnika.



Trolaš me? "Po meni", yeah right. Znači država zabrani restoranima da rade, ja okrivim državu i one koji zahtijevaju na zabranama da će biti krivi za masovne otkaze, a ti iz toga zaključiš da po toj logici okrivljujem sve koji ne jedu u restoranima. Wtf?


Go kneel and weep
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/03/2020 : 09:13:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
A da prestanete sa dnevnopolitičkim temama i da pišete O JEBENOJ BOLESTI, što je i tema ovog topica?
Uvek isti koji su zastranili...

Bolje pitajte Tex2 kako je on i porodica, da li je virus izmišljen i slično. A o ekonomskim posledicama ćemo kad dođu na red.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 18/03/2020 : 09:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
vijest iz 1.2.
https://www.logicno.com/hrana-zdravlje/misterija-kineska-epidemija-a-mozda-i-nije-njihova-cija-je-onda-i-stoji-li-netko-iza-svega-mozda-idemo-vidjeti.html

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/03/2020 : 09:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Ljudi su neozbiljni, jedan stavio pelenu na usta, wtf ! Ok,covjek se snalazi, cuva svoje dupe.A i nase.
Partijaneri po Irskoj,Floridi, springbreaker-quarantainbreakeri… pih.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000