forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2020 : 20:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message

Šta je je, fer kompromis.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/03/2020 : 20:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by vukozec

Nisam Tomićev pristalica, ali:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ante-tomic-o-nezaustavljivoj-posasti-glupost-bezicno-putuje-siri-se-pomamno-i-divlje-kao-sumski-pozar/10117000/

"Nepogrešiv je simptom zaraze kad netko počne rečenicu s “nisam pristalica teorije zavjere, ali...”. Kad netko počne “nisam pristalica teorije zavjere, ali...”, ne morate uopće čekati što dolazi iza ali. Sve iza ali je nevolja i valja hitno pacijenta staviti u samoizolaciju, isključiti ga s Facebooka, obrisati mu WhatsApp na mobitelu i dati u ruke nekakvog Krležu, Orhana Pamuka ili Amosa Oza, nešto normalno da čita."



A što reći, sam tomić je veliki širitelj gluposti. Ne znam da li postoji veći blento od njega. Ima ih naravno još, podosta, ali on je jedan od najvećih.
Pogledaj ovaj topic koliko tenzije, netrpeljivosti, nabijene atmosfere, lažnih ili polulažnih informacija. Većina ljudi prenosi pročitanu informaciju. Umjesto da se uvažava onog drugog koji ima oprečno stajalište od tvog ti drvljem i kamenjem na onog tko drugačije misli. Gdje je tu tolerancija?




U ova teška vrimena takve triba smistit u izviđačke kampove. Tipa Jasenovac.
Da se mene pita ja bi ukinija sve novinare, informativne emisije i krizne stožere. Svaki dan u istu uru bi nan se obraćali Velimir Bujanec i stalni gost u vrime krize Davor Domazet Lošo.
Raspustija bi i posla doma svo medicinsko osoblje i da odriješene ruke Željki Markić da organizira molitelje po bolnicama. Koji će nan kurac medicina, ionako je sve u božjin rukama.



Rekao sam da odsad kazne idu po proceduri.

A tebi je sljedeća kazna godina dana, pa vidi.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/03/2020 : 20:34:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Donio sam tešku odluku: vraćam se u Hrvatsku.
Bit ću dva tjedna u praznom stanu od očevog prijatelja, da ne bih doma donio nešto s aerodroma.
Je li tko dolazio u Hrvatsku ovih dana? Jesu li za očekivati problemi na aerodromu, granici?



Sritan povratak. :)

Dobra ideja šta se tiče praznog stana. Samo ga redovito provjetravaj i čisti predmete koje često dodiruješ antiseptičkim sredstvom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2020 : 20:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Dogovoreno, doktore.
I hvala. :)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 20:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by vukozec

Nisam Tomićev pristalica, ali:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ante-tomic-o-nezaustavljivoj-posasti-glupost-bezicno-putuje-siri-se-pomamno-i-divlje-kao-sumski-pozar/10117000/

"Nepogrešiv je simptom zaraze kad netko počne rečenicu s “nisam pristalica teorije zavjere, ali...”. Kad netko počne “nisam pristalica teorije zavjere, ali...”, ne morate uopće čekati što dolazi iza ali. Sve iza ali je nevolja i valja hitno pacijenta staviti u samoizolaciju, isključiti ga s Facebooka, obrisati mu WhatsApp na mobitelu i dati u ruke nekakvog Krležu, Orhana Pamuka ili Amosa Oza, nešto normalno da čita."



A što reći, sam tomić je veliki širitelj gluposti. Ne znam da li postoji veći blento od njega. Ima ih naravno još, podosta, ali on je jedan od najvećih.
Pogledaj ovaj topic koliko tenzije, netrpeljivosti, nabijene atmosfere, lažnih ili polulažnih informacija. Većina ljudi prenosi pročitanu informaciju. Umjesto da se uvažava onog drugog koji ima oprečno stajalište od tvog ti drvljem i kamenjem na onog tko drugačije misli. Gdje je tu tolerancija?




U ova teška vrimena takve triba smistit u izviđačke kampove. Tipa Jasenovac.
Da se mene pita ja bi ukinija sve novinare, informativne emisije i krizne stožere. Svaki dan u istu uru bi nan se obraćali Velimir Bujanec i stalni gost u vrime krize Davor Domazet Lošo.
Raspustija bi i posla doma svo medicinsko osoblje i da odriješene ruke Željki Markić da organizira molitelje po bolnicama. Koji će nan kurac medicina, ionako je sve u božjin rukama.



Rekao sam da odsad kazne idu po proceduri.

A tebi je sljedeća kazna godina dana, pa vidi.


O čemu ti pričaš????????
Sa debilima(Ne mislin na Krugera nego općenito) imaš 2 opcije. Eutanazija ili zajebancija. Zajebancija mi još uvik zvuči bolje.
Dođi sebi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/03/2020 20:44:48
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/03/2020 : 21:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma naravno da je zajebancija, to nije upitno ali nemoj spominjati Jasenovac, Bujanca, Markićku, blablabla...
Ne želim ujutro vidjeti 500 postova koji su se nadovezali na tvoj i odveli temu u PM.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ma naravno da je zajebancija, to nije upitno ali nemoj spominjati Jasenovac, Bujanca, Markićku, blablabla...
Ne želim ujutro vidjeti 500 postova koji su se nadovezali na tvoj i odveli temu u PM.


OK

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Iman konkretno pitanje.
Imali smo fažol(grah) za ručak.
Od večeras je u kući neizdrživo.
Spada li ovo u višu silu, i smijemo li vani?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/03/2020 : 21:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ni slučajno ići van, stručnjaci kažu da je zdravo udisati vjetrove. http://ordinacija.vecernji.hr/budi-sretan/lifestyle/znanstvenici-kazu-da-vam-partner-koji-stalno-pusta-vjetrove-moze-spasiti-zivot/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/03/2020 : 21:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Iman konkretno pitanje.
Imali smo fažol(grah) za ručak.
Od večeras je u kući neizdrživo.
Spada li ovo u višu silu, i smijemo li vani?



Ajd uozbilji se i prestani da spamaš topic. Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ni slučajno ići van, stručnjaci kažu da je zdravo udisati vjetrove. http://ordinacija.vecernji.hr/budi-sretan/lifestyle/znanstvenici-kazu-da-vam-partner-koji-stalno-pusta-vjetrove-moze-spasiti-zivot/


Ovo šta proizvode 4 dupeta u mom kućanstvu nemože nikako bit zdravo.
Strah me duvan zapalit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Iman konkretno pitanje.
Imali smo fažol(grah) za ručak.
Od večeras je u kući neizdrživo.
Spada li ovo u višu silu, i smijemo li vani?



Ajd uozbilji se i prestani da spamaš topic. Hvala.


Aj olabavite malo.
Meni se ne čitaju sranja o belosvetskim zaverama. Tek to je teški spam pa koga briga?
Kome smeta nek priskoči.
A postoji i ignore. Ja ga koristin. Vrhunska stvar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/03/2020 21:33:15
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/03/2020 : 21:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/03/2020 : 21:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Donio sam tešku odluku: vraćam se u Hrvatsku.
Bit ću dva tjedna u praznom stanu od očevog prijatelja, da ne bih doma donio nešto s aerodroma.
Je li tko dolazio u Hrvatsku ovih dana? Jesu li za očekivati problemi na aerodromu, granici?


Mjere temperaturu rektalno, samo da znaš.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/03/2020 : 21:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Nesvrstani, napali ste ljude koji drugačije misle. Meni je na primjer zanimljivo čitati tih par pojedinaca koji drugačije misle. Dosadno mi je čitati informacije koje nađeš na svakom ćošku pa i ovdje. Uglavnom se radi o prijenosu informacije i za jedne i za druge. Dakle tebi ako se ne sviđa što ti ljudi govore preskoči i mir. Valjda bi trebala vrijediti ista pravila za sve.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Nesvrstani, napali ste ljude koji drugačije misle. Meni je na primjer zanimljivo čitati tih par pojedinaca koji drugačije misle. Dosadno mi je čitati informacije koje nađeš na svakom ćošku pa i ovdje. Uglavnom se radi o prijenosu informacije i za jedne i za druge. Dakle tebi ako se ne sviđa što ti ljudi govore preskoči i mir. Valjda bi trebala vrijediti ista pravila za sve.


Ja nisan napa nikoga.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2020 : 21:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by tinton

Donio sam tešku odluku: vraćam se u Hrvatsku.
Bit ću dva tjedna u praznom stanu od očevog prijatelja, da ne bih doma donio nešto s aerodroma.
Je li tko dolazio u Hrvatsku ovih dana? Jesu li za očekivati problemi na aerodromu, granici?


Mjere temperaturu rektalno, samo da znaš.


Znači morat ću promijeniti gaće do tada.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 24/03/2020 21:46:52
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/03/2020 : 21:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

Nesvrstani, napali ste ljude koji drugačije misle. Meni je na primjer zanimljivo čitati tih par pojedinaca koji drugačije misle. Dosadno mi je čitati informacije koje nađeš na svakom ćošku pa i ovdje. Uglavnom se radi o prijenosu informacije i za jedne i za druge. Dakle tebi ako se ne sviđa što ti ljudi govore preskoči i mir. Valjda bi trebala vrijediti ista pravila za sve.


Ja nisan napa nikoga.



Može bit da nisi, no nekako mi se čini da ipak jesi. Ne da mi se vraćati i čeprkati po topicima. Bitna je poanta. Neki ljudi pišu što misle da je uredu pa makar se to nekima ne sviđalo. Gluplje je izraziti svoj stav o nekom lideru iako nemaš pojma o njemu, bitno da se tebi iz nekog razloga ne sviđa, a favorizirani nekog drugog sličnog ili gotovo istog ali tebi se taj lider sviđa i svi to moraju primijetiti iako je nebitno za temu. To je pokazatelj kako nas mediji znaju kontrolirati, usmjeravati i kako nemamo svoj vlastiti stav.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 21:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

Nesvrstani, napali ste ljude koji drugačije misle. Meni je na primjer zanimljivo čitati tih par pojedinaca koji drugačije misle. Dosadno mi je čitati informacije koje nađeš na svakom ćošku pa i ovdje. Uglavnom se radi o prijenosu informacije i za jedne i za druge. Dakle tebi ako se ne sviđa što ti ljudi govore preskoči i mir. Valjda bi trebala vrijediti ista pravila za sve.


Ja nisan napa nikoga.



Može bit da nisi, no nekako mi se čini da ipak jesi. Ne da mi se vraćati i čeprkati po topicima. Bitna je poanta. Neki ljudi pišu što misle da je uredu pa makar se to nekima ne sviđalo. Gluplje je izraziti svoj stav o nekom lideru iako nemaš pojma o njemu, bitno da se tebi iz nekog razloga ne sviđa, a favorizirani nekog drugog sličnog ili gotovo istog ali tebi se taj lider sviđa i svi to moraju primijetiti iako je nebitno za temu. To je pokazatelj kako nas mediji znaju kontrolirati, usmjeravati i kako nemamo svoj vlastiti stav.


Ja nisan komentira niti jednog svjetskog lidera.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/03/2020 : 21:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by tinton

Donio sam tešku odluku: vraćam se u Hrvatsku.
Bit ću dva tjedna u praznom stanu od očevog prijatelja, da ne bih doma donio nešto s aerodroma.
Je li tko dolazio u Hrvatsku ovih dana? Jesu li za očekivati problemi na aerodromu, granici?


Mjere temperaturu rektalno, samo da znaš.



Tvoj prvi post koji nije gnjavež ili cjepidlačenje. Tvoj prvi duhoviti post. Bravo! ;)
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 24/03/2020 : 21:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

Nesvrstani, napali ste ljude koji drugačije misle. Meni je na primjer zanimljivo čitati tih par pojedinaca koji drugačije misle. Dosadno mi je čitati informacije koje nađeš na svakom ćošku pa i ovdje. Uglavnom se radi o prijenosu informacije i za jedne i za druge. Dakle tebi ako se ne sviđa što ti ljudi govore preskoči i mir. Valjda bi trebala vrijediti ista pravila za sve.


Ja nisan napa nikoga.



Može bit da nisi, no nekako mi se čini da ipak jesi. Ne da mi se vraćati i čeprkati po topicima. Bitna je poanta. Neki ljudi pišu što misle da je uredu pa makar se to nekima ne sviđalo. Gluplje je izraziti svoj stav o nekom lideru iako nemaš pojma o njemu, bitno da se tebi iz nekog razloga ne sviđa, a favorizirani nekog drugog sličnog ili gotovo istog ali tebi se taj lider sviđa i svi to moraju primijetiti iako je nebitno za temu. To je pokazatelj kako nas mediji znaju kontrolirati, usmjeravati i kako nemamo svoj vlastiti stav.


Ja nisan komentira niti jednog svjetskog lidera.



Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2020 : 21:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Doslo mi u opcinu u dom zdravlja
Znaci 2 zarazenih jedno preminulo
1 iz konjica
A preminula lafo krila da joj je bila kcer iz italije
Znaci pust grad...apokalipsa policijski sat ne radi prijevoz...
Isto u filmovima

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/03/2020 : 22:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Iman konkretno pitanje.
Imali smo fažol(grah) za ručak.
Od večeras je u kući neizdrživo.
Spada li ovo u višu silu, i smijemo li vani?



Ajd uozbilji se i prestani da spamaš topic. Hvala.


Aj olabavite malo.
Meni se ne čitaju sranja o belosvetskim zaverama. Tek to je teški spam pa koga briga?
Kome smeta nek priskoči.
A postoji i ignore. Ja ga koristin. Vrhunska stvar.



Postoji ignore, ali ga moderatori nemaju. Pa smo primorani da čitamo sve i svašta.

A postoji i nespamanje topica. Ja ga koristim. Vrhunska stvar.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/03/2020 : 22:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
U međuvremenu u SAD-u, guverner Teksasa, smatra da se ljudi trebaju vratiti na posao:

“My message: let’s get back to work, let’s get back to living, let’s be smart about it, and those of us who are 70-plus, we’ll take care of ourselves,” Lt Gov Dan Patrick, a 69-year-old Republican, told Fox News host Tucker Carlson on Monday night.

“Don’t sacrifice the country,” Patrick said. “Don’t do that.”

Kaže on:

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/24/older-people-would-rather-die-than-let-covid-19-lockdown-harm-us-economy-texas-official-dan-patrick?CMP=fb_gu&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR11Yr3mUAua8XmvfokMj8mbV5QqlAu2x0gIpawBFiUq-FmDl75cOGfrriM#Echobox=1585029554


https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/

Edited by - andjusticeforall on 24/03/2020 22:06:01
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 22:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger

Nesvrstani, napali ste ljude koji drugačije misle. Meni je na primjer zanimljivo čitati tih par pojedinaca koji drugačije misle. Dosadno mi je čitati informacije koje nađeš na svakom ćošku pa i ovdje. Uglavnom se radi o prijenosu informacije i za jedne i za druge. Dakle tebi ako se ne sviđa što ti ljudi govore preskoči i mir. Valjda bi trebala vrijediti ista pravila za sve.


Ja nisan napa nikoga.



Može bit da nisi, no nekako mi se čini da ipak jesi. Ne da mi se vraćati i čeprkati po topicima. Bitna je poanta. Neki ljudi pišu što misle da je uredu pa makar se to nekima ne sviđalo. Gluplje je izraziti svoj stav o nekom lideru iako nemaš pojma o njemu, bitno da se tebi iz nekog razloga ne sviđa, a favorizirani nekog drugog sličnog ili gotovo istog ali tebi se taj lider sviđa i svi to moraju primijetiti iako je nebitno za temu. To je pokazatelj kako nas mediji znaju kontrolirati, usmjeravati i kako nemamo svoj vlastiti stav.


Ja nisan komentira niti jednog svjetskog lidera.






Ne kužin šta je smiješno?
Ja san komentira samo Keruma. Otkad je on svjetski lider?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.25 seconds. Snitz Forums 2000