forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 26/03/2020 : 15:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Poli


Razboli se od koronavirusa u Americi, ako se usudiš
https://www.logicno.com/politika/razboli-se-od-koronavirusa-u-americi-ako-se-usudis.html




Ne daj boze bilo sto da ti se dogodi u Americi. Ima jedno 15 godina, ja sam u New Orleansu uganuo nogu na poslu. Popucale su mi i neke tetive. Uglavnom prava pravcata 'sportska ozljeda'. Mislim da je firma platila 5 000 $, onda, za pregled i previjanje. Vratio sam se doma i imao mirovanje, pa poslije vjezbe i fizikalnu, naravno pod osiguranjem. Blazeni nas sustav. Oni ce tek sad vidjeti sto ih ceka (institucije), a puk ce im 'na inkanat' kad ih pocne obarati. Cini mi se da su oni najlosije i najneozbiljnije ovo shvatili. Bahati kao i uvjek.

daj kom ti sereš, baš si ti bio u SADu bio si u pički mame svoje, garant nisi bio dalje od selendre iz koje se upravo javljaš, gdje vjerojatno se moraš popeti na najviše brdo da bi uhvatio signal interneta......

Edited by - FelipeKajetano on 26/03/2020 15:23:01
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 26/03/2020 : 15:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
Bice nestasice robe.pogledajte samo sta se radi od hrvatskih vozaca i od svih drugih.na granicama nastaju po 50 km kolone.oni koji znaju gomilaju robu..busevi su svi parkirani.a uskoro ce biti i kamioni.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/03/2020 : 15:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ako budemo imali sreće u nesreći pa nam "elite" shvate da naša ekonomija ne može vječno hraniti ogromnu lokalnu administraciju(128 gradova i 428 općina)a uz to još 22 županije i državnu administraciju.
Po meni općine i gradove totalno ukinuti tj svesti na razinu mjesnih zajednica.sa par(doslovno)zaposlenih.Jer ne služe nikome osib sami sebi i nemaju skoro nikakav ekonomski potencijal.Drugi grad u državi ne može sve da i hoće i da su sposobni ništa veće napraviti.Sve ovlasti dati županijama koje treba povisiti na 50-60 gospodarskih cijelina koji će moći izdražavt sebe i imat neki buđet za ulaganje u infrastrukturu i razvoj.Prvog koji spomene lokalpatriotizam i jedinstvenu istru,slavoniju i dalmaciju(ubacite po volji bilo koji regiju)obisit na prvu bandiru.Uz to ide i prebacivanje rada na digitalizaciju i izbjegavanje gužvi,dolazaka u središte i čekanje papira.Sve priko interneta nije da nije moguće.Ministarstva i urede a posebno agencije upoloviti najmanje.
I onda bi imali šansu za neku normalnu državu.
A o ovim najavljivanim ekonomskim mjerama nemam dobro mišljenje iako nisam ekonomist.pogotovo o "očuvanjima"radnih mjesta po kojem bi država plaćala minamalnu plaću radnicima da ih gazde ne otpuste?
Imali li gluplje ideje?
Ako zbog propasti ekonomije nema posla za radnike onda je bolje da idu na biro pa neka mu socijalna država da taj minimalac a ako ima potrebe za radnicima onda neka ih plaćaju gazde kod kojih rade.
Ovako će na račun svih nas gazde imat besplatnu radnu snagu i to na minimalcu.A da ne govorimo da neće svi poduzetnici moči dobit te mjere već kako to obično i bude samo odabrani.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 26/03/2020 15:29:20
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/03/2020 : 15:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Poli


Razboli se od koronavirusa u Americi, ako se usudiš
https://www.logicno.com/politika/razboli-se-od-koronavirusa-u-americi-ako-se-usudis.html




Ne daj boze bilo sto da ti se dogodi u Americi. Ima jedno 15 godina, ja sam u New Orleansu uganuo nogu na poslu. Popucale su mi i neke tetive. Uglavnom prava pravcata 'sportska ozljeda'. Mislim da je firma platila 5 000 $, onda, za pregled i previjanje. Vratio sam se doma i imao mirovanje, pa poslije vjezbe i fizikalnu, naravno pod osiguranjem. Blazeni nas sustav. Oni ce tek sad vidjeti sto ih ceka (institucije), a puk ce im 'na inkanat' kad ih pocne obarati. Cini mi se da su oni najlosije i najneozbiljnije ovo shvatili. Bahati kao i uvjek.

daj kom ti sereš, baš si ti bio u SADu bio si u pički mame svoje, garant nisi bio dalje od selendre iz koje se upravo javljaš, gdje vjerojatno se moraš popeti na najviše brdo da bi uhvatio signal interneta......



E tako se zaslužuje ban, a ne nešto mile lale, okolo kole ko mi ostali :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2020 : 15:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Sa stilom, moram priznati.

Samo što bih ja njega sa stilom i banirao, postoji opcija preskakanja kazni. Ima sreću da je solar dobra duša i da me je pretekao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/03/2020 15:40:00
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 26/03/2020 : 15:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
Ovo se zove kratki fitilj.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2020 : 15:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Ako budemo imali sreće u nesreći pa nam "elite" shvate da naša ekonomija ne može vječno hraniti ogromnu lokalnu administraciju(128 gradova i 428 općina)a uz to još 22 županije i državnu administraciju.



Naivan si.
"Elite" su to odavno shvatile al ih nije briga. Zahvaljujući toj ekipi iz 128 gradova, 428 općina i 22 županije i jesu "elite".
Misliš da će sami sebi ukinit status "elite" i ić sadit masline i kopat kumpire?


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2020 : 15:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Poli


Razboli se od koronavirusa u Americi, ako se usudiš
https://www.logicno.com/politika/razboli-se-od-koronavirusa-u-americi-ako-se-usudis.html




Ne daj boze bilo sto da ti se dogodi u Americi. Ima jedno 15 godina, ja sam u New Orleansu uganuo nogu na poslu. Popucale su mi i neke tetive. Uglavnom prava pravcata 'sportska ozljeda'. Mislim da je firma platila 5 000 $, onda, za pregled i previjanje. Vratio sam se doma i imao mirovanje, pa poslije vjezbe i fizikalnu, naravno pod osiguranjem. Blazeni nas sustav. Oni ce tek sad vidjeti sto ih ceka (institucije), a puk ce im 'na inkanat' kad ih pocne obarati. Cini mi se da su oni najlosije i najneozbiljnije ovo shvatili. Bahati kao i uvjek.

daj kom ti sereš, baš si ti bio u SADu bio si u pički mame svoje, garant nisi bio dalje od selendre iz koje se upravo javljaš, gdje vjerojatno se moraš popeti na najviše brdo da bi uhvatio signal interneta......



E tako se zaslužuje ban, a ne nešto mile lale, okolo kole ko mi ostali :)


Klizeći s dvi noge. Samo je genijalac promašija protivnika, prokliza i opizdija glavon u stativu. 30 dana nesvjesti.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2020 : 15:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

Ovo se zove kratki fitilj.



Ima on kratak fitilj sa samim sobom, izgleda.
Svi postovi su mu nadrndani.
http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=10132

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/03/2020 15:43:56
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 26/03/2020 : 15:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Da je ovo štetno za ekonomiju je valjda jasno svakome sa 2 zrna soli u glavi.


Aha, valjda
Vidi se da ne čitaš komentare po raznoraznim newsportalima

Go kneel and weep
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/03/2020 : 15:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Da je ovo štetno za ekonomiju je valjda jasno svakome sa 2 zrna soli u glavi.


Aha, valjda
Vidi se da ne čitaš komentare po raznoraznim newsportalima


Ne čitan.
To je i inače dno dna.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2020 : 15:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Poli


Razboli se od koronavirusa u Americi, ako se usudiš
https://www.logicno.com/politika/razboli-se-od-koronavirusa-u-americi-ako-se-usudis.html




Ne daj boze bilo sto da ti se dogodi u Americi. Ima jedno 15 godina, ja sam u New Orleansu uganuo nogu na poslu. Popucale su mi i neke tetive. Uglavnom prava pravcata 'sportska ozljeda'. Mislim da je firma platila 5 000 $, onda, za pregled i previjanje. Vratio sam se doma i imao mirovanje, pa poslije vjezbe i fizikalnu, naravno pod osiguranjem. Blazeni nas sustav. Oni ce tek sad vidjeti sto ih ceka (institucije), a puk ce im 'na inkanat' kad ih pocne obarati. Cini mi se da su oni najlosije i najneozbiljnije ovo shvatili. Bahati kao i uvjek.

daj kom ti sereš, baš si ti bio u SADu bio si u pički mame svoje, garant nisi bio dalje od selendre iz koje se upravo javljaš, gdje vjerojatno se moraš popeti na najviše brdo da bi uhvatio signal interneta......


Wow!!!!! Kakav post???? Oden obidvat, vratin se, a lik udre glavon u precku svon snagon.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2020 : 15:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Poli


Razboli se od koronavirusa u Americi, ako se usudiš
https://www.logicno.com/politika/razboli-se-od-koronavirusa-u-americi-ako-se-usudis.html




Ne daj boze bilo sto da ti se dogodi u Americi. Ima jedno 15 godina, ja sam u New Orleansu uganuo nogu na poslu. Popucale su mi i neke tetive. Uglavnom prava pravcata 'sportska ozljeda'. Mislim da je firma platila 5 000 $, onda, za pregled i previjanje. Vratio sam se doma i imao mirovanje, pa poslije vjezbe i fizikalnu, naravno pod osiguranjem. Blazeni nas sustav. Oni ce tek sad vidjeti sto ih ceka (institucije), a puk ce im 'na inkanat' kad ih pocne obarati. Cini mi se da su oni najlosije i najneozbiljnije ovo shvatili. Bahati kao i uvjek.

daj kom ti sereš, baš si ti bio u SADu bio si u pički mame svoje, garant nisi bio dalje od selendre iz koje se upravo javljaš, gdje vjerojatno se moraš popeti na najviše brdo da bi uhvatio signal interneta......



E tako se zaslužuje ban, a ne nešto mile lale, okolo kole ko mi ostali :)


Klizeći s dvi noge. Samo je genijalac promašija protivnika, prokliza i opizdija glavon u stativu. 30 dana nesvjesti.


Wow!!!!! Omasio ceo fudbal!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 26/03/2020 : 15:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by xilrion

Ovo se zove kratki fitilj.



Ima on kratak fitilj sa samim sobom, izgleda.
Svi postovi su mu nadrndani.
http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=10132

Već sam ja par puta pomislio s kim ovaj ima problem

...a ima nas svakakvih, šta ćeš...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/03/2020 : 16:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by xilrion

Ovo se zove kratki fitilj.



Ima on kratak fitilj sa samim sobom, izgleda.
Svi postovi su mu nadrndani.
http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=10132


Znam da je nepopularno teoretizirati o duplim nickovima, ali čudi me da niste prepoznali našeg starog prijatelja.
I zadnji ban mu je bio prilično inspirativan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/03/2020 : 16:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Inače, ja da se javim da sam sretno stigao u Zagreb i u karantenu.
Nije bilo rektalnog mjerenja temperature.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/03/2020 : 16:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Da, online predavanja za studente, odrasle i formirane ličnosti, ne bi smjela biti problem. OŠ i SŠ imaju drugačiju populaciju.


Ali postoji problem na onim fakultetima gdje su profesori prastari metuzalemi koji ni ne znaju sami upaliti kompjuter a kamoli ici na internet (provjerena informacija sa jedne od nasih univerza).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/03/2020 : 16:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Inače, ja da se javim da sam sretno stigao u Zagreb i u karantenu.
Nije bilo rektalnog mjerenja temperature.


Zasto ovaj smajli na kraju, zao ti?

Ajde, drzi(te) se!




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 26/03/2020 : 16:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nagor

Da, online predavanja za studente, odrasle i formirane ličnosti, ne bi smjela biti problem. OŠ i SŠ imaju drugačiju populaciju.


Ali postoji problem na onim fakultetima gdje su profesori prastari metuzalemi koji ni ne znaju sami upaliti kompjuter a kamoli ici na internet (provjerena informacija sa jedne od nasih univerza).




Dobro, ima i u nas takvih, ali što je, tu je. Nekima pomažu asistenti, neki se švercaju, neki se trude i bore da nauče, ali generalno je stanje puno bolje nego smo očekivali.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/03/2020 : 16:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by xilrion

Ovo se zove kratki fitilj.



Ima on kratak fitilj sa samim sobom, izgleda.
Svi postovi su mu nadrndani.
http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=10132


Znam da je nepopularno teoretizirati o duplim nickovima, ali čudi me da niste prepoznali našeg starog prijatelja.
I zadnji ban mu je bio prilično inspirativan.




Ne bih rekao da je ovo sergej.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/03/2020 : 16:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by Dranki

Ukratko: sluzokoža mora biti vlažna da se može izboriti sa virusima. Zato tekućinu redovno uzimati, i relativa vlažnost zraka u prostoriji u kojoj se boravi treba biti >= 40°. Ako se provjetri prostorija, pada vlažnost zraka, pa je potrebno da se poveća, najbolje staviti vlažan ručnik na radijator, ili čašu vode na klupicu od prozora.





palac gore, dobar info..

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2020 : 17:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by xilrion

Ovo se zove kratki fitilj.



Ima on kratak fitilj sa samim sobom, izgleda.
Svi postovi su mu nadrndani.
http://forum.stripovi.com/search.asp?mode=DoIt&MEMBER_ID=10132


Znam da je nepopularno teoretizirati o duplim nickovima, ali čudi me da niste prepoznali našeg starog prijatelja.
I zadnji ban mu je bio prilično inspirativan.




Ne bih rekao da je ovo sergej.


Nema teoretske šanse da je ovo sergej. Možda nije niti on, ali mi vuče na ovog lika koji se uvijek svađao i koristio fore ''hahahahahaha''. http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=9430

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/03/2020 : 17:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Znači, sve ovisi o imunitetu svakog pojedinca, oni s najjačim neće ništa ni osjetiti.

Koronavirus ima različit spektar simptoma, objasnio je. Postoje ljudi koji simptome nisu ni imali. Postoje i oni koji su imale vrlo blage simptome slične prehladi – curenje iz nosa, začepljenje sinusa, bol u grlu. Ima i onih kod kojih su simptomi bili poput teže gripe: visoke temperature, groznica, bolovi u mišićima, kratkoća daha i kašalj. Ali, neki bolesnici su imali teških respiratornih problema i bila im je potrebna intenzivna njega, nabrojao je Hilman.


https://novi.ba/clanak/274431/da-li-ste-imali-korona-virus-a-da-niste-ni-bili-svjesni-neki-imaju-ove-simptome-a-neki-ne

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

431 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 26/03/2020 : 17:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message
Stiže 'korona zakon': I plaće će rezati bez pristanka radnika?!

Toliko o hranjenju elita. Za njih će biti, za šljakere ne.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 26/03/2020 : 17:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Zanimljiv intervju sa srbskom doktoricom, to se zove svoboda govora
https://www.youtube.com/watch?v=0V8An2rubhw&feature=share&fbclid=IwAR2uNF4M8U5oERpSbqklFbghGYDdxkLuGBxDe_37ivP-qj7xBv33gx1B0z4

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 26/03/2020 17:43:39
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.65 seconds. Snitz Forums 2000