forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/03/2020 : 16:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

"Već na leto čim ovo koliko-toliko prođe svi će pojuriti na mora da letuju, videćeš."
E pa neće.
Da ne pričan globalno zadržat ću se lokalno.
Vlasnik tvornice ribe koja inače u sezoni u Italiju izveze 600 tona lubina(brancina) i 600 tona komarči(orade) vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik rent a car agencije koji je prije misec dana kupija 800 novih vozila vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik tvornice namještaja koja živi od opremanja hotela vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik jedine velike splitske proizvodnje, jedinog preživljelog ostatka nekad velike Jugoplastike koji radi djelove za Renault vjerovatno neće pojuriti na more, 300 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.




To je to. Ova godina će biti krah na ekonomskom polju, ali valjda je to moralo jednom da se desi. Čak i "veliki" nisu pošteđeni, ako pogledamo koliko se novca od reklama gubi svake sekunde, koliko veliki sportski timovi gube svakog dana, koliko se manje pogonskih goriva manje troši svake sekunde pošto sve stoji.

U principu, čitava "prozapadna" civilizacija je uzdrmana u temeljima svog funkcionisanja, a ne znam kome bi to išlo u korist. Jedino ako nam Afrikanci nisu nešto smestili...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/03/2020 16:31:03
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11586 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 22/03/2020 : 16:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Tko ovu godinu preživi, iduću je najebo.

Ovo je prilika da se srežu sulude plaće sportaša.

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/03/2020 : 16:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

"Već na leto čim ovo koliko-toliko prođe svi će pojuriti na mora da letuju, videćeš."
E pa neće.
Da ne pričan globalno zadržat ću se lokalno.
Vlasnik tvornice ribe koja inače u sezoni u Italiju izveze 600 tona lubina(brancina) i 600 tona komarči(orade) vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik rent a car agencije koji je prije misec dana kupija 800 novih vozila vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik tvornice namještaja koja živi od opremanja hotela vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik jedine velike splitske proizvodnje, jedinog preživljelog ostatka nekad velike Jugoplastike koji radi djelove za Renault vjerovatno neće pojuriti na more, 300 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.




To je to. Ova godina će biti krah na ekonomskom polju, ali valjda je to moralo jednom da se desi. Čak i "veliki" nisu pošteđeni, ako pogledamo koliko se novca od reklama gubi svake sekunde, koliko veliki sportski timovi gube svakog dana, koliko se manje pogonskih goriva manje troši svake sekunde pošto sve stoji.

U principu, čitava "prozapadna" civilizacija je uzdrmana u temeljima svog funkcionisanja, a ne znam kome bi to išlo u korist. Jedino ako nam Afrikanci nisu nešto smestili...


Afro-eskimska zavjera

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/03/2020 : 16:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by DODSFERD

Uopće nije sumnjivo što se pojavila baš pred kraj 1. svjetskog rata, daj pokušaj s nečim drugim.
Ne znači da su tadašnji i današnji virusi namjerno pušteni i ciljano upotrijebljeni protiv određene skupine ljudi, ali kada se previše igraš s vatrom i istražuješ ono što ne bi trebao onda stvari znaju izmaknuti kontroli.



Prije će izmaknuti kontroli ako prestanemo s istraživanjima. Dok je u srednjem vijeku stanovništvo Europe ubijala kuga, nitko nije mogao istražiti zašto i kako pa se kuga u Europi (na mahove) zadržala skoro pola tisućljeća. Samo neka znanstvenici istražuju. Da je 2003. bilo isplativo nastaviti istraživati cjepivo protiv SARS-a, možda bi danas bili u manjem problemu. Istraživanja nisu nastavljena jer nije bilo isplativo pošto su SARS uspjeli iskorijeniti karantenom i izolacijama.


Sada si ti prebacio loptu na drugu stranu terena, iako ovo o čemu govoriš djelomično stoji. Jedino postoji problem što rezultati često nisu u skladu s očekivanjima zbog mnogih drugih faktora, a čovjek je po prirodi takav da radi puno propusta i ima potrebu da izvuče korist gdje god je to moguće.
Kada se već toliko puno istražuje kako to da u 40 godina već nisu pronašli efikasan lijek za AIDS. Možda je stvar u isplativosti koju navodiš, sama bolest vrlo sporo napreduje i moguće je živjeti dugo godina s njom. Zašto napraviti lijek koji ju potpuno i brzo suzbija kada možeš još više zaraditi na nekim drugim vrstama liječenja koje će dovoljno produžiti život bolesnika. Zamisli da boluješ od neke smrtonosne bolesti i dobiješ garanciju da ćeš s njom živjeti još 20-30 godina, pa tko ne bi bio zadovoljan time po principu ''bolje išta nego ništa''.
Ne znam, ovo su samo moja laička razmišljanja, ali kada su u pitanju razna cjepiva i lijekovi tu sam posebno sumnjičav jer je profit uvijek na prvom mjestu, a tek onda zdravlje malog čovjeka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 22/03/2020 : 16:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by maelstrom

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

@manhunter
Možete li uvest ban zbog samosramoćenja?




Ko bi trebalo da leti, po tvom mišljenju? Svašta smo svi mi ovde natrućali, teško mi je da se odlučim.


Ma ironičan san, ali ovaj maelstorm je čudo neviđeno.
Razina baljezganja u koju se ne triba uključivat.



A misli ti i piši šta voliš, eto za sada barem imaš tu priliku i to je pozitivna stvar.
To što bi meni zabranio da radim isto samo govori o tome na kom si nivou postojanja, toliko.


Isto tako, to šta ti neznaš šta znači "ironičan sam" isto nešto govori.
Da ne ulazin u ostale tvoje budalaštine zadržat ću se na onome o čemu nešto znan jer od toga živin.
Kažeš ti:
"Već na leto čim ovo koliko-toliko prođe svi će pojuriti na mora da letuju, videćeš."
E pa neće.
Da ne pričan globalno zadržat ću se lokalno.
Vlasnik tvornice ribe koja inače u sezoni u Italiju izveze 600 tona lubina(brancina) i 600 tona komarči(orade) vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik rent a car agencije koji je prije misec dana kupija 800 novih vozila vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik tvornice namještaja koja živi od opremanja hotela vjerovatno neće pojuriti na more, 100 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.
Vlasnik jedine velike splitske proizvodnje, jedinog preživljelog ostatka nekad velike Jugoplastike koji radi djelove za Renault vjerovatno neće pojuriti na more, 300 ljudi koji rade kod njega neće sigurno.







Pa naravno da neće biti ljudi koliko inače bude i da će se posledice osetiti, ali po nekoj logici stvari i blizini epidemije niko normalan ne bi ni trebao ići, o tome ja pričam.A biće ipak dosta ljudi koji će otići dok će sledeće godine već dosta toga biti koliko-toliko uobičajeno.Naravno neki će ljudi ostati bez posla, no to je tako, ostaju u svim sferama života ionako, svet gura dalje svejedno uprkos tome iako je to jako tužno.
Da li se neko buni, pa naravno da se ne buni, svi su naučili samo da kukaju.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/03/2020 : 16:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Aj samobaniraj se.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/03/2020 : 16:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
43 novih smrtnih slučajeva u NED.
Vani piči sunce, pa ljudi roštiljaju i igraju nogomet.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/03/2020 : 16:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Zar ovo nije kršenje privatnosti ljudi, ili se zaraženi tretiraju kao ubojice i zločinci pa nemaju pravo na nju.

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/vlada-pocela-da-objavljuje-imena-ljudi-kojima-su-izdata-rjesenja-o-obaveznoj-samoizolaciji

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 22/03/2020 : 16:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by maelstrom

Ali ponavljam, nije ni poenta u trošenju, već kontroli ljudi.



Ok, ja tebe ni najmanje ne razumem. Možda je u meni problem, ne isključujem ni tu mogućnost.
Kažeš da se ovde radi o kontroli ljudi, par postova ranije pišeš da se ovde radi o ogromnim parama i da su "oni" koji vuku konce mnogo veći igrači od političara.

Šta sad, da li se radi o kontroli ili o parama? Ili o oba?
Koji su to "veći" igrači i po čemu su oni veći? U današnjem svetu je onaj koji ima pare i resurse veliki igrač. Tako da su najveći igrači na svetu Nestle, Monsanto i IT firme.

Kako će oni kontrolisati ljude više nego trenutno?
Svi smo robovi kapitalizma, bez izuzetka. Svi imamo smartfone, informišemo se putem interneta, kupujemo kreditnim karticama i APOSLUTNO NIKO se ne buni zbog toga. Revolucije kakve su bile do pre dvadesetak godina više nisu moguće zato što ne postoji kritična masa koja bi ih pokrenula. To valjda odgovara tim velikim igračima (kako si napisao, kontrolisanje MMF, Svetske banke i mir u državama)? Ako neko želi apsolutnu kontrolu nad ljudima, samo treba da održava trenutno stanje, možda malo da ga pojača i to je to.

Današnji svet je čoveka stvorio da bude što je moguće manje autonoman i da zavisi u svakom segmentu života od "nekog" velikog igrača. Koliko ja vidim, ova izolacija može samo da izazove suprotan efekat, da se ljudi "osveste" i okrenu regionalizaciji, a ne globalizaciji. Što tim "velikim" igračima nikko ne bi odgovaralo, zar ne?

Opet te pitam, kako konkretno misliš da će se te tvoje zamisli sprovesti u delo? Ne možeš da izvališ neku teoriju zavere samo tako, a da onda kažeš, "e pa ja nemam odgovore na vaša pitanja". Meni bi bilo lakše da mi neko spomene masone, ljude guštere ili Bilderbergovu grupu i da onda konstuiše priču oko njih. Ovo što ti pišeš nema ni glavu, ni rep, a otvaraš mnogo više pitanja nego što uopšte imaš odgovora.



Pa valjda novac poteže i određenu mogućnost da se preko njega kontrolišu ljudi?Odnosno, preko novca možeš da držiš pod svojim uzdama sve one ljude koji su na pozicijama da mogu da vrše kontrolu, odnosno izdaju naredbe.To je valjda barem jasno.

Kako će se ljudi još više kontrolisati?Pa mogućnosti su neograničene, sad kada bih napisao ponešto doživeo bih salvu uvreda i onda bih posle naravno ja bio kriv kada bih nekom odgovorio na to.No, neću upasti u tu igrariju, normalno iznosim svoje argumente, kome se ne sviđa, njegovo pravo, no šta ja da mu tu radim.Uopšte me ne dotiče što ja imam određeni pogled na dešavanja u svetu i što po mom mišljenje uviđam neke stvari, a neko drugi ne.U stvari lažem, pogađa me sve to jer dok je tako bićemo tu gde jesmo i sve gore stvari će nam se dešavati.Ali ja kao pojedinac ništa ne mogu promeniti i od mene ne zavisi tako da sam sa te strane miran i eto samo iznosim neki moj stav.
A kao što sam napisao, kakvu bolju kontrolu ljudi možeš dobiti od one kada se ljudi sami nude da se stave pod istu.Poprilično zgodno zar ne?

Ko drži najveći kapital?Pa valjda je svima jasno koje porodice to rade već preko jednog veka praktično i kako se neke stvari povodom toga uopšte ne menjaju puno.Naravno, sigurno je da tu ima u igri i novih igrača, no svakako da moraju da poseduju veliki kapital da bi bili tu.A niko od njih se normalno neće eksponirati u medijima jer imaju svoje cirkusante koji će to raditi umesto njih.Naravno nisu nevidljivi i ljudi znaju za njih, ali zaštićeni su bolje nego bilo ko ikada.

Smartfoni i ostale slične stvari nemaju sa ovom pričom nikakve veze, to su sitnice, no postoje druge neke ozbiljnije stvari.No, ovo nije mesto o tome da pričam.

Kritična masa za neke promene ne postoji, u tome si u pravu i stoga ja nikakvu zamisao nisam izneo, samo sam konstatovao jadno, postojeće stanje stvari.Kada se sve ovo završi svi ćemo nastaviti da se redovno prepucavamo oko budalaština kao i obično, ništa novo (kakva crna regionalizacija) .
Da bar počnemo da gledamo na stvari iz drugog uggla i to bi bio korak napred, ali koliko vidim ni tome nismo blizu.

Edited by - maelstrom on 22/03/2020 17:00:13
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 22/03/2020 : 16:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Aj samobaniraj se.



Čekam tebe da mi daš primer.
Mada, možda kao neko ko misli na dobrobit drugih i uradim to, ako će ti tako biti lakše, pošto očigledno imaš određenih problema.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 22/03/2020 : 17:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
Ni ja ne razumem očito neke stvari, dakle sve loše što se dešava na ovom svetu (onako globalno) je čisto posledica zle sudbine, slučajnosti?
E sudbino, sudbino, šta nam učini, crna ne bila......
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/03/2020 : 17:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Zar ovo nije kršenje privatnosti ljudi, ili se zaraženi tretiraju kao ubojice i zločinci pa nemaju pravo na nju.

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/vlada-pocela-da-objavljuje-imena-ljudi-kojima-su-izdata-rjesenja-o-obaveznoj-samoizolaciji


"Prvo zdravlje pa onda kultura."

Ako su dobili rjesenje o OBAVEZNOJ SAMOIZOLACIJI, koji kurac imaju da setaju vani? zar zive potpuno sami bez ikakvog prijatelja ili susjeda da im donese namirnice?

Ja bi ih slao u cuzu uz kruh i vodu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 22/03/2020 : 18:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Dermentor & drogsy, pažljivo čitam vaše postove i mogu samo da kažem
Vidi se da zdravorazumski razmišljate, čitate "između" redova i ne dozvoljavate da vas mediji slude.
Kao neko ko je dosta godina u medicini i svake godine "prolazi" sa pacijentima epidemije zaraznih bolesti, zamolio bih sve da provere samo jedno: Broj umrlih od gripa u svetu za svaku godinu, npr. poslednjih 5 godina, i zapitaju se zašto je baš sada "sve stalo" i to na ovaj broj umrlih pacijenata.

p.s. Znam da vama ovo izgleda kao "neverovatno veliki broj", ali ne zaboravite da pričamo o ukupnom broju umrlih u celom svetu.

p.p.s. Naravno, gubitak svakog života je nenadoknadiv, te vas molim bez komentara o etičnosti ili čemu već...



Jedini blesaviji od ovih paničara i talibana svih vjeroispovijesti ste vi kojima je ovo goli kurac.
S tin da nisan primjetija da drogsy piše da je ovo goli kurac. On piše nešto drugo ako san ga dobro razumija. On misli da je za opći interes žrtva prihvatljiva.
Ovaj p.p.s. ti ne vridi ništa. Na kraju će se sve i prilomit oko etike. Jedino to se i može komentirat.


Ne vidim da sam igde pomenuo "goli kurac".
To da sam blesav voleo bih da objasniš mojim profesorima i pacijentima koje sam lečio za ovih 18 godina koliko radim.
Taj p.p.s. je stavljen upravo jer je očekivano kad se govori o umrlima sa medicinsko-statističkog stanovišta, dušebrižnici udare na etiku.

Što se Tonta tiče svi odgovori su dostupni na relevantnim sajtovima i publikacijama, samo nisu forsirani u medijima (naravno zbog panike).
U pravu si, u Italiji do sada nije umiralo 500 pacijenata u jednom danu od gripa. Ali ova stopa smrtnosti govori samo o očajnoj organizaciji njihovog zdravstvenog sistema. Čudi me da neko od vas ne pomene neku drugu državu,npr. Nemačku, Izrael...

Inače od ovog, kao i uostalom od svih virusa, nema odbrane osim imuniteta. Što znači da su samo 2 rešenja:
1. Ili ćete preležati infekciju
2. Ili ćete primiti vakcinu (za koju ne sumnjam da će uskoro biti spremna).

Poenta mog posta je bila samo da se razmisli o tome šta nam mediji serviraju, i otkud ova lančana reakcija, snažno podstaknuta naravno.

No, pošto je ovde toliko stručnjaka koji znaju sve o medicini, zadržaću se samo na čitanju vaših ekspertiza.



Carpe diem
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/03/2020 : 18:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Džeče Danijelse,svaka ti je zlatna.

normalno,razumem i Jerka - pukla je turistička sezona,a to će imati nesagledivije posledice od ove vašljive korone.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 22/03/2020 : 19:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://hayat.ba/italijanski-pulmolog-fabiano-di-marco-otkrio-znao-sam-da-se-sprema-katastrofa/137404/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7658 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/03/2020 : 19:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Vidim ovdje sve puno ljudi s kristalnim kuglama, svi znaju što bi bilo kad bi bilo, a preko jadrana kao da ne vide... Dovoljno sam ja govana u životu prošao. Tko se vrućeg mlijeka napio i u jogurt puše... Radije biram ekonomsku propast, nego riskiram zdravlje i živote bližnjih. Ili po seljački: samo nek je zdravlja...

... a kako mi je ovaj forum u izolaciji praktički jedini socijalizacijski prozor u svijet lupam ljude na ignore privremeno jer mi se neda popit ban.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/03/2020 : 19:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Džeče Danijelse,svaka ti je zlatna.

normalno,razumem i Jerka - pukla je turistička sezona,a to će imati nesagledivije posledice od ove vašljive korone.


Iako na prvu izgleda da su turistički djelatnici najviše najebali, mislin da nisu. Samo su najebali prije ovih ostalih.
Isto tako turizam će se u Hr prvi oporavit pa ćemo bit u prednosti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/03/2020 : 19:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
https://www.rtl.hr/vijesti-hr/koronavirus/3668443/bozinovic-potvrdio-nove-rigorozne-mjere-nema-vise-napustanja-mjesta-prebivalista-zatvaraju-se-i-trznice/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/03/2020 : 20:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Ja sam pokupio jednu naviku pokojnog djeda, a to je da uvijek imam zalihe svih potrepština kod kuće kao da se sutra sprema rat...ono komotno mogu živjeti nekoliko mjeseci da ne napuštam kuću.
Godinama sam trpio prigovore i staroga i žene tipa zašto toliko ovoga, zašto toliko onoga...a sada mi nitko ništa ne prigovara😁
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/03/2020 : 20:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Moji su svi doma...nema vrtića, škole, žena ne ide na posao, stari gotovo da i ne izlazi iz kuće.
Ja jedini još moram na posao. Kod kuće preuređujem tavan, nagomilao sam si materijala, idući tjedan ću prvi puta u životu i pločice postavljati jer se radi o nekih cca 20 kvadrata što će mi služiti kao skladište pa me nije briga ako se netko i potrkne sa vremena na vrijeme na stručno postavljene pločice.
Drva za ogrijev imam za buduće dvije zime.
Stripova nepročitanih na stotine.
...ps4 igri koje su još u celofanu bar desetak...😁
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/03/2020 : 20:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Pošto živim na vrh brda u blizini šume, primjetio sam da u zadnjih tjedan dana u šetnju po šumi ode više ljudi nego što ih je bilo u cijeloj godini dana prije..
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 22/03/2020 : 20:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message


vir:
https://www.wodarg.com/
https://www.wodarg.com/fragen-und-antworten-zu-corona-virus-covid-19/


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/03/2020 : 20:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Kafiće su zamjenili prirodom...bar nešto pozitivno.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/03/2020 : 20:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Radi li pošta od sutra?
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 22/03/2020 : 20:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
Jedini blesaviji od ekipe kojima je ovo goli kurac su kvazidoturi kojima je ovo goli kurac. "Ja 18 godina ličin ljude"...hahaha... sori frende, ali ja slušam Capaka, ne tebe.
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000