forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/03/2020 : 14:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

A da prestanete sa dnevnopolitičkim temama i da pišete O JEBENOJ BOLESTI, što je i tema ovog topica?
Uvek isti koji su zastranili...

Bolje pitajte Tex2 kako je on i porodica, da li je virus izmišljen i slično. A o ekonomskim posledicama ćemo kad dođu na red.


Sori, ali ja stvarno ne razumijem o ćemu bi trebali raspravljati. Texu sve najbolje, ali ne može se topic sastojati od toga da ga svatko pita svaki dan kako je. S obzirom da većinom nismo medicinski stručnjaci, jedino o čemu možemo raspravljati je kako reagirati na virus i koje će biti posljedice pandemije.
Ovo da raspravljamo o tome je li viris izmišljen, nadam se da se šališ. Kako je to manje politički od rasprave o karanteni?



Ma u pravu si, terajte dalje. Pretpostavljam da svako ima svoje mehanizme kojima se bori protiv trenutne situacije.



Preciznije, tema je coronavirus, dakle virus, a ne bolest kojoj je uzrok, pa molim da se držite teme, odnosno corona virusa, a ne pričate o bolesti i ostalim nuspojavama koje uzrokuje (poput svjetske gospodarske krize, ograničenja kretanja, hitnih donošenja novih zakona, ugroženosti radnih mjesta, potencijalne i vrlo izgledne recesije i sličnih nebitnih stvari). Molim lijepo, držite se teme.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/03/2020 : 14:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
U USA se naveliko kupuje streljivo. Zlu ne trebalo. Treba obraniti svoj klan i pričuve hrane.

Have mercy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/03/2020 : 14:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

A da prestanete sa dnevnopolitičkim temama i da pišete O JEBENOJ BOLESTI, što je i tema ovog topica?
Uvek isti koji su zastranili...

Bolje pitajte Tex2 kako je on i porodica, da li je virus izmišljen i slično. A o ekonomskim posledicama ćemo kad dođu na red.


Sori, ali ja stvarno ne razumijem o ćemu bi trebali raspravljati. Texu sve najbolje, ali ne može se topic sastojati od toga da ga svatko pita svaki dan kako je. S obzirom da većinom nismo medicinski stručnjaci, jedino o čemu možemo raspravljati je kako reagirati na virus i koje će biti posljedice pandemije.
Ovo da raspravljamo o tome je li viris izmišljen, nadam se da se šališ. Kako je to manje politički od rasprave o karanteni?



Ma u pravu si, terajte dalje. Pretpostavljam da svako ima svoje mehanizme kojima se bori protiv trenutne situacije.



Preciznije, tema je coronavirus, dakle virus, a ne bolest kojoj je uzrok, pa molim da se držite teme, odnosno corona virusa, a ne pričate o bolesti i ostalim nuspojavama koje uzrokuje (poput svjetske gospodarske krize, ograničenja kretanja, hitnih donošenja novih zakona, ugroženosti radnih mjesta, potencijalne i vrlo izgledne recesije i sličnih nebitnih stvari). Molim lijepo, držite se teme.



Imaš neki problem možda? Ako te negde svrbi, samo reci.

Rekao sam da nastave dalje, a ti pokušaj da prevariš svoj IQ i da shvatiš šta pišem.

Ne trudi se da mi odgovoriš. Budeš li mi bilo kako odgovorio, ideš na hlađenje, pa makar ne bude ni 1% razloga za to. Završena rasprava.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/03/2020 : 14:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Da se vratimo na temu, evo kratkog izveštaja od danas. Google translate, ali mislim da je razumljivo.



Tri sata u vazduhu. Tri dana od plastike i nerđajućeg čelika. Toliko dugo preživljava virus corone. To pokazuju rezultati nove studije naučnika sa Nacionalnog instituta za alergiju i zarazne bolesti u SAD. Centar je odgovoran za istraživanje zaraznih bolesti, autoimunih bolesti i alergija.

Pomoću prskalice, istraživači šire kapljice virusa koje oslobađa zaražena osoba kad kašlje ili kiha po različitim površinama.

Testovi pokazuju da virus ostaje održiv u vazduhu najmanje tri sata. Patogen se još uvek može otkriti na plastici i nehrđajućem čeliku nakon tri dana. Posle 24 sata virus više nije bio održiv na kartonu. Na bakru je trebalo četiri sata da virus postane neaktivan.
Poluživot za plastiku je nešto manje od 7 sati

Istraživački tim je takođe otkrio da je potrebno 66 minuta da polovina virusnih čestica prestane da funkcioniše ako se nalaze u kapljici u vazduhu. Nakon još sat vremena, 25 procenata čestica je još uvek održivo. Na kraju trećeg sata iznos pada na 12,5 posto.

Ovako izgleda na nehrđajućem čeliku: Nakon 5 sati i 38 minuta, polovina čestica je i dalje aktivna.

Poluživot za plastiku je 6 sati 49 minuta. Na kartonu je tri i po sata. Najkraće vreme preživljavanja bilo je na bakru, gde je polovina virusa bila inaktivirana u roku od 46 minuta.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/03/2020 : 14:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by mladjo

Kakav prostakluk :D

Daj stani sa spominjanjem spolnih organa bilo kojeg spola :D

Znam, znam, nije to bila uvreda, nisi ništa loše mislio...
Al' ipak...



Možda bi trebalo tog primitivca malo ozbiljnije upozoriti. Javni sektor su i medicinske sestre koje ne zaslužuju ispade iskompleksiranog hajdukovca koji trenutno misli jedino na svoj zimmer frei. ;)



48 sati.

Od sada udaljavam po proceduri, nema više magareće klupe

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/03/2020 : 15:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


Imaš neki problem možda? Ako te negde svrbi, samo reci.

Rekao sam da nastave dalje, a ti pokušaj da prevariš svoj IQ i da shvatiš šta pišem.

Ne trudi se da mi odgovoriš. Budeš li mi bilo kako odgovorio, ideš na hlađenje, pa makar ne bude ni 1% razloga za to. Završena rasprava.



Manhunter, ti si taj koji ovdje stvaraš problem kojeg nema i zabranjuješ ljudima da slobodno diskutiraju premda je 99% diskusije potpuno civilizirano i razborito. Ja na primjer niti sam ikog vrijeđao, govorio ljudima da su glupi i slično, niti sam i sa kim ulazio u raspravu, a ti se meni obraćaš ovakvim boldanim ad hominem napadom i onda još napišeš da ćeš me banirati ako na uvredu odgovorim.

Ti me možeš banirati kad hoćeš, čak i da ništa ne napišem, to je tvoje pravo i ja nemam problema sa tim, postupi po svojoj savjesti.

Toliko od mene u ovoj raspravi koje nije ni bilo.
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 18/03/2020 : 15:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
Da li iko ovdje živi u Švici, može li se plaćati gotovinom na kasama, ima li nekih ograničenja?

Juče sam čuo od zvaničnika da su EURO-novčanice veoma sigurne od klica jer imaju neki poseban lak i da se ne treba bojati prenosi infekcije putem novčanica. Ne znam kako je sa frankama, ali priča se po netu da će se ova kriza iskoristiti kao izgovor za ukidanje gotovine.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/03/2020 : 15:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zadar-ukida-naplatu-poslovnih-prostora-dok-traje-pandemija/2166471.aspx

Zadar uredno donosi odluke na svoju ruku dva tri dana ispred odluka na nacionalnoj razini.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/03/2020 : 15:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

Manhunter, ti si taj koji ovdje stvaraš problem kojeg nema i zabranjuješ ljudima da slobodno diskutiraju premda je 99% diskusije potpuno civilizirano i razborito. Ja na primjer niti sam ikog vrijeđao, govorio ljudima da su glupi i slično, niti sam i sa kim ulazio u raspravu, a ti se meni obraćaš ovakvim boldanim ad hominem napadom i onda još napišeš da ćeš me banirati ako na uvredu odgovorim.

Ti me možeš banirati kad hoćeš, čak i da ništa ne napišem, to je tvoje pravo i ja nemam problema sa tim, postupi po svojoj savjesti.

Toliko od mene u ovoj raspravi koje nije ni bilo.



Rekao sam ljudima da manje pričaju o dnevnopolitičkim temama, a više o bolesti i čuvanju/lečenju od iste. Uvideo sam da sam pogrešio, pošto je veoma teško držati ta dva odvojeno, rekao ljudima da nastave dalje i da je sve u redu.

I onda se posle par sati i više postova od tasa pojavljuješ ti sa podjebavačkim postom, ničim izazvan, a ja pravim problem? Napravio si raspravu tamo gde je nije bilo i to je tvoj problem, ne moj. 48h.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/03/2020 : 15:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki

Da li iko ovdje živi u Švici, može li se plaćati gotovinom na kasama, ima li nekih ograničenja?

Juče sam čuo od zvaničnika da su EURO-novčanice veoma sigurne od klica jer imaju neki poseban lak i da se ne treba bojati prenosi infekcije putem novčanica. Ne znam kako je sa frankama, ali priča se po netu da će se ova kriza iskoristiti kao izgovor za ukidanje gotovine.




Plaća se normalno, mada se preporučuje plaćanje karticama.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/03/2020 : 15:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zadar-ukida-naplatu-poslovnih-prostora-dok-traje-pandemija/2166471.aspx

Zadar uredno donosi odluke na svoju ruku dva tri dana ispred odluka na nacionalnoj razini.



Ovo mi izgleda kao dobrodošla odluka i u okviru ovlasti i mogućnosti koje su primjerene lokalnim upravama.

No pojavljuju se sad i oni sa napoleonskim kompleksom koji bi se igrali šerifa kao da je već stanje divljeg zapada, bez ikakvog reda i hijerarhije. Treba biti oprezan sa takvim pojavama. Nacionalni stožer mi zasad ulijeva povjerenje, čine se smireni, ozbiljni i racionalni, odluke već imaju spremne, ne donose ih stihijskih, spremno reagiraju na nas sve što treba reagirati. Moguće da će neke odluke biti krive, nemoguće je sve predvidjeti, ovo je nikad viđena situacija u svjetskoj povijesti, milijun je tu faktora, ali mislim da su nametnuli autoritet i da je dobra ideja da se zna tko zapovijeda, umjesto da lokalni šerifi histeriziraju.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/03/2020 : 15:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Gordan Duhaček je napisao jedan odličan članak. Ne mogu vjerovati...

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ljudi-koji-bi-zarazene-trpali-u-zatvore-strasniji-su-od-koronavirusa/2166445.aspx

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 18/03/2020 : 16:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vukozec

Manhunter, ti si taj koji ovdje stvaraš problem kojeg nema i zabranjuješ ljudima da slobodno diskutiraju premda je 99% diskusije potpuno civilizirano i razborito. Ja na primjer niti sam ikog vrijeđao, govorio ljudima da su glupi i slično, niti sam i sa kim ulazio u raspravu, a ti se meni obraćaš ovakvim boldanim ad hominem napadom i onda još napišeš da ćeš me banirati ako na uvredu odgovorim.

Ti me možeš banirati kad hoćeš, čak i da ništa ne napišem, to je tvoje pravo i ja nemam problema sa tim, postupi po svojoj savjesti.

Toliko od mene u ovoj raspravi koje nije ni bilo.



Rekao sam ljudima da manje pričaju o dnevnopolitičkim temama, a više o bolesti i čuvanju/lečenju od iste. Uvideo sam da sam pogrešio, pošto je veoma teško držati ta dva odvojeno, rekao ljudima da nastave dalje i da je sve u redu.

I onda se posle par sati i više postova od tasa pojavljuješ ti sa podjebavačkim postom, ničim izazvan, a ja pravim problem? Napravio si raspravu tamo gde je nije bilo i to je tvoj problem, ne moj. 48h.

Pretjerujes manhunter. Je, istina, vukozec je bio sarkastican i cinican i ton mu je bio takav kakav je bio, ali neke stvari kao mod bi mogao i otrpjeti. Vrijeme je zajebano i ljudi reagiraju na razne nacine, vi bi mogli i pokazati malo tolerancije. Uostalom ti si s onim sto je boldano napisao vecu uvredu samo si je fino zapakirao... Moje misljenje.

Da se razumijemo pod tolerancijom ne mislim na sebe i svoj ban. Ja sam vrijedjao svjesno znajuci da mogu biti baniran i apsolutno sam zasluzeno baniran. Iako nisam fan ignore opcije sad cu poslusat lwoodov savjet i stavit onog doticnog na ignore jer ako bi mu odgovorio jos jednom to bi bilo za trozivotni ban. Kao i svakog sljedeceg ko mi dodje sa fasisticko kretenskom ako ti se ne svidja pakiraj se mantrom.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 18/03/2020 : 16:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message
Može nacionalni stožer donijeti bilo kakve mjere kada ih se ljudi ne drže. Danas u Sparu ja i hrpa staraca. Otišao samo po kruh, oni na trač partiju. Nevjerojatno neodgovorno u stilu baš me briga, ako me i napadne mlatnut ću ga štapom za hodanje pa bu pobegel.
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 18/03/2020 : 16:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message
Još jedna stvar mi nije jasna. Liječnici sa Rebra nisu bili na skijanju nego na kongresu u Austriji za koje su dobili slobodne dane u bolnici. Ravnatelji su znali koji su liječnici na kongresu, netko im je i odobrio te slobodne dane. Kongres je organizirala farmaceutska kompanija.I tko je onda tu lud ili kriv, kako želite?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/03/2020 : 16:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kifi

Može nacionalni stožer donijeti bilo kakve mjere kada ih se ljudi ne drže. Danas u Sparu ja i hrpa staraca. Otišao samo po kruh, oni na trač partiju. Nevjerojatno neodgovorno u stilu baš me briga, ako me i napadne mlatnut ću ga štapom za hodanje pa bu pobegel.



Nije mnogo bolje ni u Švici. Od nas četvoro, supruga, ćerka i ja spadamo u rizične grupe i ne bi trebalo da obolimo od ovog sranja. Sin je na sigurnom. I supruga i ja radimo kao nastavnici (ona za decu, ja odraslima) i prilično smo izloženi virusima. Čuvamo se i pridržavamo svih smernica ministarstva zdravlja. Danas u radnji, otišao po povrće i voće, ljudi na kasi ne drže odstojanje (iako svuda stoje natpisi o 2m odstojanja), jedan kašlje sebi u šaku, guraju se.. I onda se čude što se zarata širi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 18/03/2020 16:43:50
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/03/2020 : 16:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Jucer sam placao gotovinom u jednoj,a danas u drugoj iskljucivo kako je receno i napisano karticama. Blagajne imaju pleksiglas stitove i distanca dva metra izmedju kupaca.
Namirnica ima,ali najvise sto fali su sada jaja. Kokosi rade u tri smjene,nece valjda i njih pticja gripa.
Tunjevine nigdje,cak i skupa Rio Mare i Albacore otisla. Inace u normalno vrijeme slabo se kupuje ta tuna,a sad ide k'o halva.
Bas gledao na ZDF-u dokumentarac o nasim zdrav.radnicima po njemackoj kako rade,ne doduse u ovoj krizi, a bas intervju sa jednom med.sestrom iz Mostara,neka Helena prica kako je ovaj odljev ljudi smanjio funkcionalnost bolnica.Zakljucak voditelja je da njemci s tim profitiraju,dok neki ce morati se snalaziti. Nekako mi to zvuci,tko vas sisa nasa ekonomija bolja od vase mi smo ljude znali privuci i oteli vam ih. Nekom radost,nekom zalost.
Ljudi,kolege i kolegice u republikama na jugoistoku Europe sretno Vam bilo i cuvajte se!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 18/03/2020 20:28:24
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2020 : 17:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

https://www.logicno.com/zivotni-stil/sad-nemate-toaletnog-papira-pobogu-ne-zovite-za-to-911-budite-kreativni.html

Amerikanci koji „pate“ zato što su ostali bez toaletnog papira počeli su zvati spasilačku službu. Službena stranica usluge 911 čak je bila prisiljena objaviti apel Amerikancima.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 18/03/2020 : 17:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/3658799/dok-svi-pricaju-o-koronavirusu-u-hrvatskoj-je-48000-oboljelih-od-gripe-a-14-ih-je-umrlo/
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/03/2020 : 18:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/3658799/dok-svi-pricaju-o-koronavirusu-u-hrvatskoj-je-48000-oboljelih-od-gripe-a-14-ih-je-umrlo/



čak je i to mala brojka. mi sa koronom još nismo došli ni do 100 ljudi. to je jedan autobus.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/03/2020 : 18:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Eto još malo, pa će ograničenje kretanja. Drugo su riješili.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 18/03/2020 : 19:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message
Austrija- Danas sam nakon 4 dana izašao iz stana u eter.Kako sam već prije pisao , stanujem iznad firme u kojoj radim pa nema potrebe.Ono što sam vidio danas kad sam otišao u kupovinu oko 18h dakle poslije posla, me stvarno pozitivno iznenadilo.Bio sam u tri trgovine i u sve tri zajedno nije bilo više od 30 kupaca.Tezge gotovo sve pune stim da je manje pojedinih artikala.Jedino što nije bilo niti u jednoj, je germa.Na ulicama jako malo ljudi a auta kojih je u to vrijeme inače mnogo, sada 70% manje.Austrijanci se baš pridržavaju.U šparu ja i supruga na kasu a 4 kupca ispred nas se razvukli na 10-15 metara.Pored kase novine i na naslovnoj oduševljenje vlade Austrijancima koji se izgleda posvuda u zemlji drže pravila, rastojanja, minimalnih izlazaka.Stvarno palac gore
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/03/2020 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/03/2020 : 19:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
U Italiji umrlo još 475 ljudi, što je po nekim proračunima više nego što tamo prosječno umre od svih zloćudnih bolesti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2020 : 19:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Da, jos samo malo i imat ce vise mrtvih nego Kina.

https://www.worldometers.info/coronavirus/


A po broju oboljelih na 1 milijun pucanstva vode San Marino, Vatikan, Farski otoci, Island i vec Italija kao prva veca drzava. Onda Andora, Lihtenstajn i druga veca drzava Svica.




U Kini se djeca vec vratila u skolu iz "domace karantene". Sada imaju one termo kamere za vrucinu na skolama i nadziru ih.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000