forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/03/2020 : 22:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Odkad je Trump pobjedio :D

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 22:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Iman konkretno pitanje.
Imali smo fažol(grah) za ručak.
Od večeras je u kući neizdrživo.
Spada li ovo u višu silu, i smijemo li vani?



Ajd uozbilji se i prestani da spamaš topic. Hvala.


Aj olabavite malo.
Meni se ne čitaju sranja o belosvetskim zaverama. Tek to je teški spam pa koga briga?
Kome smeta nek priskoči.
A postoji i ignore. Ja ga koristin. Vrhunska stvar.



Postoji ignore, ali ga moderatori nemaju. Pa smo primorani da čitamo sve i svašta.

A postoji i nespamanje topica. Ja ga koristim. Vrhunska stvar.


Nisan ni mislija na tebe. Znan da moderatori ne koriste ignore.
90% upisa na temi je spam pa mi je malo čudno zašto moj spam smeta, al OK, ne da mi se natezat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/03/2020 : 22:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Mašio sam dugme, ali Rumke jest paleo-Trump, čudna zurka, šatro velik vjernik, domoguz, nova zgodna žena, priča pizdarije, obogatio se na suviše sumnjive načine, raja to puši ko blesava...

No, srećom, Splićani nisu panjevi ko Ameri...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 22:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Mašio sam dugme, ali Rumke jest paleo-Trump, čudna zurka, šatro velik vjernik, domoguz, nova zgodna žena, priča pizdarije, obogatio se na suviše sumnjive načine, raja to puši ko blesava...

No, srećom, Splićani nisu panjevi ko Ameri...


Precjenjuješ Splićane.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/03/2020 : 22:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Donio sam tešku odluku: vraćam se u Hrvatsku.
Bit ću dva tjedna u praznom stanu od očevog prijatelja, da ne bih doma donio nešto s aerodroma.
Je li tko dolazio u Hrvatsku ovih dana? Jesu li za očekivati problemi na aerodromu, granici?




Ja
Prošlo na aerodromu bez problema
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 24/03/2020 : 22:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by andjusticeforall

Mašio sam dugme, ali Rumke jest paleo-Trump, čudna zurka, šatro velik vjernik, domoguz, nova zgodna žena, priča pizdarije, obogatio se na suviše sumnjive načine, raja to puši ko blesava...

No, srećom, Splićani nisu panjevi ko Ameri...


Precjenjuješ Splićane.



Pa bio je samo jedan mandat...

Ovom se smješi i drugi, osim ako sad počnu crkavat ko muve, što bi se moglo i deseit ako budu slušali čestitog guvernera Teksasa...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/03/2020 : 22:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by andjusticeforall

Mašio sam dugme, ali Rumke jest paleo-Trump, čudna zurka, šatro velik vjernik, domoguz, nova zgodna žena, priča pizdarije, obogatio se na suviše sumnjive načine, raja to puši ko blesava...

No, srećom, Splićani nisu panjevi ko Ameri...


Precjenjuješ Splićane.



Pa bio je samo jedan mandat...

Ovom se smješi i drugi, osim ako sad počnu crkavat ko muve, što bi se moglo i deseit ako budu slušali čestitog guvernera Teksasa...


Je, bija je samo jedan mandat. Al znaš šta je tragedija?
Šta kad vidiš ove posli njega više nisi siguran je li Kerum stvarno worst case scenario.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/03/2020 22:27:36
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/03/2020 : 22:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by tinton

Donio sam tešku odluku: vraćam se u Hrvatsku.
Bit ću dva tjedna u praznom stanu od očevog prijatelja, da ne bih doma donio nešto s aerodroma.
Je li tko dolazio u Hrvatsku ovih dana? Jesu li za očekivati problemi na aerodromu, granici?


Mjere temperaturu rektalno, samo da znaš.



Tvoj prvi post koji nije gnjavež ili cjepidlačenje. Tvoj prvi duhoviti post. Bravo! ;)


Ovo je valjda drugi put da mi čestitaš po tom pitanju. Istina, volim preciznost i točnost, ali nikad ne cjepidlačim, već identificiram ključne greške, a ponekad i sustavne. Razlog zbog kojeg me doživljavaš kao gnjavatora je što igraš ulogu forumskog znanstvenika kojemu je jeftini površni "rationale" dostatan odgovor za sve. Unatoč tomu, cijenim te kao osobu iznimno uravnoteženog mentalnog stanja, što je rijetka vrlina, a i korisna u tvom slučaju.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/03/2020 : 22:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Fuck. Ne znam jesi li me uvrijedio ili mi dao kompliment...
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 24/03/2020 : 22:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Fuck. Ne znam jesi li me uvrijedio ili mi dao kompliment...


Negdje netko reče jednom: ...and all the pieces matter.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/03/2020 : 23:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

U međuvremenu u SAD-u, guverner Teksasa, smatra da se ljudi trebaju vratiti na posao:

“My message: let’s get back to work, let’s get back to living, let’s be smart about it, and those of us who are 70-plus, we’ll take care of ourselves,” Lt Gov Dan Patrick, a 69-year-old Republican, told Fox News host Tucker Carlson on Monday night.

“Don’t sacrifice the country,” Patrick said. “Don’t do that.”

Kaže on:

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/24/older-people-would-rather-die-than-let-covid-19-lockdown-harm-us-economy-texas-official-dan-patrick?CMP=fb_gu&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR11Yr3mUAua8XmvfokMj8mbV5QqlAu2x0gIpawBFiUq-FmDl75cOGfrriM#Echobox=1585029554





Ma stavljaju im tamo preko bare nesto u vodu. Sto posto. Nema drugih varianti.




A tintone, ti mojne uzimati sa sobom one stvarcice iz kahvesopova.


Nabavi sad neke serije i filmove.

A sa domacima se mozes vidjeti preko skajpa ili telefona za sada. Nije isto ali nekada nije bilo ni toga (ali nije bilo ni ovakve "karantene").



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 24/03/2020 : 23:38:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by Dranki

Od 2978 umrlih Talijana 2/3 su muškarci, prosječna starost muškaraca je 79.5, a žena 83.7 godina. Broj umrlih ispod 50 godina je 17, svi sa dužom povijesti respiratornih problema.

https://www.repubblica.it/cronaca/2020/03/18/news/coronavirus_due_vittime_su_tre_sono_uomini_solo_17_i_morti_sotto_i_50_anni_tutti_con_patologie_pregresse-251620116/?ref=RHPPTP-BH-I251620115-C12-P2-S2.4-T1



Taj članak neće da objave na indeksu da smire malo paniku gov.a jedna novinarska.



Ta statistika samo uslovno daje povoda za smirivanje panike. Možda je ovo dobar primjer:

quote:

On Monday night, that theory collided with the facts. A new analysis by immunologists at Imperial College London and the London School of Hygiene and Tropical Medicine of the impact of the coronavirus in Italy suggested that up to 30 percent of patients hospitalized with the virus would require intensive care treatment. Those numbers, if repeated in the U.K., would quickly overwhelm Britain’s state-run National Health Service.

Izvor: https://foreignpolicy.com/2020/03/17/britain-uk-coronavirus-response-johnson-drops-go-it-alone/



Dakle Talijani kažu da 30% zaraženih trebaju pomoć u disanju (Kinezi kažu u Wuhanu 20%). Ali šta ako tih 30% ne mogu dobiti pomoć u disanju? Šta ako umjesto 20-30.000 imamo milion inficiranih, od kojih 300.000 treba pomoć u disanju, a jedna Njemačka treuntno ima samo 5.000 kreveta na raspolaganju, i par desetina hiljada respiratora.

Zato su Britanci odustali od taktike imuniteta stada, jer da bi taktika urodila plodom, morali bi imati respiratore za 15.000.000 Britanaca, kako bi osigurali da će preživjeti.

Poenta je da ako se broj inficiranih otme kontroli, skočiće i smrtnost, i to među mlađima(!), jer neće biti dovoljno respiratora za svih 30%. Zato je važno da svi podjednako shvate ozbiljnost situacije.

Mojim podstanarima su prošle sedmice sasvim normalno dolazili gosti, neki sa djecom, kao da žive u Diznilendu i da ih se ovo sve ništa ne tiče. Zato sam im sinoć ilustrovao situaciju. Valjda su shvatili.

Jednoj studentici u punom naponu snage možeš sat vremena pričati o solidarnosti, ali ona će za sat vremena opet otići kod drugarice na žurku.
Ali ako promijeniš pristup i kažeš joj da ako ona donese zarazu u kuću, i cijela kuća zbog nje ode pod karantin, i njena majka i otac ne smiju napustiti zgradu i ići na posao, i da će najvjerovatnije šef sutradan nazvati da im da otkaz, i da si neće moći više kupovati nove cipelice i haljinice svakih 7 dana, onda joj počinje svitati, jer uviđa da je njena zona komfora ugrožena.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 25/03/2020 00:00:32
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/03/2020 : 23:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Dobar post, Dranki. ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/03/2020 : 00:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


A tintone, ti mojne uzimati sa sobom one stvarcice iz kahvesopova.


Nabavi sad neke serije i filmove.



Neću, znam da nije sigurno.
A sa izolacijskim binganjem sam već krenuo i nema naznake da ću stati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/03/2020 : 01:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
...i spali dokaze prije nego krenes.:)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/03/2020 : 06:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki

quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by Dranki

Od 2978 umrlih Talijana 2/3 su muškarci, prosječna starost muškaraca je 79.5, a žena 83.7 godina. Broj umrlih ispod 50 godina je 17, svi sa dužom povijesti respiratornih problema.

https://www.repubblica.it/cronaca/2020/03/18/news/coronavirus_due_vittime_su_tre_sono_uomini_solo_17_i_morti_sotto_i_50_anni_tutti_con_patologie_pregresse-251620116/?ref=RHPPTP-BH-I251620115-C12-P2-S2.4-T1



Taj članak neće da objave na indeksu da smire malo paniku gov.a jedna novinarska.



Ta statistika samo uslovno daje povoda za smirivanje panike. Možda je ovo dobar primjer:

quote:

On Monday night, that theory collided with the facts. A new analysis by immunologists at Imperial College London and the London School of Hygiene and Tropical Medicine of the impact of the coronavirus in Italy suggested that up to 30 percent of patients hospitalized with the virus would require intensive care treatment. Those numbers, if repeated in the U.K., would quickly overwhelm Britain’s state-run National Health Service.

Izvor: https://foreignpolicy.com/2020/03/17/britain-uk-coronavirus-response-johnson-drops-go-it-alone/



Dakle Talijani kažu da 30% zaraženih trebaju pomoć u disanju (Kinezi kažu u Wuhanu 20%). Ali šta ako tih 30% ne mogu dobiti pomoć u disanju? Šta ako umjesto 20-30.000 imamo milion inficiranih, od kojih 300.000 treba pomoć u disanju, a jedna Njemačka treuntno ima samo 5.000 kreveta na raspolaganju, i par desetina hiljada respiratora.

Zato su Britanci odustali od taktike imuniteta stada, jer da bi taktika urodila plodom, morali bi imati respiratore za 15.000.000 Britanaca, kako bi osigurali da će preživjeti.

Poenta je da ako se broj inficiranih otme kontroli, skočiće i smrtnost, i to među mlađima(!), jer neće biti dovoljno respiratora za svih 30%. Zato je važno da svi podjednako shvate ozbiljnost situacije.

Mojim podstanarima su prošle sedmice sasvim normalno dolazili gosti, neki sa djecom, kao da žive u Diznilendu i da ih se ovo sve ništa ne tiče. Zato sam im sinoć ilustrovao situaciju. Valjda su shvatili.

Jednoj studentici u punom naponu snage možeš sat vremena pričati o solidarnosti, ali ona će za sat vremena opet otići kod drugarice na žurku.
Ali ako promijeniš pristup i kažeš joj da ako ona donese zarazu u kuću, i cijela kuća zbog nje ode pod karantin, i njena majka i otac ne smiju napustiti zgradu i ići na posao, i da će najvjerovatnije šef sutradan nazvati da im da otkaz, i da si neće moći više kupovati nove cipelice i haljinice svakih 7 dana, onda joj počinje svitati, jer uviđa da je njena zona komfora ugrožena.



A ne znam, ima nešto u psihologiji, ali neke jude boli tuki kako god okreneš.
Ja sam probavao tako u životu i samo naletio na još gore ponašanje, doduše, bilo je obrnutih primjera, ali osjetno manje.

BTW, cura jučer morala do posla, pa je bila po špežu; sve smo ubacili u garažu na dekontaminaciju. Eno i stripovi mi stoje već par dana tamo, tj neotvoren paketić.Jesmo li paranoični?
Moram priznat da mi se sviđa kako je to obavio dostavljač iz GLS-a, vidio me kako dolazim, viknuo ''evo puštam tu BOOOOK!'', pustio na kapiji i uteko. Ne šalim se, podržavam ovo, nemamo se šta gledat i pričat, potpisaće on umjesto mene.

EDIT: Eh da, zaboravio napomenut, gledam šta sve ljudi pišu i objavljuju na FB ovih dana i moram priznat da ću obolit na mozak od tolike kretenštine. Sve neki izazovi, sve neka pametovanja, svi su mudri, popili svu pamet svijeta, dobri, svi poklanjali i donirali, ali tuđe, neki imaju i po valjda 50 novih objava dnevno....vrh.
Znam da, koji kuki to čitam, ne znam ni ja, ali ima onaj filing kad ti je neugodno zbog onog što netko drugi radi, e to.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/03/2020 06:35:54
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/03/2020 : 07:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

...i spali dokaze prije nego krenes.:)



Obavezno pobriši history na compu i one selfijeu kupaonici.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/03/2020 : 07:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Karantenaši evo vas Bonelli časti,https://www.sergiobonelli.it/news/2020/03/20/news/un-bonelli-al-giorno-1007956/?refresh_ce

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 08:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
Ja sam krenuo citat u izolaciji prvih 200 Zagora,(kao sad je prilika i obnovit cu gradivo), i nakon procitanih par tisuca stranica, jos gore poludio...
A i inace se mislim, to jest mislio sam, za ovo smo trenirali i mastali o ovome, citanje bez limita...citanje na miru. Citanje svega. Ali nije bas tako... rade bi vani. Na ulicu barem. A na ulici nikoga. Marjan cuva policija. Za izac iz grada ili uci u Split treba propusnica. Tako to... Stojim u kuci vec deset dana. Sloboda je zajebana stvar.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/03/2020 : 08:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Karantenaši evo vas Bonelli časti,https://www.sergiobonelli.it/news/2020/03/20/news/un-bonelli-al-giorno-1007956/?refresh_ce


Stara vijest bar 5 dana vec...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37367&REPLY_ID=2309419

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 25/03/2020 : 08:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message
quote:
Originally posted by ivanl

Ja sam krenuo citat u izolaciji prvih 200 Zagora,(kao sad je prilika i obnovit cu gradivo), i nakon procitanih par tisuca stranica, jos gore poludio...
A i inace se mislim, to jest mislio sam, za ovo smo trenirali i mastali o ovome, citanje bez limita...citanje na miru. Citanje svega. Ali nije bas tako... rade bi vani. Na ulicu barem. A na ulici nikoga. Marjan cuva policija. Za izac iz grada ili uci u Split treba propusnica. Tako to... Stojim u kuci vec deset dana. Sloboda je zajebana stvar.



https://en.wikipedia.org/wiki/Cabin_fever

Stručnjaci preporučuju da se problem riješi tako što će se izaći napolje u prirodu

Sad se svaki vlasnik kuće sa vlastitom baštom udara u čelo govoreći sebi koliki je srećnik.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 25/03/2020 09:01:23
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/03/2020 : 09:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by lwood

Karantenaši evo vas Bonelli časti,https://www.sergiobonelli.it/news/2020/03/20/news/un-bonelli-al-giorno-1007956/?refresh_ce


Stara vijest bar 5 dana vec...

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=37367&REPLY_ID=2309419

nisan ni gleda taj topic.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2020 : 09:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Sve najnoviji stripovi, baš su se potrgali:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2020 : 09:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Inače, ja radim za razliku od vas lezilebovića:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/03/2020 : 09:22:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki

quote:
Originally posted by ivanl

Ja sam krenuo citat u izolaciji prvih 200 Zagora,(kao sad je prilika i obnovit cu gradivo), i nakon procitanih par tisuca stranica, jos gore poludio...
A i inace se mislim, to jest mislio sam, za ovo smo trenirali i mastali o ovome, citanje bez limita...citanje na miru. Citanje svega. Ali nije bas tako... rade bi vani. Na ulicu barem. A na ulici nikoga. Marjan cuva policija. Za izac iz grada ili uci u Split treba propusnica. Tako to... Stojim u kuci vec deset dana. Sloboda je zajebana stvar.



https://en.wikipedia.org/wiki/Cabin_fever

Stručnjaci preporučuju da se problem riješi tako što će se izaći napolje u prirodu

Sad se svaki vlasnik kuće sa vlastitom baštom udara u čelo govoreći sebi koliki je srećnik.


Iman 'dvor' sa kaminom, fala bogu. Marjanska suma mi je 50 metara od kuce. Pretpostavljam da sam prosao bolje od drugih...ali nije to to. Nema nikoga. Pustos. Nema nikoga u parkicu, za popit pivu ispred 'zjoga' od balota...
Policija rastjeruje ljude. Atmosfera je losa. I to ce trajati...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000