forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/03/2020 : 19:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Bar će se u nas netko obradovati ovoj pošasti. Javni natječaji za nabavku medicinske opreme sad idu izravnim sporazumom, bez neke prevelike kontrole.
Inače tako ide samo do iznosa 6000 KM (cca. 3000 €).

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/03/2020 : 19:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Nasi odgovorni ljudi u stozeru kao i medicinsko osoblje rade ko konji i padaju s nogu. Sve su sproveli kako treba pouceni dosadasnjim sranjima kod drugih, i na tome im svaka cast. Neodgovornim pojedincima, sto reci? Nista. Njima se ionako ne moze nista objasniti. Samo pendrekom i po novcaniku.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/03/2020 : 19:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by izivko

U Njemačkoj zatvorit džamije jer u crkve nitko i ne ide i problem riješen.
Ima li ko da javi tamo Merkelici?



😁 Ti sta i idu (ali mislim da svi vjerski objekti zatvoreni) se u adbesthani(praonica) bar pet puta operu ruke,noge,lice,nos,iza usiju…


A cestitanja nece biti ni za Bajram… osim online.
Uskrs je prvi sad na redu…
Dobro veli B.Novkovic sad svi vjernici kad je 5 do 12.




Emireme, zajebavam se, valjda je jasno. Vidiš da jedan forumaš vidi vjerske objekte kao glavni izvor zaraze.




Ma znam, i ja se zafrkavam, vjerski objekti mogu biti samo jedan izvor zaraze,ali ne i glavni. Vec je utvrdjeno kako se siri. Nehigijena,putovanja,neodgovornost,bahatost.
Mene su znale pripadnice zenskog roda s kojima sam radio ili ih poznajem pri pozdravljanju obicajno poljubiti po francuskom obicaju,pa ce mi to sad malo faliti. A ove neuroze i frikoze mozda ostave traga,pa ce ispasti pozeljnije da imas HiV nego koronu. Kontra HiVa mozes kondomom,al' de hajde kontra korone.
Vidim onu scenu iz "Naked gun" kad Leslie Nielsen i Pricilla Presley spavaju svak navucen u kabanicu od kondoma.Nezaboravna scena.😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/03/2020 : 20:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
800 smrti u Italiji danas, preko 500 samo u Lombardiji.

Ajd hvala kurcu da su se odlučili postrožit sve mjere.
Tu u susjedstvu lupa muzika, osjeti se roštilj, čuju se ljudi...slave oni, partijaju.
Kako kaže IvanL, samo pendrek.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/03/2020 20:29:26
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/03/2020 : 20:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Da, na kraju će nas spašavati tri velike ex yu stečevine.

- preživljavanje s minimalnim, ostavština raspada Jugoslavije
- batina, ostavština totalitarne Jugoslavije
- javno zdravstvo, ostavština uređene Jugoslavije
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/03/2020 : 20:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Da, na kraju će nas spašavati tri velike ex yu stečevine.

- preživljavanje s minimalnim, ostavština raspada Jugoslavije
- batina, ostavština totalitarne Jugoslavije
- javno zdravstvo, ostavština uređene Jugoslavije



Švajcarska je od danas prva na svetu po broju obolelih po glavi stanovnika. A većina Švicera se buni zbog mera vlade zato što "guše demokratiju i ljudska prava". Do juče su isti ti organizovali Corona-žurke i punili kafiće.

Samo motka i ništa drugo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 21/03/2020 : 20:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2166826

Da bune se evo zbog ovakvih planova
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/03/2020 : 20:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Navodno od pon kod nas karantena.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/03/2020 : 20:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Navodno od pon kod nas karantena.


Ma vec je i pocela. A sad organi reda nek se iskazu i pokazu, a ne samo pljenit vozacke dozvole ljudima nakon tri pive.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/03/2020 : 20:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2166826

Da bune se evo zbog ovakvih planova

A vidi komentare, svi se bune zbog "širenja panike" i "nepotrenbnog crnila" u vezi "bezopasne ekonmske krize", a istovremeno bi pendrečili ove što izađu van u dvorište.

A i ovo mi je isto vrh

Ja mislim da vi puno serete. Virus ce kroz 3-4-5-6 mjeseci potpuno nestati ili ostati u laboratoriju kao i velike boginje. Napušite se k*te.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/03/2020 : 20:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Navodno od pon kod nas karantena.


Ma vec je i pocela. A sad organi reda nek se iskazu i pokazu, a ne samo pljenit vozacke dozvole ljudima nakon tri pive.



Nije ti ovo to.
Kad bude karantena, nećeš smjet više nigdje, sada je samo zabranjeno okupljanje na javnim površinama. Tj imat ćemo one certifikate kao talijani, pa ćeš morat opravdat svaki odlazak u dućan i slično.

I da, kolko god najviše na svjetu mrzim kosit travu, moram priznat da sam sada hepi što imam dvorište.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/03/2020 20:55:57
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/03/2020 : 21:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Bravo za kancelarku! Danas je viđena u Berlinu u supermarketu, uredno stojeći u redu.


Have mercy
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/03/2020 : 21:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by nagor

Da, na kraju će nas spašavati tri velike ex yu stečevine.

- preživljavanje s minimalnim, ostavština raspada Jugoslavije
- batina, ostavština totalitarne Jugoslavije
- javno zdravstvo, ostavština uređene Jugoslavije



Švajcarska je od danas prva na svetu po broju obolelih po glavi stanovnika. A većina Švicera se buni zbog mera vlade zato što "guše demokratiju i ljudska prava". Do juče su isti ti organizovali Corona-žurke i punili kafiće.

Samo motka i ništa drugo.

Pa zašto se onda ne vratiš u domovinu? Evo, možda tamošnji diktator uvede 24-satni policisjki sat, baš po tvojoj volji. Manhunteru, jesi li ti svjestan da je Švicarska na takvom ekonomoskom i društevnom nivou upravo zbog ljudi koji razmišljaju na taj način koji ti ne odobravaš? Jebote, još da si odselio u adolescentnoj dobi u Švicu razumio bih tvoj način razmišljanja, ali ako se ne varam ti si tamo rođen, a ono, mentalitet ti je balkanski 100%. "Motka"? Bokte, da se skuliraj.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 21/03/2020 21:04:34
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 21/03/2020 : 21:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
U Hrvatskoj je, zaključno s 17. ožujak 2019. godine, službeno registrirano ukupno 60 293 oboljelih od gripe, od čega je u 11. tjednu pristiglo 515 prijave, čime se nastavilo očekivano smanjivanje broja oboljelih. Najveći broj prijava je pristigao iz Grada Zagreba, Zagrebačke i Primorsko-goranske županije.S obzirom na veličinu stanovništva, najveće stope oboljelih zabilježene su na području Krapinsko-zagorske, Sisačko-moslavačke, grada Zagreba i Zagrebačke županije. Među pristiglim prijavama kliničke gripe, stopa incidencije je uobičajeno najveća u djece predškolske dobi, a najniža u osoba u dobi od 65 godina i više. Ove sezone bilježi se veći broj dojava o smrtnim ishodima zbog gripe i njezinih komplikacija u uspredbi s prethodnim sezonama, pa je tako do sada dojavljeno 107 smrtnih ishoda, dok je u sezoni 2017./2018. bilo prijavljeno ukupno 29 umrlih. Navedeni podaci upućuju na tzv. višak smrti odnosno povećani broj umrlih u odnosu na broj umrlih izvan sezone gripe. To je posljedica činjenice da je gripa u određenim rizičnim skupinama kao što su osobe u dobi od 65 godina i stariji te kronični bolesnici neovisno o dobi, češće praćena komplikacijama i smrtnim ishodom. Teško je reći koliko stvarno osoba umre izravno ili, što je češće, neizravno od gripe (kao posljedica pogoršanja osnovne bolesti ili komplikacije, poput upale pluća ili sepse). Procjenjuje se da u Hrvatskoj zbog gripe umire do 500-tinjak osoba godišnje, od kojih samo manji broj bude i službeno prijavljen.---- I nikakve karantene i cirkus se ne pravi.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/03/2020 : 21:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Navodno od pon kod nas karantena.


Ma vec je i pocela. A sad organi reda nek se iskazu i pokazu, a ne samo pljenit vozacke dozvole ljudima nakon tri pive.



Nije ti ovo to.
Kad bude karantena, nećeš smjet više nigdje, sada je samo zabranjeno okupljanje na javnim površinama. Tj imat ćemo one certifikate kao talijani, pa ćeš morat opravdat svaki odlazak u dućan i slično.

I da, kolko god najviše na svjetu mrzim kosit travu, moram priznat da sam sada hepi što imam dvorište.


Ko ce to iskontrolirat? Trebalo bi barem 100 000 drotova samo u Splitu? Ko da ne znas kakvi su ljudi. Narod. Srica iman i ja dvor i kamin.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/03/2020 : 21:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by nagor

Da, na kraju će nas spašavati tri velike ex yu stečevine.

- preživljavanje s minimalnim, ostavština raspada Jugoslavije
- batina, ostavština totalitarne Jugoslavije
- javno zdravstvo, ostavština uređene Jugoslavije



Švajcarska je od danas prva na svetu po broju obolelih po glavi stanovnika. A većina Švicera se buni zbog mera vlade zato što "guše demokratiju i ljudska prava". Do juče su isti ti organizovali Corona-žurke i punili kafiće.

Samo motka i ništa drugo.

Pa zašto se onda ne vratiš u domovinu? Evo, možda tamošnji diktator uvede 24-satni policisjki sat, baš po tvojoj volji. Manhunteru, jesi li ti svjestan da je Švicarska na takvom ekonomoskom i društevnom nivou upravo zbog ljudi koji razmišljaju na taj način koji ti ne odobravaš? Jebote, još da si odselio u adolescentnoj dobi u Švicu razumio bih tvoj način razmišljanja, ali ako se ne varam ti si tamo rođen, a ono, mentalitet ti je balkanski 100%. "Motka"? Bokte, da se skuliraj.





O čemu ti pričaš čoveče???

Ti ili ne razumeš ono što ja napišem, ili ja ne umem da se izražavam. Ili ti jednostavno smeta sve što napišem.

Kažem da ima toliko neodgovornih ljudi koji će se vaditi na kartu "ljudskih prava" samo da bi mogli da se zabavljaju. Baš ih briga da li će nekoga ugroziti.

Motka je tu samo figurativno, ne brini.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 21/03/2020 21:21:27
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/03/2020 : 21:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Hebote, anto, pa ti hrabar u pičku materinu! Pa ti si pravi Blek Stena, koji uopće ne želi zaraziti tasta, da mu možeš pokupiti stan. Hoćeš mi biti frend?


stan i pristojnu deviznu ušteđevinu (koja se polako topi).

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/03/2020 : 21:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Anto, ostani doma i to je to. Najhrabriji su doma. ;)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/03/2020 : 21:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
sad kad uvedu totalni karantin,moraću - u stvari,samo po namirnice i odmah kući.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 21/03/2020 : 21:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter





O čemu ti pričaš čoveče???

Ti ili ne razumeš ono što ja napišem, ili ja ne umem da se izražavam. Ili ti jednostavno smeta sve što napišem.

Kažem da ima toliko neodgovornih ljudi koji će se vaditi na kartu "ljudskih prava" samo da bi mogli da se zabavljaju. Baš ih briga da li će nekoga ugroziti.

Motka je tu samo figurativno, ne brini.

Znači, većina Švicera organizira žurke i zabavlja se pa im zbog toga teško padaju ove restrikcije? Ništa drugo ne rade? danas sutra kad će tebi represivni aparat odrediti samoizolaciju, odnosno kućni pritvor, pa ga po mogućnosti produljiti na još par tjedana zbog "opravdane sumnje", a ti ćeš se možda baš jako htjeti prošetati šumom sa ženom i djecom, budeš se i ti "vadio na ljudska prava".

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 21/03/2020 : 21:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
Lov na vještice (zaražene) može početi.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/03/2020 : 21:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by manhunter





O čemu ti pričaš čoveče???

Ti ili ne razumeš ono što ja napišem, ili ja ne umem da se izražavam. Ili ti jednostavno smeta sve što napišem.

Kažem da ima toliko neodgovornih ljudi koji će se vaditi na kartu "ljudskih prava" samo da bi mogli da se zabavljaju. Baš ih briga da li će nekoga ugroziti.

Motka je tu samo figurativno, ne brini.

Znači, većina Švicera organizira žurke i zabavlja se pa im zbog toga teško padaju ove restrikcije? Ništa drugo ne rade? danas sutra kad će tebi represivni aparat odrediti samoizolaciju, odnosno kućni pritvor, pa ga po mogućnosti produljiti na još par tjedana zbog "opravdane sumnje", a ti ćeš se možda baš jako htjeti prošetati šumom sa ženom i djecom, budeš se i ti "vadio na ljudska prava".



Definitivno nisi razumeo šta sam napisao. Dobro, malo mi je lakše da nije do mene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/03/2020 : 21:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Ja zivim 20 metara od sume Marjan, to cu sad debelo iskoristavati.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/03/2020 : 21:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Daj, drogsy, ne seri s tom "obranom demokracije". Ne paše ti to. Nisi ti taj. Par stranica ranije si "racionalizirao" (baš u duhu jednog stričeka s brkovima) kako u ime zimmer fraja tj. ekonomije trebaju umrijeti neki ljudi.

Daj nam radije pojasni kako ti preživljavaš ove dane. Da znam gdje griješimo. Što je rješenje?
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 21/03/2020 : 21:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
quote:
quote:
Originally posted by drogsy

"opravdane sumnje", a ti ćeš se možda baš jako htjeti prošetati šumom sa ženom i djecom, budeš se i ti "vadio na ljudska prava".



Te šetače bih ja odveo u Bergamo i stavio ih da posmatraju kako se nečiji otac ili majka postepeno davi, punih 48 sati, da im odagnam sve te "opravdane sumnje". Ili bi ih podvrgnuo water-boardingu punih 48 sati bez pauze, čisto da osjete o čemu pričamo.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 21/03/2020 21:52:32
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.57 seconds. Snitz Forums 2000